Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11108
az előző arculatnál még kint volt jobb oldalt a statisztika, bár ki emlékszik már arra 😄
#11107
Micsoda? Itt SG-n 30 felett van az átlag? Hát ezt valahogy nehezen hiszem el...
Firerock
#11106
A születési évünk egyezik,viszont a saját keresetemből fogom megvenni az Xboxot és a játékokat is hozzá.

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#11105
Ez pontosabb úgy, hogy ha a magyarokat nézzük, akkor biztos többen fogják játszani, mint konzolon.
tommygear
#11104
nem ismered még a rockstar supportot....
MerlinW
#11103
Megjegyezném, hogy a fórumozók átlagéletkora 30 felett van, tehát a legtöbben itt kereső emberek.

[merlinw.org]

#11102
Miért ne írhatnák le, hogy nem tudják időben befejezni. Ha már most tudják, hogy nem jön idén pc-re, akkor valami kamu dumát írtak volna le nem azt, hogy jön.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tommygear
#11101
nyilván nem írhatják le, hogy késni fog, ez a hivatalos duma még, de bízzunk benne hogy tényleg nem késik
V43 1105
#11100
<#hehe>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

kill3r21
#11099
#11098
Nem mindenki apucimafia hogy van pénz ps4-re meg xbox one-ra....
MerlinW
#11097
Nem kell statisztika magyar eladásokról, egy iskolai füzet lapján elfér az összes vásárló neve😊

[merlinw.org]

#11096
Mivel 1 éve konzolra veszi minden Magyar ezért igen előfordulhat,hogy most a PC-sek veszik ha arra jön.Okos vagy lol
#11095
van valami statisztikád a magyar eladásokról? vagy miért annyira biztos a dolog?
#11094
Inkább fordítva! A Watch Dogsot is csúsztatták fél évvel mert tudták hogy a GTAV porig alázná eladásokban.
#11093
Ha csak a Magyarokat nézzük, biztos hogy pc-re többen fogják megvenni 100x mint konzolra.
De nem akarok vitatkozni. 😄
tommygear
#11092
figyelmen kívül kell hagyni az ilyen faszságokat
totyak
#11091
Ne nekem mondd, én csak leírtam, amit olvastam. Elhiheted, hogy nem én találtam ki.

tommygear
#11090
jajj haggyuk már az ilyet <#wow3> <#wow3> <#wow3> <#wow3> <#wow3> <#wow3> <#wow3>
totyak
#11089
X360, PS3 páros sem pár nap alatt termelte ki a nagy pénzt, így ha előbb a mostani konzolokra hoznák, azokon sem csak annyit kellene várnunk.

grebber
#11088
"Náluk szerintem belefér, hogy előbb jönne mostani konzolokra, aztán, ha azokon is jól megszedik magukat, akkor esetleg kegyeskednek nekünk is idedobni"

GTA5 ről van szó akkor ehhez a megszedni magukat elég lesz egy hét és jöhet pc-re!Next Genre kb 1-2 nap alatt fogy majd annyi mint pc-re 3 év alatt.

Next PC upgrade: 2022

totyak
#11087
Én már olyan híreszteléseket is olvastam, hogy nem is jön PC-re a játék, mert a R* csak a rajongók nyomására állt neki átportolni (na persze, úgy ismerjük őket) és alapvetően nem is akarták kiadni PC-re és egyébként is problémák merültek fel portoláskor, amik megoldhatatlanok a R* számára.
Őszintén szólva ezt a hírt jó nagy butaságnak tartom, de a mai világban már bármit el tudok képzelni. Náluk szerintem belefér, hogy előbb jönne mostani konzolokra, aztán, ha azokon is jól megszedik magukat, akkor esetleg kegyeskednek nekünk is idedobni. Remélem nem így lesz és ahogy ígérték, szépen megjön az ősszel mindegyik platformra.

Lacee86
#11086
Az egy autóverseny játék lesz. Tök más, mint a GTA.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

tommygear
#11085
mi az a Crew? 😊
amúgy szerintem is sanszos hogy csúszás lesz ebből :\ túl nagy a csend
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2014.08.29. 16:07:04
#11084
Én megveszem mind a kettőt szóval.... csak a rockstar ilyen nem is mondok semmit inkább rá, hogy nem bírják kinyögni mikor jön...
A legnagyobb trollok.
SweeneyTodd
#11083
Nem kell tartani egyiknek a másiktól , csak mivel már a Crewnak van egy konkrét megjelnési dátuma és mindkettőnek van egy nagyobb célközönsége és valahol össze fonódnak a szálak, azok az emberek bizony elfognak gondolkozni, hogy melyiket vegyék meg elsőnek így vásárlóktól fognak elesni, nem azt jelenti ,hogy nem veszik meg az emberek , csak ugye itt az első pár hétben növekvő statisztikák számítanak , biztos a létező összes eladási rekordot túlszárnyalja a én is amint tudom be fogom szerezni valami szép dobozos példányban, de ha marad a novemberi megjelenés én is késöbbre fogom csúsztatni.

