Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rita79
#12312
Ok, megértettem. Mondj egy játékot, ami PC platformban jobb jelenleg ebben a kategóriában.
Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.02.28. 09:53:55

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#12311
A WD számomra egy letöltést se ért.
Tikal
#12310
GTA V térkép ötször akkora ... és szebb is lesz...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12309
a wd egy szégyen.
maximum közeli grafikával nálam a sokéves gta4-hez sem ért fel, magáról a játékról meg kár is beszélni..az egyik legnagyobb hulladék amivel az elmúlt években találkoztam
Rita79
#12308
Egyelőre annyit mondanék, hogy ebben a platformban nincs szebb ami megjelent volna (WD). A GTAV képek, meg az előzetes phtotoshopos vízeséses képek, meg babám fasza... vajon kit érdekel, amikor a jelenlegi játékok valóban tudják röhögve azt, amit a belinkelt képek mutatnak...
Majd, ha megjelenik akkor lehet méregetni pélót, addig csak fikciók vannak.
Magyarán hasra nem érdemes esni, mondom úgy, hogy rohadtul várom PC-re az V-öt, de elfogult nem vagyok.
Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.02.27. 22:31:14

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#12307
Ex-ültetett autó tulajdonosként azt mondom hogy nem épp itthon képzelném el ennek az ideális vezetési körülményeit 😄 Enyves kezű környékek meg USA-ba is vannak dögivel 😉
Amúgy nagyot lestem a vidin, full respect hogy ezt megcsinálták 😊

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

tommygear
#12306
lel
#12305
Maradjunk annyiban hogy a WD sem csúnya!

#12304
ööö..watch dogs? viccnek is rossz
Rita79
#12303
Háát, mit mondjak.... nem dicsérni akarom a Watch Dog-ot, de ilyen kaliberű látvány van ott is bőven. Tehát hasra nem esek ezektől most hirtelen.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

J i GS a W
#12302
Fpocok
#12301
Gyerek biztos elment volna ezzel egyetemre. Csak úgy hullottak volna a bugyik 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fókameister
#12300
De valószínű, hogy hamarabb lekapná az alját az első kátyú.... Főleg amilyen útszakaszokat ismerek.

#12299
Jó lenne magyarországon mászkálni egy ilyennel. 😄
Bár lehet ellopnák 2 nap alatt. 😄
Szabi
#12298

"Nulla tenaci invia est via"

bakkerman
#12297
Az évszámról nincs valami hír? 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

JaSoN HuNTeR
#12296
Ez nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!<#buck><#taps>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

MerlinW
#12295
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Alapvetően jó a trust, csak nagyon gatyi mikrokapcsolókat használnak. Fél évnél tovább egy Trust sem tartott. Persze lehet bele tenni-venni minőségi kapcsolókat. A többi részével nem szokott gond lenni.

Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.02.26. 23:06:27

[merlinw.org]

#12294
Na jó elegem van 😞 Majd megjön olvasom a kommentek . Direkt ki húztam a tévé kábelt,mert a sok agysejt pusztító reklám,és esti sokkoló (híradó) fel viszi a higanyt bennem.Ez halt meg,és az fosott a küszöbre kész S Állandóan azt nézni mikor csúsztatnak egy cég lejárató hadjáratának munkája.Gondoltam meg veszem,mert van most fölös 20 rongyom,de ezek után amit ígértek azt ígértem én is.Majd pár év múlva rá teszem a kezem,vagy minden jól megy le szedem PS 4 re,ha megveszem a Konzolt.Van PS 3 összes Exlusive játékkal,és Xbox 360 RGH boxal minden jobb mint Pécén.Isten ments,hogy le hordjam a Pécét,de amilyen tempóban,és anyagot adnak ki nem éri meg,és a minősége is hagy némi kívánni valót maga után.Lehet szarabb a grafika,de látszik,hogy arra fejlesztenek Pécé türelmes embereknek való.
#12293
Áh, az ilyennek úgysincs sose értelme.

#12292
Itt egy petíció:

https://www.change.org/p/rockstar-games-release-the-grand-theft-auto-v-pc-edition-now-add-the-multiplayer-later

adják ki azonnal a játékot multiplayer nélkül,és azt később építsék be!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#12291
Nyugi,itt már május 28-at emlegetnek,állítólag jövő héten jelentik be az újabb csúszást:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=5019932#post5019932

aztán lehet kacsa a komment,csak ugye az illető dolgozik a játékon!
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.26. 21:53:45

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#12290
Vót má?

Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/

tommygear
#12289
amúgy nehogy eldöntsétek már ki mire költse a saját pénzét, ész megáll... 😄
ha ő 20k-ért vesz egeret hát hagy vegye már meg
Mr_no_NaMe
#12288
Teszkó -> kétezer forint kb

hónapok óta nyúzom és tökéletesen megfelel (előtte volt 10k-s Logitechem is, de ha nem ülsz napi 16 órát a cs előtt akkor szerintem felesleges a nyolcezer dpis egér)
Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.02.26. 18:58:58
TBTPumpa
#12287
De nem ma! <#idiota>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#12286
végülis, még csak 8szor volt berakva ide
TBTPumpa
#12285

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#12284
Például Civ V <#idiota>

akyyy
#12283
játékoknál nem jó valóban, de ki lehet kapcsolni.
én kihasználom, szinte nekem találták ki 😊

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

MerlinW
#12282
A folyamatos görgetés az esetek többségében nem jó. Játékoknál főleg nem - lásd pl görgős fegyver/eszközválasztás, de a weboldalak, dokumentumok lapozásánál sem túl ideális. Én lebeszélnélek róla. Ha meg egy jó, kényelmes, strapabíró egeret szeretnél, vegyél egy jó öreg Logitech G400-at. Lassan 4 éve használok egyet és olyan, mint újkorában.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.02.26. 15:45:03

[merlinw.org]

akyyy
#12281
én is egér vásárlás előtt járok de nem találtam még eddig olyat ami megfelelne. az biztos hogy vezeték nélkülit akarok, aztán jó lenne Logitech, de ez nem feltétlen szükséges.
Inkább ami vont az az ún. gyors görgetés, mikor lenyomok egy gombot, és akkor nem szakaszosan görget mint általába az összes egér, hanem forog, az oldal vagy ami épp meg meg "görög" 😄

egy egeret találtam ilyent, de ott meg a görgőt kell lenyomni ehez a funkcióhoz, és a középső gomb van külön ami szvsz elég hülye megoldás.

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Fpocok
#12280
24k egy egérért? bmeg.

Parasite Eve 2, best game EVER!

J i GS a W
#12279
csupa olyan játék amihez elengedhetetlen a jó egér.

arty
#12278
Akkor ok, de gtahoz a sokautoka miatt szvsz talan jobb a gamepas ha vki nem teljesen egervuzi :-)

Forza.

bakkerman
#12277
25k-t adtál egy egérért? viccelsz? 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

wollnerd
#12276
😄
De nem csak miatta. 😄 Far Cry 4, COD(-ok), War Thunder, Dead island jut eddig eszembe amire használnám. 😄

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

arty
#12275
gta miatt egeret? bravo 😄

Forza.

Szabi
#12274
<#taps>

"Nulla tenaci invia est via"

#12273
Fpocok
#12272
Nem nem... az a The Withcer 3, amire gondolsz 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Szabi
#12271
a béta teszt indulását.. 😄

"Nulla tenaci invia est via"

Tikal
#12270
milyen érdemi infot vártál??

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#12269
vidd vissza, majd két hét mulva vedd meg újra

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

MerlinW
#12268
Befejezted a trollkodást?

[merlinw.org]

Mr_no_NaMe
#12267
Ez csak egy fos játék, most mit vagytok fennakadva ._. úgyse fog elindulni senkinek, akkor meg nemtökmind1? ._.
Hunter of Deer
#12266
lehet azért csúszik mert várják hogy kijöjjön a GTX 990 mert csak azon fog futni rendesen 😄 <#banplz>

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

tommygear
#12265
1-2 kép meg egy launch trailer fog jönni még akármikor is jelenik meg, milyen érdemi információt akarsz mégis? gépigényt is tudni...
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.02.25. 20:35:13
totyak
#12264
Egyáltalán nem lepődtem meg a csúszáson, sőt számítottam is rá. Gyakorlatilag 1 hónap volt hátra, de még mindig nem közöltek semmi érdemi információt, ebből érezni lehetett, hogy valami nem kerek. Legszívesebben meg sem venném, de magammal tolnék ki, szóval elvetem ezt a gondolatot. Az egészben az a legrosszabb, hogy elmegy majd 3-4 millió és a R* úgy fogja lereagálni, hogy ők a lelküket is kitették, mi meg (pc-sek) csak ennyire vagyunk képesek, szóval az új részt már lehet meg sem érdemeljük. Lehet arra is megy ki a játék direkt. Egyébként én abban sem hiszek, hogy egy ilyen játék azzal a gépigénnyel valóban élvezhetően fog futni. Az csak a szánk befogására lett kiadva és szerintem keményebb vas igények lesznek. Ez a 20 nap nekem már nem oszt, kivárom, aztán meglátom mi lesz. Eddig is úgy gondoltam, hogy első körben warez lesz, aztán ha korrekt a cucc, akkor vásárlás. Ez a hajcihő meg még jobban megerősít benne.

wollnerd
#12263
Na, jól van.... GTA5 miatt is megvettem egy Razer Naga gaming egeret az 576-tól.... Erre meg megint csúsztatják... -.-

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2