Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RiCSi1234
#12712
És hidd el, hogy akkor jársz a legjobban, ha STEAM-en rendeled meg, ott tuti nem lesz semmi gebasz!! Én ott rendeltem elő.

GTA V (*.*)

#12711
Sok helyen árulnak Steam gift-es GTA5-öt dobozos ár körül. Ezekkel minden oké, nem régiókódosak? Miért ilyen olcsók? Mert akárhogy is számolom, ha a Steam-en magam veszem, akkor 16000 Ft körül jön ki.

bakkerman
#12710
én is ha tehetem cd kulcsos oldalakról vásárolok,de van 1-2-3 cím,amit csak dobozosba veszek,hogy ott legyen a polcon,a GTA V is egy ilyen lesz 😊

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12709
és még térképet se kapsz hozzá (meg nyóc dvd-t 😄)
#12708
Én ugyan annyiért veszem meg steam-re mint a dobozost, szóval nekem mindegy. 😄
Utoljára szerkesztette: Lacika1992, 2015.03.30. 16:47:49
Fpocok
#12707
Tévedés. A játék nem steamworkös.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#12706
Hát őőőőő ez érdekes.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Skypack
#12705

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

NEOreg3
#12704
nem lehet

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#12703
Arról van már biztos információ, hogy a dobozos változatot lehet Steam-en aktiválni?

bakkerman
#12702
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerdán ugye április 1...Na mármost bejelentik szerdán,hogy nincs több késés,a játék megjelenik 14.-én,aztán a cikk végén jön a csattanó,hogy haha,április bolondja,lesz csúsztatás 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Voltan
#12701
😄😄
Ne becsüld alá a Rockstar trollok erejét 😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Rita79
#12700
Na, ha a holnapi napot megússzuk bejelentés nélkül, akkor van esély a megjelenésre.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

arty
#12699
pont mint az összes többi játék esetén ... tehát nem 😊

Forza.

Smuge
#12698
Mert az is.

Overburner
#12697
<#banplz>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12696
Hová lett a visszaszámláló?

#12695
Szerintem azért gondolt ilyesmire, mert sokszor úgy említik a GTA😮nline-t mintha egy külön játék lenne.

RiCSi1234
#12694
Ahányszor meghalsz a játékban, annyiszor kell újra megvenned. 😞 <#eplus2>

GTA V (*.*)

arty
#12693
egy alap gta5 vásárlásával csak egy szingli karaktert irányíthatsz a háromból! fontos tudni, hogy a teljes játék csak három példány vásárlásával nyílik meg, majd a multihoz megint kell venni egyet (tehát összesen négy).

viszont, ha meghal az online karaktered, akkor mindig ujabb és ujabb példányokat kell vásárolni - érdemes lesz tehát vigyázni magunkra!

(még nem láttam olyan játékot, ahol a multit külön kellett volna megvenni, de én biztos más univerzumban élek és ezért nem tűnt kézenfekvőnek a kérdés)
Utoljára szerkesztette: arty, 2015.03.30. 07:38:51

Forza.

#12692
Most ha megveszem a GTA V PC-s változatot, akkor egyben az Online részt is megveszem , ahol multiplayer-ben karaktert készítve játszhatok? Ha igen, kell ilyen GTA-s tokent/aranyat venni? Válaszaitokat előre is köszönöm!

angelus1991ster.blogspot.hu

#12691
Kíváncsi leszek, hogy mikor lesz letölthető steam-en.
Jó lenne ha úgy lenne mint a crew-nál, hogy már előtte egy nappal játszik az aki nem dobozosan vette. 😄
nyirog
#12690
hát én ezt nem értem, akárhányszor kattintok a topikba ez a fránya számláló mindig csak 16-on áll, nem akar lefogyni 1-re meg 2-re se <#idiota> Fú de várom már 😊 nehéz 2 hét lesz 😛

