Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15080
Az egy LEGO-hajú szakállas nő?
#15079
MSI Afterburner és azon belül a RivaTuner Statistics Server

SzirmosSzisza
#15078
Ezeket lőtte be az nvidia, nincs folyamatos 60 FPS, de bőven élvezhető.

Ismerősnek így néz ki esőben a játék 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fpocok
#15077
Nemtom, sry.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15076
Elméletileg #14794. Nem próbáltam, ne bassz le, ha valamit elront. 😄 De ha már kipróbálod esetleg és működik, akkor írd majd le és akkor már veszem is a játékot. 😄
JaSoN HuNTeR
#15075
Tudtok ajánlani olyan programot amivel részletesen megtudom nézni hogy mennyire terheli a gépemet a játék + hőfokmérő is van benne ez is nagyon fontos!!!!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#15074
Üdv az R nem írta hogy mikor javítják ezt a loading-hibát? Azért van mert ékezetes a felhasználó neve a win nek. Illetve ha valaki tudná hogy lehet Regisztry ben átírni a felhasz.nevet segíthetne. Most helyi fiókkal tolom úgy megy.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#15073
Az online rész meddig marad ilyen szar? Rengeteg loading, a join crew members nem talál soha game-et, találok valaki magyar 2 perc múlva kirúg mindenkit a session és maradok egyedül. És ahogy olvasom ez már a konzolos időkben is így volt.
#15072
Jól néz ki! Milyen a graf beállítás?
koltony
#15071
van valami GTA ts?
SzirmosSzisza
#15070

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15069
Overburner az elegyet onlineba gy tudod megszerezni ha a telefonoddal a neten megveszed 0 gta kredit
#15068
Ez egy teszt vagy valami olyasmi.
tutituti
#15067
ha volt akkor bocsi.ha nem akkor szívesen.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

LeWyTy
#15066
Nekem roszabb volt mint a dx11

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LasDen
#15065
Buheráltam kicsit én is az Editort. Semmi xtra, csak próbálgattam hogy működik. Jól ellehet mókázni ezzel is 😄
Viszont a minőség elég szar...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#15064
növényeket/gazokat lelopták 1:1-ben az armából <#wink>
SzirmosSzisza
#15063
Telepítsd a hozzá adott DirectX-et újra.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Overburner
#15062
Elegy-t hol tudom aktiválni? Elvileg akkor kapom meg ha bejelentkezek RGSC-be. Na már most láttam hogy garázsban kell valami gombot nyomni hogy a tárolt kocsikat mutassa vagy micsoda. 😄

#15059 Ez a kocsi Heistes update-el került fel elvileg pár heistet elkell végezned aztán unlockolódik megvásárlásra.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.16. 18:05:58

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15061
Próbálta már valaki DX10-ben? Jobb valamivel a teljesítmény?

#15060
windos név az ami amikor bekacsoljuk a gépet és kéri a jelszót felelete van?
LeWyTy
#15059
Online kerestem/keresem.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

oneal1
#15058
ha több garázsom van, és van amit nem akarok megtartani, hogy tudom eladni őket? köszi!

!Forza Ferrari!

#15057
neked elsőre sikerült
szabii98
#15056
szerintem ez egy only online kocsi. bővebben itt
Utoljára szerkesztette: szabii98, 2015.04.16. 17:50:35

I met God. She's black

Fpocok
#15055
Akkor passz. Böngészd tovább a netet megoldásért.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15054
akkor lehet csak a ps3 miatt találtál rá
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.16. 17:48:44
#15053
Imponte Duke O'death-ba belefutottam, egy benzinkútnál volt leparkolva. Igazi tank. 😄 A gyilkossághoz is találtam nyomot egy hegytetőn.

szerk: nem néztem az előzményeket, nekem hozzá van fűzve ps3-as account, tehát jogosult is vagyok rá.
Utoljára szerkesztette: Meridius, 2015.04.16. 17:49:45
#15052
csak ez alapján gondolom. ami ezen van még egyikkel sem találkoztam (léghajó és monster van, de nem így néznek ki)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#15051
és ha névben nincs ékezet akkor mi van?
Vraaanyek
#15050
#15039 erre valaki tudja a választ?? este kikapcsoltam, semmi baja nem volt, ma meg minden indítás után 1 perc játék után befagy és leáll ezzel a hibával 😮
Utoljára szerkesztette: Vraaanyek, 2015.04.16. 17:42:21

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Fpocok
#15049
Az bebaszna, hogy csak akkor lehetne meg minden kontent, ha régi konzollal is toltad. Amúgy meg singleplayerben megoldják ezt moddal.

Nem tudom Lewyty

Parasite Eve 2, best game EVER!

LeWyTy
#15048
De honnan lehet ezt összeszedni? Random forgalomban ezek bennevannak?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

SzirmosSzisza
#15047
Én tökre meglepődtem, hogy nem lőttük szét egymást, meg az első drogért menős küldi is probléma nélkül megvolt 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15046
szerintem nincs minden, ha nem vittél át felhasználót a régi konzolokról
#15045
Windows fiók névre vonatkozik,nem a számítógép névre

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#15044
Elvileg amelyik a dokumentumokban van, de lehet tévedek.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#15043
Szerintem minden dlc benne van. Ez a kocsi meg g*ci jól néz ki.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15042
Ez az ékezetes fasság most a számítógépnévre, vagy az alapértelmezett felhasználóra vonatkozik (ami a dokumentumok mappában is szerepel)? Mert a számítógép névben nálam van egy kötőjel, de a felhasználónévvel nem lehet majd gond.

LeWyTy
#15041
Valaki tud erre mondani valamit?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Fpocok
#15040
Bocs. kutyával voltam.
Nem tudom. De ha azért nem loadingol, mert ékezet van a nevedben, akkor ez megoldja. Nem tudom hogy, nekem nem kellett megcsinálni, de elvileg fixeli.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Vraaanyek
#15039
másnak is áll le ajáték "gfx d3d" hibával? majd a videokártya illesztő nem válaszol...biztos minden okés ezzel az nvidiás GTA V driverrel??

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

nyirog
#15038
remek.... pedig butchnak tanítottam volna pár trükköt szívesen!!!!

#15037
menj fel léghajóval, vagy valami helivel/repülővel
Herold
#15036
A bank tower tetejére később fel lehet menni?

#15035
Ezért a GTA Online-ért érdemes volt megvenni.Brutális a hangulata,főleg az elején az intro.Mégcsak az online elején vagyok,azt se tudom hol vannak magyarok,2 csókával versenyeztem az előbb

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

LasDen
#15034
elméletileg az már a kezdetek óta szar....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#15033
Nem. Mindegyik karakternek külön, saját pénze van és nem lehet sehogy se oda adni másiknak.
#15032
thx! furcsa is volt, a safezone-ról meg lövésem nem volt hogy mi


lalakov #15028 mire gondolsz? a gyüjthető dolgok? pl. űrhajó darabok? azokat csak egyszer

nyirog #15025 csak Franklin kaphatja meg mert vele játszol először, amikor aktiválódik a bónusz pénz
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.16. 17:19:52
#15031
de ha eszt letöltöm akkor mi lesz?