Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

oneal1
#15335
hali!

van valaki aki esetleg csatlakozna Heists-ezni?

akit írdekel írjon privátot és egyeztetünk!

!Forza Ferrari!

francois
#15334
Na sracok koszi a segitseget, sikerult megoldanom. Updatelni kellett a bios-t. Ugy tunik ez egy tipikus problema az nvidia-val. Ha esetleg masnal is az van hogy a jatek vagy a windows csak az integralt kartyat latja, bios update javasolt.
Koszi meg egyszer mindenkinek a segitseget.

Asperot
#15333
steam / steamapps / common/

Ahány ház, annyi baj legyen.

Overburner
#15332
Ja alapbol minden ramot bekell állitani amikor bele rakod a gépbe mert a legkisebbet fogja alapértelmezetten beállítani 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#15331
desktop pc.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15330
Laptop vagy asztali PC?

LasDen
#15329
lehet házat, garázst venni és igen fulll PVP, de van passive mód, akkor nem tudnak kinyírni.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Blekk Síp
#15328
Ja értem. :S Akkor úgy néz ki tölthetem le még egyszer :F

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#15327
Értem, köszi

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#15326
Valaki összefoglalná vagy adna egy linket az online játékmódról ?
A tutorial részt indítottam, megcsináltam pár küldetést, ha ennek vége akkor lehet majd szervert választani ?
Amit elértem megvettem és nálam van az gondolom megmarad, van valami saját ház ahol lehet majd menteni és járműveket tárolni ?
Itt full PVP az egész, aki jön az egyből támad ? (így láttam)


Az új fiókom: DevLupius

Fpocok
#15325
komment
TLDR: A helyes beállításokkal nyertem átlagban 10-14 fpst a tegnapi és előtti teljesítményhez képest.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Blekk Síp
#15324
Valaki nem nézné meg nekem, hogy a játék fájljai hol találhatóak Steamnél?

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#15323
azt sajnos mindig másként kezelte..ha dobozos lettél volna,csak a kódot beírhattad volna..de így..
#15322
Oki-doki. Meg az allkeyshop szerint 43 a legolcsóbb, szal Steamen ezzel a +40-nel olcsóbb is, mint ha SC kulcsot veszek.
Fpocok
#15321
Azt nem tudom, de a nem steames verzióhoz be lehet.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15320
Ahogy haladsz előre, úgy oldódnak fel a sztori bizonyos részénél. Aztán lesznek olyan küldik, ahol több karakter is van és bármikor válthatsz köztük, meg lesz olyan küldi, amit csak egy meghatározott karakterrel csinálhatod meg. Egyébként meg sztori módon kívül szabadon válthatsz azok között, akiket már feloldottál.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.04.17. 19:17:30
Blekk Síp
#15319
Heyy, ha letöltöttem a csunya verziót, akkor azt nem lehet valahogy bemásolni a Steamhez, hogy ne kelljen újra leszednem, ha közben meg is vettem?

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#15318
Már most mondom ha nem akarsz szívni a Social Clubbos letöltéssel akkor vedd meg Steamre....Ott gyorsan zajlik minden...Én a mai javítással se szívtam. Pár perc alatt megvolt.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#15317
Teljesítsd a küldiket, majd ők is bekapcsolódnak a történetbe. Aztán majd váltogathatsz köztük kedvedre bármikor.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#15316
Fiúk, hol a legolcsóbb most és ott mennyi? Csak mert van 20 euróm Steam fiókomon és ha nem olcsóbb sehol se, mint 40, akkor kitoldom és megveszem Steamre.
#15315
Most akkor hogy van ez a sztori mód? külön kell átváltanom egy karakterre amelyikkel akarom játszani a sztorit vagy folyamatosan lassan jön be a másik két karakter a történetbe? nemrég kezdtem...

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

Rita79
#15314
Itt elég darabosnak tűnik a grafika nálad.

Visszavettem very high-ra a grass-t, és így már nem esik 25 alá a legextrémebb hegyvidékeken sem. Viszont a városban a parkok, vagy egyéb füves járdaszigeteken borzasztó ocsmány a fű. Tényleg olyan, mintha egy műfű szőnyeget terítettek volna oda. És ez ultrán sem jobb.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#15313
Pilóta már voltam (10-es szintű vagyok), a többieknek nem tudom mit kell csinálni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

koltony
#15312
Gibor én mennék heist re, írtam sg pm be
Terawatt
#15311
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Fú az ilyen barmokat de fejbe rúgnám akik ilyen configgal megkérdezik, hogy elfutna-e nekik a gta vagy akármi....

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#15310
Ha esetleg valakit érdekel...

Keresnénk 2ember ma estére Heistekhez, Teamspeak szükséges 😊 Ha valakit érdekel írjon PM-et.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

tutituti
#15306
mi vagyunk prisonban ketten.a helis nem teszi a dolgát,a pilóta meg hát menekül.de valahogy sose sikerül neki.és lvl 1-10 között dobál be aki még helit se vezetett.így elég nehéz.Én elvezetem a helit is sőt pilóta is leszek,csak tudjuk le a küldetést.

Tehát hiába érünk a prison végére a két másik miatt vége lesz idő előtt
Utoljára szerkesztette: tutituti, 2015.04.17. 18:50:00

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#15305
Hol akadtatok el?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Rita79
#15304
"Tokaj szőlővesszein
Nektárt csepegtettél."

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

tutituti
#15303
kéne két ember a prison heistre legalább lvl20 legyen.ts-re ugorjon fel.mert ma már két órát szenvedtünk de kommunikáció nélkül esélytelen

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Sztivi05
#15302
Az engem is érdekelne hogy lehet működésre bírni a kormányom : Logitech formula force gp
Amúgy nagyon jó a játék .. megérte megvenni 😄
Utoljára szerkesztette: Sztivi05, 2015.04.17. 18:20:30
Rita79
#15301
Nekem eddig semmi nyűgöm nem volt sem a letöltéssel, sem a telepítéssel, sem az updateléssel.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Fpocok
#15300
Benchmark eredményeit hova írja? Véget ér, de nem tudom meg, mennyi az annyi.

szerk MEGVAN
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.17. 18:02:47

Parasite Eve 2, best game EVER!

Piszkos  Fred
#15299
Nekem is ugyanez :/ van olyan nem-steames, akinek felment gond nélkül?

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Overburner
#15298
Ja ezt várja haverom is hogy legyen ismét elérhető.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#15297
Jó pár napja elfogyott nekik. Én GMG-n vettem. 13100 volt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#15296
Ez meg milyen nyelv? 😄 Atyaég 😄
Overburner
#15295
Nuuvem a jollyjoker szerintem. <#zavart2>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

kill3r21
#15294
Tojok a fűre 😄
Srácok, amúgy hol a legolcsóbb most a játék digitálisan?
Overburner
#15293
Azért mondtam én hogy nem tudom mivel lesz szebb vagy jobb de eszi az fps-t az az egy fokozat.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

kill3r21
#15292
Very Highon volt! Átettem Ultrára! 40Fps lett a vége "vidéken" -20 fps 😄
Overburner
#15291
Hát akkor qrvajó géped van 😄 Vagy csak másoknak akad össze valamijével. Elvileg Grass cimen fut vagy Vegetation nem tudom már. De Ultrán elég sok gépet megakaszt. 😄

ldavid #15286 Az jó gamepad <#idiota> én is azzal tolom. Amúgy én bennem is felmerült a kérdés hogy what the fuck is that number.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15290
pénzszállítókkal szerintem nem érdemes szarakodni. valami 5 rongyot szereztem belőle.
RiCSi1234
#15289
tömény Agyfasz ez a BenBuja. 😄

GTA V (*.*)

#15288
Valaki játszik kormánnyal? Van egy g27-em, de nem tudom működésre bírni.
kill3r21
#15287
MEgnézem ha megmondod, melyik az az opció, de elvileg az MSAA-n kivül, minden csutkán van! 😊
#15286
aha, 105 billentyűs gamepad <#idiota>

amúgy karakterváltáskor a fejek melletti számok, a küldetések számát jelzik?


LasDen #15282 nekem sem kedvencem, de vannak jó szövegei
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.17. 16:59:20
Overburner
#15285
Vagy csak nincs felhúzva nagyon a Grass nálad. Ultrán nagyon megzabálja a gépet. Még VeryHigh-on is meglátom hogy esik az fps.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

kill3r21
#15284
Voltam már a vásoron kivűl és nem tünt fel lassulás, akkor lehet ezt is gépe válogatja
Overburner
#15283
Nekem se a kedvencem nyugi 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie