Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tomsteel
#15586
Röviden leírnám a véleményemet ha nem gond:

Ennyi év csúszás után kaptunk egy bughalmazt, nehéz lenne szépíteni. Egy Heist-et nem lehet végigvinni valamilyen idegesítő bug nélkül, már ha egyáltalán nem fagy ki a cutscene.
Gyűlölöm, mikor a játék szándékosan akar halálra szopatni a legátlátszóbb módon, például mikor autók lehetetlen íveken közlekednek csak azért, hogy megzavarjanak, vagy a szuperképességű ellenségek a missziókon. Orrunk előtt spawn-oló járművek nem csak frusztáló, de hihetetlenül illúzióromboló is.

Nem értem az egész nyamvadt játék koncepcióját.
Szerezzünk pénzt azért, hogy a sok retardált között cruise-oljunk a városban?? Ez lenne a nagy terv?
Ha megoldották, hogy a deviáns viselkedésűek kiiktatásáért plusz pont jár, akkor MI A TÖKÖMÉRT NEM JÁR MÍNUSZ HA EGY NORMÁLISAN BÓKLÁSZÓT LŐNEK AGYON?????

Fizika kiábrándító, 4-hez képest pláne, egyáltalán nem esik jól A-ból B-be eljutni, nemhogy versenyezni bármivel is, az eltöltött idő nagy része így is azzal megy el, hogy LEKÜZDJÜK a távolságokat.

Chat-be írni nem lehet anélkül, hogy a leütött billentyűket ne kezelné utasításnak a játék, ehhez külön gratulálnék, gyakorlatilag a alapokat is elcseszték az átírásnál, innentől mit várjon az ember. Letöltetik velünk előre ezt a töménytelen mennyiségű adatot, majd a megjelenés után órákkal kiadnak egy 5 gigás patchet, néhágy kb/s sebességgel igazán élmény volt kivárni.

Remélem Ti élvezitek, mert nekem múlik a varázs!

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Tikal
#15585
remélem nem hitte senki, hogy pc-n nem lesznek bug-ok vagy éppen crash 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#15584
Ez komoly? Még ilyen bug-ok is vannak, amik miatt küldetéseket nem lehet megcsinálni? Nagyon ügyes...
Fpocok
#15583

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#15582

Parasite Eve 2, best game EVER!

Palinko
#15581
óh a fenébe azt a vadászóst én már megcsináltam a fene gondolta volna, hogy akkor kikapcsolták a wanted levelt 😄 de legalább látom nem csak nekem vannak vele gondjaim, de létezik, hogy a konzolosoknak ennyivel könnyebb dolguk volt? valamit ki kell találnunk, nagyon fáj rá a fogam. a Rhino tankot próbáltam és csalódás volt, egyszerű lövedékekkel szétlőtték semmi spéci helikopter vagy AT lövedék...
Fpocok
#15580
1. Full unlocked retailból lehet csinálni eredetit. Csak le kell szedni hivatalos oldalról a setup toolt, és megadni a célt, ahova raktad a 65gb-ot.
2. Szerintem igen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15579
annyira nem járok még előre,sőt majdnem az elején vagyok még a storynak,a mellékküldetések is elfogytak 😊

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15578
Miután a warezzel ki tudtam próbálni, hogy normálisan megy a cucc, ezért úgy döntöttem, hogy jövő héten beruházok a dobozos verzióra. Előtte azonban lenne 2 kérdésem:
1: Az eredetit muszáj lesz a saját lemezeivel feltenni, vagy elég, ha csak beaktiválom valahogy a warezt?
2: Az eddig használt mentést át tudom majd tenni valahogy a "normális" rgsc accomra, vagy kezdhetem elölről az egészet?

#15577
próbáltam jó párszor de nem jutottam messzire, nagyon durva.
viszont itt azt írják el lehet kötni egy küldetésben.

