Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11005
RPG-sített GTA-t szívesen látnék. Ugyanolyan lenne a játékmenet, mint a többi részben, de megalkothatnám a saját karakterem (szingliben is) és lennének választási lehetőségek. Mondjuk az utóbbiból vannak minimális mennyiségben az 5. részben, de azért még közel sem RPG szinten.
MerlinW
#11004
Nem mintha nem lenne ezer map meg különböző játékmódok (MMORPG, TDM, stb) a GTA4-hez

[merlinw.org]

Coral Springs
#11003
Én a GTA játékot látom szívesen GTA köntösben.

Térképszerkesztő ? És hány hetet, hónapot szeretnél dolgozni egy jó térképen ? Vagy megunnád és félbehagynád ? Ez megint nem az a játék, MO meg nem az a hely ahova a GTA világát belehetne illeszteni.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

#11002
Jó lenne ha Rockstar elkezdene jogokat vásárolni.
Például kiadhatná kiegészítőnek a Dexter sorozat játékát. Készülhetne már belőle, de az egy rakás valami. Egy új térkép kéne hozzá. Miami szerű város lenne, vagy egy az egyben, a filmben látott helyszínekkel, szereplőkkel. Mind a 8 évad megjelenne, persze rövidítve. Bár a sorozat összesen 96-100 órányi. Lopakodás injekcióval, gyilkosság levezetése, nemcsak script-ekkel. Igazi 18+ lenne.
Szerintetek milyen ötlet?

Ti milyen játékot látnátok GTA köntösben?
Ja és milyen lenne , ha lenne térképszerkesztő a GTA-hoz, Budapestet, vagy más vidéki városunkat megcsinálhatnánk😄

angelus1991ster.blogspot.hu

grebber
#11001
Ha még működne is nem csak annál aki csinálta még én is mozgolódnék. De mivel az előzőek sem működtek így kuka.

Next PC upgrade: 2022

#11000
Lehet hogy csak emiatt fogom visszatelepíteni a GTA IV-et... nagyon jól néz ki! <#eljen>
#10999
Állati!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

IMYke2.0.0.0
#10998
Míg ki nem jön PC-re az 5. számozott rész:

Megjelent a a GTA 4 iCEnhancer 3.0 - a honlapja lehalt, de mások feltöltötték sok tárhelyre.
Egy közülük: MEGA
A videó: iCEnhancer 3.0 - Official release video
A zene: Futurecop - Lost Love (Thunderclaw Remix) - Youtube

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10997
teljesen igaz, csak a poén kedvéért jött a szöveg <#buck>
#10997
A Story DLC-ről lehet valamit tudni?
Igazán jöhetne már az is vagy majd csak jövőre, ha már lecsengett a PC verzió?
Mit gondoltok?
SötétBarom
#10996
Irreleváns. A kérdés, hogy megbasz e mindent tejszínen. Igen? Igen. De valószínűleg nem eszik annyit, mint egy gamerpc terhelésen.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10995
Hogy elvagytok a TV-kkel és monitorokkal <#beka2>
arty
#10994
zárható 😄

Forza.

#10993
és mellé már VIP-ügyfele vagy az áramszolgáltatónak is? 😄
SötétBarom
#10992
word.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Lacee86
#10991
Örülök neki.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#10990
Ennyi:Đ<#eljen>
#10989
50-es plazmát használok monitornak. Nemhogy más ledtv-kkel feltörli a padlót, de bármilyen zsepimonitor is röhejes utána 😊
Lacee86
#10988
Nem hát, mert eladnám, és vennék mást az árából. 😉

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

SötétBarom
#10987
Én is így vagyok az m3-assal . Sokat eszik, drága az alkatrész, nem "kell". Jó a 320i is... 😄D

Tibi bácsi meg leszophat, mert meg sem kérdez.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Tikal
#10986
Persze, ingyen minden kell.. gondolom úgy értette, hogy nem vásárolna...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SötétBarom
#10985
Duma.

Ha jönne Dévényi Tibi, és mondaná, hogy fiacskám melyik legyen, a 24"-es vagy a 30"-as, nem a kisebbet vinnéd.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Lacee86
#10984
Dell előtt nem, de láttam már ekkora monitort. Nekem nem kellene.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

V43 1105
#10983
Ültél már 30"-as DELL monitor előtt ? ;-)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Lacee86
#10982
Sztem meg 24"-ig monitor, aztán afelett már TV. 😊

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Sir Quno Jedi
#10981
Hát a 24" nem is monitor méret, csak monitorKA. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#10980
még véletlenül sem akarom ebbe a vitába behozni az olyan brutál monitorokat, amik tervezésre meg arra vannak kitalálva, hogy mindenféleképp a legszínhűbb és élesebb képet kapjuk - mert az úgy a játékosok 99.99999%-át nem érinti, magyarán ha a földön ragadunk, még mindig nem mondanám egy átlag monitorhoz képest tradeoffnak a TV-t. Sőt.
MerlinW
#10979
Megnyugtatlak, egy TV sem veszi fel a versenyt a profi monitorokkal.

[merlinw.org]

#10978
Egy monitortól senki nem fog már [email protected] nagyképernyős TV-töl már viszont előfordulhat😊
Ki van zárva,hogy ilyen játékokat mint GTA5 monitoron játszam,egyszerüen képtelen lennék rá.Az,hogy egy stratégiai játékot néha kitolom a 24"-es monitorra egy dolog de ilyen játékokat mint ez is hát képtelen lennék ezen a kis képernyőn játszani
#10977
Te kezdtél átmenni hülyeségbe azzal, hogy összehasonlítasz egy TV-t egy monitorral úgy, hogy ha veszel random 2-t, akkor bármelyik lehet jobb a másiknál. Nekem pl egy hordó hoki volt kontrasztban, feketemélységben és felbontásban az előző monitorom a TV-mhez képest. Na, itt pl. a TV győzött. Most veszel egy 70k-s monitort, az lehet jobb panelt kap, mint egy 130-as TV, de fordulhat a kocka, ha többet költesz TV-re. Ennyi.
Lacee86
#10976
Ki vesz teszkó gazdaságos tv-t? Megint hülyeségbe kezdesz átmenni.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Sir Quno Jedi
#10975
Lehet venni nem teszkó gazdaságos monitort is és akkor végképp beszarsz. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#10974
Jó ég, ezt te se gondolod komolyan 😄 Ne teszkó gazdaságos tévét vegyél, aztán látsz csodát.
#10973
Nekem még TV-m sincs.

Lacee86
#10972
Színgazdagabb, jobb a kontrasztja, egyenletesebb a háttérvilágítása stb., és máris részletgazdagabb. Én erre gondoltam.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#10971
attól még mindig nem lesz RÉSZLETESEBB egy monitor ugyanazon a felbontáson, mint egy TV, mert kisebb.
#10970
Egy szemüveges konzol kockának tutinem.
Lacee86
#10969
A felbontás nem minden.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

arty
#10968
😄DD

Forza.

#10967
😄D
SötétBarom
#10966
Az érdekes, amikor két tökéletesen megegyezõ felbontású kijelzõbõl az egyik részletesebb..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10965
Annyi a lényeg hogy én jobban szeretem hogy a monitor nem olyan hatalmas mint egy tv, szóval jóval részletesebb meg stb mint egy 120cm-es tv.
De hát kinek a pap kinek a papné 😄
#10964
nekem mondjuk addig nem is zavart a görnyedés, amíg nem kellett ennyit ülőmunkázni, embere válogatja, hogy kinek mi a kényelmes
Lacee86
#10963
Szar a szemem, ezért hordok kontaktlencsét, ill. szemüveget... Tökéletesen látom otthon a tv-t. A látásjavítást kitalálták már egy ideje.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Tikal
#10962
42"-es TV-n játszom PS3-ról és PC-rõl is... franc fog a monitor elõtt görnyedni 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#10961
igazából rendezd el úgy a szobát meg a tv-t, hogy jobb legyen, mert csak ezen múlik 😊
SötétBarom
#10960
PS3 konkrétan az asztali géprõl streamel filmet minimális setupolgatás után.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10959
"akinek szar a szeme is"
Legtöbb embernek nem szar a szeme. Ha a tied ilyen, attól te még így is a 0,01%-ba tartozol.
PC-n nem jobb játszani ettől semmivel... be lehet állítani a PC-n a tv-t is úgy, hogy pár méterre legyen tőled, és közben egér és bill. a kezed előtt van....vagy egy kontroller. Konzolon meg közel is lehet ülni a monitorhoz/tv-hez. 😄 Senki sincs kényszerítve semmire sem, bármelyik platformon játszik.
#10958
Hatalmas élmény tv elõtt játszani ja.... fõleg annak akinek szar a szeme is 😄 lófuckot nem lát az egészbõl
PC-n csak 1.000.000x jobb játszani 😊
#10957
vagy ha már úgyis szeretnek remakelni az amcsik minden jól sikerült európai filmet, meg van a bomba ötlet!

Torrente amcsi módra 😄