Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#9116

Like a boss.

Parasite Eve 2, best game EVER!

akyyy
#9115
a végét nem értem, elbasztam?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
azt hittem, trevor michael, vagy saját magát lehet kinyirni, én meg trevorra mentem. ha nincs mentésem, akkor kampó, nem is játszható tovább?😞

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

akyyy
#9114
miétr nem müködkaz a kibaszott keresõ már megint?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Tatyla
#9113
Dehogy csak a lányok szájkarate edzést tartanak... 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#9112
ennyire unalmas már az alap játék hogy mindenki az online miatt sír?
#9111
1 órája ment a multi most megint nem <#szomoru1>
samsung123
#9110
Nem, csak Marty mcfly vagyok 😄

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#9109
A szöveg végén kihagyhattad volna ezeket a szánalmas prognózisokat, úgy beszélsz itt konkrét dolgokról, mintha te fejlesztenéd a játékot
Shiver
#9108
akkor te mért is tettél különbséget? akkora öngólokat lösz hogy nem gyõzöm lesni

A felhők felett mindig süt a nap

maffioso
#9107
"az meg egyértelmû hogy pénzért jön majd az onlinehoz minden féle cucc de ez megint más"
Szerintem ne is mennyünk bele nagyon abba, hogy ez hol tesz különbséget mikrotranzakciós extrák és dlc-k között.
Zárjuk inkább le a beszélgetést, Te többet ne szólj hozzám, és én is így teszek.

\"If in doubt, flat out!\"

Shiver
#9106
ha lenne agyad akkor rájöttél volna hogy dlc-kre gondol, te iq fighter

A felhők felett mindig süt a nap

Shiver
#9105
ezt a reakciót váltottad ki belõlem, mivel aki itt istennek képzeli magát az max te vagy okostóni

A felhők felett mindig süt a nap

Shiver
#9104
az volt az állítás hogy nem jogos a felháborodás az online mód nem mûködése miatt, pedig az

A felhők felett mindig süt a nap

samsung123
#9103
Áhh, Mit nem értesz azon, hogy a GTA Online nem Free to Play????? 15000Ft le kell szurkolnod hogy játssz vele!!! Itt megbukik az elméleted, vagy Te ingyen is tudsz játszani, mondd hol lehet? Mert adom el a GTA5-öm és megyek ingyen Onlineozni.

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

Myselor
#9102
senki nem beszélt olyanról hogy mást lehetne venni,viszont a dlc-k nem ingyen lesznek errõl volt szó okoska.és leszarom mert mondom én tudok várni,aki be tud lépn annak megy a többiek várnak még mindig ennyi😊
maffioso
#9101
Ha tudnál olvasni, akkor lenne annyi agyad, hogy pénzért csak gta dollárt tudsz venni.
És továbbra sem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy már megy a multi lassan 2 órája stabilan.

\"If in doubt, flat out!\"

maffioso
#9100
Igen? És az neked szólt? Mármint most már egyértelmû, hogy rád is vonatkozik. De jó lenne, ha kicsit visszavennél az arcodból. Erõs lesz az egy kicsit ide.

\"If in doubt, flat out!\"

Coral Springs
#9099
Mert mi a helyzet ? Lobogtatod majd a GTA V dobozt, azt egybõl max szintû lesz a karaktered ? Egybõl megkapsz mindent a játékban, vagy mi ?

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

xxdani
#9098
mindenki morgolódik mert nem megy az online. Várjatok még egy kicsit aztán ott kinyírjátok egymást 😊

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

Shiver
#9097
Free to play játéknál mint pl Battlefield Heroes ott valóban nem szabad hõbörögni, mert ingyenes, max kérni supporton hogy ez meg ez így legyen, ezzel teljes mértékben egyetértek, itt viszont nem ez a helyzet

A felhők felett mindig süt a nap

Shiver
#9096
már az elején meg volt mondva hogy ingyen lesz, hozzá tartozik az alap játékhoz, nem kiegészítõ, nem expansion, HOZZÁ tartozik, ezen nincs mit vitázni

A felhők felett mindig süt a nap

Shiver
#9095
idézlek "Magad minõsíted a személyeskedéssel?"
és ismét idézem a korábbi hozzászólásodat "Szégyellem, hogy egy faj vagyok velük."
szóval nyugodjál le kicsivitéz, hogy ki személyeskedett elõször

A felhők felett mindig süt a nap

Myselor
#9094
hát ebben viszont neked is igazad van,örülök hogy megértettük egymást
Coral Springs
#9093
Én azt nem fogom fel, és emiatt nem egy Free to Play játék fórumán vertem ki a balhét, hogy ha valaki nem fizetett valamiért, milyen alapon hõbörög ? Persze veletek szemben talán igazságtalan voltam, ugyan is a GTA Online egy kivételes helyzetben van, ti pedig már megvettétek a GTA V -öt. Ettõl függetlenül az alap álláspontom általában az, hogy miután legalább egy online pack -ra befizetett valaki, verje a mellét.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Myselor
#9092
egyszerûen azt nem fogod fel hogy mindezt tudjuk és hogy ha nincs meg a GTA V nem veszed meg akkor ezzel sem játszol.mi megvettük és szeretnénk majd játszani az Online-al is ha jó lesz ennyi az egész van aki remeg érte van aki vár mint én is.de te jössz azzal hogy nehogy azt higyjük már hogy megvettük ezt is vagy jogunk van bármihez,hát nem a kurva anyánkat igen 😄
az meg egyértelmû hogy pénzért jön majd az onlinehoz minden féle cucc de ez megint más
Coral Springs
#9091
Egyetlen probléma van, hogy a GTA Online már egy MMORPG, és nem egy klasszikus GTA IV multi, vagy épp amikre asszociáltál. Az hogy együtt reklámozták a kettõt (nem véletlenül) és ezáltal sokan képesek összemosni fogalmakat, az nehogy már az én faszságom legyen, az én kizárólagos faszságom hogy veletek vitázok.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Myselor
#9089
mit nem értesz azon hogy alapbol hozzá járt nem késõbb kiadnak egy free to play onlinet?ha nincs meg a gta V akkor nem játszol azzal sem te nagyon okos,az egy dolog hogy késõbb startolt,hogyl egyen idõ javítgatni a dolgokat pont ezért.
Shiver
#9088
a gta v már eleve multiplayerrel volt beharangozva/eladva, nem külön lett kiadva, nem ajándékba adták hanem a gta v multiplayert is tartalmaz, ennyi, nem több nem kevesebb. az hogy az online rész csak oktober 1-vel oldották föl az egy másik kérdés.

A felhők felett mindig süt a nap

Coral Springs
#9087
Értem. Tehát ha én mint fejlesztõ piacra dobok egy teljes értékû játékot, majd késõbb ennek az alapjaira kiadok egy Free to Play játékot is, akkor az utóbbi "vele jár" csak mert az alap közös. Oké ! <#hehe> Az amúgy nem fordult meg a fejetekben, hogy a klasszikus multiplayer felesleges lett volna ?

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Shiver
#9086
te meg maradjál inkább a közgazdaságtannál, mert ahogy látom te sem értesz ahhoz hogy mûködik egy hálózat. ezt meg lehetett volna csinálni csak pénz kérdése amibõl megveszik a megfelelõ számú eszközt. ugyan úgy ahogy a blizzard sem tette a wownál és d3-nál, szart az emberekre majd várnak míg szétoszlik a tömeg.

A felhők felett mindig süt a nap

Shiver
#9085
nem, mi a gta v-t vettük meg amihez hozzátartozik az online rész is, az hogy reklámozva máshogy lett az marketing kérdés, ez olyan mintha a cod-ot vetted volna meg és rá lenne írva hogy multit is tartalmaz és külön reklámot csináltak volna neki, szóval hülyeségeket beszélsz

A felhők felett mindig süt a nap

samsung123
#9084
Ha meg havidíjas lenne, akkor ne játszanék rajta, vagy akkor teljesen más lenne a helyzet, de most akkor azt is mondhatnánk hogy örüljek, hogy nem 100.000-be kerül a játék csak 15-be, mert kerülhetne 100k-ba is(!)

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

samsung123
#9083
Milyen reklámról beszélsz? Te kész vagy. Fogj már a kezedbe egy GTA5 dobozt kérlek..mielõtt magadat égeted le továbbra is. Az Onlinet, adják hozzá, vele jár!!! csak késõbb oldódott fel ennyi. Az más kérdés hogy közeljövõben esetleg külön is kapható lesz , de errõl még szó sincs!!! nemhogy hivatalosan bejelentve.

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

Myselor
#9082
mivel egyben adják vagyis hozzá ezért megvettem,errõl ennyit.amúgy meg ha te tudnál értelmezni mondtam hogy én várok hogy a héten megcsinálják,annyira nem izgat az online okoska
Coral Springs
#9081
Nos, akkor kérdezgetés helyett olvasd át az eddigieket. Hagy ne én elemezzek neked hozzászólást, mert te nem tudsz értelmezni.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Coral Springs
#9080
Ha lenne fogalmad, valószínûleg türelmesen várnál a sorodra, és nem itt fröcsögnél feleslegesen.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Myselor
#9079
de te amúgy mirõl beszélsz már nem azért,megvettük kb 15ért a játékot,az online mellé jár mivel nincs benne alapbol multi...akkor mit nem vettünk meg?
LocalPatriot
#9078
#9059 -re valaki tudna válaszolni? <#nemtudom>
Megköszönném!
Coral Springs
#9077
És ? Azért mert a doboz hátulján megejtettek egy reklámot, azt jelenti hogy meg is vetted ? Szerintem te néztél volna nagyokat, ha mikro-tranzakciós rendszer helyett havidíjas lenne, és szépen ki kéne perkálnod a GTA V árán felül további 2-3 ezer forintot minden hónapban hogy játszhass.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

xxdani
#9076
Nem tudom mi ez a panaszkodás, tegnap valóban egyáltalán nem engedett be a gta online (mondhatni egy szar volt) viszont hanjali 2-4ig illetve most pár órája simán jól megy az online rész. ha beenged egyszer utána nincs baj. 😊

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

Myselor
#9075
nem csak a levegõbe beszélek igen van fogalmam,de hagyjuk mondom én nem vagyok felháborodva,kipróbálnám de ennyi.csak elvárom hogy megcsinálják még a héten😊
Myselor
#9074
épp ezaz,bár én még mindig felvagyok háborova,mert a konzol verziók kaptak offlinet a pc nem,ezért sajna nincs tört belõle xd
Coral Springs
#9073
Imádom az efféle demagóg dumákat. Egyáltalán van valamiféle tapasztalatod a szerverüzemelés terén ? Tisztában vagy azzal hogy a GTA V jelenleg minden téren rekordokat döntöget ? Fel tudod fogni hogy mekkora embertömeg az a több millió, aki egyszerre akar bekerülni a játékba ?

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Myselor
#9072
persze,tudtuk.de azért elvárjuk hogy javítsák a dolgot minél elõbb😊
Kongy
#9071
Ja, és hozzáteszem a Diablo 3-nál inkább volt jogos a felháborodás, lévén offline nem mûködött a játék 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#9070
De mindenki tudta, hogy ez lesz 😄 Én biztos voltam benne. A Diablo 3 sem ment normálisan 1 hétig minimum 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Myselor
#9069
egyszerûen túl van terhelve a rendszerük,a szerverek nem birják azt a sok millió embert. és egyiken se megy tudtommal normálisan
maffioso
#9068
Jó akkor kérlek legalább körvonalazd, hogy mi lehet a probléma. Ja hogy nem tudod? Kár szidni a rockstart, amikor nem tudod mivel állnak szemben. Az meg, hogy xlive-on megy psn-en meg nem, megint egy érdekes dolog. Ne bírálj senkit úgy, hogy nem tudod mi a gond.

\"If in doubt, flat out!\"

samsung123
#9067
Igen?! akkor a dobozom hátuljára miért van ODAÍRVA, hogy Online játszhatok 2-16 emberrel? Hát Valamit félrenéztél, hogy miért fizettem...

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

Myselor
#9066
én pl nem dobálozok semmivel,viszont volt több mint 2 hetük pont erre felmérjék milyen nagy létszámmal álnak szembe,belõjék az online-t ha a játék megjelenésével egyidõben startolt volna a multi akkor oké,de így hogy belépni sem lehet,kicsit vicc.aki szerencsés kipróbálhatta aki nem õ vár több napot,ez azért nem fair,és a rockstar gamesrõl van szó nem valami amatörökrõl😊