Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8915
Van egy csomó bank csak nem lehet kirabolni egyiket sem.Most is bementem a Fleeca bankba.Sehol senki simán be a páncélszekrényig,tnt,robbantás aztán semmi.Várni kell keddig míg indul az online játék.Na de akkor kirámolom az tuti!<#eplus2><#gun><#violent>

PSN-ID:SanyaBoss

#8914
Igen,értem.Volt egy ilyen sejtésem...

PSN-ID:SanyaBoss

Prézli
#8913
Fake and gay, van róla videó is, hogy nem mûködik

#8912
Ezt egy másik oldalon találtam.De igazából magyarázat nem volt hozzá.
""Tõzsde!
A játékbeli eseményekkel egyébként befolyásolhatod a tõzsde állását. Pl: befektetsz egy légitársaságba
(AirEmu) jó sok milliót, aztán a másik légitársaság gépeit (FlyUS) lelövöd! Olyankor annak a részvényei amibe te fektettél,
felmennek! Itt egy lista arról hogy melyik márka melyik konkurense:

1. Bilkington competes with DollarPills
2. Burgershot competes with Up-An-Atom
3. CoolBeans competes with BeanMachine
4. eCola competes with Raine
5. Clucking Bell competes with TacoBomb
6. FlyUS competes with AirEmu
7. GoPostal competes with PostOP
8. MazeBank competes with BankOfLiberty
9. Pisswasser competes with Logger
10. RadioLosSantos competes with WorldwideFM
11. Redwood competes with Debonaire
12. Slaughter, Slaughter & Slaughter competes with Bullhead

Befektetsz az egyikbe, aztán kárt okozol a konkurensnek,
majd a részvényeid árai felmennek. Milliókat tudsz így kaszálni""
Errõl tud esetleg valaki mondani valamit?Ez alatt azt értem,hogy PL.FlyUS competes with AirEmunál a gépeket kell ehhez felrobbantani?
Vagy PL.eCola competes with Raine az üdítõt szállító autót kell letámadni?Mert én logikusan a gyártó cégre gondolnák de azt nem találtam eddig sehol.

PSN-ID:SanyaBoss

#8911
úgy látom, a Rockstar bevásárolt az AMC weboldalán is
#8910
ez béna lett szerintem, Cieslak jobbat is tud ha akar
jackoneill90
#8909

http://muszaly.hu A szingularitás fel fog robbanni. Akármit is jelent.

MikX
#8908
pontosan

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

DarkSector
#8907
Ez kurvanagy. 😛

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

jackoneill90
#8906

http://muszaly.hu A szingularitás fel fog robbanni. Akármit is jelent.

#8905
Az LCN-en akkor meg offline részvények vannak?
MikX
#8904
Igen, online kell ahoz, mert a BAWSAQ igazi statisztikák alapján mûködik, mindennek a piaci értékét az igazi játékosok határozzák meg azzal hogy mit mennyit és mikre költenek a játékban.

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

#8903
Na most értem a végére 55 óra 75%.

PSN-ID:SanyaBoss

#8902
Ja. Ket kritikus ceggel ott lehet kereskedni, en meg nem ertettem, miert nem talatam meg az elsot. Elobb azt hittem, en vagyok bamba.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#8901
ez már az új simpsons játék lesz? <#smile>
DarkSector
#8900
Jah meg hogy a wareznál legyen hátrány, ezen nincs mit meglepõdni.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Fpocok
#8899
Online kell lenni ahhoz? Gondolom, hogy ne lehessen könnyen csalni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8898
Ez most komoly? Ha nem jelentkezek be a Liveba, akkor nincs Bawsaq market, es Franklin assassination kuldeteseinel nem lehet befektetni?

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Myselor
#8897
megnéztem éjszaka a The Loneliest Robot! mozit hatalmas xd
cSuwwi
#8896

shit happens

DarkSector
#8895
Neten van szép kis leirás videóban sok ingyen könnyûlóvéhoz. youtube easy money.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kill3r21
#8894
tippeket pls
Seth
#8893
Okosan kell tõzsdézni és dõl a lé 😄

PSN ID.: Beegabor

Myselor
#8892
lehetséges,igazad lehet 😊 mondjuk engem az már nem izgat hogy 150millióért golfclubot vegyek xd
kill3r21
#8891
hát ezzel akarták fentartani hogy a fõszál után is szórakázz....azért az ingatlanok hetente hoznak lovét, tehát csak a beletett idõ kell hozzá 😊
#8890
Ezen én is gondolkodtam honnan lesz annyi lové.De szerintem azt majd csak online játék módban lehet megvenni.Mert ott az ígéret szerint agyba fõbe lehet majd bankot rabolni.

PSN-ID:SanyaBoss

Myselor
#8889
a vége után azért már lesz szépen pénzed 😊) de arra még mindig kevés lesz,mondjuk nem is értem xd
kill3r21
#8888
Abból sose lesz sok, nemsokára végzek a játékkal, de még mindig el nem tudom képzelni hogy mibõl tudnám mondjuk megvenni a 150millás golfklubbot 😄
Doog
#8887
Érte köszi! 😊 Mondjuk pénz ügyileg még elég silányul állok. 😄
De majd alakul.

...::::::...

kill3r21
#8886
Nagyrészt igen 😊
ProGabe
#8885
A világ két legfaszább dolgának a találkozása:

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Doog
#8884
Ha vásárolok valamit ami pénzt termel nekem az ad küldetéseket is?
Pl.: Tequilalala : D

...::::::...

kill3r21
#8883
Protipp:
Piros lámpánál dudáljatok eszeveszetten az elõttetek állóra..És várjatok, aztán nevessetek 😄
kill3r21
#8882
Ezek az apróságok! Amit majd elfelejtesz ha játszol 😊
kifli
#8881
na tegnap kipróbáltam kicsit a játékot. Hát frame pocsék ps3-on. Amúgy elég jólett a játék. Ami nem tetszett, az az autók irányítása. Nagyon tapad a földhöz. Ja meg az ugratás közbeni forgás is vicces. Mikor fejreáll a kocsi, és vissza lehet forgatni, azon elég jót nevettem...
Overburner
#8880

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#8879

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Myselor
#8878
jaja neki megengedi mert a barátja 😊
Lunki88
#8877
Azért azt tetszik hogy Michael valamennyire kordában tudja tartani, plusz neki elnézi azt is ha lehordja a sárga földig. 😄
DarkSector
#8876
😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Myselor
#8875
fogalmazzunk úgy hogy a barátaiért szó szerint öl xd
kill3r21
#8874
mivel szinészek a szereplõk, így igen van adatlapja 😄
DarkSector
#8873
IMDB????????

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Myselor
#8872
igen hihetetlenül nagy karakterek lettek fõleg trevor 😊)
kill3r21
#8871
IMDB-n a GTA V 9.9en áll 😄
kill3r21
#8870
ugyanez a véleményem!
Trevor egy olyan vadállat, akinek közben nagyon nagy szíve van, de aki beszól neki azt csúnyán lezúzza...😊
Mr_no_NaMe
#8869
Úgy érzem nem csak a játék, de a Rockstar által alkotott karakterek is történelmet írnak. Ez a Trevor fickó annyira belopta magát a szívembe, hogy az valami hihetetlen 😄 Eszméletlenül eltalált karakter, elmebeteg vadbarom idióta vadállat. Imádom 😄 Zseniális! 😄
kill3r21
#8868
Trevor élõben :d
Nesuten
#8867
Van egy olyan fül a szövegmezõ alatt ,hogy kép beszúrása ,na oda másolod a hivatkozás címét

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

Overburner
#8866
Ja az tuti, én is próbálom mindennel elvonni a figyelmem róla de nem lehet 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie