Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LocalPatriot
#9519
Nagyon szépen köszönöm!
#9518
dragon11
#9517
<#eljen> hurrá

#9516
xxdani
#9515
Autót vehetsz neten keresztül vagy akár az utcáról beszerezve egyet bemész az autómûhelybe ahol veszel rá biztosítást meg nyomkövetõt. (ha van garázsod akkor a nyomkövetõ automatikusan és ingyen felszerelésre kerül.

Crew-ba csatlakozni akár a SocialGames oldalán is tudsz. (De azt hiszem GTA-ban az online fül alatt is lehet, de ebben nem vagyok biztos)

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#9514
Az eredeti várakozásokkal ellentétben 1 év, ezen mit nem tudtok egyébként megérteni? Igen, hülyeség volt felhozni, de nem tudom elhinni, hogy ennyire nem esik le senkinek, amit mondott a gyerek.
NEOreg3
#9513
a játék 2013 szeptemberében jelent meg konzolokra, ha 2014 márciusában megjelenne PC-re, akkor nem 1 évet csúszna a PC-s változat, hanem 6 hónapot

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

dragon11
#9512
jo, pont ezért irtam HA március körül jön. 😄

LocalPatriot
#9511
Üdv!

Valaki tudna abban segíteni, hogyan lehet új autót szerezni? Nagyon gyatra ami most van.
Valamint van valami Crew ahova lehet csatlakozni, ill. hogyan lehet?

Köszönöm!
#9510
ez így nem igaz.. ígérik a pc megjelenest..csak ncisn datum

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

kifli
#9509
pc-t nem ígérték semmikorra...
dragon11
#9508
ahanem.

legelõször március-áprilisra lett ígérve 😊) aztán lett szeptember, most újra Q1 😉

#9507
újabban ~6 hónap már egy év?
NEOreg3
#9506
<#wilting>

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

dragon11
#9505
a pc pont 1 évet fog késni, ha márciusba kijön 😄DDDDDDD

jackoneill90
#9504
nem szóltak semmit csak néztek

http://muszaly.hu A szingularitás fel fog robbanni. Akármit is jelent.

Yoda001
#9503
és hogy fogadta a közönség a bajuszt? 😄

ma végre felmentem újra Online, fejlõdtem is kb. 4-5 szinten... rájöttem hogy legjobban autóversenyzéssel (fõleg ha többen vagyunk) elsõ helyen, illetve kocsik eladásával a LSC-be lehet keresni... igaz, a Custom-s nem folyamatosan veszi a kocsikat, de addig pedig lehet a boltokat rabolni, vagy versenyezni 😊
van valaki itt, aki akar fejlõdni, új cuccokat megnyitni, és ebben kölcsönösen segíteni a másiknak? nem nagy meló a dolog egyébként, elnézve a versenynél ha ketten játszunk, akkor ott pikkpakk összelehet szedni egy rakás RP-t és pénzt is 😊

http://9gag.com/gag/5135249

jackoneill90
#9502
trevor szakállat akarok. jó 5évig biztos biztos nem kéne borotválkozzak amilyen lassan nõ 😞 de hitler bajuszt már kipróbáltam.

http://muszaly.hu A szingularitás fel fog robbanni. Akármit is jelent.

dragon11
#9501
ink jöjjön késõbb, csak legyen normálisan megcsinálva.
spec én nagyon örülnék, ha lehetne a multit moddolni keményen és egy teljesen reallife szervert lehetne létrehozni ...

Firerock
#9500
A cheateket lehet menteni valahogy? Mert a sztoris mentésem mellet csinálnék egy cheateset,ha néha hülyülni van kedvem...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Coral Springs
#9499
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

arty
#9498
2020 októbere elõtt.

Forza.

Fpocok
#9497
2014 Q1 a legvalószínûbb.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Szabi
#9496
december vagy tavasz vagy nyár vagy soha.. majd kiderül 😄

"Nulla tenaci invia est via"

LeWyTy
#9495
A PC kiadás mikorra várható?

#9489
Én ezen a srácon szoktam hülyére röhögni magam...KYR SP33DY

#9493
Itt a vonattal lehet vicces dolgokat csinálni...

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#9494
A holland csapat, 8-1-re.
Ryder62
#9493
Ez komoly! És még le is zuhan.

Azt hinné az ember hogy sértetlenül átmegy a kocsin mintha mi sem történt volna. GTA IV-ben kamionnal nekirongyoltam a metrónak szembõl. Vajon ki nyert?

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

Hunter of Deer
#9492
zsir 😄 bar picit nagyobb robbanast vartam.

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#9491
Igen.

Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/

wollnerd
#9490
😄DD Nem is tudtam hogy össze lehet törni az utasrepcsit. 😄


Hogy lehet bejutni a reptérre anélkül körözni kezdenének? Meg kell venni az ott lévõ hangárt?

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#9489
😄DDD

egyszerûen imádom ezt a játékot, pedig még csak nem is játszottam vele 😄 Hogy lehet ennyi random hülyeséget összehozni 😄DD pár napja néztem egy videót, ott is összehoztak minden olyat, amit el se lehet képzelni, hogy meg lehet csinálni 😄
Fpocok
#9488
<#guluszem1><#guluszem1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#hehe><#hehe><#hehe>

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#9487
srácok, szerintetek a GTA V Xbox GOD verzió miért lehet csak 7GB?
arty
#9486
ingyenreklám

Forza.

kill3r21
#9485
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Rayden02
#9484
Az nem noti lesz ,hanem egy "gamer PC" ha lehet annak mondani!<#zavart1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

kifli
#9483
1szerintem csak a noti jelenik meg akkor, a játék nem 😄
Rayden02
#9482

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Tikal
#9481
aha.. jövõ október😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Rayden02
#9480
Na már a HP is trollkodik!<#idiota>

forrás

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

ProGabe
#9479
Nyugoccság van! Maj\' jön, csak elment borér! 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Fpocok
#9478
JÖJJÖN MÁR BAZMEG!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Rayden02
#9477

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Tatyla
#9476
igen

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

LocalPatriot
#9475
Azt olvastam, hogy ahoz hogy online tudjak játszani Xbox gold-ra van szükségem? Elõ kell rá fizetnem?
LocalPatriot
#9474
Valaki tud abban segíteni, hogy mikor a játékon belül, az online menüre kattintok nem tudok bejelentkezni... kiválasztom az accom a listából, és utána azt írja ki hogy: Your profile does not have the correct permissions to access xbox live funcionality.

Pedig be vagyok jelentkezve az Xbox Live-ra is...:S

Pls, aki tud segítsen...:S
#9473
Nem kaptam meg a 250 ezer dollárt pedig játszottam októberben...
#9472
LocalPatriot
#9471
Ez engem is érdekelne.
#9470
Hogyan lehet hívmi Chopot mgamamml? Eddig felajánlotta a ajáték de most már nem teszi, és honnan lehet venni nekki labdát, hogyan lehet játszani vele?