#12689
Ja bocs inkább a fizikára gondoltam mármint az autovezetésre
#12688
Azért egy ilyen "árkád" Horizon féle grafikus motorra épülő GTA-t k....a elfogadnék😊
Persze az 5.rész már elfogadható de ahogy írtam..
Overburner
#12687
Szinvilág néhol tényleg elég okádék de van hogy mocsok szép tud lenni. Pl napfelkelte elég ronda általában.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

arty
#12686
"konzolon meg sose lesz szimulator,csak arkad"

ha lenne szimulátorra kellő fizetőképes kereslet, akkor nem csak a pécés garázsfejlesztések készülnének szimulátornak 😞(
árkád és szim között pedig van elég sok "hely", az átmenetben pedig ott forza motorsport (de a horizon is egész türhető fizikát tud, persze egyszerüsítve a motorsporthoz képest is)

Overburner: és van róla halvány fogalmad, miféle segítségekkel mennek? (szuperkocsinak meg én egy zondát nevezek, nem ezeket)
hidd el, komolyabb géppel a szántásban lelassulsz, elcsuszol, megperdülsz. tényleg egész korrekt a fizika, legalábbis az openworld autósjátékok közt mindenképp etalon.

bár szerintem minden segítséget kikapcsolva a crew sem olyan rossz (csak a színvilágától okádok)

Forza.

Tikal
#12685
LOL, ez bazze Need for Speed

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12684
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hát én itt nem sok lassulást látok. Pedig kb fél mezőt felszánt meg 30m fakerítést. Meg menjünk már hogy offroad-on mész szuperkocsikkal majdnem mintha aszfalt lenne. Félreértés ne essék nem kritizálás de minek játéknak megvannak a maga "hibái". Amúgy meg ha lenne Xbone-om tuti meglenne ez a játék is.

Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.29. 15:33:00

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

bakkerman
#12683
A Forzaval folosleges osszehasonlitani,only konzol jatek,konzolon meg sose lesz szimulator,csak arkad

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

arty
#12682
"De várjunk már a Forza Horizon 2 ami meg fizikájára is hires ott is minden sz*ron átmennek még a kocsi sem lassul. 😄"

De, lassul.

Forza.

Overburner
#12681
Mondjuk jogosan árkád volt a cél mert ha nem az úton maradsz akkor kb minden bokort kerülgethetnél akkor meg az lenne a baj 😄 Itt most az volt a cél hogy mehetsz amerre látsz és ez megvalósult. Nem is a story a fontos meg a többi baromság hanem a céltalan furikálgatás ami engem személy szerint érdekelt a legjobban és arra tökéletes mégsem vagyok 14. De várjunk már a Forza Horizon 2 ami meg fizikájára is hires ott is minden sz*ron átmennek még a kocsi sem lassul. 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.29. 10:38:12

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

koltony
#12680
Szerintem nem kéne két külön kategóriába tartozó játékot összehasonlítani, mert teljesen más a cél a crew ban az élvezhető autózgatás volt a cél, míg a GTA célja egy valósabb fizikájú, formájú játék létrehozása volt. Ha úgy törnének az autók mint GTA ban (csak annyira, hisz valljuk be az sincs közel a valósághoz) akkor egy 1 órás frakció mission 1/4 - énél már lerobbanna az autó.+ tegyük hozzá, hogy ez egy árkád játék, nem szimulátor.
Tikal
#12679
ja mert az assist miatt szar a fizika, aham....

