Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13168
Mit kéne érteni? <#ravasz1>
#13167
Elnézést akkor.
Szasza20
#13166

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

PeeTeR
#13165
nem fogja erteni miert <#idiota>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Szabi
#13164
rossz topik....

"Nulla tenaci invia est via"

#13163
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Itt kell?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#13162
Egy kis videó.



#13161
Komolyan kérdeztem :S

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Lacee86
#13160
xDD

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Fpocok
#13159
Privibe írd meg a kódot, beregelem neked 😊))

Parasite Eve 2, best game EVER!

#13158
Valaki írja már le nekem pontosan hol tudom aktiválni majd a játékot? RG oldalon belül hol?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Overburner
#13157
Nyugi gondoltam 😄 Ennyire rossz lelkű te sem vagy <#beka3>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

PeeTeR
#13156
ha' nem rossz indulatbú írtam Té.... sejtesem volt, biztos nem voltam, de miutan atfutottam par hozzaszolast, igy megvilagosodtam <#wink>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

oneal1
#13155
ember 😄 😄 😄

!Forza Ferrari!

Overburner
#13154
Didn't know that sorry bro <#wilting>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

PeeTeR
#13153
ez ellen nehez tenni 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

tommygear
#13152
ne legyetek már ilyen fogyatékosok
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.04.08. 18:28:42
#13151
Fotóshop képek. (Adobe Photoshop 2014 MACkintosh 😄)
Vagyis nem most készült(?) ingame képek ezek. Vicces lenne, ha az lenne, mert akkor, azt jelentené, hogy van crack.
tommygear
#13150
nem fake, csomó játékokkal foglalkozó oldal megkapta a pc verziót
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.04.08. 18:28:58
#13149






#13148
Tuti fake. 😄
bakkerman
#13147
Lenne mar a kezeim kozt!! 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

PeeTeR
#13146
jup, regebbi modellek 23/25/29 - 30 de par hozzaszolasban irjak is az okos legenyek <#wave>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Overburner
#13145
Jól látom? Refresh rate 29hz? <#idiota>
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.08. 17:07:18

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tommygear
#13144
thug life
Herold
#13143
Mondjuk részben attól, hogy a pálya nagyobb, mint a GTA IV és a GTA-SA mapja együttvéve. És a textúrák is részletesebbek.

allock
#13142
az a felbontás nem semmi 😄

#hhwnd

tutituti
#13141
na.én is töltöm már.Hétfőn cs:goban nyitottam két ládát bár már egy éve nem játszottam vele és kés esett.úgyhogy ingyenben meg is lett a gta.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

koltony
#13140
Nem mind1 mi foglal ennyi helyet?
Rita79
#13139
Akkor tehát 7 lemez. Lehet rakosgatni sorjában befelé a meghajtóba, aztán vissza az elsőt.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

FrezeR
#13138
Azt nem láttam, bocs.
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2015.04.08. 16:43:48

#13137
tommygear
#13136
#13111
FrezeR
#13135


A CD Galaxis facebook oldaláról.

Sheltem
#13134
Azt lehet tudni, hogy mitől 60gb / 7dvd? Átvezető filmek hegyei vagy az utolsó karakterpárbeszéd is szinkronizált, esetleg olyan éles nagyfelbontású textúrák foglalják a helyet, hogy kisüti a szemünket?
Szóval mivel van megtöltve az a 60gb ?

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Herold
#13133
Nem nem, az biztos nem.
A launcherek nem szoktak nagyobbak lenni 10-15 MB-nál. <#hehe>

PeeTeR
#13132
meg kepet is linkeltek. olyan felesleges dolgon lovagoltok/talalgattok mar megint, hogy az mar a hihetetlen kategoriaba sem maradna meg...

#13111

ott a csomagolas oldalan, hogy PC DVD.... <#wilting>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#13131

#13130
De minden PS4-ben van BD olvasó, amíg ez PC-kben nembiztos, hogy így van. Egyébként szerintem ez lesz az utolsó "elterjedt" adathordozó. Az AD vagy micsoda még ennyire sem lesz a jövőben elterjedve.

#13129
A lényeg nem az adathordozó fajtája, hanem a száma és a netről töltés.
A blue ray-re se fér fel egyre a játék, adhatták volna ki azt is kettőn, de nem így volt.
Azt persze nem tudom pontosan, hogy a PS4 meghajtó az 50 gigás lemezeket is tudja-e olvasni.

ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC

#13128
Gondolom nem Blue Ray-en adják ki a PC-set? Bebaszna 😄
#13127
A 8 DVD elég valószínűtlennek tűnik.
PS4-en is a dobozos verzió egy blue ray lemez, a többit leszedte netről.

ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC

#13126
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kér, kódot a telepítéskor vagy csak nekiáll szimplán letölteni a játékot, ha van elég helyed a vinyón??

Utoljára szerkesztette: kjhun, 2015.04.08. 14:12:03
Overburner
#13125
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem járt már vagy jó 5-6 éve sajnos. Annyit tudok hogy 1x próbáltam írni DL Dvd-t de nem sikerült neki. Szóval írni biztos nem tudja olvasni meg hátha 😄

CD Burner XP kiirja hogy DL van bent mert megtaláltam azt amit elcsesztem. azt írja üres és 8.1gb szabad. Akkor csak tudja olvasni már <#idiota>

Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.08. 14:00:11

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#13124
Ha, már járt számtekes/gamer újság DVD-melléklete, a meghajtóban és olvasta, akkor nem lesz velük gond. Jó pár éve duplarétegű DVD-n vannak rajta a cuccok.

A DVD-RAM az, amit nem olvas/ír minden DVD-meghajtó.


Utoljára szerkesztette: kjhun, 2015.04.08. 13:52:03
Overburner
#13123
Azt megszívnám mert szerintem az én DvD lejátszóm nem tud Dual layer-t olvasni <#idiota> vagyis nem tudom mert életemben nem volt benne dual layeres dvd.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.08. 13:46:45

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tommygear
#13122
jól néz ki, remélem ilyen lesz nálunk is, na ezért nem vásárlok digitálisan... 😊
#13121
Szerintem, 8db DVD-DL lemez lesz a tokban. Max. 7.9GB fér rá 1 lemezre és a játék fájlok eleve tömörítettek. (*.rpf fájlok.) A Max Payne 3 is így volt, párszáz MB-al volt több feltelepítve, mint a telepítő.
Voltan
#13120
Igen, ezen én is agyalok, mert ha ilyen, akkor inkább hagyom a faszba a dobozost, és megveszem Steam-en, még ha drágább is

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Overburner
#13119
Ez fasza lenne mekkora jól néz már ki. Örülnék neki ha ilyen lenne. 😄 Amúgy én is már vagy 3-4 hónapja Imgur-t használok ide.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie