Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Caliph
#13118
csak aztán nehogy egy lemez legyen ami telepít egy pár gigás launchert aztán frissit a netről 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DanielT
#13117
Ebben lehet valami. 😄
Krisztiam
#13116
Az igen jó gyors neted van 😊

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Malakai
#13115
Egy ideje már lehet, lekerült SG a feketelistáról.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Voltan
#13114
Biztos ilyen, mert a dvd tokba nem fér bele a két tucat dvd lemez, amin jön a játék 😄😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

DanielT
#13113
Jó lenne, ha kiderülne gyorsan, hogy itthon ilyen verzió lesz -e, vagy gagyi DVD tokos.
Fpocok
#13112
Mert? Én egy jó ideje onnan linkelgetek képeket 😄
Már működik onnan is.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.08. 12:14:59

Parasite Eve 2, best game EVER!

#13111
Csak URL-ben mert imgurró nem linkelünk.

DanielT
#13110
2 boltos tudta miről beszél, egy meg nem. Ilyen egyszerű.

NEM aktiválható semmi más Steamen, Csak a steamen vett verzió.
Rita79
#13109
Na kb. 10-12 perc alatt lejött a 60 Giga a Steamről.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#13108
Utóbbi meg azért bajos mert már régiózáras a játék és lehet másik régióból származó nem is futna.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Fpocok
#13107
Csak a steamen vásárolt lesz steames, vagy pedig steam gift. Boltban dobozos nem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#13106
Üdv!
Hétvégén írtam pár hazai boltnak akik árulják, hogy lehet-e Steam-en aktiválni a dobozost.
A 3-ból aki válaszolt 2-nél az volt hogy nem lehet, egy pedig azt írta, hogy a lemezes változat esetében is aktiválható és letölthető lesz Steam-ről.
Szóval lehet inkább megvárom a megjelenést és nem veszem meg most, hátha....
Overburner
#13105
Ó látom már valami sunyiság készül a bannerban 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#13104
Fasza,ha lassan még a 120GB SSD met is cserélhetem,mert ekkora fájl úr isten vagy 3 neves játék már a gépemen elvan,és maradt 15GB szabad hely.Lehet el adom a Vertex 4 SSD 120Gb os adathordozómat szerzek egy kétszer akkora kapacitásút,és plusz 8Gb ramot 😄
Palinko
#13103
60 giga? nagyon elszálltak
KiruHoshino
#13102
Szerintem lehet majd saját session-t létrehozni. Ezt azért is gondolom, mert ahogy néztem a konzolos változatokban lehetett létrehozni saját egyedi versenyeket/kihívásokat. És persze mások munkáit is szerintem le lehet tölteni, hogy kipróbálhassuk.

Itt egy remek és vicces gameplay videó. Ajánlom a feliratkozást is a csatornára. 😊

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

Herold
#13101
Az Online-ban a szerverek hogy vannak/lesznek megoldva? Lesznek dedikált szerók, vagy mindenki lehet host?

Malakai
#13100
Nem elírás az annyira, habár így tényleg nem szokták írni. A chromium is google kezdeményezés, csak az nyílt forráskódú, sokkal inkább közösségi fejlesztéssel megy még.

Egyébként vagy ingame internetet, vagy valami social club felületet fog szerintem (is) hajtani a chromium benne.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

zaki
#13099
😄

kill3r21
#13098
Miért sajnos? Legalább nem veszik el az eddigi játékom 😊
Skypack
#13097
Sajnos igen....

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

kill3r21
#13096
Szerintetek az online karaktert át lehet hozni a PS4-ről a PC-s verzióba?
tommygear
#13095
és akkor kifizeted digitálisan is meg amikor a futár viszi akkor személyesen is?? ember... 😊
Fpocok
#13094
Nem hinném, hogy elírás. Olyat meg még nem láttam, hogy egy játék kér, hogy rakjak fel csak neki kötelezően egy x böngészőt. Szerintem valami plugin lesz, ami kell a social clubnak. Mint pl battlelog plugin.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#13093
Tehát a terhelt szervereken fog múlni hogy játszok-e a dobozossal aznap 😄
Hány lemez lesz arra kiváncsi leszek
#13092
az elíráson akadt fenn szerintem 😊 Nincs olyan hogy Google Chromium, Chromium nem a google fejlesztése
#13091
Aztán ne az legyen 7 nap múlva fel oldják,és a letöltött állomány egy szaftos pornófilm legyen 60 gb al <#banplz>
Krisztiam
#13090
szerintem biztos lesz akadozás, Gta online be fog halni 😄D

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

KiruHoshino
#13089
Hát igen. De minél jobban várja az ember annál távolabbinak tűnik az a hét nap. 😄
Utoljára szerkesztette: KiruHoshino, 2015.04.07. 22:51:31

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

Fpocok
#13088
Azt írják, hogy böngészőbe kell majd belogolni, rockstar socialba és onnan kell indítani a játékot.

jk

Parasite Eve 2, best game EVER!

Skypack
#13087
Remélhetőleg az instalálást követően nem ér minket semmi meglepetés 😄

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#13086
a social club azt használja szerintem
#13085
Akkor most már elég nagy bizonyossággal kijelenthetjük, hogy jövő héten már GTA 5-özünk Pc-n.....Megmondom őszintén sokáig nagyon elérhetetlennek tűnt, hogy akár csak beszéljünk is erről. De ez a pillanat is eljött. Az a 7 nap meg kb 2-3 pislogás és már itt is van.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Fpocok
#13084

Parasite Eve 2, best game EVER!

MerlinW
#13083
Google Chromium? What?😄

[merlinw.org]

Fpocok
#13082

Parasite Eve 2, best game EVER!

bakvarnyu
#13081
Az orosz maffia lehet ráereszti a letölthető állományra az embereit aztán holnap már kint lesz valami gta RUS torrent <#zavart1>

koltony
#13080
Ajánlott beállításokkal biztos menni fog a GTA rendesen.
Sovatalevi, ha a GTA 4 nem fut akkor szinte 100% hogy ez se fog futni.(Amúgy az én 7 éves laptopomon is fut a IV, pedig már nagyon durván odavan, azaz itt lenne az idő gépet cserélni, ha játszani akarsz egyáltalán bármivel.)
Amúgy ez a preload nagyon jó meg minden, de van 1 hét, addig csak megvan, játszani úgyse tudsz vele.
Terawatt
#13079
Hát ha minden nyelvi file-t kiszednek meg a videókat tömörítik blabla azzal nagyon szépen lehet csökkenteni a méretet.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Overburner
#13078
R* megoldja ha már az oroszok is össze tudják tömöriteni az ilyen 25+ gigás játékokat 2-3 gigára <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

totyak
#13077
4 DL-DVD-re simán ráfér szerintem, mivel lemezen tömörített állományok vannak. 65Gb csak telepítve.

Rita79
#13076
Nem gondoltam volna, hogy ennyi vérgáz űberláma hsz tud keletkezni itten, mint az utóbbi pár napban. 😄
Amúgy sok sikert annak, aki dobozosat vesz, gondolom lesz benne vagy 7-8 DVD lemez, ha valóban 60 Giga az állomány.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#13075
steamen már tölthető!

ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |

oneal1
#13074
minden bizonnyal!

!Forza Ferrari!

Herold
#13073
#13055
A játék ugyanaz (a dobozos és a digitális), csak gondoltam, előre letölthető, és nem kell szarakodni a dvd-kkel. A kapott seriallal meg aktiválom. De nem lehet, a topiktárs valszeg a Rockstar wh-ban vette a cuccot, azért tudja tölteni.

oneal1
#13072
Most a legteljesebb pozitív és segítő hozzáállással.....Hogy a jó francba töltenéd előre a dobozost ha csak a megjelenés napján kapod kézhez? 😄

!Forza Ferrari!

Terawatt
#13071
Ez nem hülyeség amúgy. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Overburner
#13070
Preload fent lesz hogy ne a steam meg r* szerókat terheljék az emberek.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#banplz>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Terawatt
#13069
Cool, holnap fent is lesz torrenten, nem kell megvennem. <#taps>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kac kac kukac, tuti vétel.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram