Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13018
várd ki a végét <#wave>
lalakov
#13017
<#shakehead>

NEOreg3: Csak mert ilyen szépen kéred. <#bee1>
Utoljára szerkesztette: lalakov, 2015.04.07. 09:04:58
NEOreg3
#13016
majd várjuk a beszámolókat, hogy kinek hány %-nál jár a preload és mennyivel tölti, nagyon érdekel minket!!!<#idiota>

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#13015
Talán még 5 perc és kezdődik a preload.

#13014
Ja ja azt vágom DRM már úgy tudom nem üzem képes.Pont voltam az 576K ban,és meg kérdeztem a pontos paramétereket.Állítólag net kapcsolat kell,és 5 percenként csekkolja a játék a kulcsokat,vagy kódokat 😊 Gondolom valami emulátor lesz hozzá olvastam itt,vagy valahol meg oldották a védelem át törését.Mindegy meglátjuk már csak pár nap 😄
Tikal
#13013
miért eddig ez hogy volt? <#fejvakaras>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

NagyiBMX
#13012
És vajon mi történik olyankor, ha trehány az illető, és gyakorlatilag a telepítést követően, megkarcolja, leönti, elveszti, szétbassza a dvd-t? Akkor Ő onnantól fogva nem tud online játszani? Vegye meg teljes áron megint, digitálisan? Vagy szimplán, jön a lebaszás, hogy: 'miért nem vigyázott jobban a kurva lemezre'? Aztán aki dobozosan vette, úgy fog vigyázni rá, mint a szeme fényére? Ez így eléggé nevetségesnek hangzik.

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Tikal
#13011
ll, fejléc ferde..és túl sötét...<#levele>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

koltony
#13010
Majd meglátjuk ha kijön, bár nem hiszem, hogy lemezzel szórakoznának.
oneal1
#13009
ember! a smile-kat nem látod a mondat végén? 😄 de köszi a tippet okoska! 😊

!Forza Ferrari!

#13008
ipon írt ma (szállítást kérdeztem) hogy nem tudják, meg fog-e jelenni a sok csúsztatás miatt <#zavart1> a végén meg se kapom kedden
Dency
#13007
A multi részét valószinűleg, úgy mint a 4-nél.

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

Krisztiam
#13006
állítólag a steam-est is a RSC-n kell aktiválni majd 😊

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Hunter of Deer
#13005
ha ez a legnagyobb bajod dugd bele a ...



H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Alien69
#13004
Pirítós kenyeret, toast kenyeret, vagy ilyesmit... <#ravasz1>
Aki van annyira gügye, hogy elhiszi, hogy DIGITÁLIS vásárlásnál kérni foglya a dvd-t, az vagy tegnap ült le a gép elé, és nincs 18 éves, vagy....<#miaz>

NEOreg3
#13003
inkább este, New Yorkban még csak most lesz 14 óra

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Dency
#13002
Egyébként ez az előtöltés mikortól lesz elérhető? Az oké hogy április 7.-én, de helyi idő szerint az mit jelent? Délután vagy estefele?

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

Krisztiam
#13001
majd kiírják lemezre 😄DD

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

oneal1
#13000
és akinek digital verzió van mit dugjon bele a meghajtóba? 😄 😄

!Forza Ferrari!

#12999
Miér olyan nagy baj ez? Kell egy meghajtó oszt csá. Amennyit használom évekig benne lessz a lemez úgy hogy ki sem veszem.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#12998
Ez vagy fake kép vagy épp éjszakás válaszolt félálomban...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Other requirements: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform, DirectX , Chromium, and Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package, and authentication software that recognizes certain hardware attributes for entitlement, digital rights management, system, and other support purposes.

SINGLE USE SERIAL CODE REGISTRATION VIA INTERNET REQUIRED; REGISTRATION IS LIMITED TO ONE ROCKSTAR GAMES SOCIAL CLUB ACCOUNT (13+) PER SERIAL CODE; ONLY ONE PC LOG-IN ALLOWED PER SOCIAL CLUB ACCOUNT AT ANY TIME; SERIAL CODE(S) ARE NON-TRANSFERABLE ONCE USED; SOCIAL CLUB ACCOUNTS ARE NON-TRANSFERABLE.


#12987 : Mellé lőttél, rockstar oldaláról is megveheted digitálisan és nem steames.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

oneal1
#12997
ez tuti valami fake hülyeség 😄

!Forza Ferrari!

#12996
Na akkor annyira nem is gáz hogy a steames verziót szereztem be. 😄
#12995
<#eplus2><#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12994
Én se látom túl sok értelmét az egésznek..<#nemtudom>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

kill3r21
#12993
Végülis semmit, csak a lehetőségek lealázzák a single részt 😄
Herold
#12992
Melyiknek a 10 közül? <#zavart1>

tommygear
#12991
rengeteg játék multi részéből ki vannak zárva a warezolók és nem kell hozzá dvd, ez egy értelmetlen dolognak látszódik
szintén a max payne 3-at tudnám említeni, hogy ne menjünk messze, van single multi rész, nincs tört multi, mégse kell dvd
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.04.06. 18:14:06
Fpocok
#12990
Gagyi Rockastaros Social Club védelem lesz rajta. Én már semmin nem lepődöm meg 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12989
Nyilván ha a support írja akkor igaz, csak igazából nem tudom mire vélni a dolgot. Ennek így nincs sok értelme.

Amúgy ha belemászunk a mondandóba nem azt írja, hogy bent kell lenni a lemeznek végig csak be kell helyezni a lemezt, amikor online megyünk (ebből következik, hogy offline nem fog kelleni...3x-os hurrá a warezolóknak). Tehát én úgy vélem itt csak annyi lesz, hogy indításkor ellenőrzi a lemez meglétét aztán akár veheted is ki. Legalábbis én így képzelem a dolgot. Ha végiggondoljuk józan paraszti ésszel az online-ból teljesen megpróbálják kizárni így a warezosokat, más elképzelésem nincs a dologgal kapcsolatban. Ha ez a helyzet abból az is következik, hogy az egyjátékos mód viszont egyszerűen törhető lesz. De majd úgyis kiderül a gyakorlatban, hogy mi a szándékuk ezzel az érdekes lépéssel és mit érnek majd vele.

Lényegében engem nem érint, mert digitálist veszek.

Fpocok: Teljességgel értetlenül állok a jelenség előtt. Erre miért van szükség fel nem foghatom.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tommygear
#12988
gondolom az megy dvd nélkül, de ne legyen igaz a dolog akkor 😊
Fpocok
#12987
Nyilván az semmit. A digitális az steames lesz, minden más dvds.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12986
Visszatérnék az előző gondolatmenethez. Aki digitálisan vette az mit rak be a dvd meghajtóba? :-D Vicc az egész.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tommygear
#12985
felettébb nagy szopás am... 😄 kretén
Fpocok
#12984
muhaha. Szopni fogtok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

tommygear
#12983
de eleve nem is értem, social club-on keresztül megy az egész, nem hiszem el, hogy ne tudnák megoldani, hogy midnen egyes alkalommal online ellenőrizze, hogy eredeti-e a játék vagy sem... ez így 2015ben tényleg gáz, max payne-nek se kellett berakni a dvd-t
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.04.06. 17:56:05
tommygear
#12982
#12981
hátha lesz no dvd indító mint a 4-hez.
vagy steam-es exe nem műküdne?
#12980
Csúnya lenne 2015-ben. És felmerül, hogy a digitális verziók esetében mi a helyzet? Szerintem ez kacsa.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tommygear
#12979
most az terjed, hogy elvileg bent kell lennie a dvd-nek a meghajtóban játék közben......
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.04.06. 17:49:21
koltony
#12978
Online-ra egyre nagyobb az igény, illetve így lehet visszaszorítani a warezolást. Még a régebbi részekben sem a kocsikázáson volt a hangsúly, most meg elég sok lehetőséget raktak a játékba.
Dency
#12977
Szerintem a gépigény valahogy így lesz reális:
minimum : elindul a játék, minden lowon, 20-30 fps.
ajánlott : minden max, 30 fps
És a full 60 fps-hez meg erős processzor, felső kategóriás kártya SLI-ben vagy Crossfire-ban 😄
Utoljára szerkesztette: Dency, 2015.04.06. 17:24:22

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

tommygear
#12976
miért lenne 2 nap amíg kiviszi a futár? ilyen hülyeséget... aznap kiviszi akárhol laksz
Rita79
#12975
Na, a Preorder abszolválva steamen.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Tikal
#12974
Már rég nem. Kicsit olvasd vissza a híreket, aztán majd rájössz, hogy az R mekkora figyelmet fordít az online résznek. Számolatlanul adják ki hozzá a tartalmat, a játékmódokat.. egy ideje már minden az Online-ról szól...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Skypack
#12973
Akkor elmentél amellett, hogy külön sztori van online rengeteg küldetés, bankrablások, versenyek. Van 30 féle ház ami közül választhatsz meghívhatod oda a barátaidat. Teljesen egyedi karaktert csinálhatsz, rengeteg interakció van sokkal több mint single. Szóval nem csak szimpla death match játékmódok.

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#12972
Majd rájössz. 😊
Fpocok
#12971
Leginkább azért kérdezem, MERT NEM TUDOM. Nem érdekelt eddig, nem is néztem utána. Szóval vannak ilyen játékmódok. Az jó. GTA továbbra is a SP részről szól.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12970
Ez most komoly? 😄
Tikal
#12969
<#wow2> szegényes fantáziád lehet...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''