Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#10600
Az benne van <#rolleyes>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10599
Vagy lesznek olyan szemetek, hogy nemengedik levenni a grafikát xbox360/ps3 szintre

Coral Springs
#10598
Én kb 3 éve. Maximum veszek majd egy erõsebb VGA azt ennyi, a processzor elég erõs még mindig ahhoz hogy kihajtson egy jobb VGA -t.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Overburner
#10597
Azért mondtam hogy a Max Payne 3 már nem volt elcseszve és ugyan az a motor azt hiszem szóval abbol kiindulva lehetséges hogy ez is értelmes lesz persze tudom hogy nem openworld meg jobb a graf de akkor is az már valami.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#10596
Most ugyanaz a motor lesz, nem pedig egy új. Remélhetõleg tanultak már valamit.

Parasite Eve 2, best game EVER!

SötétBarom
#10595
Amikor kijött a GTAIV ott is le lehetett venni mindent, mégis úgy futott mint egy rakás szar.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Overburner
#10594
Mondjuk vágod hogy lehet mindent állítani?😄 Ha nem tetszik hogy annyi kocsi van az utakon lejjebb baszod azt csá. AA-t nem is igazán szoktam használni max FXAA-t 1080p-ben szoval azt letojom kb. Látótávolságot meg ugyan csak lejjebb lehet venni szoval az is mind1. Am se akarok el látni a másik univerzumig xD ÉN egy X360-as vagy PS3-as verzióval is teljesen meg lennék elégedve szerintem PC-n.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#10593
Az a baj hogy már a hivatalos gépigényekben sem lehet bízni mert úgy elnagyolják hogy már vicc. Csak hogy mindenki szépen vegyek új cuccokat 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

SötétBarom
#10592
Pedig brutális gépigénye lesz, ne félj 😊) A PS3 verzió esetében MEGDÖBBENTÕ, hogy egyáltalán fut. Jobb textúrákkal, particle effectekkel, AA-val és a megnövelt kapacitás miatt hemzsegõ gyalogosok/autók miatt úgy fogja elfektetni a gépeket, ahogy kell. 😄DD

Nem gond, majd ha kijön, látom már milyen gép kell neki, aztán veszek olyat ;DDD Úgy se upgradeltem 2 éve.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

grebber
#10591
Ez a warez duma amióta létezik egy f...ság,ezt õk is nagyon jól tudják.
Ha jó a játék nagyon mindegy ki tölti le sokan megveszik.

Ha 100 év után adják ki akkor is aki meg akarta anno venni megveszi aki nem soha nem fogja megvenni.
Ezeknek nem is a játékeladás számít hanem hogy minél több konzolt adjanak el vele...

Nem csoda hogy ma már nincs kb másolásvédelem,minek?

Next PC upgrade: 2022

Overburner
#10590
Francokat már mikor elkezdték csinálni az egészet, vettek fel egy rakás embert hogy igényes pc portokat tudjanak csinálni fent volt az álláshirdetés a R* honlapján. Nem hiszem hogy a saját presztizsüket akarják azzal rontani hogy megint elcseszik az egészet. De mint mondtam GTA 4-et is kijátszottam 2x úgy hogy alig futott a gépemen de azért remélem ez máshogy lesz most hiszen idáig amit kiadtak játékot mindet ultrán tudtam tolni fullhd-ban. Ha ennyire elcsúszna a "normától" a dolog akkor sajnálnám a dolgot. Max Payne-t is szépen leportolták ha valami olyan dobnak össze fasza lesz.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

LeWyTy
#10589
És nyilván azért nem adják egybõl ki PC-re hogy ne töltse le a fél világ a 2. napon torrentrõl.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

grebber
#10588
És itt mi a garancia rá ,hogy nem cseszik el direkt?
Konzolba van a valag pénz ,majd letudják annyival a pc gyenge nem alkalmas rá ezért is halogatták stb szóval megmagyarázzák a nyomorukat amiért nem képesek optimalizálni.

De ez mind mind urban legend várjátok meg az õszt aztán meglátjátok.

Next PC upgrade: 2022

Overburner
#10587
Mert szép a játék még nem jelenti azt hogy olyan gép kell hozzá hogy Paks jár mellé. Ha jól van portolva akkor nem lesz olyan brutális mint gondoljátok. Ne a GTA4 et vegyük alapul mert az el lett cseszve. De igazad ha legrosszabbra készülünk nem ér meglepetés. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

grebber
#10586
Mitõl lenne az?
Senki ne ringassa magát ilyen vágyálmokba.Számoljon mindenki a legrosszabbal és akkor max meglepetés ér bár kétlem.

Next PC upgrade: 2022

Overburner
#10585
Most van konkrét gépigény vagy nincs? Nem kell találgatni hogy milyen lesz, majd megosszák lehet hogy sokkal felhasználóbarátabb lesz mint a WD remélem hogy az én gépemen majd fut faszán ha nem akkor lejjebb viszek 1-2 dolgot nem halok bele. GTA4-et is 2x úgy játszottam ki h alig futott kb 😄 Ha meg úgy fog futni mint a WD akkor happy vagyok.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

a.carkey
#10584
Kizárt, mert a GTA 5 yoo! Minden légy nem tévedhet! 😄

A medve nem játék.

#10583
Nekem eddig hokinak érzõdik az egész. Nincs ismerõsöm, akivel tudnám tolni, csak egy, de ritkán tudnánk összehozni közös sessiont. Amikor meg muszáj lenne több ember egy küldetéshez, akkor rendszerint gyökerekkel rak össze a rendszer. Fél perc alatt elbasszák a küldetést. Irritáló az egész így, kellene egy kis community.

Esetleg ha van köztetek ps3-as banda... 😊 Szívesen jelentkeznék, hogy legalább valami bejáratott közösséggel toljam a multit. Alig toltam pár órát, pedig már több, mint 100 órám benne van a szingliben.
#10582
szerintem emberfüggõ, én beletudtam élni magam mind3-ba. Bár kétségtelen, hogy sokan erre panaszkodtak, hogy így nem lesz beleélés.
Tikal
#10581
Ezt nem nevezném annak, hiszen ezek már a játék részei... bõvített tartalomnak nevezném, ha több lenne benne mint a konzol verzioban, nem?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#10580
az eddigi DLC-k meg ilyesmi (pl. jármûvek, fegyverek, ingatlanok)
Tikal
#10579
Remélem most már lesznek állatok is az ONLINE részben 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#10578
Az ONLINE része a legjobb, legélvezetesebb... rengeteg minden történhet ott, rohadt vicces tud lenni 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#10577
Mi az a bõvített tartalom?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tomsteel
#10576
...modokat se felejtsük el.

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

#10575
De itt bõvített tartalom lesz sokkal igényesebb látvánnyal.Mondjuk én hasra estem tõle Last.gen-en is😊)
De ha nem tetszett online akkor miért kérdezed,hogy lesz e PC-re online??
Honnan tudod,hogy ennek nagyobb lesz a gépigénye??
Hogy írhatsz ekkora baromságot a sztoriról ami köztudottan Über jó??
Tomsteel
#10574
Már bocs, de azt olvasom ki a szavaidból, hogy számodra a játék a szûken vett sztorival véget is ér. Ez kb olyan mint foci vb miatt tv-t venni. <#nemtudom>

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Coral Springs
#10573
Minden jön PC -re is, a GTA Online is. Továbbá a már elkezdett profil használható lesz más platformokon is.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

#10572
Csak 760 de viszont a proci 4771-es i7 meg 8gb ddr3-as ram... csak elég lesz ha nem akkor se gáz késõbb még vehetek egy 4gb-s karit 😄
#10571
õõõõ oké, szóval PC-s verzió is lesz. akik a Watch Dogs gépigénye miatt sírtak, azok emiatt szerintem öngyilkosok lesznek. PS3-on végigjátszottam és nem estem hasra tõle (a storytelling system egy fos, nem tudod beleélni egy karakterbe se magad, mert kötelezõ váltogatni köztük) az Online-ra meg inkább nem mondok semmit..

Apropó, GTA Online is jön PC-re, vagy az még sztornó?

BoneDragon
#10570
Szavadon foglak. <#bee1>

#10569
Ma is elkapott ugyanaz az érzés mint 6 évvel ezelõtt

ProGabe
#10568
R* soha nem adott ki bullshotot. Beállított, vagy pont nagyon jól sikerült képeket persze igen, de soha nem javítják fel õket, de is csinálhatsz majd pont olyanokat.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

BoneDragon
#10567
Remélem nem csak a videó miatt turbózták fel ennyire a grafikát...

arty
#10566
amin a prevgen frém felével megy majd a gta5 😄

Forza.

#10565
Dehogynem. Feleannyiból vehetett akár egy nextgen szintû kártyát 😄

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

grebber
#10564
Ha nem GTX 770 4GB-osra vagy R290-re újítottál akkor nem nem érte meg sajnos.

Next PC upgrade: 2022

#10563
Megérte gépet újítani 😊 várom sok szeretettel
576-ba meg az elsõk közt leszek aki megveszi még aznap amikor kijön 😊
RiCSi1234
#10562
Éreztem én, hogy a sör amit iszok, valahogy jobban esik ma mint úgy általában.. 😄 Végre. 😊

GTA V (*.*)

Rayden02
#10561
PS4-es verzió!

Még egy pár gif:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)




AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#10560
BTW ezek a képek PS4 vagy PC verzió? (habár gondolom, hogy a kettõ egyforma lesz)
J i GS a W
#10559

Szabi
#10558
a textúrák még a kisebbig része, mert az valószinû nem feljavított, csak prevgen-re a butított verzió lett kiadva 😄

inkább az új effektek lesznek az érdekesek, lásd lenti képen a brutálfût 😊

"Nulla tenaci invia est via"

Krisztiam
#10557
Éljen erre vártam már mióta, pc-s GTA V ás feljavított textúrával jön kíváncsi leszek 😊)

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

N3suten
#10556
addig ritkán még tolhatom a Bokszomon is ... <#eplus2>

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... ! Ólmot minden impregnált szövetbe ,had legyenek jó nehezek !

V43 1105
#10555
Addig Tauruszozgass 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Deluxe22
#10554
Messze van, de ha normálisan optimalizálják örömmel kivárom! 😄
N3suten
#10553

na Végre !!!

de

még messze van az Õsz

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Akkor örökre ... ! Ólmot minden impregnált szövetbe ,had legyenek jó nehezek !

#10552
Itt volt már az ideje a master race verziónak is. Biztos jobb lesz, mint 720-ben 20 fps-sel. Habár ha mellélövik az optimalizációt, akkor lesz itt még sírás. 😄
Overburner
#10551
Semmi különbséget nem látok! <#banplz>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie