Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#12108
Volt cikk, hogy nvidiara írták a pcs verziót.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Rita79
#12107
És egyesek honnan veszik az Nvidia részrehajlást a game optimalizálásában? Csak mert a gépigényből ez nem derül ki.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#12106
Ha nem basszák el a portolást, azért az ajánlottnak hoznia kéne a min. 30fps-t current-gen konzol látvánnyal.
NEOreg3
#12105
az ajánlott gépigény a valódi minimum, én legalábbis így állok hozzá, aztán persze lehet majd pozitívan csalódni

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

arty
#12104
amennyire a negyediké volt anno ... (fullkamu, semmitérő rockstar propaganda 😊 )

Forza.

Rita79
#12103
A gépigény mennyire reális? Csak mert az előzetes híresztelések és gamer félelmek alapján ez elég karcsú. Az ajánlott gépigény pl. mire vonatkozik? MSAAx8, minden ultrán? mert akkor kötve hiszem hogy elég oda a 2 GB videokari.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Overburner
#12102
Hát jobb esetben 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12101
Ha nem csúsztatják megint. 😄
#12100
Mindegy annyira nemfontos, 41 nap múlva úgyis kiderül 😄

Malakai
#12099
Habár ez nem PC, hanem játékosok fóruma, de valószínűleg a konzolosban nagyobb sikerrel jársz.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#12098
A current genes verzióban lehetett állítani a map, és egyéb HUD elemek pozícióját?
Mert némelyik videóban teljesen a sarkokban van, máshol pedig úgy helyezkednek el mint a prev genes verziókban.

#12095
<#rolleyes>
kill3r21
#12093
LAssan az nvidia logó a játékok elején azt jelenti, hogy nvidián megy szarul 😄
Hunter of Deer
#12091
ehh ez a sok "én most jól megmondom a tutit" komment :S
majd ha megjelent és mindenki kipróbálta akkor rinyáljatok hogy kinek milyen karin nem megy a játék, addig meg felesleges....

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

arty
#12089
melyik effekt volt amd only? semelyik
jól futott-e ettől függetlenül vidián? igen, tökéletesen, sőt

Forza.

Overburner
#12088
Nem mivel nem érintett és nem is tudtam róla hogy ilyen előfordult. Egy Dice-os játékom sincs, de azért meg lehet nézni hányszor szivatja meg az Nvidia az AMD-seket és forditva. Magát az Nvidia céget nagyon sunyinak és furkálódónak találom, már csak ezért is elvből nem veszek tőlük.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

RiCSi1234
#12086
Én kérek elnézést.

GTA V (*.*)

Tikal
#12085
Akkor olvasd el még egyszer te is. Ez nem Map Editor hanem Mission Editor. Készíthetsz versenyt, Deatmatch-t, Capture-t, LTS-t.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

RiCSi1234
#12084
Van ilyen. Most olvastam, hogy tán a készítők az ilyen "legjobbnak" vélt pályákat be is teszik a multis eventekbe vagy mi a töcs.
Itt olvashatod.
Utoljára szerkesztette: RiCSi1234, 2015.02.09. 09:09:44

GTA V (*.*)

Herold
#12083
Az eredeti mapot nem lehetett átszerkeszteni, de objektumokat lehetett hozzáadni (épületek, növények, hozzáadott járművek stb.) Pl. komplett mesterséges szigetet is lehetett építeni multihoz.

Tikal
#12082
és ott mit lehetett csinálni?

mert mission editor az van.. de map editor nem hiszem hogy lesz..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Herold
#12081
Olyasmi, mint a SA MP-hez volt. A GTA IV-hez is volt hasonló.
Utoljára szerkesztette: Herold, 2015.02.08. 23:40:01

Tikal
#12080
map editor???

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Herold
#12079
Sziasztok
Lehet valamit tudni arról, hogy lesz-e map editor a GTA V-ben (PC-s multihoz)?
Utoljára szerkesztette: Herold, 2015.02.08. 23:26:51

#12078
Amikor a dice ugyanezt csinálta csak a másik oldallal a frostbite motor kapcsán az nem zavart ugye?
Overburner
#12077
Csak annyit tudok hogy mióta az Ubi lepaktált az Nvidiával az Ubi nem is beszélgethet az AMD-vel tehát amikor ki jön egy Ubis játék azt az AMD 100% hogy nem látta így driver-t se tudott készíteni rá megjelenésig (legalább egy bétát) ami azért elég sokat számíthat. Nekem mióta ezt megcsinálta az Nvidia azóta olyan gusztustalnnak tartom az egész céget hogy kimondhatatlan.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tommygear
#12076
attól függetlenül ugyan olyan szar minden játékuk nvidián is...
Mr_no_NaMe
#12075
A lényeg, hogy az én 8800 GT karimon csak eldöcög valahogy mert nVidiás vagyok <#idiota>
arty
#12074
ezeket a baromállatságokat ti honnan szopjátok?
nyomtam az fc4et 290en, kutya baja nem volt... (ami meg igen, ott a 970 is halott - szaggatózások)

ubi címek azóta ekkora mocskok, h jött a nextgen és ezek a fakezű majmok képtelenek voltak NORMÁLISAN emelni a grafikai szintet... elbaszás elbaszás hátán. majd talán a játékaik következő részére rendben lesz a teknójuk és nem lesznek ilyen gondok

wollnerd - látom te is tájékozott vagy nagyon, a jövöheti lottoszámokat nem akarod bedobni a közösbe ide?