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ProGabe
#12678
facebook-on ma kezdték hirdetni (legalábbis itt UK-ben), szóval mindenki lenyugodhat, ez már tényleg nem fog késni 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

MerlinW
#12677
Próbáltad assist nélkül is?😊

[merlinw.org]

MerlinW
#12676
Csak 127-et😊

[merlinw.org]

#12675
A TDU-ban imádtam órákig céltalanul ténferegni a szigeten, egzotikus kocsikat karc nélkül szállítani, de a Crew az kaki, nem köt le 5 percnél tovább. Rossz vásárt csináltam. 😄
Tikal
#12674
GTA V fizikája átgondoltabb mint a Crew-é, ezért, mikor megláttam, hogy 200-al lehet átszakitani egy mocsáron anélkül, hogy az autó megpördülne, megdobná valami.. ennyi elég is volt. Próbáld ki ezt a GTA-ban, az első mélyebb pocsolya visszafogja az autót. Persze ha egy full full árkád volt a cél akkor nem szóltam, csak ez engem meg nem köt le, 14 éveseknek jó lesz.
Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.03.28. 21:24:54

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

arty
#12673
... de te a tdu2-be is ezer órát toltál 😄DD

Forza.

grebber
#12672
"Csak utálom amikor valaki azért utál valamit mert mindenki utálja " Velem ezzel rossz lóra tettél. Nem "ismersz" ezek szerint engem. Én pont lekakkantom mások véleményét soha egy filmet egy játékot nem azért szerettem /utáltam/néztem meg/játszottam ,mert a nagyokosok azt mondták, hogy jó/rossz.Nekem bőven elég volt a Crew béta hogy örökre elvegye a kedvem attól.

Next PC upgrade: 2022

Overburner
#12671
Hopsz. Úgy siettem hogy benne legyek az 5 percben hogy elcsesztem.

De mielőtt letépnétek a fejem csak véleményemet akartam ki fejezni nem war-t akarok indítani. ÉN megpróbálok minden játéknak egy esélyt adni attól függetlenül hogy ki kreálta és ki adja ki.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#12670
Eddig a TDU 2-vel játszottam mert nemvolt értelmes Nyilt megjegyzem még egyszer Nyilt világú autós gáma amivel lehetett kormánnyal szarakodni és nagy volt a terep. Mivel ez a TDU utódja (ugyan az a fejlesztőbrigád szinte) a gyerekbetegségek megmaradt ugyanúgy. Bár nem értem mi ez a tömegutálat vele szemben csak úgy mint a WD ellen. Mind2 szerethető és utálható is valahol. Nincs olyan játék ami tökéletes. GTA V-öt ha nem R* csinálta volna és nem GTA lenne a neve lehet hogy mindenki ugyanúgy utálná mint most ezeket? Csak mert van egy brand mögötte és nem az első rész. Lehet hogy 10 év mulva a W_D 5 leveri a GTA 8-at és akkor a GTA lesz szar? <#idiota> Csak feltevés félreértés ne essék. Csak utálom amikor valaki azért utál valamit mert mindenki utálja vagy esélyt sem ad annak a dolognak egy olyan hozzáállással hogy na nézzük nem érdekel mit mond a többi megpróbálom és lesz ami lesz.

De mielőtt letépnétek a fejem csak vélemények fejeztem ki nem war-t akarok inditani. ÉN megpróbálok minden játéknak egy esélyt attol függetlenül hogy ki kreálta és ki adja ki.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.28. 21:01:26

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#12669
pff, egy fos, nem kár érte, talán egy dollárért majd egyszer..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#12668
Ellophatod, mehetsz vele bárhova, de nem tarthatod meg.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Rita79
#12667
Ez azért erős volt.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

grebber
#12666
"Még mindig a legjobb nyílt világú autós játék az elmúlt 5-6 évben."

Minden ember más és más. Számotokra lehet ,sokunk meg nem siratja érte a warezt sem.

Next PC upgrade: 2022

Herold
#12665
A Grand Theft Autó nevű játékban már nem lehet bármilyen kocsit ellopni? Skandalum!

Overburner
#12664
Nos Mass Effectért pirospont én is imádom alig várom a 4-et <#awink>

grebber #12661

Még mindig a legjobb nyílt világú autós játék az elmúlt 5-6 évben.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tommygear
#12663
azért remélem kiderül hogy mégis denuvot használ a játék ennyi gyökér warezhuszár komment után