Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14980
"2014. márc. 24."

?😄
Overburner
#14979
Damage Mod

Van mit finomítani de jó lesz ez 😄 Végén mi lesz a verdával azta 😮
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 15:04:31

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

madnessmarci
#14978
Én is azt csinálnám, csak olyan szinten idegesít ez a dolog hogy 10 perc után inkább ALT F4-ezek xd Állítom még az is jobb lenne ha folyton 20 fps-em lenne, mert akkor legalább tudnám hogy szar hozzá a gépem, így viszont *************

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

Fpocok
#14977

Parasite Eve 2, best game EVER!

#14976
Én nem is csinálom a főküldetéseket,csak kolbászolok a városban<#awink>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

madnessmarci
#14975
Hát játék közben 60-65 fok körül van az szerintem még nem vészes. Egyébként több helyen is olvastam hogy a játék olyanoknak is droppolja az fps-t akiknek i7-es procijuk meg sokkal jobb videókártyájuk van mint nekem, szóval elég érdekes
Utoljára szerkesztette: madnessmarci, 2015.04.16. 14:52:10

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#14974
Hát lehet hogy gyárilag túl korán elkezdenek hűteni és még viszonylag alacsony hőmérsékletnél elkezdenek korlátozni az AMD procik én nem tudom... Lehet állítgatni , csak vigyázni kell ,mert nem véletlenül van gyárilag a korlát (gondolom én ) De lehet én túl óvatos vagyok.

Voltan
#14973
Nekem az i7 4770-em gyári hűtővel terhelés alatt 71-73 fokos, de elvileg azzal sincs baj.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#14972
Hát ja Intel az nem melegszik úgy... 😄 De hát mind1 amúgy meg új vagy nem új egy hűtő , van olyan ami jobban hűt van ami rosszabbul ha új ha nem, a hűtő típusától függ 😊 De sajna az AMD procik mellé nem árt egy komolyabb hűtő... :/

madnessmarci
#14971
Nekem még csak pár hónapos ez a hűtő úgyhogy nem hinném hogy baja lenne. Lehet hogy BIOS-ban feljebb kéne állítanom a ventilátor sebességét

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

SzirmosSzisza
#14970
Nekem gyári hűtővel nem ment 50 fölé játék közben ... (mondjuk Intel 😄)

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#14969
Nekem sem a gyári hűtő volt fent amikor melegedett ,a gyári hűtők semmit sem érnek... Egy nagy 3csöves hűtő volt amit még az elötte lévő 6magos talán pont olyan processzorhoz vettem mint a tied és azzal még jó volt ,csak nekem kb 2 éves volt már a hűtő amikből egy idő után elvileg csökken a gáz... és kezd egyre gyengébben hűteni...

madnessmarci
#14968


Érdekes mert nekem játék közben 60-65 fok körül van, azthittem ez normális. Egyébként már nem a gyári proci hűtő van fent, hanem egy Cooler Master TX3 EVO, és pár napja pasztáztam újra. UI: most nézem, pont mikor elkezd droppolódni, akkor megy le a hőfok olyan 40 - 45 körülire.
Utoljára szerkesztette: madnessmarci, 2015.04.16. 14:26:09

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#14967
Részvétem!<#szomoru1>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#14966
Nekem AMD R9 270x 2-gbvel meg Fx 8350 8magos 4Ghz-s procival 8gb rammal szinte ugyan ez van csak annyi hogy nekem minden very high-on fut 60fps felett és nekem is leesett néha az FPS de nekem azért volt mert a proci hőmérséklete elérte a 72-fokot és akkor lekorlátozott 20-30 másodpercig amíg lenem hűlt 65-63 fokra (ezt folyamatosan nézni kell mert gyorsan lehűl és ha pár másodpercel később nézel a hőmérsékletre már nem veszed észre hogy 72fokos volt e...) ,én most vettem ez miatt egy új procihűtőt és meg is oldódott a probléma. Érdemes a hőmérsékletet alaposan megfigyelni hátha neked is az a baj... 😊
Utoljára szerkesztette: bruna, 2015.04.16. 14:19:34

Overburner
#14965
Én is így érzem magam pont. Hihetetlen mennyi az élet.......

FPS-t mivel tudom lekorlázoni hogy 60 felé ne menjen? Vsync nélkül a házakban 60 fölé megyek és óriási a screentearing. Radeonpro-val el sem indul a játék...
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 14:08:31

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Kandurex
#14964
nem lehet sok mindent mondani,... a leáldozott topikba van minden amit tudunk az elmúlt pár óráról...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

bélanéni
#14963
Csak a fórumról ismerem a srácot, elég aktív több topikban is.
Valaki leírhatná, hogy most mi a helyzet. Pont a GTA megjelenésekor? Gondolom nincs összefüggés.
Vagy valamit félre értünk? Remélem.
Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.04.16. 13:54:46

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

Rita79
#14962
Hát ez sokkoló hír, és egyben rémisztő is, hogy ennyi az élet. Gombóc van a torkomban. 😞

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Lacee86
#14961
Ja bocs, tényleg.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

madnessmarci
#14960
Nem arra írtam.

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

Lacee86
#14959
?? Nane, mi történt? :/

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

madnessmarci
#14958
igen

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

bélanéni
#14957
Ne szórakozzatok, elhunyt a srác? <#conf>

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

Kandurex
#14956
ez volt az utolsó poszt...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#14955
használod az új AMD drivert? én gépem majdnem ugyanez csak gyengébb kártyával de nem igazán van vele gond (win7x64)
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.16. 13:25:52
Tinman
#14954

Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.04.16. 13:10:51

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14953
Akinek a jobb alsó sarokban pixelszemcsésedése van az kapcsolja ki az msaa-t
Sztivi05
#14952
hmm .. hát ez nem hangzik jól :S
MerlinW
#14951
Semmi. Csak gyűjtjük a fórum népét, ha esetleg valakinek kedve támadna társasjátékozni😊

[merlinw.org]

Voltan
#14950
Mi van?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

madnessmarci
#14949
AMD FX 6300 , SAPPHIRE R7 260X, 8GB DDR3 RAM 1600MhZ. High beállítások mellett van 50-60 FPS, de 2 percenként ledroppolja 20 fps-re kb. 10 mp-ig, és utánna egyből visszaugrik. De kb. ha leveszem full low-ra a grafikát, akkor is ugyan ezt csinálja. Próbáltam már:

- Töredezettségmentesítés
- Felraktam összes Windows update-et
- AMD vezérlőpultban hozzáadtam a Launchert, beállítottam 1-2 dolgot
- CCleaner
- Razer Cortex Boost
- Játékon belül kivettem / visszakapcsoltam VSync-ot, FXAA-t, meg kb. mindent ki-be kapcsolgattam
- Újratelepítettem videókártya drivert
- Néztem proci / GPU hőmérsékletet, mindkettő normális

Egyébként már írtam ticketet a rockstar supportnak, még nem írtak vissza, viszont több fórumon is olvastam hogy az enyémnél erősebb gépeken is fennál ez a gond.

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#14948
Talán egyike az utolsó hozzászólásaidnak. Nyugodj Békében! <#sir>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Voltan
#14947
Milyen géped van, és milyen beállításokkal játszod?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Sztivi05
#14946
Már meg is rendeltem a cd galaxis -tól !! 😄 Remélem nem csalódok 😛
Utoljára szerkesztette: Sztivi05, 2015.04.16. 12:48:27
madnessmarci
#14945
Hát amíg ezt az FPS droppolódást nem oldják meg valami patchel addig nem sok kedvem van vele játszani... Pedig jó lenne 😞 Már mindent megpróbáltam de sehogy sem tudom megoldani, úgyhogy itt tuti a játékkal van valami.

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#14944
Mindenképpen regisztrálni kell,mert inditani se tudod nélküle

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#14943
Az online játékhoz regisztrálni kell a socila club -ra ? és az ott megadott adatokkal tudok a majd belépni ?
#14942
De nekem leszedte,a dobozoshoz jár az extra bonus tartalom,meg egy csomó játékbeli pénzt is adott!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#14941
Igazság szerint csak tervezem megvenni, és az a tervem, hogy csak multizok egy darabig. (időhiány)
Tudok úgy bármiféle megkötés nélkül multizni, hogy a single csak a kötelező részig van megcsinálva?

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

SzirmosSzisza
#14940
Elvileg caps lock kapcsolja ki-be.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#14939
SSD-re hogyan tudom telepíteni úgy hogy ne odatöltse le? Mert sajnos csak 128GB-os az SSD 😞
Sztivi05
#14938
Mit ajánlotok honnan rendeljem ? Én az 576-ra gondoltam.
Aki megjelenés után rendelt annak mennyi idő alatt vitték ki ?
#14937
bringázás közben ha sprintelek, hogy tudok visszaváltani normális sebességre, ami nem fáraszt? Ha egyszer bekapcsolom a sprintet bármit csinálok, megállok, leszállok/felszállok, újra rögtön sprintelve kezdek tekerni....

#14936
csak kezdj új játékot, multihoz nincs köze.
#14935
Leginkább a postfxtől szép? DoF-en és motion bluron kívül nem vettem észre hogy bármit befolyásolna.
Utoljára szerkesztette: Meridius, 2015.04.16. 12:04:11
PDes
#14934
Cső, milyen dlc? 😊

Én tegnap vettem meg és töltöttem le steamről, de egybe lehúzta és felrakta nem volt semmilyen Dlc és a steam se írja,h lenne hozzá dlc. 😊

Ha éppen egy pillanatra nem tudod, kié a hatalom, akkor nézd meg, ki az, akit nem lehet büntetlenül szidni.

#14933
Hali!
A játékban lehet a single részét resetelni anélkül, hogy befolyásolná a multis részét?
Illetve a single befolyásolja egyáltalán a multis részt?
Előre is köszi!

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

#14932
sokat nem érsz vele szerintem.

most ha én csatlakozok a crew-hoz lesz valami kötelességem? mert nem tervezem még az online-t használni egy darabig (single 100% után)
HeadHunter86
#14931
Ha likeoltok oldalakat kaptok kedvezményeket a játékban. Legalábbis nekem ezt írta ki.
Pl.: HeadHunter86 received a discount in Grand Theft Auto V for stalking Warstock Cache & Carry on Lifeinvader.com