Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#8865
Hogy raktad ki?😄 Noob vok nekem nem sikerült 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

DarkSector
#8864
Aki másnak vermet ás maga esik bele. 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#8863
Ilyeneket nekem nem szabad nézni. Marha jó lesz ez a játék, ha kijön pc-re. Optimalizálás miatt kissé aggódom.

De amit eddig láttam és amit a videóban is megerõsíteni: GTA is Fu***cking Reborn! All Hail Rockstar! <#worship>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Nesuten
#8862

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

Overburner
#8861

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#8860

Ha esetleg valakit érdekelne, kommenteket ne olvassátok mert a sok nyomi megint veszekszik a szokásos PC vs Konzol témán.<#falbav>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#8859
Nem tom az egyik küldit megcsinni. Franklin összetalálkozik vmi csávóval, aki a fán fenntakadt ejtõernyõvel. Ok, lebicajoztam a hegyrõl vele. Másodszorra meg vmi repülõbõl kiugrottam. A harmadik vele folytatott mellékküldinél viszont vmi bank tetejére kéne felmenni, hogy elkezdõdjön, de fogalmam sincs, hogy kéne oda feljutni.

Gondoltam rá, hogy valahogy helikopterrel, de Franklinnél max venni tudok jó drágán, s gondolom, csk azt vezetni. Az épületbe meg nem tudok bemenni. Hogy kell oda feljutni???



Másik: A részvényekkel való keresekedéshez vmi tipp? Vettem csomót, de kb. alig mozognak fel-le. Kb. nem sok értelmét láttam megvenni õket.

#8858
Köszönöm a segítségeteket. 😊
kill3r21
#8857
nah az jó 😊
akyyy
#8856
attól, hogy te ugy tudod nem, még készülhet, amugy konzolozz forumon érdemes olvasgatni.

csak macerás, meg pc-n könnyebb.

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

kill3r21
#8855
Se híre se hamva, bár kicsomagolni ki lehet, de vissza nem, egyenlõre...
#8854
Sziasztok.Nem tudjátok,hogy készül-e a játékhoz magyarítás,vagy tervben van-e ? Elöre is köszönöm.
#8853
<#kuss>
arty
#8852
benyomod a lock gombot (ravaszt) és befogja a célkeresztbe az ellent

Forza.

kill3r21
#8851
az az igen 😊
LocalPatriot
#8850
Nézegetem Kingongort ahogy játszik, mivel most nincs TV-m, és olyan kérdésem lenne, hogy hogy lehet a célkeresztet egybõl rávinni az emberre? Valami auto aim vagy mi ez. Köszönöm!
kill3r21
#8849
De beraktam, és meg is maradt, a safehouse garázsába nem szabad, de ilyenkor már van saját garage 😄
Fpocok
#8848
Csak be ne rakd a garázsba 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8847
Pszichológus is full korrekt szöveget tolt
kill3r21
#8846
Tuningolgattam, ha már van della! 😊

Nem vagyok egy autómán nem is értek hozzá, de ez tetszik 😊

#8845
vótmá' #8803
#8844
Kongy
#8843
Mit gondolsz honnan veszik ezt a dátumot? Csak mert hivatalos információ semmi nincs a portról.. de ne zavarjon.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

vk90
#8842
Hasraütés-szerû? Akkor már miért nem decemberre írták ki, biztos több elõrendelõ lenne 😄

Capcom is the best!

Kongy
#8841
Na az meg a másik 😄 Már a GTA IV-bõl is kivették 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Vraaanyek
#8840
A borítón feltüntetett, már nem aktuális win live-ról nem is beszélve...

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Kongy
#8839
Ez egy hasraütés-szerû dátum 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Overburner
#8838

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

DarkSector
#8837
No.
Nem kellett butítani, fordítva ez az eredeti, mindig, PC-t huzzák fel, egészítik ki, az eredeti példány mindig az X360-as.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#8836
szerinted mi lenne majd a nextgen változás, egy adott motoron? Enm fejlesztettek hirtelen új grafikus motort. Hatalmas változásokat pedig nem fognak belerakni. (Már megtették volna...)


Kapunk nagyobb felbontású textúrákat, meg talán élsimítást. Ugyanaz lesz mint mp3...
kill3r21
#8835
Majd ha kijön PC-re ultrabrutálul feltúrbózva, mert boxon ps3mon butitani kellet ez tény...akkor megnézem hány ember gépe fogja tudni jobban futtatni mint ahogy most boxon kinéz...márpedig ha pc-re nextgen lesz, akkor majd kell alá a vas is az biztos 😊
#8834
Tehát egy provokatív képre nem írhatok vissza provokatív választ? Egyiknek szabad, másiknak nem, érdekes.
vk90
#8833

Capcom is the best!

#8832
troll detected

DarkSector
#8831
Egyetértek.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Kongy
#8830
Te mirõl beszélsz ember? Attól hogy élsimítás nincs még jópár PC-s játék összképére köröket ver a GTA 5...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#8829
Kitartunk, addig is vigasztal a tudat, hogy nem elavult grafikával játszottam ki a GTA V-öt<#idiota>
wollnerd
#8828
😄DD

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Fpocok
#8827

Parasite Eve 2, best game EVER!

SUNNY84HUN
#8826
<#eljen>

'06 Honda Accord 2.4 TypeS K24A3 , '03 Honda Civic 1.6 LS D16V1 - Ha második vagy, te vagy az els?, aki veszít. -

#8825
kicsit nagy lett!!<#hehe><#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#8824

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Myselor
#8823
meg mogyorotörés xd
kill3r21
#8822
Ez a jelenet is csak azért durva, mert a média azt mondja...ennyit, áthajtani 3-4 ártatlan járókelõn már nem durva?
Ott meg is halnak, ez a csávó meg nem....😄

Szerintem ezerszer brutálisabb , valamelyik lövölde , repülõteres témája...
Az már megrázóbb...
Vagy ott a surgeon simulator, ott egy emberrel cafatolunk, beleit kivágjuk, agyát! és jókat derülünk rajta, itt meg csak egykis foghuzás van 😄
Kongy
#8821
Ezt láttátok már? 😄D Sztem hatalmas 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#8820
Nem játszottam még vele, ezt nem tudtam.
#8819
Hát igen.De itt is egy fõszereplõt akarsz úgymond"kikerülni"ami lehetetlen.Mert nem is tudnád a játékot tovább vinni.Aki játszik vele az tudja mirõl beszélek.

PSN-ID:SanyaBoss

#8818
Csak annyit, írtam, hogy beteg az egyik szereplõ...

@MerlinW: Jajj már megint az okoskodásod...attól még nem rossz a játék, csak írtam...essen már le!
#8817
De az egy Alien játék, ember!!! <#vigyor2>
#8816
Ez olyan volna KB.mint ha azt mondanám,hogy remélem az alien vs predator játékban nem lesz benne alien.Mert azok olyan ronda,undorító dögök.

PSN-ID:SanyaBoss