Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bakkerman
#12968

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Herold
#12967
Egymást lőni pl?
A konzolosok valóban mesélhetnének egy kicsit, milyen lehetőségek vannak a multiban.

Ha azt nézzük, hogy a SA-MP legalább 6-8 évet élt a GTA SA megjelenése után, akkor biztos, hogy a GTA V multit sem fogják hamar megunni az emberek. Bár nem tudom, mennyire lesz moddolható.
Utoljára szerkesztette: Herold, 2015.04.06. 14:20:06

Fpocok
#12966
Mesélj már, mit lehet csinálni az autókázáson kívül az online részben.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12965
Na és a GTA ONLINE-t sem kell elfelejteni szerintem már az online rész miatt megéri a vétel 😊
#12964
Pont olyanom van. (Western Digital 1T Sata3 64mb)
Kíváncsi leszek.... max veszek egy SSD-t..... 😄
#12963
Nekem is a második tetszik,utálom a digitális játékokat,nekem kell hogy dobozosan legyen meg,és azt se felejtsd el hogy torrentről ki tudja mikor tudod leszedni,ha lesz egyáltalán rendes tört.

Herold
#12962
1,5 év várakozás után már igazán kibírtok 1-2 napot. Amúgy a futár valóban még aznap kihozza, ha pl a CDG-től rendeled. PickPack pontra pedig másnap.

#12961
Eddig minden késés előtt nagyon csendben voltak, most meg mindenhonnan ők folynak a játékvilágban, szóval nem lesz több késés.
lalakov
#12960
Már csak 1 napot kell várni, mivel holnap már előtölthető lesz, onnantól meg nem kell jönnötök a napi rémhírekkel.
#12959
Ne fessük az ördögöt a falra, mert még megjelenik.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

zaki
#12958
Ki akar fogadni velem, hogy 1-2 napon belul jon a hir, hogy meg 2 hetet csuszik a jatek? 😄
Tul szep, hogy igaz legyen, hogy tenyleg mar csak 8 napot kelljen varni 😛

#12957
csak vezetnie kell... papirmunka lehet több 😄

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Dency
#12956
Lesz bőven munkájuk aznap a futároknak 😄DDD

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

koltony
#12955
Nem egyszerűbb előrendelni, ha így is úgy is megveszed, max elmész a boltba(ha nem házhoz szállíttatod) és úgy veszed át, így nem kell rohani sehova, mert a játékod senki sem viszi el.
Hunter of Deer
#12954
kicsomagolas lol. nagy jatekokat mar tobb eve nem csomagolnak be 😄

bar nem ertem ha mar ennyit vartal ra akkor mik ezek a percre kiszamolt varakozasi idok ...
Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.04.06. 09:57:16

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#12953
Előrendelésnek az a lényege hogy a megjelenés napján kiérkezik.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Fpocok
#12952
Nem tudom te hol laksz, de én ahányszor vettem játékot és kértem kiszállítást, mindig AZNAP megjött. Nem két nap múlva.

Szállítás: a megjelenés napján.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.06. 09:25:35

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12951
Igen, én is azon gondolkodom, hogy hogyan juthatok hozzá minél hamarabb.
1.CdGalaxis boltban csak 14-én nyitástól van, nem pesti vagyok, mire a futár kihozza az 2 nap, és az installálás 2 óra.
2.Elmegyek, megveszem hipermarketben/Média/576 boltba az van a környékemen még az nap, spuri haza, 2 óra installálás.
3. Megveszem Steam-on baromi drágán digitálisan, amit utálok hogy nincs a polcomon, szép nyugodtan letöltöm 14-ig, majd feloldás napján pár MB-ot kell csak letölteni és mehet a móka.
4. Torrentről leszedem ingyért, ha fullon jönne lent volna 2 óra alatt, de olyan nem lesz, pár kilo-val fog csak jönni mindenkinek, behalnak a torrentek,mire leér 2 nap, 20 perc kicsomagolás, majd még 30 perc telepítés, nem mellesleg még aznap jön az MK játék is.
Én a 2 verziót választom.

#12950
De azt se ondták hogy gagyi pár éves lenne rajta...

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#12949
Ki mondta, hogy spéci védelem lessssz rajta?

Sztivi05
#12948
Üdv! Egy gyors kérdés: Kb. mikor kerül boltokba a GTA V Dobozos változata ?, és itt most szupermarketekre gondolok pl: Tesco. 😊
Fpocok
#12947
Azt tudod, hogy a STEAMes verziót is ki lehet írni DVD-re, hogy onnan telepítsd, nem?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Hunter of Deer
#12946
DX12-t a nepnek es jol fognak futni majd a gamek 😉

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

RiCSi1234
#12945
Igen, holnaptól lehet arra számítani, hogy behal a Steam 14.-éig. 😛 😄

GTA V (*.*)

#12944
Előtöltés. Igen. De az exe valószinűlegcsak 14. én töltődik le.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#12943
Ez igaz, hogy a Steam-eseknek már csak 1 nap, ha előrendelték?
Pre-load 7th April
Nem hiszek a szememnek...
Utoljára szerkesztette: Lengyel2, 2015.04.06. 07:36:08
#12942
Nem hinném hogy 7200rpm es 64mb HDD ne bírkózna meg vele.

kasa85: AC2 védelem nem lessz rajta. Vagy az lessz mint a Fifa 15 ön vagy az ami a BFH-n van.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#12941
Manapság egyre hasznosabb az SSD!Gyorsabban töltődnek a pályák,és nem lesz GTA4 filing,hogy ha gyorsan mész el tűnik alattad a talaj.Xbox360on tóltam szépen be töltött mindent pedig egy gagyi 500GB vinyó van benne!Ott néha volt textúra késés,mert egyszerre kétszer olvasta a lemezen lévő játékot ezt Youtubon meg találhatod Xbox360 GTA5 DVD vs HDD.A kétszeres olvasás felezte a merevlemez teljesítményét,de nem volt vészes nekem tetszett viszont a legelején spoiler!Van amikor a dokival beszél a gazdag csóka akit majd irányíthatunk.A dokival a beszélgetés le zajlik utána mutatja be a játék valós időben a GTA5 öt!A strandon vicces volt a napernyők 3 másodperc alatt tűntek elő a semmiből,és voltak heverők azok is.Viszont mikor már mienk az irányítás nagyon gyors száguldás mellett lehet észre venni a textúra késéseket.Szerintem PC ezt meg oldják ott másképp van meg csak javítottak a programozáson.A másik ami jó a virtuális memória ami lehet SSD.Ki fogyna az SSD sokkal gyorsabban hatékonyabban segítené mintha HDD lenne.Nem tudom maxon mennyi memóriát kér remélem max 8GB,mert annyim van,de kell veszek mégy 8GB ot.Gondoltam meg veszem eredetiben,de így,hogy olvastam,és halottam olyan lesz mint az AC 2 védelme a DRM na nem kell köszönöm.Maradok a ki kódolt változatnál a legtöbben meg vették,de törölték is,mert voltak össze omlások meg nem engedte be játszani az embert.Emulátorral szépen meg oldották semmi baj nem volt vele.Meg van eredetiben is,de dísznek csak,mert úgy gondoltam meg érdemlik a pénzt.Ezt is meg veszem,de mikor 8 ezresért adják,vagy alatta!A jelenlegi árát meg bele dobom a memóriába azt lesz 16GB a gépben.Na meg majd VGA csere is lesz GTX780 van a gépben 3GB Vrammal lassan minimum lesz max grafikán a 4GB Vram.Arról nem beszélve a következő Generációs kártyák 12GB Vrammal fognak jönni bár tévedek most nem nézek utána!Akkor mi lesz,ha rá fekszenek a fejlesztők 😄 Na akkor kuka az összes VGA,vagy gagyi grafikán nézhetjük a játékokat ami kicsit csípő lesz 😄 Vegyél SSD minimum 120GB ostan nekem Vertex 4 em van.Nagyon gyors az oprendszer,és villám gyorsan megy a betöltés,és nincs textúra késés GTA4 ben sem pedig ott tapasztalható volt sajnos.
#12940
Mit gondoltok mennyire lesz szükség SSD-re?
Egyesek szerint nem fogja bírni betölteni a várost, hiába I7 config meg stb...
Utoljára szerkesztette: Lacika1992, 2015.04.06. 01:11:02
koltony
#12939
A DVD szerencsésebb ha újra akarod rakni mondjuk a gépet, nem kell újra sok-sok órán keresztül letölteni 😄
nyirog
#12938
szerintem egyébként a fizikális adathrodozók még sokáig meg fognak maradni, 20 évig még biztosan, de az is biztos h szívesebben dugok pendrive-ot a tv-be mint dvd-t a lejátszóba; blueray-ről nem is beszélve - szinte halott dolognak tartom, bár számadatokat nem ismerek, ha gyártják még akkor gondolom megéri, de nem látom h annyira hű de elterjedt volna mint amikor anno nagy jövőt jósoltak neki, bár konzolokon biztosan hasít.

nyirog
#12937
lesz dvd meg telepítési kód is <#idiota> viccet félretéve ha a dvd mellé adnának egy steam kompatibilis kódot annak nagyon tudnék örülni, most az elite dangerous is megjelent steamen és aki még a frontier oldalán vette az is kap steam kódot, úgy hogy örülök annak is 😊

nyirog
#12936
én se azért veszem meg dobozosan mert nem hiszek a digitális terjesztésben, Cities skylines, Simcity, BF 3 és még pár db csak digitálisan van meg originen és steamen, de pl ahogy a witcherek, mass effectek, és a GTA V is, számomra mind mind olyan játék amit szeretek a polcon tudni fizikai valójukban. Amúgy kocsikba tudtommal most már USB vagy memória kártya foglalat van, nem pedig felhő szolgáltatás <#idiota> bár a prémium autókban szerintem már az is van.
Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.04.06. 00:15:59

Dency
#12935
Az a pár nap több mint 1 hét 😄
Utoljára szerkesztette: Dency, 2015.04.05. 23:16:00

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

Fpocok
#12934
Márcsak pár nap bsszátok meg!

Parasite Eve 2, best game EVER!

tommygear
#12933
*lesz
bakkerman
#12932
En se hasznalom a meghajtomat,csak win reinstallnal,de ekkora meretu jateknal inkabb bedobalom a lemezeket,hamarabb meglesz igy a jatek mintha lekene toltenem majd

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12931
Idén lesz 4 éve, hogy nincs dvd meghajtó a gépemben... Még 2011 nyarán kidobtam az összes lemezt is...
Skypack
#12930
Előbb utóbb elfog tűnni ez a cd-dvd dolog már most is kihalóban van, pl nekem sincs meghajtó a gépbe az új autókba se lehet már cd-t rakni
Utoljára szerkesztette: Skypack, 2015.04.05. 19:57:27

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

nyirog
#12929
miért lenne logikátlan, attól h előbb megkapják azok is akik fizikálisan vásárolják meg ők is csak 14.én aktiválhatják, ergo 14.-e előtt így már fel lehet telepíteni a gépre - szóval nagyjából ugyanott vagy mintha előtöltötted volna mondjuk steamen.

bakkerman
#12928
elég logikátlan lenne,előtöltés azoknak kell akik nem fogják fizikai formában megkapni a játékot,és hogy ne kelljen egyszerre lehúzni 14.-én a 65 (~) gigát. Aki dobozost kap csak bedobálja a 216 dvd-t és szevasz

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

nyirog
#12927
ha van előtöltés nem lehet h a dobozos verziók a boltba előbb jönnek meg?

Tikal
#12926
Ugyanaz lesz

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12925
En a pc-s verziot kerdeztem.
V egy az egyben,teljesen ugyanaz igaz erre is?
Az elso kerdesemre akkor se valasz,de azert koszi! 😉

madnessmarci
#12924
az_nekem_kell MOST!! 😄 (majd 14-én 😄)

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

Overburner
#12923
Valaki megnézte az új halálos irambant úgy érzem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#12922
Már több mint egy éve megjelent a játék konzolra, de te nem találsz róla leírást?? 😄 DAY1 játékokról tucatjával vannak fenn videok meg gameplayek, de GTA V-ről semmi..... ??

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#12921
<#eljen>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Herold
#12920
Herold
#12919
Én a CD Galaxistól.