Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12868
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na és mi az oka?

scomcomputers
#12867
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Még BF Hardline sincs"- de tudod e miért?Én igen ,mert utána néztem,kíváncsiságból,egy bizonyos kínai oldalon! Nem azért mert nem tudnák,megoldani,más oka van! <#hehe>

* Scomcomputers the future of computing!*

wollnerd
#12866
Erre egyszerű a megoldás: az előtöltéskor még ne töltse le az .exe fájlokat... 😄 Csak a megjelenés napján, pl. "one day patch" formájában. 😄

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

kill3r21
#12865
De ha denuvo lesz tényleg akkor még 14.-e után se 😄
Még BF Hardline sincs 😄
Fpocok
#12864
Preloadod nem törnek fel. chill. Nem lesz 14edike előtt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

bakkerman
#12863
hát ha feltörik a preloadot akkor tényleg ez lesz az utolsó GTA amit a PC-sek is megkapnak...

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12862
Woawoawoa
Akkor aztán ne csodálkozzanak, ha jövő hétvégén már játszható lesz.

#12861
Gondolom azért, mert akinek nincs 10000megás netje annak napokba telik majd lejönnie.(pont 14ig) 😄

Rayden02
#12860

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Herold
#12859
PS4-en tényleg ilyen kékes ködben úszik minden, mint a videón?

Tikal
#12858
szerintem a multi nem lesz jó... PS4-en is lagos..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12857
Vicces kis montázs. 😄 Jót nevettem egyik másikon.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12856
Én a lagra leszek kíváncsi, hogy ha valaki 10 megás nettel játszik meg 4 magos procival, akkor az olyan "vcmp" feeling lesz? 😄
Nem tudom közületek ki játszott a vice city multijával de ott kőkemény lag fightok voltak... néha 30 shootgun golyó is kevés volt 1 emberbe. 😄
Overburner
#12855
Mondjuk a gyártó által készített screenshotokra nem szabad adni annyira. Tökéletes körélmények között csinálják jó hogy gyönyörű. Én sem várom hogy szebb lesz PS4-nél de nem is kell az is gyönyörű.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12854

BoneDragon
#12853
Igen? Mellé tetted a pc-s változatot, ugyan abban a napszakban? Hűűű

Tikal
#12852
nem lec rece. élesebb textúrák stb, lesz különbség, csak nem ilyen mint a képen

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12851

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#12850
Szerintem sem lesz ilyen nagy különbség 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12849
Nem hát, ismerős küldött rengeteg képet PS4-ből, majdnem ugyanaz mint a pc....

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#12848
Nuuvem, 9-10k-ból kijössz. Nem hinném hogy region lockos (szokták jelezni) de ha biztosra akarsz menni várj megjelenésig.
Utoljára szerkesztette: Meridius, 2015.04.03. 20:07:07
Overburner
#12847
Ezt teljesen te döntöd el. Steames drágább nincs doboz gondolom lesz preload ha van sok steames játékod lehet érdemes azt választani. De én szeretem pl dobozosan megvenni a játékokat szóval én tuti dobozosan veszem méghozzá innen. Megbízható bolt amit tőlük vettem mindig megérkezett normálisan ráadásul előrendelésnél ingyen házhozt vállalnak. Árban meg kb mindenhol ennyi dobozosan.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.03. 20:02:07

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#12846
a steam-esnek jobb lesz a grafikája!!!

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12845
Honnan érdemes előrendelni? Ár is számít. Meg melyik a jobb steam es vagy a RGS?
Utoljára szerkesztette: janihunk, 2015.04.03. 19:52:52

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Tikal
#12844
biztos hogy nem így néz ki PS4-en...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#12843
Draw distance op?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12842
<#hehe>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Skypack
#12841
Ez most így minek ? Két napja be volt linkelve aki akarta már megnézte, ráadásul ez így nem is 60 fps.

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#12840
Lehet még nemtudják, hogy a YT támogatja a 60 fps-t. 😄

#12839
Hahaha. Már válaszoltak ketten,de azért köszi, ők mást mondtak.

Nesuten
#12837
A Vimeo -n megtekinthető a videó
GTA V PC előzetes ,ahogy az mindig máshogy ...

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

#12833
elég fura egyébként hogy a rockstar nem rakta fel a PC trailert youtube-ra, holott minden mást felrak, a heist reklám is fent van 30 perce
de 60fps trailer meg csak az oldalukon nézhető
tommygear
#12830
#12829
11
Krisztiam
#12828
óó jöjjön már.. 😄

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Tikal
#12827
Nem, buktad. Egy órával megjelenés után kell aktiválni, GMT idő szerint!!!

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12826
gondolod hogy itt még nem látta senki? 😊
#12825
Az oroszok lehet már 2 nap múlva játszani fognak vele. xD
#12824

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

koltony
#12823
Vagy a játék kódodban lesz benne a+ cucc(pl a + pénz) vagy pedig külön kódot adnak hozzá, így ha előre megrendelted és mondjuk 1 évig el se kezdesz vele játszani akkor is meg lesz.

Amúgy ez a trailer nem volt valami nagy dobás, inkább csak odadobták, hogy nesze PC-n ilyen lesz a grafika és remélem hogy ez a valóságba is ilyen.
Fpocok
#12822
Persze. Nem attól függ, hogy mikor játszod, hanem hogy mikor veszed meg.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12821
Sziasztok, egy nagyon hülye kérdéssel fordulok hozzátok. Az lenne a kérdésem, hogy elővételért jár bónusz, de én nem tudok majd játszani vele megjelenés napján, csak rá 2 napra. Úgy is megkapom őket, ha majd akkor aktiválom be stb?

Fpocok
#12820
Na most jó megint.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#12819
Tuti fent van még máshol is 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12818
Itt van még egy PCs trailer. Elvileg jövőhéten fog kijönni hivatalosan.



Na bazz, egy perce néztem meg, most meg már leszedték.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.03. 10:39:53

Parasite Eve 2, best game EVER!

oneal1
#12817
nem lehet!

!Forza Ferrari!

grebber
#12816
Elvileg csak a steam-en vett steam-es. minden más esetben a rocktar sazrjába tudod regelni. Bár a steam-eset is be kell oda is ha jól tudom!

Next PC upgrade: 2022

#12815
Azt lehet tudni,vagy még korai,hogy a dobozos verziót be lehet/be kell-e regisztrálni a steamre?
J i GS a W
#12814
nekem még a trélert se játssza le rendesen. instant buy

#12813
Igen (talán már hamarabb is)