Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#15282
Nem tudom megérteni, hogy miért Trevor mindenki kedvence. Egy idegbeteg fasz, akit le kéne lőni....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Overburner
#15281
Ahogy ki mész a városbol és több gaz kerül a gép töltésmezejére a kelleténél 😄

Ezt most lőttem. 😊


Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.17. 16:49:02

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

kill3r21
#15280
Srácok ma többször olvastam hogy vidéken van fps gond, de mit jelent hogy "vidéken" ? Pontosan hol? 😊
Spoilerbe meg egy kisgta moment 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2015.04.17. 16:43:59
Overburner
#15279
Azigen...gamepad?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15278
oneal1 #15262 a HUD-ot kapcsold vissza

most mit mondjak 😄

Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.17. 16:18:44
#15277
Sziasztok! 😄 Gondoltam meglepem magam névnapomra egy GTA 5-el. 😛 Csapatunk egy nagyot, ahol kő kövön nem marad! Ha van kedved gyere és nézz be! 😉
LIVE STREAM
Overburner
#15276
Nálam semmi probléma nem jött fel.

RadeonPro-t sikerült valakinek müködésre birnia a játékhoz?
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.17. 16:05:02

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

madnessmarci
#15275
Hát én azt hallottam hogy ezt az ékezetes hibát javították, meg online részlegen dolgokat. Egyébként patch notest hol lehet találni hozzá?
Utoljára szerkesztette: madnessmarci, 2015.04.17. 15:53:28

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#15274
Ok, én voltam a hülye . Ha valakinek elvesztek a mentések, akkor az azért van, mert ügye csinált másik fiókot is a win.-ben. A mentéseket a játék a felhasználó/név/dokumentumok/Rockstar mappába pakolja, egyikből át kell másolni a másikba, és kész. Minden a régi.
#15273
Tudom, hogy jó játék, mivel végivittem PS-en. Ezért írtam, hogy valószínűleg sok embernek technikai problémája van és azért áll csak 78%-on, mert maga a játék jóval több ennél.
#15272

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Voltan
#15271
Öhm, most akkor jól érzem, az elmondottak alapján, hogy ez a patch csak problémákat hozott?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Mr_no_NaMe
#15270
Hát én nem tudom... Xboxon nagyon hangulatos, fasza játéknak ismertem meg. Hozta a gta hangulatot, teljesen pöpec volt. Visszafejlődés volt a san andreashoz képest némely formájában, de még is többet fejlesztettek rajta. Mintha más irányba indultak volna el. Mind1. Elméletben a dlck és a patchek miatt csak jobb lehet az xboxos legelső verziónál, de ha már azt a szintet eléri, rossz játék nem lehet. Szerintem.
#15269
Hali!
Lenne egy furcsa kérdésem. Hogyan lehet kikapcsolni a preorderes bónusz pénzt a kampányból. Kicsit túl könnyűvé és súlytalanná tette a dolgot.
tutituti
#15268
de,sőt sp-ben a mentés is random előugrik.nem értem miért

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#15267
De igen, legalább is nekem is közel van a felirat a képernyő aljához de engem annyira nem zavar

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

Asperot
#15266
Ja, sajna én is látom, és persze megdöglik a game.

Ahány ház, annyi baj legyen.

wollnerd
#15265
Tudtátok hogy a GTAV rendelkezik...



....Safe moddal? <#kerdes><#vigyor2> Elindítottam, intronál megakadt nagyon, majd rögtön kilépett és megjelent ez a ablak.
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.04.17. 15:26:43

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#15264
Érdekes. Nekem eltűnt.
#15263
nekem onnan folytatta ahol abbahagytam,nem bukta a mentés

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

oneal1
#15262
valahogy sikerült eltüntetnem a körözést jelző csillagokat ..... 😄

hogy lehet visszaállítani?

!Forza Ferrari!

#15261
Aha, kösz. És a mentések? Azok bukta?
Fpocok
#15260
Optionsban van valami safe valami, azt lehet állítgatni és akkor beljebb megy minden
safezone vagy mi. Displaynél talán. Csúszka. Húzd át a másik végébe.