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#11082
Dettó. Már ha 5 új hozzászólás van itt, felcsillan a szemem 😄

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

Lacee86
#11081
Ugye végül is a szeptember eleje, meg a november vége is ősz. 😊

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

bakvarnyu
#11080
Gta-nak nincs konkurencia , inkább ennek a Crew akárminek kell tartani tőlük,nem pedig fordítva 😊

IMYke2.0.0.0
#11079
Pletyka, vagy ki tudja...

"Csúszik a PC-s és next-gen konzolos GTA 5?

Egyelőre csak pletyka szintű a hír, de a Gamesconon állítólag sokan rebesgették, hogy a GTA 5 PC-s, PS4-es és Xbox One-os verziói csúszni fognak. Azt is lehetett hallani, hogy a Rockstarnál ott voltak akkor ezek a verziók, de csak a kereskedőknek mutatták be őket. Furán hangzik, reméljük hamar kiderül, hogy a 2014 őszi megjelenés áll-e még."

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lacee86
#11078
Hivatalos gépigény sincs, még mindig... Pedig ha csak dec-ben jön, már akkor is rég illett volna közölni, egy ekkora névnél főleg.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

SweeneyTodd
#11077
Crew miatt biztos elcsúsztatják a karácsonyfa alá szerintem.....

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

bakvarnyu
#11076
Fenébe nyögjék már ki azt a megjelenési dátumot. Amikor gta-ról van szó olyan vagyok mint egy kamasz <#circling>

Lacee86
#11075
Olyan minimális hardver lesz, ami majd csak jövőre fog kijönni. 😊 De a játék, még az idén. 😄

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#11074
Hát nem..

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11073
Akkor lowon talán elfog futni.
Sir Quno Jedi
#11072
mér ez mindenkinek megvan, nekem is?!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#11071
Ó de.... minimális gépigény lesz 4gb-s videókártya meg 16gb ram meg i7-es proci..... <#banplz>
Azért ne túlozzunk már..
#11070
Én is toltam nagyon nagyon sokáig a TDU-t és megvoltam ismerősök nélkül. De ez nem megy így. Az ökörködés és minden egyes feature arra van kitalálva, hogy EGYÜTT és ez idiótákkal nem megy.

LEhet csak savanyú a szőlő szindrómám van, nekem igazából a befektethető idő is kevés erre. Legutóbb próbáltam pár emberrel kialakítani egy csapatot, de az se jön össze, ha egyszerűen nem tudok a legtöbb közös mókába becsatlakozni.
Rev Hard
#11069
A legtöbb nyílt világú online játékkal ez a helyzet, ha nincs meg az a közösség akikkel játszhatsz nem ér semmit az egész. Én közel 6 évet toltam bele anno a TDU szériába, és a dolog pikantériája hogy a néhány ismerősömön kívül én egyáltalán nem jöttem ki a magyarokkal. Szépen kialakítgattam magamnak a társaságom németekből, angolokból és amerikaiakból, akikkel ráadásul a mai napig tartom a kapcsolatot így ha társaság kell mindig van kivel szóba állnom. Ezért sem árt ha tud az ember valamiféle nyelvet az anyanyelvén kívül, több a lehetőség.
Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.08.18. 22:01:19

ASUS Maximus VII Ranger | i5-4690K @ 4.0 GHz | ASUS R9 290 | Corsair Vengeance 4x4GB Kit 1600 MHz | Chieftec 750W

SötétBarom
#11068
+6*10^23

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#11067
annyira sekélyes a multi és elcseszett a társaság úgy 95%-ban (kivéve, ha lenne igazi baráti társaság mellé - ami tekintve az eredeti játékot bitorló ismerősök számát nálam: nincs), hogy engem csak felkúr a multija. ÉS leginkább az, hogy most már jöhetne a rég ígérgetett kibaszott single DLC.
Tikal
#11066
miért ne lenne...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11065
ez remélem lesz a pc-shez is
#11064
DDDDDDD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#11063
Ez várható volt amúgy! Nem lepődök meg rajta!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

grebber
#11062
Volna aki meglepődne ?Szerintem a GTA 4 után senki.

GTX770 4GB alaphangon kell majd hozzá ez 100%.

Most jön úgyis a gtx 870-880 talán picit lenyomja majd az árakat és 100k alatt is kapni majd VGA-kat ami talán megmozgatja 20 fps felett <#banplz>

Next PC upgrade: 2022

#11061
és akkor most itt kit tiszteltél meg ezzel a kavicsrugdosó címmel?

Rev Hard
#11060
A kavicsrugdosó gyökér egy olyan síkagyú paraszt, aki a kavicsrugdosáson kívül máshoz nem ért, de mégis okoskodik. Majd kikupálódsz.

grebber #11058 - Továbbfejlesztett RAGE engine ide vagy oda csinálnak majd olyan ultrahigh grafikát, hogy majd beszarik mindenki a gépigénytől.

ASUS Maximus VII Ranger | i5-4690K @ 4.0 GHz | ASUS R9 290 | Corsair Vengeance 4x4GB Kit 1600 MHz | Chieftec 750W

#11059
nem tudom miről beszélsz, meg hogy mi az a kavicsrugdosó gyökér, én csak annyit kérdeztem, hogy van-e már PC-s verzió. Most először kaptam azt a választ hogy lesz. A többi egyébbel, ami elhangzott nem tudok mit kezdeni.