Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#13068
Ahhoz kellene már most a Serial szerintem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#13067
Én nagy reményeket nem fűznék hozzá
Herold
#13066
A dobozos verziót is előre le lehet tölteni Social Clubon, és a dobozos seriallal aktiválni?

Overburner
#13065
Hát ne vedd meg addig. Én így is be vagyok tojva hogy nem fog normálisan menni pedig az ajánlott gépleírás konkrétan az gépem. <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

lalakov
#13064
Mindenki most esik neki, nem is jön maxon. 😊
#13063
Jaja, az oroszok közül valaki már szedi.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
lalakov
#13062
59 Gb-ot ránt le most előre.
sovatalevi
#13061
Rendben,nem szeretnék úgy járni,hogy meg veszem,és nem indul el 😄

Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--

Overburner
#13060
Már elmondtuk párszor hogy semmit se tudunk amíg nem jött ki. 😄 Lehet de az is hogy nem. Majd kiderül. Kérdezd megjelenés után akkor már biztos tudunk mondani valamit.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Dency
#13059
Megy a preload srácok indítsátok a letöltést, had égjenek azok a kábelek 😄DDDDD

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

sovatalevi
#13058
Ha a Gta 4 nem indult el a laptopomon, van egy kis esély is,hogy ez el fog? Mert a minimális gépigény *jobb* mint a 4-esé.

Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--

Overburner
#13057
Kíváncsi leszek kik másznak bele a fájlokba először <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#13056
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ds16 írta:

hány órakor kezdődik az előtöltés? Mai napra írták

xNMYx írta:
Social Club-os vevők már elvileg szedhetik. Steamen még várunk... 60.4GB ha nem fake a kép amit láttam.


Állítólag este 7-8 óra felé, már a Steam-es is tölthető lesz.
Smuge
#13055
60gb

Utoljára szerkesztette: Smuge, 2015.04.07. 18:16:49

Dency
#13054
Most utánajártam egy kicsit , mindenhol 7 órát írnak. Kíváncsi leszek 😄

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

Overburner
#13053
Nemsokára jönnek a rémhír terjesztések nyugalom 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Dency
#13052
Síri csend sehol egy üzenet pedig már eltelt majdnem 2 óra az utolsó üzenet óta 😄DD Mindenki a steamet figyeli mikor indul az előtöltés. <#nyes>
Utoljára szerkesztette: Dency, 2015.04.07. 17:38:10

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

NEOreg3
#13051
ha színes pörgőforgó szöveggel lenne kiírva 72-es betűméretben akkor is akadna olyan, aki nem olvasná el, csak kérdezne

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

bakkerman
#13050
Legjobb az lenne ha a szövegdobozba lenne halvány pirossal beleírva a pár legfontosabb dolog a játékkal kapcsolatban,bár én nem értek hozzá,lehet bonyolúltabb megcsinálni mint egy FAQ-t összeírni 😊

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Overburner
#13049
Rakd jobban láthatóvá mert az értelmetlen kérdezők 75% azt se tudja mi a FAQ meg hogy létezik ilyen gomb itt fent 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#13048
jó ötlet. a héten írok majd ösze róla pár dolgot.
Herold
#13047
Amúgy jó lett a FAQ. Lehetne valami hasonlót összedobni az online részéről is (a később jövő újak kedvéért pl.)?

Herold
#13046
Faszom már, 34 új üzenet. Megint remegő kézzel kattintok a topikra, azt hittem megint elhalasztották a megjelenést. <#idiota> <#banplz>

#13045
Ja, nekem ha olyan kedvem lesz sétálni fogok a karakterrel nem 200.-al száguldozni. 😄
koltony
#13044
Vigyék, a játékot élvezni kéne, nem pedig túljutni rajta.
Hunter of Deer
#13043
amúgy is pont 14-15 melozok reggel 6tol este 6ig szal... 😄
mire en elkezdek jatszani 16an addigra mar jonnek a kommentek hogy vegigvittek a ""prok"" 😄
Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.04.07. 13:38:50

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

bakkerman
#13042
mi lesz még itt jövő hét keddig 😄 ez a preload mekkora nagy dolog egyeseknek amúgy...én jövőhét kedden dolgozok 5ig,ha napközbe megérkezik az 576-ba a cumó,munka után átsétálok ennyi,de valószínűleg csak 15.-én fogok játszani...ne türelmetlenkedjetek,mostmár fél lábbal is kihúzzuk 😊

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Hunter of Deer
#13041
nem sietek sehova csak erdeklodtem ... ha nem 10kbyet-tal fog jonni akkor van ido.

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Fpocok
#13040
Ki nem szarja le? Úgy is 14-étől lehet csak játszani.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#13039
steamcommunity-in is panaszkodnak, hogy mi van már? Elvileg, már mindenhol 7.-e van, még sem tölthető. Tegnap olyan hírek is felreppentek, hogy csak 10.-étől lesz szedhető.

Indítsd újra a klienst időnként és úgy nézd meg, hogy nekiáll-e letölteni, a GTA 5 ikonra kattintva, ha jól olvasom ott. Magától nem áll neki.
Tikal
#13038
baszki egy heted van rá...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Hunter of Deer
#13037
van aki mar tolti a preloadot innen? megvettem en is steamen de meg eddig nem dobta fel hogy lehetne szedni, vagy csak en nem talalom? 😄

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#13036
Masterrace <#hehe>
Fpocok
#13035
Új előzetes 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#13034
cs.rin.ru-ról:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: kjhun, 2015.04.07. 12:57:39
#13033
Én vietnámból szerzem. 😄
#13032
nyilván nem végleges. 1-2 nap és rájössz.
amúgy az eredeti kép is ilyen, nem akartam forgatni mert csak helykitöltő
Tikal
#13031
ha sokáig nézem vízszintbe jön a kép? :d

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#13030
Valószínűleg Régio lock van rajta szóval senkisem próbálkozzon így a vásárlással 😛
#13029
Ezt találtam redditen eredeti steam 30$ Elvileg kínában veszed meg ennyi a kül érdekes


reddit hír ahol találtam, mit gondoltok? Ha így veszi az ember vajon bele köthet, hogy magyarországról játszom ?😊
Utoljára szerkesztette: Nixit, 2015.04.07. 12:28:38
bakkerman
#13028
1 hét...mennyire távolinak tűnt ezt kimondani amikor januárban eltolták,aztán még egyszer

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#13027
Nem opcio, mert nem vagyok jelenleg MO-n ezért csak digitálisan tudok hozzájutni.
De köszönöm neked is!

#13026
Köszönöm, megnézem!

raczger
#13025
Hardveraprón árulnak sokan giftet, én is egyikőjüktől vettem.

#13024
Szia!

Igen félre értettem akérdésedet akkor 😊 Már értem, G2A esetleg amit mindenki ismer csak most a steam szigorított, hogy ha nem a saját országodból van akkor lehet, hogy nem bírod játszani a játékot 😞 Dobozos verzió nem felel meg 13 700ért?
lalakov
#13023
Sajnos azoknak az időknek már vége. 😞
#13022
Köszi😊 de így is 16 lenne, ami (USD) más helyre gondoltam. 😊

#13021
Szia!

euro usd itt rámész, hogy purchase ilyen zöld gomb utána pedig ottlesz, hogy megveszed simán vagy megveszed gift képpen! Ez eurós link dollárros is úgy 1-2 k-t meglehet sprórolni én úgy fogom venni 😊 ha nem érthető segítek részletesebben 😛

update: valamiért nem működik az USD után az eurós link valószínűleg megjegyzi a beállítást, de azért így hagyom a hozzászólást hátha segít valakinek aki még nem vette meg figyeljen rá, hogy 60$ al jobban jár mint 60euróval 😊 Igazából a dobozos verzió még mindig olcsobb pl konzolokszervizénél 13 700azthiszem és aznap kiszállítják. Ha viszont éjféltől, preloadal akar valaki játszani akkor 60usd talán a legbiztosabb 😊 ( Esetleg G2A és társai )
Utoljára szerkesztette: Nixit, 2015.04.07. 11:35:31
#13020
Sziasztok!

Steam-es verziot nem tudjatok hol lehetne beszerezni esetleg steam gift formaban?
Koszi

rage
#13019
90-es években, 2000-es évek elején még nem játszottál? 😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10