Parasite Eve 2, best game EVER!

SzirmosSzisza
#15259
Nektek nincsen túl közel a képernyő széle a feliratokhoz? Pl a töltő ikon a jobb alsó sarokban pont 0 pixel távolságban van, a felirat is pont a képernyő alján. Ez direkt van így?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15258
nektek nem szokott random előjönni a térkép?

DantesHUN #15256 MSAA-t kell kikapcsolni
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.17. 15:04:12
#15257
Nekem most jönnek le a patchek,egy 56 megás,és a social club is leszed 352 mega patchet

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15256
Na lejött új patch most már elindul az élezetes fiókkal is.

De.

Mi a tök? A képernyő jobb sarkában mi ez a pixeles villogó négyzet? Eddig ilyen nem volt. Ez valami trükk? Valamelyik beállítás okozza?

A másik: miért vette el a mentéseket? Nem lehet azokat visszahozni?
Fpocok
#15255
Gamepadon melyik gomb a rakéta?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15254
És így már nincs több kifogásom, hogy halasszam a vásárlást...
AnuluWork
#15253
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
😊

"Awdsmfafoothimaaafootafootwhscuseme" JB

Shep
#15252
Ú de beteg.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Overburner
#15251
<#eljen>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#15250
Ékezetet? AZÉRT PATCHELNEK. Meg elvileg cpu optimalizációt is tartalmaz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

madnessmarci
#15249
Elméletileg igen De persze az FPS droppolás ellen semmit sem segített ez a patch.

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#15248
Tudom, hogy unalmas vagyok ezekkel az ékezetekkel, de nem tudja valaki, hogy a mostani patchben javították-e? 😄
#15247
Shifttel úszol. A szárazdföldön előrehaladás gombot nyomod merül, ha a hátrafelé, vagy kocsiban fékezés gombot nyomod akkor emelkedik a karakter (tehát invertárlódik az előre-hátra gombok funkciója víz alatt).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#15246
nekem azt irta ki hogy karbantartás van,nézzek vissza később

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15245
Köszi.😊

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Malakai
#15244
Ugyanez. 😞
Log-ban meg "The signature of the file is invalid", úgy tűnik hibásan jön le a patch RS-től... És nem, nincs semmi speciális karakter az elérésben, eddig ment is minden.

@Ironman2: Support oldaluk szerint mennek a szerverek, de remélem igazad van és nemsokára jó lesz.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#15243
Fúj b+, most ebédelek. 😄

#15242
atyaúristen!<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

RatBaG
#15241

Per Aspera Ad Inferi.

#15240
Jó kis patch, letölti az egészet utána elküld egy rockstar service unavailable code 1 hibakóddal.
#15239
viszont bringán sehogy nem fogja a telefont, csak úgy megjelenik. ezt nem tudom miért ne mtudták megoldani.

Overburner
#15238
Ahogy irták érdemes főleg bétánál előtte de ha nincs gond akkor mind1. Verzió számot ne ott nézd hanem az információ -> szoftvernél. catalyst verziója.

mike01010101 #15234 ezzel én is szenvedtem de ha FPS nézetbe váltasz akkor arra megy amerre egerezel.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.17. 13:34:48

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15237
karbantartás van,azért nem megy a social klub,most updatelik a szervert

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Systore
#15236
nem, az Brad volt
mike01010101: azt hiszem ctrl+s, és akkor felszín felé úszik
Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.04.17. 13:30:22
SzirmosSzisza
#15235
Ez az online eléggé játszhatatlan ezzel a sok töltéssel :/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15234
Látom most már lassan a játékról is lehet beszélni, kérdezni nem csak a technikai dolgokról. Egy dolgot nem találok: hogyan lehet a vízben emelkedni búvárkodás közben? Nálam a SPACE-ra lemerül é s nem tudok feljönni.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Fpocok
#15233
Egy pici spoileres kérdés az elejéről. Sosem játszottam vele, szóval...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A Lester az, akit az elején meglőnek? Azért lesz béna?

Parasite Eve 2, best game EVER!