Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#8815
Szerintem keress magadnak másik játékot, mert ez nem neked való.

[merlinw.org]

#8814
Egyetértek.

PSN-ID:SanyaBoss

bexinho
#8813
Pfff, most ez remélem csak vicc volt! Mi ebben a felháborító? Nekem a gyomrom felfordul attól, ha állatkínzós képeket, cikkeket látok, de azért egy filmben vagy egy játékban látott jelenet nehogy már betesz egy egészséges lelkületû embernek?
Sajnos ilyen a világban is elõfordul, de semmi brutalitás nincs a videóban. Nem látni részletekbe menõ sebeket, nem látni semmit.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#8812
Nem lehet kikerülni,mert õ is fõszereplõ a játékban.De itt csak egy videó alapján ítélsz.Megsúgom,hogy nem olyan rossz karakter Trevor.

PSN-ID:SanyaBoss

#8811
Ha egy filmben van ilyen az még elmegy, mert valószínû nem vígjáték, de ez?!
Még a Kane & Lynch is messze különb...(aki ismeri az tudja)
#8810
Remélem, majd ki lehet kerülni, hogy ezzel a beteg idiótával is kelljen majd játszani.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Az egyik ominózus:


kill3r21
#8809
Igen asszem, és kiprobáltam de nálam nem vágja fel az autót 😞
Fpocok
#8808
VÓTMÁ?

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#8807
jah most nézem, valszeg PC 😄
#8806
végén mondja hogy valószínüleg átkerül majd rájuk a játék
kill3r21
#8805
mire gondolsz pontosan?
#8804
vajon mik azok a "netes felületek"
kill3r21
#8803
Ez jó
katt
akyyy
#8802
gyalog hogy lehet beszolni az embereknek? a pótkocsis dolog se müködik, lefele gomb karaktet vált, másik az lámpa, vagy rádió.

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Jojobaba
#8801
Van már második része a mitoszoknak?

kill3r21
#8800
Most komolyan ha megkérjük a taxist akkor az óceánba visz? 😄
kill3r21
#8799
hatalmas
BoneDragon
#8798

kill3r21
#8797
ejtõernyõzés lesz, ufó alkatrészeket nem jelölik, búvárkodás meg lesz a tengeralatt járóval ha megveszed azt az ingatlant 😊
Tatyla
#8796
Kérdés :
Búvárkodás, ejtõernyõs feladat lesz, vagy hogy kapom meg, ufo alkatrészeket jelöli valami a mapon?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#8795
Búvárkodás, ejtõernyõs feladat lesz, vagy hogy kapom meg, ufo alkatrészeket jelöli valami a mapon?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

kill3r21
#8794
Akkor kb fexik az elõzõ kommentem 😊
arty
#8793
jah, fxaa régi hw-n kb ennyit tud (vagy különben meg homyálositana)

Forza.

arty
#8792
a képen - ez konzol, itt ilyeneket nagyon ritkán lehet kapcsolgatni, van és kész 😊

Forza.

kill3r21
#8791
Ne dõlj be mindennek, kapcsolható biztos nincs, esetleg valami alapra gondol, ami szinte semmire nem jó....

Seth
#8790
Az ilyeneknek tényleg bedõl valaki ?
(amúgymeg: Megjelenés ideje: 2012.12.01.)

PSN ID.: Beegabor

Kongy
#8789
Sehol...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

vk90
#8788
???
http://www.youtube.com/watch?v=hy1GPWTRO10

Capcom is the best!

Tatyla
#8787
Hol, merre?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

NagyiBMX
#8786
Ne csináld! Settingsnél vagy console settings vagy hol? Csak holnap este tudok Xbox közelbe jutni, most jól beizgattál ezzel 😄

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

arty
#8785
kösz, de a "játsz haccáz órát h neked is meglegyen" style k.-ra irritál 😊

Forza.

arty
#8784
van ésimítás a játékban (FXAA)

Forza.

Fpocok
#8783
GTA online 16 fõs lesz... szóval ami volt hír korábban, hogy 32 lesz, az a next-gen, pcre vonatkozik akkor 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8782
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
VA – The Music of Grand Theft Auto V Vol. 1: Original Music -2013


Track List:

1 Oh No – Welcome To Los Santos
2 BJ the Chicago Kid – Smokin’ and Ridin’ (feat. Freddie Gibbs & Problem)
3 Twin Shadow – Old Love / New Love
4 Neon Indian – Change of Coast
5 Wavves – Nine Is God
6 Gangrene – Bassheads
7 Flying Lotus – Stonecutters
8 HEALTH – High Pressure Dave
9 .Off. – What’s Next?
10 Tyler, The Creator – Garbage
11 Nite Jewel – Nowhere To Go
12 A$AP Rocky – R. Calì
13 Age of Consent – Colours
14 Marion Band$ – Hold Up (feat. Nipsey Hustle)
15 100s – Life of a Mack
16 Favored Nations – The Set Up
17 Yeasayer – Don’t Come Close
18 The Chain Gang of 1974 – Sleepwalking


VA – The Music of Grand Theft Auto V Vol. 2: The Score -2013



Track List:

1 We Were Set Up
2 A Legitimate Business Man
3 A Haze of Patriotic Fervor
4 Los Santos At Night
5 North Yankton Memories
6 The Grip
7 Mr. Trevor Philips
8 A Bit of an Awkward Situation
9 No Happy Endings
10 His Mentor
11 (Sounds Kind of) Fruity
12 Minor Turbulence
13 Chop the Dog
14 A Lonely Man
15 You Forget a Thousand Things
16 Impotent Rage/Am I Being Clear Now?
17 Fresh Meat
18 Therapy and Other Hobbies
19 Rich Man’s Plaything
20 The Agency Heist
21 Hillbilly Crank Dealers’ Blues
22 Welcome To Los Santos (Outro)

