Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kill3r21
#8965
Nah a PS3-mas vezióban találtak DX11re utaló jeleket...😊
GTA V DX11
kill3r21
#8964
Most kellene jelenteni a YT csatornáját...😄
Tutti az a kocka csinálta 😄
kill3r21
#8963

xD
Frank99
#8962
ezt a kulcsot a steam nem fogadja el, valszín az alabbi gfwl...megoldás lesz....


a winfos live-ben sem lehet aktiválni egy kulcsot????????

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

NagyiBMX
#8961
Egyébként szerintem csináld azt, hogy steam-en a bal alsó sarokban kiválasztod az "Activate a product on Steam" menüpontot és beírod a kulcsod.

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

totyak
#8960
Az kizárt, hogy csak SC kellett a játékhoz. Elejétõl volt benne Live is. Persze nem volt muszáj online-ba lépni, de a kliens kellett a játékhoz.
Írtam a másik fórumrészbe, hogy valószínûleg te egy GfWL kulcsot vettél és nem Steam kulcsot. Le kell szedni netrõl a játékot, vagy kölcsönkérni egy eredeti lemezt és telepítésnél, ha kéri a kulcsot, akkor meg kell neki adni.

#8959
uj vagyok a zinterneten ..

(ezert a dupla post is.. )

( 😄 )

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

#8958
oop.. egy hsz elotted..sry

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

Frank99
#8957
ezt mire is???????????

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#8956
+1

aki szipog a sarokba a pc megjelenesre varva mert már nem bír 1 game nelkul elni az vegyen 1 hansznalt boxot.. kitolja.. (meg még 1-2 masik gamet is ha akar) .. aztan csokolom..

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

Frank99
#8955
akkor még csak rockstar soci kellett hozzá...

most kaptam egy kulscot, és a fxom se tudja, hol kell aktiválni...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#8954

nem....

eladtam, mielõtt játszottam volna.....

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Mr_no_NaMe
#8953
vegyetek xboxot akit ennyire érdekel. halál megéri. ráadásul ha ez érdekel valakit mellette még biztos érdekesnek fog találni 5-6 játékot...olcsó box, flashelve aztán kész. úgy se jön ki pcre 1 évig még...minimum.
#8952
Pedig már majdnem letöltöttem volna.
Fpocok
#8951
Ha újra játszanál, akkor ott van a steamben, nem?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Frank99
#8950
bocsesz, újra játszanék gta 4-el, a megvett kulcsot hol kell aktiválni???

steam nem engedi...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

DarkSector
#8949
Kamu.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#8948
Ez már tényleg fáj <#nevetes1>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

S K I D R O W
The leading force.

Grand Theft Auto V (c) ROCKSTAR Games

09/2013 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Rockstar
4 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Third-Person Action


Grand Theft Auto V
RELEASE NOTES

Grand Theft Auto V is a 2013 open world action-adventure video game developed by Rockstar North and published by Rockstar Games. It was released on 17 September 2013 for the PlayStation 3 and Xbox 360 consoles. It is the fifteenth title in the Grand Theft Auto series, and the first main entry since Grand Theft Auto IV in 2008. As one of the last titles to be released exclusively for the seventh generation of video game consoles, Grand Theft Auto V was highly anticipated preceding its release.

Grand Theft Auto V is played from a third-person perspective in an open world environment, allowing the player to interact with the game world at their leisure. The game is set within the fictional state of San Andreas (based on Southern California) and affords the player the ability to freely roam the world's countryside and the fictional city of Los Santos (based on Los Angeles). The single-player story is told through three player-controlled protagonists whom the player switches between, and it follows their efforts to plan and execute six large heists to accrue wealth for themselves. An online multiplayer mode is included with the game, allowing up to 16 players to engage in both co-operative and competitive gameplay in a recreation of the single-player setting.

Features:

Vehicles


Grand Theft Auto V promises to have more vehicles than in any other Grand Theft Auto game to date, with a variety of vehicles, including airplanes, helicopters, convertible cars, utility vehicles, emergency service cars, motorcycles, and jet skis. Players are able to fly planes, which was not possible in Grand Theft Auto IV because of the size of the map, but is in Grand Theft Auto V because the map is larger. In a brief scene in the first trailer, overhead wires are visible on a banking next to the road, which are probably wires for a railway track. There are also submarines that players are able to use.
Businesses


According to the trailer, businesses in Grand Theft Auto IV are set to appear in the upcoming game. New businesses also appear, as seen in the trailer, such as the Bugstars fumigation company and Up-n-Atom Burger fast food restaurant.
Weaponry


Weaponry is not currently revealed in full. As seen in the trailer, there are Norinco Type 56-2 assault rifles with sound suppressors, mounted lasers, olive drab polymer furniture, and side-folding stocks. This leads to the return of suppressed weapons and the possibility of attaching suppressors to most firearms or having an individual variant of the weapon that has a suppressor while the other remains without any attachments. During the trailer a man playing Golf with a Golf club is seen but is unknown if the Golf Club is going to be a melee weapon. No other weapons were revealed in the trailer for the game.

1. Download
2. Run Setup
3. Install the game. Use one of the following serials when prompted:
HNY6A-JD2US-3CXKF-4UC6G-FUC2D
2ELEF-LMYWS-UDMTF-L9HN1-HPPH2
JPLX4-CNTBS-J58XS-SNSMD-3FLV3
FAKWL-F2FC6-DTXS6-7VME52-R93GA
4. Copy the content from /SKIDROW directory on the disc to the
directory of the game.
5. Play the game.
6. Support the software developers. If you like this game, BUY IT!
YouTube Gameplay:
http://www.youtube.com/watch?v=L94bxLL2Ol0
Doog
#8947
Hahaha... : DD

...::::::...

#8946
a gta online region free? vagyis egy region 3-as verzióval tudok online játszani egy európai szerveren/játékossal? kb 1 héttel a vásárlás után vettem észre hogy region 3-ast vettem, lehet visszaviszem a boltba ha ez gond lesz, a DLC-t már így is buktam
kill3r21
#8945
hatalmas 😄
Frequency
#8944

kill3r21
#8943
vagy mégse, kitudja mi játsza le az AWC-t 😄
kill3r21
#8942
Most ugrott be, ha ki lehet csomizni a fileokat, és vissza, akkor csinálhatok rádiócsatonát a a saját zenéimmel 😄
kill3r21
#8941
Abba biztos nem, de fordítani már fogják.
Meg szerintem a buhera is jönni fog ezerrel 😊
MoLc
#8940
remelem a kovetkezo reszbe bevezetik az Air-Bag et. mekkora lenne mar 😊

#8939
IV-hez is kb az elsõ mod volt a doubledamage 😊 És kb az egyetlen, amit mindvégig használtam is.
arty
#8938
😄DD

Forza.

Szabi
#8937
matyó ruha dlc-t Trevornak, bajusszal és ostorral! <#idiota>

"Nulla tenaci invia est via"

arty
#8936
úgyérted erõspistát a játék tokjába?

vagy miféle más magyaros dologra célzol?

Forza.

Fpocok
#8935
Nem hiszem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Doog
#8934
Eredeti játékba magyarosítást is lehet rakni?

...::::::...

xxdani
#8933
keresel egy kamion, ha nincs rajta pótkocsi rátolatsz egyre. d pad jobb ra nyomvatartva leszerelhetõ

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

Seth
#8932
Nincsenek kamionos küldik. Te azt kérdezted kamionozni lehet-e? Hát lehet, kamiont lehet vezetni, de ennyi.

PSN ID.: Beegabor

#8931
Hol lehet felvenni a kamionos küldetéseket?
#8930
Na neee...😄
De jó tudni, hogy konzolra is van 1-1 modifikáció 😉
DarkSector
#8929
Állat egy videó.

Eredetibe is betólhatod csak tedd spoiler-be. 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

xxdani
#8928
lehet

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#8927
Sziasztok! Kamionozni lehet a játékban?
kill3r21
#8926
Nah már látom olyan mod is készült hogy világitás van az autókba belül este....
Vonat irányitást okoskodhatnák ki 😄
kill3r21
#8925
És itt pár apróság amit ha magunk tapasztalunk, akkor lehet elnyomunk egy b+-et 😄
Márha felfigyelünk rá 😊
kill3r21
#8924
És ITT a képen látható módosítás...😊
kill3r21
#8923

Aki már állítgatott 😊
kill3r21
#8922
Nah szal itt az inport/export progi
letöltés
kill3r21
#8921
Van rpf tool, ki lehet kapni pl a handling.dat file-t is, aztán mehet a nemulass...
Tool
DarkSector
#8920
Lehet azért belenyúlni a játékba, de ezt csak warezban.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Fpocok
#8919
Link?

Parasite Eve 2, best game EVER!

wollnerd
#8918
Google... semmi..
Az úgyis fake... Xbox-ban hogy is lehetne modolni?!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

wollnerd
#8917
???
XBOX-ra?! Na ne..!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

kill3r21
#8916
Nah látom van már realisztikusabb törés MOD 😄