Ironman2 #15567 ja, igen neked. nem tudom segít-e, nekem még nem volt ilyen, lehet hogy te előrébb jársz.
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.18. 21:35:01
Tikal
#15576
kapcsold be a Pc-d és csináld meg ott.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#15575
Kár 😞

xido #15568 Én is ma kezdtem eléggé el vagyok veszve még de telefonon fogsz kapni küldiket amiket lehet egyedül vagy többen is csinálni. Majd szeretnék itteniekkel küldizgetni a későbbiekben 😄 Biztos jó lenne.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.18. 21:04:04

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Palinko
#15574
lesz még ilyen 😞 van quest amit csak úgyeskedve tudtam végrehajtani. az a Blitz nevű
#15573
ugyanez volt nálam is első alkalommal

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15572
Sziasztok!
Még anno XBOX 360-ra megvettem a játékot, most szeretném PC-n tolni. Sajnos Gold előfizum már lejárt, így a social club-ba nem tudok bejelentkezni és profilt regisztrálni. Van valamilyen mód, hogy Gold nélkül is párosítani tudjam a Soical Club hozzáférésemet az Xbox játékommal? Esetleg más módja hogy átköltöztessem PC-re? Igazából a 3D support miatt érdekelne, soha sem játszottam real 3d-s játékkal még az Xbox verzió meg nem tudja.
Előre is köszönöm a segítségeiteket!
Palinko
#15571
nekem ilyen nem fordult elő, mert lehet a ? missziókkal ütöttem el az időt. egyébként IRL időben mennyi 1 hét a játékban 3 óra körül?
LasDen
#15570
az csak az elején volt. De akár egyedül is megcsinálhatod. Lehet császkálni meg minden szart....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#15569
Kikapcsoltam az autó mentést és direkt nem FPS nézetből toltam 3x-ra hátha az a bakis még , és akkor sikerült 😊 Lehet ezek közül okozza valamelyik...

#15568
Online gyorstalpalót kérnék szépen..
beléptem,bevárt még 5 embert a szerver,autóverseny..aztán beültetett minket egy kocsiba,mentünk valami melóba...
csak csapatos az online,vagy szólóban is lehet majd császkálni,akár küldetést is kapni mmo jelleggel?
#15567
ez nekem ment? köszi!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Palinko
#15566
10 szer neki kell futni
Győri Devi
#15565
Sziasztok!

Heistre keresünk 2 főt haverral (lehetőleg 18+). Ha valakit érdekel írjon ránk ingame K1ryuu vagy Sethniel néven megtaláltok, illetve bent vagyunk az sg-s crew-ban is.

やられたらやり返す。倍返しだ!

PDes
#15564
Helló.

Van az a küldi mikor amandát megkell szöktetni a rendőrautóval meg a tv-be lévő csávóra kell robbantani a telefont 😊 Eddig oké csak ez után hova kell menni? Mert járkálok de valahogy nem lelek rá! 😊

Ha éppen egy pillanatra nem tudod, kié a hatalom, akkor nézd meg, ki az, akit nem lehet büntetlenül szidni.

#15563
Azzal mit tudok csinálni hogy a játék összeomlik az első nagyobb rablásos feladat végén ? 2x megcsináltam... és pont a végén mielött mentene a játék beugrik az ablak h a GTAV.exe mittudom én és kilép...... :/

Sztivi05
#15562
Ezt találtam : http://gtaforums.com/topic/593821-turn-engine-off-and-on/

It's NOT possible to leave the engine running after exiting your vehicle or while sitting inside of it (Sometimes it happens randomly when you exit it though).



You're not able to control the engine state like you were in GTA IV (Pressing Y/Triangle quick - Holding Y/Triangle).
Palinko
#15561
köszi már megtaláltam 😊
#15560
Arra van valami mód, hogy FPS módban sétáljak? Amikor átváltok rá, akkor automatikusan elkezd futni.
Dency
#15559
tessék

#15557
De a a benchmark 100% hogy bugos, nekem is ugyanez volt mint amit leírtál, megy a bench , egyszercsak ott találom magam az első küldetésnél de ugyanúgy nem tudok mozogni 😄 Mondom mi van???

