Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kill3r21
#12045
Helyette zombihent 😊
Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2015.01.26. 14:18:10
Overburner
#12039
57 nap mi ez már? <#idiota> Semmi.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12038
Sírok ;(

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12037
Holnap már játszhattunk volna vele :/
arty
#12036
nuuvem-es lesz jó, ha nem lesz régiózár - náluk ~9k környéki a roszaros letöltőkód

kapja be az RS, steamen majd pár juroért veszem 😞

Forza.

#12035
na, ez már kb. annyi mint a dobozos, kiszállítással együtt <#buck>
MerlinW
#12034
33 font a #FUNCASH kuponnal.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.23. 14:42:25

[merlinw.org]

bakkerman
#12033
Es meg hany szazezren gondolkoznak majd ugyanigy a vilagban

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12032
Pont erre a rétegre alapoz a Rockstar.

Mr_no_NaMe
#12029
Ha tényleg ilyen sok dlc lesz, valszeg én is preorderelem majd a piratebayról xD Konzolon elég gány volt, ahhoz képest hogy GTA
vk90
#12021
Azért tényleg szemét a Rockstar 😊 Mondhatnám azt hogy na most akkor megveszem a játékot majd ha lesz leárazás, dehát már így is 3 és fél éve várok rá! Nem fogok várni többet megveszem első nap 😄

Capcom is the best!

Tikal
#12020
de milyen minden benne van csomag ember?? 😄

A játék már alapból kurva tartalmas, amióta meg kijött kapott már vagy 10 DLC-t ingyen!!! Rengeteg autóval, ruhákkal küldetésekkel... Szerintem sose lesz fizetős DLC a játékhoz... szóval ha neked valami fullos csomag kell majd amiben benne van minden DLC akkor várjál a GTA VI megjelenéséig amikor abbahagyják az V támogatását 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12016
Persze én ezt tudtam sőt PC megjelenés után pár héttel jön a Heist DLC ami a legnagyobb szabású DLC lesz idáig és az szintén ingyen lesz.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Skypack
#12015
" All existing gameplay upgrades and Rockstar-developed content created since the original release of Grand Theft Auto Online will also be available for PC, with much more to come." Rockstar oldaláról

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

Overburner
#12014
Persze de én nem olyan típusú DLC-kre gondoltam hanem amik idáig is jöttek. Többsége márpedig a DLC-knek biztos hogy ilyesmi lesz és ezekért nem hiszem hogy fizetni kell majd 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

NEOreg3
#12013
Episodes from Liberty City szerű standalone "DLC"-k még azért jöhetnek

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Overburner
#12012
Kijött már hozzá kb 6 DLC egy sem volt fizetős és lehet keveset mondtam. Miért változna?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12011
Akkor törölve amint mondtam majd tudsz segíteni,hogy kell a Blood vagy mi a neve annak a DLC nek ami nagy csomagot tartalmaz.Az eredetivel nem próbáltam volt egy teljes rész amiben benne van az összes DLC na abban a New Game,és a DLC ikonja nem látható nagyon érdekes majd dobog egyet FRAPS al.Mindegy majd meg nézem youtubon melyik ikon az mit kel nyomni azt meg van oldva bár jönnek a mikrolagok a tört sajnos ilyen próbáltam,és a legfrissebb frissítés nagyon sokat dobott a játszhatóságon alig van akadás igaz gép is megvan alá,de ilyennek kellett volna jönnie.Remélem GTA így jön az Uborkáék szeretnek optimalizálatlan cuccokat ki adni,de ez egy más dolog nem megyek bele mindenhol meg található ez a probléma kevés Game van amihez nem kell frissítés. 😊
bakkerman
#12010
Ja,pont egy GTA-hoz nem lesz...😄 2015 van

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Overburner
#12009
Ubisoft azért más tészta. Nekem is megvan a W_D most vettem meg hozzá a season pass-t 900ft ért és minden dlc benne volt. Szerintem GTA 5-höz nem lesz fizetős DLC. Egyébként bátor vagy én biztos nem probálkoznék ilyesmivel eredeti játékkal.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.01.20. 14:23:32

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12008
Most 😄 Majd egy év múlva mi lesz.Watch_Dogs meg van alapjáték erre kapott külön nagy csomag DLC megesz az ideg 😊 Warezt megpróbáltam erre a menü rendszerben a New Game,és a DLC nem látható csak egy üres ikon.Félek a GTA5 is kap egy ilyet bár legyen jó áron csak ne egyesével adják a fegyvereket meg a Nude csajokat 😄
#12007
Én Márciusban ezt várom A Magyar Bosszúállók.
Overburner
#12006
De minden GTA 5 DLC ingyen van most ti miről beszéltek őszintén ?😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12004
Igen ezek a DLC is nagyon idegesítőek.Azt mondom legyen,de benne a játékban nem fűszálanként 😊 Eskü tényleg nem értem mikor egy fegyvert DLC adnak ki.Simán lehetne az alapjádékban.Én megvárom az GTA5 Edisönt azt abba bele préselnek mindent.Csak az a baj magamnak mondanák ellent,mert meg venném 8000ft ért csak mire kijön a mega csomag amibe minden benne van legalább 2 év,ha nem több,de ne legyen igazam.Szerintem egy halom DLC lesz a GTA5 höz.Nem tudom lehet ki próbálom a DLC le warezolni csak félek eredeti a játék akkor ugrom amennyiben le csekkolják bár nem tudom,hogy nézik kinek mi van fent a gépén.Mindegy DLC ide vagy oda alapjátékért ki adok 8 rongyot meg egy légfrissítőt azt a DLC marad,vagy le szedem ingyér azt warez teljes alapjátékkal társítom,mert márciusban azt szedem le karácsonykor lesz meg majd eredetibe 😊 Na szellőztetem a szobám,mert sok volt a spray <#banplz>
grebber
#11991
Ja ,de arra már nincs pofájuk hogy számszerű eladási adatokat közöljenek majd.

Next PC upgrade: 2022

Malakai
#11990
Azért valahol szomorú ez a lista. Nyolc játékból három előrendelés, kettő early acces, egy hd remaster és egy kiegészítő.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Rayden02
#11989
Hát...ezt is megéltük!<#idiota>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

arty
#11983
a játékpénz erősen tönkrevágja ám a játékot, just sayin.....

Forza.

MerlinW
#11980
Vagy szürke, dél-amerikai, stb oldalon vásárolsz, mint én meg sokan mások. GTA 5 esetében mondjuk ez pont nem fog működni. Nuuvem, allkeyshop, stb-nek hála szinte az összes nagy címet 6-8k alatt vettem megjelenés után 1-2 hónappal. Az új Borderlands-et pl 4k-ért vettem megjelenés utáni héten. Okosan kell vásárolni😊

[merlinw.org]

Malakai
#11979
Csak ha rockstar berakja salebe, de ez azért egyáltalán nem biztos, egyébként szerintem sokáig nem lehet számítani leárazásra, legyen az retail, vagy digi. Persze steames jelenléttől akkor várhatnak igazán jó számokat, ha ki is használják, pl a salekkel. Reméljük így is gondolkoznak.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

MerlinW
#11978
Háááát akinek doboz is kell, az költsön😊 Digi-t hamar lehet olcsón venni.

[merlinw.org]

#11977
Na akkor karácsonyra egész jó ajándék lesz. 😄

bakkerman
#11976
"1 hónapon belül a legtöbb játék ára esik 30-40%-ot."

a mondandód többi részével egyetértek,de ezzel amit idéztem abszolút nem,a mainstream játékok áraihoz sokszor minimum 3-4 hónap után nyúlnak hozzá,akkor is csinálnak egy 9990-es játékból 7990-est. A GTA esetében a 14-15 ezres itthoni dobozos árból jobb esetben őszre lehet majd egy 10-11 ezer forint,amikor ismét jönnek a robbanások a PC piacon

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#11969
Akkor jó mert azért jól jönne az a játékpénzt de nem akarok ilyen korán előrendelni...

#11968
ha minden igaz akkor is kapsz 2x500k-t (offline és online)
#11967
Ha nem a Rockstar Games oldalán rendelem elő a a játékot hanem valami magyar boltnál és nem februárban hanem márciusban akkor is van valami előnye ? Vagy akkor is kapok $1,000,000 in-game pénzt csak nincs plussz 300 000 ?

#11964
#11891
#11963
A rég lejárt párfilléres cuccaikkal kompenzálnak? Nekem ebből mind megvan ami érdekel, a többi hullára nem érdekel. Kompenzálna inkább azzal, hogy nem ilyen árképzéssel szopatják a PC-seket. Bár a Steam rendszere is merőben érdekes, besoroltak minket az EU régióba, mintha itt pont ugyanolyan jövedelmi viszonyok lennének, mint Ausztriában, vagy Németországban. Röhej... Most már én is hajlok arra, hogy megveszem majd a GTA V-öt később, mondjuk az év végi vásáron aztán kész, teljes áron meg vegye, akinek ez létszükséglet.
Overburner
#11962
Semmit se tudunk mi konkrétan kezdeni ezzel. Olcsóbban kijövök ha megveszem a dobozost meg külön a San Adreas-t pl amit ingyen adnak oldalukon mintha megvenném tőlük. Sajnos ez M.o-n semmire sem jó.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

JaSoN HuNTeR
#11961

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#11960
Ez is egy jó állás pont,de egyenlőre várok a virágboltit tesztelem majd.Egy év várakozással jelentős megtakarításra teszek szert.A játék kiegyensúlyozottabb lesz a javításoknak köszönhetően,és a videókártyák kapnak olyan szoftver támogatást ami ki présel 20% + a játék sebességéből.Szóval nagyon sok irányelvet figyelek ez alapján nem tévedtem,de a Farcry 4 egyből megvettem a Tescoo ban 10090ft ér D Feléig vittem meguntam,de fent van folytatom,és bele teszem a cipős dobozomba ott nem porosodik,és karcolódik majd elő veszem mikor megjön a Magyarítás 😊
bakkerman
#11959
Sajnos ez igaz...nemhiszem h 6x nap alatt visszaerosodne a forint

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Overburner
#11958
Én is így vagyok vele, tavaly Watch_Dogs The Crew-t vettem meg másra nem volt szivem pénzt kicseszni. Dragon Age csúszott be majdnem de azért mégse lett belőle semmi, GTA-ra már rég félre raktam. Dollár meg most hogy megszaladt kész szivás bármit venni.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

gregoryan
#11957
az a jó, hogy ilyen deviza árak mellett márciusra fel szalad 14-ről..akár 16-ra is.. AKTUÁLIS NAPI közép árfolyamon ez jelenjeg 16.500ft. a 60$ al számolval. euróban még viccesebb!

bakkerman
#11956
csak nagyon sokan vannak annyira álszentek,hogy letölti,kipróbálja,és mivel fut,tud vele játszani,onnantól esze ágában se lesz megvenni a játékot,mert minek...én kevés játékot veszek 1 évre lebontva,2014-ben 3 játékot vettem,azokat is azért,mert tudtam hogy nem lesznek feltörve,de már jó előre félretettem a pénzt ezekre. Ahogy félretettem már karácsonykor is a GTA-ra,és hiába fogják feltörni netalántán már megjelenés napján,inkább megveszem boltba,14k-ért is ha kell. Lehet ebben az évben ez lesz az egyedüli eredeti játékom de az legalább tényleg minőségi alkotás legyen 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#11955
Skacok tudom nem ide való,de tapasztaltak tudnak segíteni.Windows 8.1 X64 rendszerem van.GTA 4 nem akar menni valami megoldás van rá?Eredeti a rendszer több verzió GTA4 ki próbáltam.Találtam egy jó mokotat is amiben benne van a legszebb textúrák,és át van dolgozva,de az sem megy.Előre is köszönöm a nem ide való kérdésemet 😊
#11954
Mivel pénzért árulják,és se demo se semmi,így lehet.Mindegy kár ezen lovagolni tetszik csökkentett áron megveszem 8000ft megér egy év alatt megvan.A warez nem demó,így jogokba ütközik amit teszek ez miatt meg veszem a szart 20 ezresért persze nem állja meg az illető szó nélkül.Azt mondom próbáljátok ki meg fogja érni az árát nekem nagyon tetszik azt amikor egy arányban lesz a minősége az árával akkor meg lehet venni. 😊
gregoryan
#11952
Hali....

nem értem az inlyen ENVE tipusokat miért is nem lehet röptében kitiltani egy publikus fórumról?

Gyönyörű tájszólásosan előadta magát, és ezzel le is járatta! mostmár mindenkinek van fogalma milyen agysebész elmével van megáldva😊)

persze szóljatok ha még nem volt valakinek elég a stílusából és belőle.. 😊)

bakkerman
#11951
Jaa ertem 😊 Hat ugy valoban beleun az ember eleg hamar

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Overburner
#11950
4-et annyira fikázza mindenki. Nem volt azzal baj. Kicsit komorabb volt kicsit más hangulat volt az elcseszett porton kívűl nem volt baj vele. Lehet hogy más csapatot céloztak meg vele és nem a 12 éveseket? Én több mint 3x kijátszottam és nem unom meg egyedül a TLaD-ot nem játszottam ki mert valamiért nem jött be. GTA 5 meg sokat változott a 4-hez képest a sok sírás miatt telerakták komolytalankodással meg baromságokkal ami nem rossz csak így most már a kis pszihogyerekek is játszhatnak vele anélkül hogy ne mondják hogy uncsi jaj uncsi. Biztos sokan vannak akiknek a GTA 5 sem jön be de azért jelentősen kisebb ez a % ezek miatt a lépések miatt. A késések miatt meg kompenzálhatnának valamit. Bár ha nem lesz tré-rom az egész akkor megbocsájtható. A fizetésről meg igazatok van de azért elég sok újonnan kijött játék bőven 10k alatt is árulnak. Vagy akkor miért van az hogy a Braziloknál 9k körül van ez az egész? (Nuuvem) Akkor ennyi erővel nálunk is lehetne olcsóbb.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie