Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12762
Én a GTA5 (PS4)-ben mentem az alagútban és belerohantam a semmibe.
Mikor megközelítettem, felmásztam, minden eltűnt.. A semmiben mászkáltam! 😄
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.03.31. 20:47:29

RiCSi1234
#12761
Meg ez is, LoL 😄D

Utoljára szerkesztette: RiCSi1234, 2015.03.31. 19:55:44

GTA V (*.*)

RiCSi1234
#12760
A megjelenésig hogy legyen mivel elütni az időt:

GTA V (*.*)

#12759
Elvégre egy igazi pszichopata szimulátor, nemde?😄


Amint meglesz , etnikai tisztogatás lesz😄

angelus1991ster.blogspot.hu

#12758
<#wow2> akkor bocsánat, nem olvastam el hogy mire válaszoltál <#wave>
#12757
a 4-ben lehetett
bakkerman
#12756
GTA-ban adakozni? 😄D Lehet előtte két sarokkal mentél át autóval 3 ember fején,aztán meg adakozol egy csövesnek? 😄D

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12755
Az online részén "ingyen" ( vagyis megvettem ) is el lehet boldogulni? pl. van ilyen gold/token fizetőeszköz a normál dollár mellett? Fenntartható a karakterem civil-kurva ölésből és autólopásból?


Bár azt nem értem, hogy miért nem lehet a játékban adakozni. Pl.: egy csövesnek adok 5 dollárt és elmegy venni magának ételt vagy leissza magát, vagy ruhát vesz.

angelus1991ster.blogspot.hu

#12754
60FPS trailer.... 😄 ja TITAN X-el lehet 😄
#12753
MEGJÖTT A TRÉLLER 😄 Bocsánat, majd 2-án.
Utoljára szerkesztette: WhiteLies, 2015.03.31. 18:09:49
lalakov
#12752
De gonosz vagy. <#crazya> Én a Steam előtöltéséről beszélek.
#12751
remélem nem lesz crack <#idiota>
#12750
Tök mindegy, hogy aznap ki játszik majd hamarabb.... ha 4 évet kibírtam az a pár óra már nem fog számítani. 😄
tommygear
#12749
ez annyira gyerekes...
lalakov
#12748
Általában két nappal előbb le lehet már szedni, mire megkapod én már rég játszani fogok vele. 😊
tommygear
#12747
komoly bolt lehet...
Overburner
#12746
<#idiota> Egyik legjobb hogy nézelődtem oldalakon nemrég hogy hol mennyibe kerül és volt egy bolt ahol ki volt írva hogy várható készlet 6-10 db. <#ijedt>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

vk90
#12745
😄 ne is fessünk inkább az ördögöt a falra. Ha nem tudok 14-én játszani vele akkor nekem befellegzett 😄

Capcom is the best!

Overburner
#12744
Ja mire megjön a futár addigra sok fan éjfélkor elkezdi már leszedik. <#ticking> Főleg ha valamit elcsesznek boltnál és elfogy a készlet vagy nem tudnak kipostázni annyit vagy mit tudom én xD

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

bakkerman
#12743
Mar az elso inditaskor kiderul a gepigeny,nem ertem mit vartok,ha fut fut,ha nem akkor nem.

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

vk90
#12742
Nem lesz semmi gabasz csak behal a steam a sok letöltőtől, miközben mi majd feltelepítjük 20 perc alatt dvd-ről és már játszunk is vele <#idiota> (just kidding)

Capcom is the best!

nyirog
#12741
<#idiota>

#12740
a FAQ sem dísznek van amúgy
arty
#12739
Igen, a pécés verzióhoz kelleni fog.

Forza.

Overburner
#12738
Kár hogy ennyire nem lehet megbizni a hivatalos gépigényekben manapság. Egyébként itt van iránymutatás céljjából Mr Hyde
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.03.31. 10:33:37

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

grebber
#12737
Majd a játék megjelenési utáni 1-2 napban kiderül a valós gépigény.

Next PC upgrade: 2022

NEOreg3
#12736
igen

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#12735
Gépigényről lehet már tudni valamit?
arty
#12734
elény genyó az RS, de egyelőre ennyire nem 😊

tehát minden bennevan a játékban: szingli, multi, 3 karakter, ésatöbbi 😊

Forza.

#12733
Már csak órák kérdése és bejelentik hogy megint csúszik =D
tommygear
#12732
minden megjelent dlc benne lesz a pc verzióban
Overburner
#12731
Amúgy a léghajót mi PC-sek cseszhetjük vagy ez hogy is lesz? Mert ugye anno volt az a DLC X360 PS3-ra ha jól emlékszem Vidiben is látom amit küldtél.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12730
Persze, de ez a kis proli nekiállt okoskodni. Rockstar meg kiadhatta volna a single és multi részt külön is, képesek rá. Kíváncsi vagyok, mennyire nyomoronc lehet. Vagy mégse?

angelus1991ster.blogspot.hu

Overburner
#12729
Hát ez nagyon király <#taps>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12728
Ezt nem is tudtam. Akkor ha 3 karakterrel kell mennem, akkor megkell vennem 3 alkalommal? 3-szor kell letöltenem? ( na vajon honnan?)
Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.03.30. 22:05:13

angelus1991ster.blogspot.hu

Rita79
#12727
2-3 ezer forint többlet a valódi játékért már nem vág senkit földhöz sztem,

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#12726
Egy haveromnak van ilyen ismerőse aki olcsóbban ad játékokat, de hogy ő honnan szerzi, és miért éri meg neki az passz. 😄
De eddig még egyik játékkal se volt gond. 😄
#12725
#12724
azt hogy? 😄

Overburner
#12723
Kiiiiiiirály annak örülnék. Adják a dobozkában? Most már még jobban várom a megjelenést 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12722
térkép mindig van
Overburner
#12721
Poszter amit adnak hozzá az térkép lesz? <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12720
Csak egy jó ismerős kell és máris 13.500 steam-en. 😄
LeWyTy
#12719
😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem tudom minek kell ezen ennyit vitatkozni. Úgy is mindenkinek megvan a saját véleménye és mindenkinek más az ideálja. Én pl imádnám a Crew-et csak a multit utálom benne ami amúgy a lényege... és ha szar a fizika? miért mész le az útról? Mit várnátok? az nem egy szimulátor és nem is akar az lenni. Az csak a nagy bejárható területre koncentrált... amúgy se nem szép se nem nextgen. Ki a picsát érdekel a fizikája ha amúgy szórakoztató vele játszani. Ha pedig annyira zavar valakit hogy nem fogja vissza a kocsit a szőllőtőke akkor nem kényszerítette senki hogy a saját elégedetlenségét a játékot kedvelők számára ilyen vagy olyan módon előadja, mert attól igazából senkinek nem lett még jobb soha, hogy vitát szított.
<#banplz>
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.03.30. 18:25:12

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fpocok
#12718
Annyi dobozosan? Akkor nem szóltam 😄 De akkor is drágább.

Parasite Eve 2, best game EVER!

RiCSi1234
#12717
Pl:CD galaxisban 13990, steamen 16000..

GTA V (*.*)

Fpocok
#12716
Persze, ha kő gazdag vagy, mert valami másfélszeres áron van, mint amúgy boltban.

Jééé... márcsak 15 nap? Csak úgy telik az idő 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Tikal
#12715
Kevered a szezont a fazonnal.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12714
Ha letelik a fizetőscheat preorderbónusz időszak akkor én is így fogok tenni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12713
Csak azért szarozzátok le a The Crew-t mert nem tudtok vele játszani,mármint hogy csak úgy ha megveszitek. Ismerem ezt az érzést! Ha le lehetett volna warezolni mindjárt fúúú de jó játék lenne 😄
Különben meg nem tudom mi a f...sz bajotok van vele? Akkora bejárható terület a GTA V elbújhat melette 😄 Jó igaz itt nem lehet kiszálni a kocsiból,de akármerre mehetsz,nincsennek korlátok!