Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Coral Springs
#10856
Én 4 éve kb 300 ezret költöttem a gépemre, akkor mondjuk még monitort is vettem. Mostanában kéne megint új gépet összeraknom hogy haladjak a korral, de ahogy észrevettem az utóbbi években lelassult az informatika fejlõdése, a játékok gépigényei sincsenek úgy elszállva, valószínûleg én is beérem egy új VGA -val azt még jó lesz a jelenlegi szett 1-2 évig.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Lacee86
#10855
GTA IV miatt tuti nem veszek gépet. 😊 Amúgy sem vagyok egy nagy játékos. Ha a GTA V netán menne rajt vhogy -ami kb. esélytelen-, akkor ok, ha nem, akkor esetleg elgondolkozom egy konzolon (nem új generációson, csak mondjuk egy xBox 360-on). Játékra 200 ezerért gépet én már tuti nem veszek.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Coral Springs
#10854
Gépigény tekintetében nem sok különbség van a low és a full graf között a GTA IV esetében, anno ezen rengeteg problémázás ment, ezt a patch -ek sem javították. Tehát vagy veszel egy erõsebb gépet és játszol vele full grafikán, vagy sehogy. Plusz ahogy elõttem írták kell a 4 mag.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

arty
#10853
i3 = két mag (+ht)

gta4-nek 4 mag kell vagy szaggat, pont.

Forza.

Lacee86
#10852
Komolyabb gépigényû játékokat is elvitt már simán. Ne vicceljünk, 5 éves játékról van szó. Laptop ide vagy oda, az nem normális, h egy 1366x768 low grafon sem megy stabilan.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Coral Springs
#10851
Egy sima laptopon szerintem ne akard futtatni a GTA IV -et, nem is kell csodálkozni ha szarul megy, nem egy erõs processzor az az i3. Esetleg egy gamer laptopon elmenne, de arányaiban az is gyengébb mint egy hasonló tudású asztali gép. Nekem asztali gépem van egy i5 760 processzorral és egy HD6870 VGA -val, full grafikán 1680x1050 -ben 40-50 fps -el mondhatni elég szépen elfut a GTA IV, pedig már az enyém sem számít csúcs gépnek.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

tommygear
#10850
ne etesd a trollt 😊
Lacee86
#10849
Nem igazán tudom, ki az, de a neve hírbõl ismerõs. 😊

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

arty
#10848
😊)))))

Forza.

V43 1105
#10847
AmbrusKocsis alreggel vitatkozol .. vond le kérlek a következtetést .. :-D

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Lacee86
#10846
Egyik szavadat ütöd a másikkal. Nagyképûzöl az -amúgy semmire sem jó- hiper szuper ram-oddal, de ha napi 5 ezer a fizetésed, akkor nem keresel vmi vastagon. Arról nem beszélve, h ahhoz csak gratulálni tudok, h ha egy ram-ot nem bírsz kicserélni egyedül, és ezért képes vagy 5000 Ft-ot kifizetni. De ha egyedül nem is, akkor nem igaz, h nincs egy ismerõsöd, aki ezt a kemény 1 perces mûveletet megtenné neked.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

allock
#10845
<#lama>

#hhwnd

#10844
Én pl. ma is megyek dolgozni, hogy DDR4 2133Mhz-es 32 GB ram.ot tudjak tetetni a gépembe, igen tetetni mert nem merek belepiszkálni egy drága gépbe, meg nem sajnálom azt az 5 ezer forintot (napi fizetésem), hogy egy profi összerakja a gépemet.
#10843
Aki egy GTA-t akar futtatni, az igenis ne legyen csóró, fizesse meg az árát, hogy játszhat egy normális PC-vel. Akinek nem tetszik annak ott a sok kínai játék, hamisitványok.
A Játék-Ipar nem a szegényeknek lett kitalálva, ez a gazdagok hobbija.
Lacee86
#10842
Te aztán értelmes egy ember lehetsz. Hát képzeld, i3-mal, 4 GB RAM-mal és egy aránylag normális GPU-val nekem is szarul megy, minden patch ellenére is. Más, újabb, nagyobb gépigényû játékok simán mennek a laptopomon, de a GTA IV az persze nem... Úgyh ne arcoskodj itt, ha lehet.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#10841
P3 1000-es 256 megás gépen biztos nem megy jól, te gondolom ilyenen akarod tolni, ha a gta iv szerinted a mai gépeken is szar. Nem értem miért kell olcsójánoskodni.
zaki
#10840
Mit ertesz javitott gta4nek? A legujabb patchet?

LeWyTy
#10839
Hát akinek egy kartondobozról megy annak biztos szarul fut... nekem nincs fullos gépem de a javított GTA4 már nem volt neki nagy kaland.
Szerintem ez kifejezetten jól fog futni a gépeken. (Mondom ezt úgy hogy feltételezem a Rockstar nem lövi tökön magát... bár már megvan a nyereség úgyhogy ki tudja.)

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

zaki
#10838
Meg a 4 is sz@rul megy a legtobb embernek meg mindig, szoval en mar nem szamitok semmi jora 😄

Lacee86
#10837
Rengeteg féle gépigényt olvastam már, sztem mindenki, egészen különbözõeket is, úgyh elég nehéz bemérni. Reméljük, nemsokára a hivatalosat is közlik.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

tommygear
#10836
<#wow3>
totyak
#10835
Oda van írva a gépigény alá, hogy tájékoztató jellegû, a gyártó nem erõsítette meg.

Lacee86
#10834
Tudom, álom... Lehet, veszek egy konzolt. 😄

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

SötétBarom
#10833
😄DDDD

Tuti.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Lacee86
#10832
Jó is lenne... Elég kamunak tûnik. Én abban reménykedem, h azért legalább a minimumot nem teszik durvára, ja és optimalizálják rendesen...

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

sovatalevi
#10831
Ezek sem normálisak ezzel a gépigénnyel.

Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--

wollnerd
#10830
Inkább Michael lehetett volna game-in karakter.. Õ jobban hasonlít Tommy Soprano-ra sztem..

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

a.carkey
#10829
😄

A medve nem játék.

#10828
Jól tolja,én a kis Kubai géppel se tudtam repülni normálisan😄
tommygear
#10827
nem csak az origo, mindenhol ez a hõbörgés megy és úgy adják elõ mintha nem ugyan ez lett volna fél éve, nem is értem...
a.carkey
#10826
Látod! Ennyire nem követem. 😊

A medve nem játék.

Tikal
#10825
nem idéztél semmit..😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Malakai
#10824

(\__/) ( X.x) ( } . { )

a.carkey
#10823
Amúgy + marha jó! 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#10822
Miért nem ez a zene megy alatta, ha már ...

A medve nem játék.

wollnerd
#10821
Tudom hogy ez az ügy már volt decemberben vmikor, de origo most tette közé, miszerint Lindsay Lohan most csütörtökön perelte be Rocktart egy New York-i bíróságon....
Buta nõ, de tényleg.... ezzel kapcsán az origoi cikk alatti 2014-07-06 08:33:48-i HSZ-t idézném itt is.

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Szabi
#10820

"Nulla tenaci invia est via"

Rayden02
#10819
<#idiota>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#10818
lol

totyak
#10817
A IV multijában sem halál pontosak a lövések, nem lesz itt semmi baj. Lesznek jobb és rosszabb képességû játékosok és annyi.

MerlinW
#10816
A büntit több, mint valószínû, hogy a személyeskedõ "te szar" miatt kaptad nem a társalgás színvonaláért. Panaszkodni sem szoktunk a bünti miatt, csendben behúzzuk a farkunkat és kulturáltan viselkedünk.

[merlinw.org]

Overburner
#10815
Fasza hogy õ szól be mert belinkeltem valamit ami összefügg a GTA-val nem konkrétan a az 5-el de ez még az 5-ben is simán elõfordulhat majd hogy ekkora marhaságokat találnak ki a modderek. Vissza szólok mert nem tud kulturáltan véleményt kinyilvánítani és így én miért tenném ugyan ezt. Megjegyzem 2 linket dobtam ki ami ilyen volt, és én kapom büntit ennyi erõvel õ is megérdemelni de mindegy.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

SötétBarom
#10814
Jah. Rengeteg.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Tikal
#10813
ööö van recoil

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SötétBarom
#10812
Nem fognak. 😄 Ugyan olyan a fegyverek viselkedése mint a 4-ben. Railgun minden. AK-val fél kilométeres headshotokat úgy lehet osztani mint a huzat.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10811
Ne vedd alapul a GTA IV-et, ott egy "kicsit" elkúrták a játékot azzal, hogy kb nulla recoil volt minden fegyveren és még belemozgás se, ha csak úgy állt a kezedben a pityu. Remélhetõleg itt rájönnek, hogy hogy is kéne ezt.
#10810
Úgyis lesz inputlag, szóval majd az kompenzál 😄

Overburner
#10809
Ha nem tetszik ne kattints rá nem neked linkeltem te szar.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#10808
A gyorsaság azért még számítani fog, mondjuk biztos sok kempelõ mesterlövés lesz 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SötétBarom
#10807
Nem fog jót tenni a játékélménynek, hogy minden játékos halál pontos lesz, és minden második lövés headshot. Arról nem is beszélve, hogy RPG-vel így már rém egyszerû lesz kilõni az autókat.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;