Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#12918
rs tudja, de nem mondja el.

Forza.

arty
#12917
irnal par peldat ahol a multit kulon kellett megvenned?

Forza.

#12916
Valami Rockstar Warehouse-ról is szó van benne a Steam mellett. Azért gondoltam, hogy dvd-sel is van valami.

Fpocok
#12915
Szerintem a steamesre értendő. Nem hiszem, hogy socialból letöltöd.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12914
Szerintem a socialba, mert az a hír járja, hogy keddtől lehet előtölteni, szóval szerintem úgy lesz, de majd kedden kiderül.

ZTM
#12913
Azt nem tudja valaki véletlenül direkt, hogy ha megveszem dobozosan a játékot akkor le tudom-e tölteni valahonnan a kód megadásával?
Mert semmilyen jellegű meghajtó nincs a gépembe.

#12912
Udv!
Az online reszt is tartarlmazni fogja az alapjatek?
Eleve milyen lehetosegek lesznek a multis reszben?
Bocsanat de nem nagyon talaltam errol magyar leirast.
Elore is koszi!

arty
#12911
asszem kiveszem a topikot favbol, jon a megjelenes, szaporodnak a retard kommentek is...

Forza.

Overburner
#12910
PlatinumShop. Nevem Social Club-on SirHedge nyugodtan vegyetek fel ha akartok. Egyébként a Social klub progit honnan lehet leszedni? <#idiota> Kerestem az oldalon de nem találom.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.05. 12:28:13

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

bakkerman
#12909
az be is baszna 😄 tuti nem

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

allock
#12908
egy igazán bugyuta de annál fontosabb kérdés
dobozost ugye nem blue ray dvd-n adják? <#idiota>

#hhwnd

#12907
RGC nevem: janihunk464 aki akar vegyen fel.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Hunter of Deer
#12906
en feltettem a IV hez es sokkal szebb lett, max akkor lesz csunyabb ha szarul allitod be... (vagy ha neked a szurke jatek jon be 😊 )

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#12905
ENB-től meg a többi post-processinges gányságtól csak rondább lehet a játék.
Hunter of Deer
#12904
ha pcn is ilyen lesz ugyis csinalnak hozza iceenchancert vagy ENB-t amitol sokkal szebbek lesznek a szinek is pl mint a IV-ben.

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#12903
Igen, de socialról is már kedden előlehet tölteni, szóval szerintem, kód és DVD-k. Lenne egy kérdésem, aki dobozosat rendelt, ő honnan rendelte elő?

koltony
#12902
Mivel dobozos verzióról beszélünk, ezért DVD-k.
#12901
Mivel nem lehet steam-re aktiválni, így gondolom DVD-k... de lehet csak én vagyok buta. 😄
#12900
Szerintetek mi lessz a dobozos verzióban? DVD-k vagy csak 1 kód?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#12899
Ha használjátok GTA IV-be a simple native trainert (asszem ez a neve) akkor láthatjátok, hogy ha állítgatjátok az időjárást és az időt, néha olyan a grafika mintha élőbe menne, néha meg mintha a gta3-al játszanál. 😊
Utoljára szerkesztette: Lacika1992, 2015.04.05. 02:06:01
koltony
#12898
Kissé hatásvadász összehasonlítás ez(olyan embernél akinek nincs meg konzolon).
Mivel pár éve kijött játékról van szó ezért gondolom valamivel jobb grafikájú játékot kapunk meg,de ezek a képek a konzolos verziókról olyan, mintha vmi 2008-9 körüli játék lenne.

A videós változatnál pedig ne feledjük, hogy itt is ugyanúgy ott a hatásvadászat, míg a pc-s verziónál full grafika+ legjobb körülmények közt lett készítve a kép/videorész addig a többinél otthoni verziót láthatunk.(ami mellesleg 720 vagy 1080 p)
Firerock
#12897
Elég részlehajló ez az összehasonlítás... Én Xboxon One-on játszom,de nem gondolom hogy a Ps4-verzió ilyen gyenge lenne. Az itteni PS4-es képek szerintem még az Xbox 360(azon is játszottam) és PS3 verziónál is csúnyábbak...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#12896
Nekem spec nem is tetszett az az érzés... pl San Andreasba mikor hullámzott a kép..... 😄
Overburner
#12895
Én is megijedtem mondom wtf ki hogy játszik már 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12894
Nemtudom miért, de nekem ezek a current genes képek az előző generációhoz képest olyan hűvösnek tűnnek. Egyszerűen nem jön át az a 40 fokos meleg feeling 😄

#12893
Hirtelen azt hittem, hogy ez már PC-s kép. 😄
Wanted
#12892

I7 9700K | ASUS MAXIMUS XI CODE | 2X8GB PATRIOT VIPER RAM | ASUS STRIX GTX 1080TI | ASUS PG279Q | Playstation 4 PRO |

Wanted
#12891
Nem nagyon értem ezeket az összehasonlító képeket.
PS4-en nincs ilyen kékes köd.
Szerintem max a látótávról megkülönböztethető a PC verziótól.

I7 9700K | ASUS MAXIMUS XI CODE | 2X8GB PATRIOT VIPER RAM | ASUS STRIX GTX 1080TI | ASUS PG279Q | Playstation 4 PRO |

bakkerman
#12890
akkor idén már eltudsz menni <#eplus2><#idiota>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12889
Úgy terveztem, hogy 2012 októberébe nem megyek szalagavatóra, ha kijön....
Erre 2015 van... 😄DDDD
#12888
Amikor még mindenki 2012 téli megjelenést várt😄
#12887
Szidtam is akkor a Rockstart rendessen 😄

Overburner
#12886
Gyilkos dolog így ránézni <#wow1>. Sosem gondoltam hogy eljön az a nap hogy 10 nap múlva kijön. <#buck>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Szabi
#12885
mintha tegnap lett volna 😄

"Nulla tenaci invia est via"

Fpocok
#12884

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12883
Mind1 én előrendeltem. Így is várom már mióta. Nincs kedvem várni hónapokat a normális törésre.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Rayden02
#12882
Már a Fifa15-höz is van ha jól tudom 😄

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Overburner
#12881
Eléggé <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12880
Egen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12879
Az Inquisition? Valamiről lemaradtam?
Fpocok
#12878
Az már régóta van működő verzióban, szóval miről beszélsz? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12877
És a Dragon age? Azt már nem lehet a rövid kampányra fogni😄
lalakov
#12876
<#worship>
scomcomputers
#12875
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Azt írta a 3DM csapat, hogy meg van a módszer a denuvo "ellen", de nem foglalkoznak a BFH-val, mert olyan rövid a kampány(meg rossz is), hogy nem fordítanak rá időt,ha kijön a GTAV, akkor teljes kapacitással nekiesnek! kb.ennyi tudtam kivenni a google translates kinaiból angolra fordításból! <#worship>

* Scomcomputers the future of computing!*

kill3r21
#12874
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na é miért? 😊
koltony
#12873
Beszélj a magad nevében, nekem nem okoz gondot az alvás 😄 Főleg, hogy nem is biztos, hogy aznap tudok vele játszani.
Rockstarnak nem hiszem, hogy bármelyik konzolgyártóhoz túl sok köze lenne, ezért sztem továbbra is kitolják pc re is, csak úgy mint most, hogy csúsztatják, hogy több pénz jöjjön be.

Lehet, hogy az első pár napban a letöltések miatt lagg lesz, de elég besülős dolog lenne, ha laggolna a szerver később.

Utoljára szerkesztette: koltony, 2015.04.04. 10:38:21
bakkerman
#12872
jövő hétvégén már aludni se fogunk tudni 😄D

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

grebber
#12871
Azért se kár! Annál rosszabb BF single még nem készült....

Next PC upgrade: 2022

Overburner
#12870
10 days ladies and gentlemen.....10 DAYS.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12869
De nem az lesz. Amúgy meg legjobban várt játék évek óta, mindenki rá fog ugrani (sajnos), míg a hardline... eh.

Parasite Eve 2, best game EVER!