Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8588
Hát lehet, hogy engem megfogtok kövezni és közellenség leszek, de én csalódtam... grafikailag egy szar , az elején csak úgy néztem, hogy mi ez a ronda szar... oké ahol a fényhatások érik a karaktereket ott nem annyira ronda, de rettenetesen recés az egész... talán majd ps4en szebb lesz, de nem ezt vártam... egy AC3 sokkal jobban kihasználta a konfigot és sokkal szebb volt. Én továbbra is várom az AC4-et ps3ra, lehet abban is csalódni fogok, de ez a GTA 5 valahogy nem az igazi, számomra unalmas volt a környezet is ... na de mind1 még egyszer hangsúlyozom ez csak egy EGYÉNI VÉLEMÉNY 😊

“[Luke:] I can’t believe it. [Yoda:] That is why you fail.”

kem001
#8587
Hát miattam aztán jöhet next gen-re, mivel már meg van jelenlegi konzolra.. Amúgy PC-s valahogy hihetetlennek tûnik, hogy idén megjelenne... Maximum jövõre tudnám elképzelni így elsõre, de ez csak az én meglátásom. Minden esetre nem hiába várják ennyire a pc-sek, eszméletlen a játék!

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

Vraaanyek
#8586
Vannak itt finomságok! - PC-s verzióról is hintegetnek egy, s mást... <#taps>
Ha engem kérdeztem, az én elméletem, hogy nyilván a next gen konzolok megjelenése környékén akarják õk is kidobni a játékot, és akkor már miért ne jöhetne PC-re is velük együtt, mivel nem fenyegetik egymás eladásait, ha figyelembe vesszük, hogy aki új konzolt akar, az PC-s megjelenéstõl függetlenül is venni fog, és az nyilván akkor megveszi next gen konzolra, aki PC-re akarja, az meg nem arra fogja megvenni, hiába jelennek meg az új konzolok!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

NagyiBMX
#8585
És mi lesz akkor? 😄

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#8584
annyira azert nem bonyolult.. tokeletesen elore celoz amerre az auto eleje nez.. tehat ha az ellenseg mogott haladsz es egyenesbe van az auto akkor magad ele losz..

"A kreativitás titka az, hogy ügyesen titkold el a forrásaidat" (Albert Einstein)

szabii98
#8583
srácok, a taxikat is ugyanúgy lehet tuningolni mint a többi verdát?😄

I met God. She's black

#8582
Meg mindig nincs meg... A normalisabb celkereszt van beallitva, azt sem konnyu felfedezni idonkent, de az az igazi bajom, hogy gyalog tudom, nagyjabol hova fogok celozni meg mielott felemelem a fegyvert, de jarmubol valahogy nem.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Myselor
#8581
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
C.Deathwish így mindenki életben maradt^^ nagyon klassz volt majd csináld újra ha még nem tetted.a többi nagyon szar szerintem xd úgy tökre elmenne a játéktól már a kedvem,örülök hogy lett ilyen is,nagyon jó happy end van 😊
kill3r21
#8580
<#idiota><#idiota>
#8579
fenya :-| <#wow3>
Nesuten
#8578
Még Nyolc nap !!!

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

kill3r21
#8577
nagydög: a controls beállitásokban lehet normális célkeresztet álitani. Egyik kapcsolót komplexre kell álitani. Ha meg veszel a fenyára az ammunationban irányzékot,még jobb lesz.
arty
#8576
1.) igen
2.) van xbox360 topik, ott segítenek

Forza.

#8575
Úgy van,ne aggódj,automatikusan fel fogja patch-elni az xbox amint elindítanád a játékot!Csak legyél bejelentkezve live-ra!

#8574
Utobb szitava lottem.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Jojobaba
#8573
üsd el a motorost😄

LocalPatriot
#8572
Olyan kérdésem lenne, mint kezdõ boxos, hogy ha megjelenik a patch, azt automatikusan, a játék indítása elõtt leszedi, és telepíti?
#8571
Megjelenik persze, csak sose tudom, hol. Es mivel azonnal loni kezd, elriasztja a celpontot. Egy motoros uldozeses esetnel volt, hogy kenyelmesen utolertem a gyanutlan celpontot, es egy fel tarat eresztettem a joisten tudja hova, mire egyaltaln megtalaltam a celkeresztemet. Eddigre a panikba esett motoros fenysebessegre kapcsolt, a kornyezo forgalom meg panikba esett marhacsordat kezdett utanozni.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#8570
Sztem megjelenik csak nehéz észrevenni,vmi más célkereszt jobb lett volna...
#8569
Szerintem nem. Minden latszik az elejetol kezdve, csak le van lockolva. Esetleg a jarmutipus befolyasolhatja a lehetosegeket, de nem hiszem.

Mas: Honnan tudom, hova fogok celozni az autobol, mikor megnyomom a gombot? Meg ahhoz is kell par masodperc, hogy egyaltalan megtalaljam a celkeresztet, mert valahogy sosem ott jelenik meg, ahol en szamitok ra.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#8568
Ezek már megvannak,de reménykedtem h késõbb lesznek újak...
#8567
Turbot, valtot, felfuggesztest, fekeket lattam, ami nem pimp, de ugy tunt, ebbol a turbo az, ami komoly javulast okoz a gyorsulasban.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Kongy
#8566
Melyik befejezés? 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#8565
Sziasztok!
Tuningnal lesz nitro meg neon? Az utóbbira nem számítok de az elõbbi remélem benne lesz...
Vraaanyek
#8564
Jaja, bemenet, arra gondoltam én is 😄 - amúgy közben rájöttem, hogy marha vagyok, mert öcsém eleve microsoft-os, hdmi-vga-val használta a Boxát... így tárgytalan a felvetés 😛 de amúgy köszke a segítséget, és most már OFF vége! 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

arty
#8563
monitor vga BEMENETTEL rendelkezik
xboxhoz van vga kábel, olyat szerezz (és lehetõleg eredeti Microsoft-ot, annak a legjobb a képe)

Forza.

SpeedXHUN
#8562
A csavo a haz oldalan ablakot pucol.lodd le

||| I5 2500K@4ghz |8 GB RAM|HD 7850 2GB OC||| Battlelog,PSN ID:PetiSX

Myselor
#8561
okés ^^ szívesen
#8560
Köszi meglessem 😄
Myselor
#8559
megvan^^ By the Book
Myselor
#8558
fuu,most nemtalálom mi a neve,de beírom ha megtaláltam 😊
#8557
A helikopter irányítása iszonyatosan sz*r 😄. Azt nagyon elcseszték.

#8556
mi a küldetés neve megakarom nézni youtubeon 😄
Myselor
#8555
bocsi a dupla posztért xd
Myselor
#8554
nem csak neked nyugi ^^
Myselor
#8553
srácok most értem a végére,hát ez valami kúrva jó játék volt,minden pénzt megért,hogy mennyit fogok még ezzel játszani te jó isten ^^ még mindig annyi minden van benne és van is kedvem több mint 30óra után 😊) fantasztikus tényleg.gratula Rockstar ^^
Myselor
#8552
srácok most értem a végére,hát ez valami kúrva jó játék volt,minden pénzt megért,hogy mennyit fogok még ezzel játszani te jó isten ^^ még mindig annyi minden van benne és van is kedvem több mint 30óra után 😊) fantasztikus tényleg.gratula Rockstar ^^
#8551
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez a kínzós küldetés nekem egy kicsit sok volt uhhh.

kem001
#8550
Villamosozásnak is sok értelme van. Sofõrt lelõttem, erre ugyan úgy ment tovább..

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

DarkSector
#8549
thx, de nem, csak jól informált inkább. 😊

De megtudom neked ezt is ha nagyon kell. 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#8548
Szülõket simán lehetne perelni.DDD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#8547

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Versace26
#8546
Rájöttem,csak ahogy olvastam nagy szakértõ vagy itt 😊)

"Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek"

#8545
Hát ha nincs biztosításod?! 😉

DarkSector
#8544
Miért fogtál meg, azt hitted mindent tudok? 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Versace26
#8543
Csak megfogtalak 😊 Hát Aki tudja az irja meg,megköszönöm 😊

"Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek"

DarkSector
#8542
Huh ezt nem tudom sajna. 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Versace26
#8541
Medical tower küldinél mit kell csinál a két csávó után??

"Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek"

Myselor
#8540
hehe,jól tetted ma tuti fentleszek vagy addig 😊
kill3r21
#8539
Nem, 3ig toltam én is tegnap