Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12812
Ez pontosan mit jelent?
Mikor lehet majd letölteni 13.án? 😄
kill3r21
#12811
Én a konzolvilágból rendeltem, itt lesz az 14.én 😊 Remélem 😊
Overburner
#12810
Vagy csak simán GTAV.exe nem kell messze menni a hibáért soha 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12809
Ez sokkal jobb, mint a mai hivatalos.

Parasite Eve 2, best game EVER!

KiruHoshino
#12808
A steam.exe nem. Max a Steam szerver XD

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

#12807
Állítólag igen...:-)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12806
Hope not...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

madnessmarci
#12805
Rendelt már valaki elő játékot 576 KByte-ból (futáros kiszállítással) ? Mert én most először, és nem nagyon vágom még. 14-én adják fel a csomagot, és kb csütörtök/péntekre hozzák ki? Meg gondolom előtte majd még felhívnak(?)
Utoljára szerkesztette: madnessmarci, 2015.04.02. 18:52:13

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

bakkerman
#12804
" A steam.exe hibat eszlelt ezert leallt" 😄DDD

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

KiruHoshino
#12803
Steam-en megjelenés előtt le lehet majd tölteni a játékot. Szóval 14.-én csak katt a játék gombra és vagy elindul vagy nem. 😄
Utoljára szerkesztette: KiruHoshino, 2015.04.02. 17:46:25

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

Overburner
#12802
Semmi problem hivtak a Platinumtól nemrég hogy sorry már elcseszték 14. nem 15. csak el volt írva a papírján a megjelenés. <#banplz>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12801
Szerintem előbb lesz nekünk, mint overburnernek 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#12800
Szerintem előbb lesz nekünk, mint overburnernek 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

bakkerman
#12799
En ezert nem fogom olvasni a topikot 13.-a utan,megjon a jatek felrakom jatszok aztan ha valami kerdesem/gondom van beirok,ennyi 😄 nC gta v topikba is mi lesz majd uristen,amikor mar 15.-en azzal jonnek emberek hogy mikor lesz mar tores mert nem fut laggol szar nekem igy stb...😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12798
Szerintem az zenével volt a gond. Megpróbáltam alávágni a tavaly nyári traler zenéjét, sokkal ütősebb lett vele 😄

Fpocok
#12797
A trailer elég kaki volt. A látvány viszont ott lesz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12796
Az elmúlt 4 évben fél tucatnyi trailer jött ki és 4 platformra jelent meg a játék, csodálkoznék is ha bárkit felvillanyozna.... egyetlen pozitívum, hogy kizárja a további csúszást. 😄
#12795
Hát eléggé olyan "meh..." a trailer.

kill3r21
#12794
Továbbra is Április 14, Yeah 😊
Hexex86
#12793

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

#12792
Steam preload
allock
#12791
jajj mi lesz majd itt aznap.. neked meg jött már? nekem még nem, pedig a futár az előbb ment el az ablak alatt, már 4óra és még semmi stb <#ravasz1><#idiota>

#hhwnd

Overburner
#12790
Na hívott a platinumshop hogy akkor hozzák megjelenés napjára. <#idiota> Ez már csak jót jelent. Bár 15.-ét mondtak ha jól emlékszem megjelenésnek de szerintem csak elcseszte.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.02. 15:32:18

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12789
Na ja, bebaszna a végén ott lenne h July 14. 😄DDD
NEOreg3
#12788
ha a trailer végén nem kapunk új dátumot, akkor valóban nem lesz több tolás

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#12787
Nem lesz már tolás ne parázzatok. 😄
Skypack
#12786
Délután 4 körül várható ha jól tudom

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

Krisztiam
#12785
ma állítólag lesz egy trailer, nem jött még ki?

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Overburner
#12784
De mi ez a keddes dolog? Csak kedden tolhatják? 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12783
Megúsztunk egy újabb keddet emberek már csak egy keddjük van tolni....Vagy ha nagyon pechünk van, akkor megjelenés napján tolják.<#eplus2>

Minap megnéztem pár hülyülős videót a játékból. Reméljük jól lesz optimalizálva, mert ez egy hatalmas játék lesz az már most látszik.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12782
Lehet, de nem muszáj.
TBOGT-ben is opcionális volt.
#12781
Itt is van olyan, hogy a missionöket 100%-ra kell teljesíteni?

#12780
Én megcsináltam 100%-ra (PS4)

Overburner
#12779
Várjál még 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12778
Csodálkozom, hogy a rockstar ma nem trollkodik semmit. 😄
Herold
#12777
Én meg egy pár hete azt, hogy augusztusra tolták a megjelenést. <#wilting>

tommygear
#12776
lel
#12775
Sziasztok!
Konzolon megcsinálta valaki a 100%-ot?
lalakov
#12774
Azt álmodtam az éjjel, hogy töltöm le a játékot.
Tikal
#12773
humor herold....

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

grebber
#12772
A lényeg a videóról úgyis lemarad majd 100% ez pedig, hogy milyen gép lesz az ami így futtatja majd<#eplus2>

Next PC upgrade: 2022

Overburner
#12771
Ne fessük az ördögöt a falra légyszives 😄 <#ejnye1>

Grand Theft Auto V PC 60FPS Trailer debuting this Thursday 4/2
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.01. 09:16:30

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

zaki
#12770
majd az lesz a vicc, ha tenyleg igaz lesz 😄
sztem megint csuszni fog par hetet 😛

#12769
na már csak 13 nap végre 😄

Rita79
#12768
Szinte borítékolható volt, hogy valaki bedobja ezt az olcsó poént.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

KiruHoshino
#12767
Ha nem április 1 lenne még el is hinném.

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

Herold
#12766
Csúszik a megjelenés, május 26. az új időpont. <#szomoru1>

Tikal
#12765
<#fejvakaras>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Herold
#12764
És meg tudtad ismételni?

#12763
Ez rendőri túlkapás uram. 😄