Forza.

arty
#12073
semmiféle ilyesmi nem volt a wacsdogznál se (egy kis txaa-tól és hbao-tól itt se borul a világ, kb annyira "látványosak", mint a seggeden egy pattanás 😄 )

Forza.

Overburner
#12072
Az a baj hogy ugyan ez volt az Ubisoftnál nem rég és azóta egy rakat kaki minden cimük mióta Nvidia popsinyalók lettek. Hát remélem hogy az AMD is odakukkanthat és engedik őket hogy optimalizálják a játékot AMD-re mert ha Nvidia lesz a "szponzor" akkor AMD oda se leshet.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

MerlinW
#12071
Na beindult a sok vészmadár😊

[merlinw.org]

wollnerd
#12070
Remek.... Tehát, nem csak hogy vehetek egy GeForce GTX970-t minimum, hanem el is dobhatom az alig 1 hónapos rapth AMD Gaming Evolved-et is... Remek... remek... -.-
Félek hogy egy AMD Radeon R9 280X nem lesz elég, mert vszeg arra nem lesz jól optimalizálva...
<#levele>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#12069
Az, hogy az nvidia féle txaa-t támogadja a rockstar, hogy optimalizálhasson rá az nvidia, még közel sem jelenti azt, hogy ne lennének pártatlanok. Nyilván ha az AMD-nek van (lenne) valami, amire szintén érdemes, akkor megteszik azt is.
Sehol nem írtak pl olyat, hogy a GTAV TWIMTBP lenne. Ellenben a mantle támogatásról igenis voltak pletykák korábban, mivel a konzolport miatt logikus lenne.
Fehercsoki
#12068
Megint az lesz mint watch dogsnál, 2x olyan erős AMD kártya kell ugyanazért a teljesítményért=/

#12067
Tervben volt egy gtx 970 vétele (május-júniusra időzítve). Lehet nem kéne megvenni a mos.tani amd kártyámhoz a játékot 0 day, hanem meg kéne várni akkor már az új kártyát.

Azért a cikket végigolvasva árnyalodik a kép. Valami exluzív speciális effektről írnak. A főcím meg kicsit szenzációhajhász, mert nem arról van szó, hogy AMD kártyával semmi optimalizációra nem számíthatunk. Csupán NVIDIA kártyával új opciók lesznek elérhetőek név szerint egy fejlett élsimítási metódus. A TXAA a cikk szerint az MSAA techológia következő állomása, annál fejlettebb megoldás.
Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.02.08. 17:15:59

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Overburner
#12066
Elmegy a kurva anyjába most már az Nvidia. Megint egy optimalizálatlan szart kapunk majd így. Legalább a Rockstar maradt volna pártatlan.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

NEOreg3
#12065
még épp időben szóltak, az AMD tulajok még elmehetnek venni egy 3,5 gigás nvidiát<#banplz>

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Tikal
#12063
ja de... de online-ban jól jön majd meglátod 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

MerlinW
#12062

[merlinw.org]

#12061
a problémára valami megoldás? egyébként (xbox one)
MerlinW
#12060
Nem kéne megvárni a játék megjelenését hozzá?😊

[merlinw.org]

vk90
#12059
Amúgy nekem ez tökre nem tetszik hogy 1 millió dollár bónusz. Minek? Ez majdnem olyan mintha pénz kód lenne. Hét nem jobb amikor saját magamtól szerzem meg a játék során?

Capcom is the best!

#12058
sziasztok kaptam a játékhoz egy kódot ami 1000000 dollárt ad de mikor beváltom nem látom hogy hogyan, tudja valaki hogy hogyan kapom meg?
#12057
Majdnem azt olvastam a bannerban hogy 404
<#idiota>
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.05. 11:35:45

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

JaSoN HuNTeR
#12056
Sok sikert királyak vagytok!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#12055
Aki jól tud angolul és van kedve hozzá jelentkezzen fordítónak a kingmakersteam.com/gta5.php oldalon.
Az esetleges fordítók munkáját minden angolul nem vagy nem jól tudó nevében köszönöm.
#12054
Sziasztok!

Melyikre érdemes feltenni majd a GTA5-t, HDD vagy SSD?
Csak a betöltésben lesz gyorsabb vagy játék menetben is?

bakkerman
#12050
na ja,lehet már a 3. csésze kávémat szürcsölném és még hol lenne az éjszaka...😄DDD na majd márciusban <#boxer><#eplus2>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!