Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kill3r21
#8759
Azé nehogy belehaljatok már játékpénz vételbe....😄
Meg lehet azt a pénzt majd szerezni máshogy is, csalók meg úgyis lesznek..
Rayden02
#8757

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

arty
#8756
basszák meg 😞

Forza.

#8751
Kamionozni lehet a játékban? Tehát megbízásokat vállalni, szállítani?
kill3r21
#8736
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Már itt lapult a vinyómon, gondoltam feltöltöm, de szerintem senkinek nem újdonság, nosztalgiáázatok 😄
#8735
Át lehet valahogy állítani a térképen (távolságnál) a mérföld kijelzést km-re?

Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/

#8734
Szia, köszi!
#8733
Franc! En meg a vesszokkel banok kisse csapongoan.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#8732
Filozofiai megkozelitesbol tenyleg tekintheto egyfajta kapunak, az auto, de itt inkabb menekulo autorol lehet szo. <#hehe>

akyyy: Mintha valamelyik kuldetesben a dpad lefele nyomvatartasaval lehetett volna ledobni. Egy kiserletet meger. Amugy lehet, hogy csak ala kell tolatni.

Traktorral mindennek nekitolattam a pajtat is beleertve, de semmit nem tudtam felakasztani ra.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

kill3r21
#8731
Keress egy 4 személyes autot, rejtsd el valahova, és hivd fel trevort vagy franklint...és ott megjelõli a gateway autot
#8730
Sziasztok, segítsetek légyszives, elakadtam , megszereztem a kukás kocsit, a vontatót, a maszkokat, az overállt, innentõl nem történik semmi.A térkép sem mutat semmit.
Hogyan tovább?
Elõre is köszi!
Rayden02
#8729
Biztos túlzásba vitte a Payday 2-õt!<#vigyor1>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

akyyy
#8728
kamionnál ha leesik a pót, vagy ott van parkoloba egy másik pot, hogyan lehet felvenni?

traktor tud huzni valamit?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Kongy
#8727
LS(P)D-sek inkább. Tényleg eszméletlen milyen cirkuszt képesek levágni apró dolgok miatt..

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

kill3r21
#8726
Fogalmam sincs, nincs TV-m, egy csomó helyen írták ezt 😊
#8725
ez mi ez a szar, hogy ránézel a zsarukra és máris meglõnek?😄DD

nem kicsit üldözési mániások az LSPD-tek😄DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

MerlinW
#8724
2. ...HDMI-vel élesebb a kép, nem kellene jobban látszódniuk úgy a recéknek?😊

[merlinw.org]

kill3r21
#8723
1. a 2. lemez az play disk valszeg ezért kérte....és ez kelleni is fog a játékhoz 😊
Tutti 8GB körül rakott fel, az az elsõ lemez...😊

2. nem lesz szebb a graf, maximum nem lesznek olyan szembetûnõek a recék....

NagyiBMX
#8722
1. Azt honnan tudom, hogy installáltam-e a 2-es disc-et? Beraktam az elsõt, végig ment hogy installing aztán kérte a 2-es lemezt, de ha nem raktam volna be a 2-es lemezt akkor nem folytatja tovább a telepítést.
2. Azt mondod, hogyha HDMI-vel rádugom a monitoromra akkor az szebb grafikát fog produkálni mint a TV-n?

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

kill3r21
#8721
Annyit hogy ha a 2. lemezt installod, akkor szarabbul fog futni...
A recét megkell szoknod, sajnos ennyit tud ez a generáció, vagy esetleg told monitoron ha van rá mód 😊
NagyiBMX
#8720
Megvolt de a probléma még mindig fent áll, recés a kép. 😞 Errõl a don't install disc 2 dologról tudsz/tudtok valamit?

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Lunki88
#8719
Próbáld ki hogy 720p-re állítod boxon a felbontást, így nem jönnek ki annyira a recés élek.
NagyiBMX
#8718
Végre én is rátehetem a mancsom a játékra 😄 Abban tudnátok segíteni, hogy az Xbox 360 telepítésnél, most mi ez a "don't install disc 2" cucc? A játék hát hogy is mondjam, nem a legszebb, olyan mintha nem lenne élsimítás és érdekes az egész. HDMI kábellel kötöttem össze a HD TV-re, és külsõ HDD-re telepítettem a dolgot. Mit tudok ilyenkor csinálni?

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Nesuten
#8717
GTA V - HOW TO MAKE EASY MONEY ( 185 MILLION )

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

#8716
#8707
ProGabe
#8715
$100,000 Red Shark Cash Card - £1.99
$200,000 Tiger Shark Cash Card - £3.49
$500,000 Bull Shark Cash Card - £6.99
$1,250,000 Great White Shark Cash Card - £13.49

http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-25-grand-theft-auto-online-micro-transaction-pack-prices-revealed

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

kill3r21
#8714
Mekkora szopatás TL-en,
Felrakták
Grand Theft Auto IV-Razor1911
mindenki irja hogy mini szivinkfarktus 😄
#8713
Milyen PC jöjjön?
Fpocok
#8712
Imádom. Jöhetne már PC-re.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Kandurex
#8711
ennyi alapon a filmek is káros mintát mutatnak, vagy a zenék, vagy a kurva könyvek, MINDEN!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Overburner
#8709
Csak zsét lehet venni amit alapbol tudsz szerezni, igy csak gyorsabban jön össze. Nagy cucc, igy tovább tart.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

kill3r21
#8708
Milyen meglepõ egy mai multis játékban, hogy pénzért elõnyhõz lehet jutni, mindha még nem láttunk volna ilyet, és persze nem kötelezõ...
Most mi lesz Pocok? 😄
Fpocok
#8707
TÉNYLEG MIKROTRANZAKCIÓS LESZ A GRAND THEFT AUTO ONLINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erre nem tudok mit mondani...<#levele><#levele><#levele><#levele>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8706
ne aggodj.. kapsz tole majd sms-t hogy "kossz..miattad a korhazba kerultem"

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

Overburner
#8705

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#8704

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

kill3r21
#8703
Csak simán odamentem, ahol trevor van hogy megnézzem mi történik és véletlenül elcsaptam...😄
Overburner
#8702
Csak beraktam mert találtam. xD Az a note am se hiszem hogy fake.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#8701
Nem hiszem el bazmeg, hogy valaki még MINDIG AZ EGYÉRTELMÛEN FAKE KÉPEKKEL MEG DÁTUMMAL JÖn...

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#8700

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Rayden02
#8699
In its first five days Grand Theft Auto V sold 16 million units and generated $1.15 billion. 8.8 million units or 55 percent of the sales were for the Xbox 360, while the PlayStation 3 version sold 7.2 million units. Week one sales also exceeded the estimate of 15 million given the day before launch.

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Rayden02
#8698
<#szeret>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Rayden02
#8697
<#violent>akkor rosszul tippeltem!<#nemtudom>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

ReszegKoldus
#8696
Nem onnan van.

“Well, if crime fighters fight crime and fire fighters fight fire, what do freedom fighters fight?”

Rayden02
#8695
Mivel ez az utolsó küldetésbõl van,gondolom én!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A végén lehet válaszatni,hogy kit ölj meg,Michaelt,Trevort,vagy egyiket sem!

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#8694
wtf és hogy nincs game over vagy valami?
Doog
#8693
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én még csak ott tartok hogy Amanda elhagyja Michaelt. Már nem is lesznek együtt? 😄 Eltûnnek a gyerekeik is?

...::::::...

#8692
Pároztasd õket, hadd kergessenek xD
kill3r21
#8691
Van itt nép kéremszépen 😊



Itt meg a malac 😄