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

Palinko
#15558
ok köszi, majd mondd el mire jutottál a géplopásban
Fpocok
#15557
Nektek a benchmark nem szokta összefosni magát? Volt már olyan, hogy betöltöm és a storyt töltötte be, de nem tudtam mozogni. Az egyik első alkalomkor meghaltam a repülős részen meg ilyenek...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15556
ezt én is hiányolom

Palinko #15555 a fejléncben a linkeknél van link a magyarításhoz
+ a jet lopást később megpróbálom én is hátha összejön
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.18. 19:19:55
Palinko
#15555
ha adsz linket beszállok segíteni
Dency
#15554
Na úgy döntöttem nem kezdem el a sztorit még nincs kész a magyarítás. Nyárra igérik, addig meg elleszek mással. 😊

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

#15553
Nekem olyan problémám van, hogy még az elején van egy küldetés, amikor az ékszerrablást kell előkészíteni és el kell lopni a taktikai terepjárót. Elkezdem követni őket, de amint odaérek, hirtelen eltűnik a küldetést jelző ikon és egy üres rendőrautó marad csak, amiben nincs senki. Valaki nem találkozott ezzel?? Carabine Rifles a neve
#15552
Michael trailere alatt pont az a szám volt.
Vadnokedli
#15551
Vsyncet tényleg ne használjátok- Drasztikusan lehúzza nálam bizonyos időközönként az FPS-t. 280X (especiel)

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Sztivi05
#15550
igen igen ... kicsit egyszerűbb ha gyorsan el kell húzni valahonnan 😄
Overburner
#15549
Ez engem is érdekelne. 4-ben ha hosszan nyomtam a kiszállást csak akkor állította le a motort.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#15548
A Rock Radioban egy Queen szám szólt, amire Michael bólogatott a piros lámpánál.😊 Ezek olyan apróságok, amik mindig megnevettetnek.
Sztivi05
#15547
Úgy nem lehet kiszálni a kocsiból hogy közben nem állítja le a motort ...? ha lehet hogyan egyszer sikerült ..
Palinko
#15546
nem akarom elhinni, hogy nincs könnyítés a konzolosoknak.... vagy 50 szer próbáltam és mindég lelőnek. ha épp 2 tank van elöl, esélytelen, de felszállás után 1-2 másodperccel már kapom is a rakétát.

#15545
Mint ha olvastam volna megjelenés környékén (csak azóta rengeteg info áradat volt) hogy a moddolás elméletileg már lehetséges. Olyan jó lenne egy abroncs tapadást+fékerőt csökkentő mod! Szerintem óriásit dobna a játékélményen, mert bár elég gagyi az autók fizikája (4-esé jobban tetszett), nem olyan reménytelenül fosch mint Wáccsdogz esetében <#vigyor2>

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

Adam Jonas
#15544
A legjobb az, amikor a mentő üti el a kocsiból kiszálló embert. 😄

Overburner
#15543
Értem.

AMD-m van. Catalystban ilyet meg hirtelen nem találok 😞

Bár azt hiszem meg van. Mindjárt kis is próbálom.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.18. 18:18:16

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

MerlinW
#15542
capslock a boost, space a power tekerés

[merlinw.org]

#15541
vagy vársz (alvás segíthet - trevor 12 órát, franklin 8at, Michael6-ot alszik)
vagy vásárolsz, pl taxis céget
#15540
san andreasból kiindulva jobb bal klikk gyorsan 😄
Utoljára szerkesztette: xido, 2015.04.18. 18:05:48
deep
#15539
Azt cseszheted, mert a monitorod 60Hz-es. Ha nVidia karid van, akkor nVidia vezérlőpult - felbontás módosítása - testreszabás - egyedi felbontás létrehozása.
kill3r21
#15538
Imádom a gta véletlenszerűségét, ebbe ma futottam bele, beavatkozás nélkül 😄
persze azért na 😄
Love it
Dency
#15537
Ha rendszerparticíó és van rajta bőven hely akkor csak arra tedd. Többi winyón én kikapcsoltam.

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W