VA – The Music of Grand Theft Auto V Vol. 3: The Soundtrack-2013



Track List:

1 Flying Lotus – The Kill (feat. Niki Randa)
2 Lee “Scratch” Perry – I Am a Madman
3 Jai Paul – Jasmine (Demo)
4 George McCrae – I Get Lifted
5 Kausion – What You Wanna Do
6 Charlie Feathers – Can’t Hardly Stand It
7 Weirdos – Life of Crime
8 Mexican Institute of Sound – Es Toy
9 Joe Goddard – Gabriel (Soulwax Mix)
10 Bootsy Collins – I’d Rather Be With You
11 Bob Seger & The Silver Bullet Band – Hollywood Nights
12 Dan Croll – From Nowhere (Baardsen Remix)
13 Problem – Say That Then (feat. Glasses Malone)
14 Waylon Jennings – I Ain’t Living Long Like This
15 Yellowman – Nobody Move, Nobody Get Hurt
16 Simple Minds – All the Things She Said
17 Toro y Moi – Harm in Charge
18 Hot Snakes – This Mystic Decade
19 Cashmere Cat – Mirror Maru

Minden másban a Google segít.
#8781
Az orlydb-n is vicces kedvében volt valaki tavaly. 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

2012-02-26 17:10:43 GAMES Grand.Theft.Auto.V-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:40 GAMES Grand.Theft.Auto.VI-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:34 GAMES Grand.Theft.Auto.VII-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:32 GAMES Grand.Theft.Auto.VIII-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:29 GAMES Grand.Theft.Auto.IX-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:26 GAMES Grand.Theft.Auto.X-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:23 GAMES Grand.Theft.Auto.XI-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:21 GAMES Grand.Theft.Auto.XII-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:15 GAMES Grand.Theft.Auto-XIII-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:13 GAMES Grand.Theft.Auto.XIV-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:10 GAMES Grand.Theft.Auto.XV-Razor1911 DL
2012-02-26 17:10:07 GAMES Grand.Theft.Auto.XVI-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:58 GAMES Grand.Theft.Auto.XVII-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:55 GAMES Grand.Theft.Auto.XVIII-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:53 GAMES Grand.Theft.Auto.IXX-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:47 GAMES Grand.Theft.Auto.XX-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:44 GAMES Grand.Theft.Auto.XXI-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:42 GAMES Grand.Theft.Auto.XXII-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:40 GAMES Grand.Theft.Auto-XXIII-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:39 GAMES Grand.Theft.Auto.XXIV-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:39 GAMES Grand.Theft.Auto.XXV-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:39 GAMES Grand.Theft.Auto.XXVI-Razor1911 DL
2012-02-26 17:09:38 GAMES Grand.Theft.Auto.XXVII-Razor1911 DL
Kongy
#8780
Kiváncsi leszek mit tudnak majd az új konzolok, és hogy milyen gyorsan válik elavulttá a jelenlegi generáció. Eleinte biztos nem lesz nagy választék, ezt már most látni.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

kill3r21
#8779
Hát jah kell a vas a recementességért 😄
Kongy
#8778
Most már nincs is rece, a mai konfigokkal 😄 (nálam legalábbis)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#8777
Van hangulat sõt! Azok a naplementék, a változatos tájak.. aki azt mondja nincs hangulata az hazudik! 😄 Nekem pl jobban bejött ennek a hangulata mint a 4-é.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Skypack
#8776
Ezt mondtuk a GTA IVnél is 😄

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

kill3r21
#8775
De szerencsére ezt elfelejteti velem a fantasztikus játékmenet a story és a hangulat (DE VAN!) 😄
Nah majd PC-n 😊 Nem lesz rece 😄
Kongy
#8774
Igen, csak az, de az nagyon! 😄
A napsütés effekt szerintem kifejezetten fantasztikus.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

kill3r21
#8773
Igen sajnos egy 8éves hardver, élsimitás már nem férne bele, így is penge élen táncol a játék frame sebességet tekintve...
Ettõl függetlenül szerintem a GTA V az egyik legszebb játék boxon és ps3mon egyaránt, és tényleg csak az élsimitás hiányzik...
NagyiBMX
#8771
Ne haragudj, hogy nem tudom túl tenni magam rajta, de igazad van, egy idõ után úgyis megszokom a dolgot. Csak mint õsidõk óta PC-s kicsit fura volt. 😄

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

kill3r21
#8770
Nálam ilyen monitoron 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kill3r21
#8768
Ennyire nem tudsz ezen túl lendülni? Ez nem hiba mindenkinél ilyen, videó konvertálás meg más ott simán elveszhet...
Játssz, hidd el 1-2 óra és nem fog érdekelni a rece...😊
Mr_no_NaMe
#8765
elég érdekes ahogy mindent a szemed elõtt rajzol ki. Nekem is néha ezt csinálta az intrónál, ez nem lehet, hogy a box hibája? Az elõzõ boxomban kb ilyen lassan rajzolta ki, most vettem egy évvel újabb boxot, és már alig látom ahogy tölti a tájat.
Overburner
#8764
Szerintem csak a videó mérete miatt látszódik jobbnak. Valszeg élõbe neki is olyan mint neked.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

NagyiBMX
#8763
Ilyen grafikát hogy tudott elérni a srác? A cinematic része az elején még valahogy hasonlított az enyémre, de amikor már megy a kocsikázás ott a távolban lévõ objectek meg autók már mind recés szélûek 😞
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Overburner
#8761
Nem APB:R lesz belõle nem kell fosni. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie