Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#15030
Oh istenem. Azért loadingol valószinű mert ékezet van a windows felhasználónevedben. Gondolom az oldalon leirtak alapján lehet megoldani ezt.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15029
aullah!!
ez mit csinál pomtosan?
lalakov
#15028
A rejtett helyeken lévő cuccok idővel újra elérhetővé válnak vagy egyszer lehet őket megszerezni az egész játék alatt?
Overburner
#15027
Hú basszus kimentem vidékre és elkezdte adni az ivet a gépnek a cumó 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

nyirog
#15026
ja és még valami nektek sem szinkronizál az ifruit app?

nyirog
#15025
azt szeretném kérdezni, hogy karrier módban, hogy hogy csak franklinnél van az 500000 bónusz pénz? mike-nál meg semmi? meg lehet azt csinálni h ha mike karakterével játszom akkor ő is használni tudja a pénzt?

kill3r21
#15024
Csak álltam és néztem, pedig van már pár órán a játékba összevetve minden platformon 😊
#15023
de ez mit csinál?
Fpocok
#15022
Ha a windowsos nevedben ékezet van vagy valami speciális karakter, akkor az okozhatja hogy nem loadingol... mert azt hiszem azt írtad, hogy az a gond.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15021
Ha valakit zavar az (pl engem), hogy a HUD szinte lelóg a képernyőről, akkor a Display opcióknál a Safezone nagyságát növelje meg úgy 20-30%-ra.

#15020
de ez mit csinál?
Fpocok
#15019
Jobb oldallt van egy VÁLASZ gomb. Azt nyomd meg, mielőtt beírod a kommentet és akkor látjuk, kinek írod.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15018
de ez mit csinál?
#15017
"Minden egyes PC játék érkezik néhány különleges körülmények között, amely tartály a frame rate. GTA V csodálatosan jól optimalizált, de van még egy pár beállítást, amit találtam, melyek felhívják a frame rate le. Megjegyzés én rig egy 3570k a GTX 970 4GB, hogy a kilométeróra változhat.
Grass Minőség egy gyilkos. On Ultra megfelezi a frame rate a vidéki területeken. Állítsa be ezt a nagyon magas.
Bővített Távolság Mérő-és Extended Shadows távolságot (Advanced Graphics) mind adom GPU verték. Én csak meg ezeket a minimum.
High Resolution Shadows (szintén Advanced Graphics) egy nagy teljesítményű költsége kevés vizuális kifizetési véleményem.
MSAA költséges még 2X. Kapsz frame csepp. Biztos vagyok benne, felhívhatja le néhány, a többi beállítás gyakorolt ​​hatásának minimalizálása érdekében. FXAA működik rendben a saját alternatívaként.
EDIT: Hála / u / Cuboix ajánlotta, hogy ha a Drop Shadow Quality le magas érdemes majd elég overhead ahhoz, hogy 2x MSAA (a TXAA ha Nvidia). Ez nagyszerű, ha úgy tetszik kevesebb jaggies több mint élesebb árnyékok.
Minden más, a fentiektől eltérő maxed ki, és kapok egy sima 60fps 1080p nélkül csepp. Ismét a kilométeróra változhat.
Remélem, ez segít valaki. Élvezze a játékot! "

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15016
Az ékezetes dolog? Akkor EZ kell neked.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Adam Jonas
#15015
Akkor egy GTX 660-nal, A10-5800K-val + 8 GB RAM-mal a gépházamba nem sok félnivalóm van, ugye? 😊

#15014
valaki segíteni a problémámban?
kill3r21
#15013
Ez tök jó csak semmit nem értek belőle , mert angol 😄
Fpocok
#15012
MS Surface Pro 2-n is "megy".

Parasite Eve 2, best game EVER!

bélanéni
#15011
Ha valakit érdekel, mi zabálja "feleslegesen" a legtöbb hardver erőforrást, annak idézek egy másik fórumról, én így fogom beállítani:

"With every new PC game comes a few particular settings which will tank your frame rate. GTA V is amazingly well-optimised, but there are still a couple of settings I've found which bring the frame rate down. Note my rig is a 3570k with GTX 970 4GB, so your mileage may vary.
Grass Quality is a killer. On Ultra it halves my frame rate in rural areas. Set this to Very High.
Extended Distance Scaling and Extended Shadows Distance (in Advanced Graphics) both give my GPU a beating. I just set these to minimum.
High Resolution Shadows (also in Advanced Graphics) has a high performance cost with little visual payout, in my opinion.
MSAA is costly even at 2X. You will get frame drops. I'm sure you could dial down some of the other settings to minimise the impact. FXAA works okay on its own as an alternative.
EDIT: Thanks to /u/Cuboix for recommending that if you drop Shadow Quality down to High, you should then have enough overhead to enable 2x MSAA (with TXAA if you have Nvidia). This is great if you prefer fewer jaggies over sharper shadows.
Everything else other than the above is maxed out and I'm getting a smooth 60fps at 1080p with no drops. Again, your mileage may vary.
I hope this helps someone out. Enjoy the game!
"

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

Fpocok
#15010
Optionsban lehet állítani a nagyságát, illetve felette van még egy opció, akkor nem csak egy pötty lesz, hanem kicsit complexebb.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15009
Én nem tudom nálatok mi volt a gond de nekem abból az észvesztő 60 GB-ból csak 5-öt szedett le mert a letöltést is 55 GB-ról kezdte
vagy nem csak nekem?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

kill3r21
#15008
Srácok, be lehet azt állítani hogy mindig mindehol ugyanaz a rádió szoljon?
LeWyTy
#15007
Kérdés:
PCn most benn vannak az edíh kijött DLCk?
Ha nem akkor várható? Ha igen mikor?
Konkrétan ő èrdekelne.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#15006
De rohadt idegesítő az a fehér pötty célkereszt,sose látom hova célzok.Valami normálisabb célkereszt nincs? Nem találom a beállításokban

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15005
Megint kifagytam. Nektek nem fagyogat? Végre megoldottam a copperfield problémámat, erre most ez.
Az előbb száguldoztam A-ból B-be, amikor hallottam hogy az út szélén egy csaj kiabál, hogy segítsünk.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utána mentem, de jól csapdába csalt. Ők húzták a rövidebbet.

Parasite Eve 2, best game EVER!

bélanéni
#15004
25 perces a videó, nincs kedvem/időm végignézni.
Valaki össze tudná írni, mi eszi a legjobban olyan módon a teljesítményt, hogy alig szebb tőle a játék.
Post Fx, 3 féle AA stb...?
Jó lenne közel max grafikán 50-60 fps között játszani a teljes játékot.

Pl. volt - az amúgy elég gyökér - Ryse of Rome-ban egy supersampling opció, azt kikapcsolva semmi különbséget nem lehetett a grafikában észlelni, viszont kb. duplájára nőtt az FPS. Ilyesmikre gondolok.
Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.04.16. 16:17:30

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

nyirog
#15003
nekem is hihetetlen volt :\\\

kill3r21
#15002
Hát ez most odabaszott :S R.I.P
nyirog
#15001
már tárgytalan megtaláltam játékon belül, a mappák közti elérési utat viszont nem 😊

#15000
Amúgy a soft shadownál mi a legoptimálisabb beállítás? Nálam shapra van állítva

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#14999
Majd elköltöm<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#14998
Nézd meg a videót, amit nem rég linkeltem. Teljeskeksz éppen arról beszél most.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Carlos
#14997
Nanemár bazmeg!!!!!
<#sir>

Þór vígi þessi rúnar

Smuge
#14996
Nem sokat számít 500k. A sztori szempontjából jobb 0-ról indulni, sokkal élvezhetőbb a játék ha nem hullik egyből minden jó a nyakadba hanem szépen felépíted a karaktereid.

#14995
Én nem szaroztam kulcsokkal,a Cd galaxisból vettem meg 14 ezerért,kaptam hozzá posztert,meg térképet,kézikönyvet,rengeteg játékbeli pontot,asszem 500 000 lóvém van most induláskor
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.16. 15:53:34

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#14994
Los Santosban én is lelkes voltam az R9 270x-el, vidéken már visszább kellett fogni a beállításokat. 😄
bélanéni
#14993
Sziasztok,
valaki el tudná mondani, mely graf. beállítások eszik legjobban a teljesítményt, és nem sokban befolyásolják a látottakat?
Előre is köszi!

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

nyirog
#14992
hol tárolja a játék a karrier közben mobillal készített képeket?
Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.04.16. 15:51:02

#14991
aszt hol kel átírni?
#14990
Akkor te nagyon jófajta Vga-t fogtál ki! 😄 Ha én pl PostFx-et felnyomom, 30-40fps-re is lemegy.
#14989
Tudtok megbízható oldalt, boltot ahonnan meglehet venni olcsón a GTA V-öt? Ti honnan vettétek meg és milyen áron?

angelus1991ster.blogspot.hu

#14988
minek az neked?
Overburner
#14987
Mert ékezet van a windows felhasználó nevedben?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#14986
valaki tudna segíteni hogy miért csak loadingol nekem és nem akar elindulni gta 5
#14985
nekem sem folyamatban ,meg az élsimítások le vannak véve az Fxa aszem 4x amásik meg 2x... minimum 42-4 maximum 70 valahány... átlag 55-60 , meg az a Shader high-on van meg az árnyékok mivel nem veszek észre külömbséget... De a textúrák ami leginkább zabálja a VGA memóriát meg a többi az very high
Utoljára szerkesztette: bruna, 2015.04.16. 15:23:14

#14984
<#eljen>, remélem, speed limitert is hegeszt hozzá valaki! 😄
#14983
Azt ne már! 😄 Nekem Highon is szar, általában megvan 60 fps, de van hogy lemegy 40-50-re is, nem ám very highon.
Voltan
#14982
Fíííívazeg, az a gép, amin tolja 😄 Nem gyenge

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Overburner
#14981
OH fuck azthittem új. Nem néztem a dátumot 😄 Mert azt irtam be YT-re hogy GTA 5 PC Car Damage erre ez volt az első vidi. 😄 Csak mert próbálgattam törni a kocsikat és elég gyér egyik másik. Valamiért nem tudom úgy összetörni mint amit nemrég linkeltetek a konzolon 1.00 meg 1.08 összehasonlitásban 😄 Jobban hasonlít a 1.08-asra.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 15:12:45

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie