Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#10399
miért bánnád meg? ki van zárva, hogy nem találnál rajta kedvedrevaló játékokat, amik eddig kimaradtak 😊

Forza.

#10398
Ha vennék egyet akkor bûntudatom lenne, hogy hülyeségre kiadtam egy rakás pénzt. Így inkább szenvedek hogy nincs, mint hogy aztán megbánjam egy konzol vásárlását.

J i GS a W
#10397
Hát lassan én is intézek egy pst ,hogy kipróbálhassam eddig vártam pc-re, engem például nagyon érdekel a multija.

arty
#10396
Ha nincs rá pénzed (de tényleg nincs, nem pedig csak nem akarsz rá áldozni, mercsak), akkor oké.

Más esetben: nem vagy rajongó 😊

Forza.

Tikal
#10395
Én is megvenném PC-re ha kijönne, de éveket nem várnék rá... a multi részétõl kicsit félek, mert még konozolon is vannak/voltak csiterek, de talán mire kijön összekalapálják..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

totyak
#10394
De csak azért mondod ezt, mer te nyilván nem várod a pc-s kiadást és gondolom konzolon már túl vagy a játékon. Nekünk pc-seknek meg már igencsak hiányzik.
Ha itt helyben, a városban lenne 15-ért mûködõ x360, én meg is venném és játszanék. De pc mellett nincs kedvem több tízezer forintot konzolra költeni.

Tikal
#10393
Látod, ez az utolsó két hozzászólásod volt irritáló. Minek szólaltál meg egyáltalán? Ha nem tetszik a másik véleménye akkor ahhoz fûzzél valamit, személyeskedés nélkül, de annyira primitiv vagy, hogy rögtön személyeskedsz, ezt csináltad legutóbb is, most is.... és nyomhatod a bölcsességet utána, hogy megy a vita a semmire....amit te provokáltál 😄D

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Coral Springs
#10392
Ha nem veszel konzolt nem is vagy igazi GTA rajongó. Az igazi GTA rajongó konzolt vesz, és akár megkéseli a sorban az elõtte várakozót. <#nevetes1> Viccet félretéve hagyd a faszba, klikkesednek mellé a golyói azt megy meddõ vita a semmire.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

#10391
Én is GTA rajongó vagyok, mégsem veszek konzolt.

Tikal
#10390
most már emlékszem.. õ az egyik nagy gta rajongó... persze konzolt nem vesz, annyira azért nem rajongó 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#10389
te meg ki a tököm vagy? Remélem ez is elég irritáló lesz számodra 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

arty
#10388
ha van is ennyiért box, én nem ajánlom 😊 az tuti valami összetaknyolt, még 2 napot bíró õsi darab...

30 környékén viszont valóban van elérhetõ gép, amit magamnak is megvennék

Forza.

MerlinW
#10387
Miért lenne irritáló? Inkább a következõ játékot csinálják, mint a portokat. Teljesen logikus.
15k-ért lehet venni használt X360-at. Ha ennyit nem ér meg valakinek, akkor nem is akar játszani annyira a játékkal, csak mûbalhézik.

[merlinw.org]

Coral Springs
#10386
Te szándékosan írod ezeket a kirívó, irritáló hozzászólásaidat, vagy alapból defektes a személyiséged ?

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

#10385
Én olyan 2016-2017-re tippelek.

JaSoN HuNTeR
#10384
majd 2030ba.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Tikal
#10383
nagyon remélem hogy már azt kalapálják és nem a PC-s verzával szarakodnak <#whatever>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#10382
Ennyire egyszerû. Most hogy megvan a ps, szerintem majd én is ezt fogom tenni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

arty
#10381
nem is az, hogy nem éri meg (hozna pénzt a pécés port), hanem h nem éri meg ELÉGGÉ :/

ha van 100 emberem, inkább a gta6-ot kalapáltatom velük, semmint egy pécés portot -> elõbbi nagyságrendekkel nagyobb zsetont jelent majd

Forza.

arty
#10380
- nem a konzol tehet a gazdasági erõviszonyokról. ennyi erõvel gyûlöld a lengyel miniszterelnököt, kb pont annyira bûnös 😊)
- jön pécére, csak késik
- ha jön is, a pécéden úgyse fog futni, hiszen már a 4-el is csak szenvedtél

Forza.

#10379
Majd emulátoron végigjátsztuk.

MerlinW
#10378
Minden a pénzrõl szól. Ha nem éri meg a vállalatnak, akkor nem csinálja meg. Ilyen egyszerû.

[merlinw.org]

Tikal
#10377
mer a konzol a hibás LOL

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

NagyiBMX
#10376


Ezt majd az E3 után jelentsd ki max. Ott lenne értelme bejelenteni next gen konzolra, azt is megveszik jó sokan, és utána PC. De ha még akkor se, akkor most megint kezdjük el, hogy mennyi pénz rejlik a next gen konzolokban meg a PC-ben? Nem pár forintról beszélünk, és ezt a lehetõséget biztos vagyok benne, hogy a Rockstar vezetõsége is észreveszi nem csak egy magyar átlag gamer. 😊

Egyébként én úgy gondolom, hogy, amit alattam Evoluti0N írt, pontosan az az elgondolás a Rockstar-nál, hogy egy idõ után egy csomó ember úgyis beadja, vagy már beadta a derekát. Nem akar várni, inkább vesz egy Xbox 360-at vagy PS3-at. Azokon úgyis van még egy pár exkluzív cím, legalább azokat is végigtolja. Eladják a lehetõ legtöbbet még a mostani konzolokból és majd ha már nem tejel, vagy eljön az ideje akkor kiadják next genre.

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#10375
Nem tudom. A gyûlölködés helyett nekem valahogy jobb módszernek tûnik az, ha az ember vesz egyet és azon végigjátssza.
samsung123
#10374
<#hehe>

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#10373
Ebbe bele kell nyugodni lassan hogy nem jön pc-re.Köszönjük rocksztár hogy eladtad a lelked az ördögnek,mindjárt kettõnek is,annak idején nem ezt igértétek.Remélem Houser bácsi minden reggel bele tud nézni a tükörbe,és furdalja lelkiismeret amiért ki.aszott velünk!
Idáig is gyûlöltem a konzolt,ezután még jobban fogom gyûlölni!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#10372
Ha lapjára fekteted,akkor lehet azon is "tolni" rendesen<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#10371
nem tudom,mièrt egyszerûen nem jön a pènz, csak sms-ek boltból, hogy ellopták a cèg furgonját, de hogy lehet visszaszerezni?? Franklin karakteremnekn van, kb 300$-a ès nem tudok vele pènzt keresni. Kivittem egy rakás kiüldetèst, aztán pènzt meg nem kapok semmièrt! Nem èrtem ezt a játèkot! A tõzsde is vagy bejön vagy nem. Rablással meg semmire nem megyek, ha kirámolok egy boltot kapok èrte 200$, sokra megyek vele, csak kergetõzünk a rendõrökkel. Mit tegyek hogy legyen pènzem????
#10370
Ez jó kérdés. Vannak olyan megvásárolható üzletek, akármik, amikbõl nem jön állandóan pénz, hanem csak feladatok teljesítésébõl tudsz zsét szerezni, de a Smoke on the Water esetében folyamatos bevételt kéne kapnod.
samsung123
#10369
<#nyes>

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

V43 1105
#10368
Troll detected.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

samsung123
#10367
Egy barátom azt mondta, hogy már tolja PC-n. Jó átirat lett?

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#10366
Sziasztok!

Ha Franklinnel megveszem a Smoke on the Water boltot, miért nem jön onnan a pénz? Mit kellene még csinálnom?

köszönöm
#10365
Az atya, a fiú és CJ nevében ÁMEN!

vk90
#10364
Hiszek egy Istenben, mindenható Atyában, Mennynek és Földnek, minden láthatónak és láthatatlannak Teremtõjében.
Hiszek abban hogy megjelenik a Gta V pcre, a Rockstar Gamesban, "aki" egy kúrva jó játékfejlesztõ.
Pontius Pilátus alatt értünk keresztre feszítették, kínhalált szenvedünk mire végre megjelenik pc-re!
Harmadnapra feltámadt az Írások szerint, fölment a pcm-re, ott ül a merevlemezemen, de újra eljön mert kibaszott jó játék, ítélni élõket és holtakat és a kockulásnak nem lesz vége.
Hiszek a Szentlélekben, Urunkban és éltetõnkben, aki az Atyától és a Fiútól származik, akit éppúgy imádunk és dícsõitünk, mint a Gta V pc-s változatát.

Õ szólt a Próféták szavával.

Hiszek az egy, szent katolikus és apostoli anyaszentegyházban, vallom az egykeresztséget a bûnök bocsánatára, várom a holtak feltámadását és az eljövendõ örök életet és persze hogy végre valahára megjelenjen már a Gta V pc-re

Ámen

Capcom is the best!

SötétBarom
#10363
Onilne csak akkor kapod vissza, ha kötöttél rá biztosítást..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10362
ja bocsi nem írtam de online! offlineba azt tudom hogy azokat vissza kapom😊

SötétBarom
#10361
Az inpundban nézd meg, ha ott nincs, akkor bukta.. Én ezért pimpeltem csak azokat a verdákat, amik eleve a karakterekhez tartoznak, azokat mindig visszaspawnolja a játék a ház elé..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

JaSoN HuNTeR
#10360
Sajna nem jön.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

MerlinW
#10359
Soha😊

[merlinw.org]

vk90
#10358
Nekem is lenne egy kérdésem: Mikor jön pécéreeeee???? 😄

Capcom is the best!

#10357
Sziasztok lenne egy noob kérdésem pedig régóta játszom😄 a felrobbantott/elsüllyesztett egyedi saját verdáimat hogyan tudom visszakapni? van-e rá lehetõség??

#10356
köszönöm
#10355
Nem lehet.
#10354
sziasztok tudja valaki hogy lehet-e karakterek között pénzt cserélni?
JaSoN HuNTeR
#10353
Skyline de boldogok lennénk hogyha létezne ilyen jól mûködõ emulatár, talán hogyha megszavaztuk volna az Új Dimenzió pártot akkor lenne rá esély! <#wave>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

SötétBarom
#10352
Meg néha úgy néz ki, hogy leszakad a pofám.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10351
Lévén nincs rendesen mûködõ ps3 emulátor....😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

JaSoN HuNTeR
#10350


Ez elég fake nem?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0