Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Palinko
#15636
én is leraktam már a kocsit, de végül áthelyezni próbáltam, de nem jött össze, el is tűnt, aztán krosszmotrot tettem le. simán odamész és áthajtod, de jó hogy megoldást találtál
#15635
Miután már el volt helyezve az autó, és nem volt elég "közeli" mentésem, ezért más megoldást találtam a net bugyraiban. Konkrétan ennél a missziónál is a "kocsiból fegyverrel" bug jön elő, csak itt fordítva működik. Nem akkor fagy meg, ha kocsiból akarsz fegyvert használni, hanem akkor, ha nem azt csinálod.
Megoldás: amikor fellököd a vontatóval a páncélautót, nem szabad kiszállni, hanem a kocsiból kell rádobni az ajtóra a sticky bomb-ot. Aztán arra is figyelni kell, hogy a kukásautót ne sticky-vel pusztítsd el (meg semmi olyannal, amit gyalog eldobsz - gránát, molotov, mittomén), hanem bárhogy máshogy, pl. üzemanyagtank szétlövéssel.

Valamit kezdhetnének már ezekkel az elcseszett bugokkal, mert rohadt idegesítő, és enyhén szólva is epic fail, hogy másfél év "ráhúzás" után benne hagynak ilyeneket (amikor a konzolos verzióból 1 az 1-ben át lehet emelni ezt a részt, így érthetetlen, hogy miért bugos).

#15634
Már megint csesztek bugokat a játékba. Az miért van hogy 59Hz jelenik meg a felbontás mellett, nem pedig 60Hz? A többi felbontásra is igaz, mert mind egyel kevesebb, aztán így kavarodást okoz. A beállítások mennyiségével meg vagyok elégedve, viszont pont azokat felejtik ki amik érdekeltek volna, pl. kontrasztállítás, színmélység állítás. A 4-ben voltak ilyenek.
Carlos
#15633
Konkrétan erre gondolok, van valakinek valami ötlete?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Þór vígi þessi rúnar

#15632
Van olyan akinek még nem működik? Mert nekem még mindig nem tölti le. Most fogom újra rakni a winfost. Ékezet nem volt a nevemben.
Carlos
#15631
No, nekem is előjött a karakter körül négyzet alakú izé de csak az árnyékoknál. Ennek van valami orvossága?
Eléggé zavaró. Főleg hogy az elmúlt 3 napban ilyen nem volt és nem piszkáltam a beállításokat.
Az árnyékok részletességének állítása jó lenne, csak éppen akkor felére esik az FPS. 😞

Þór vígi þessi rúnar

wollnerd
#15630
A Frankin garázsában (eddig csak ez az egyetlen jászható karakter még) csak egy speciális jármű van, nálam. nincsenek azok a járművek amelyek az xbox 360-on voltak a dlc-k letöltésével...
Lehet-e vhogy hozzájuk férni a pc-re is?
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.04.19. 09:02:12

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

RiCSi1234
#15629
Szép a játék, szó se róla. 😊

GTA V (*.*)

#15628
Oh, ez király! 😄 Én még egyelőre a szinglit nyüstölöm. Tegnap szó szerint csak néhány percre belenéztem a multiba. Főleg a karaktergenerálásra voltam kíváncsi. A videók/képek alapján nagyon jópofának tűnik és jobban bele akarok majd merülni. Nagyon rég nem multiztam semmivel. ^^
Tomsteel
#15627
Persze, meg nyilván némi randalírozás, akár rendőrökkel szemben belefér, amihez kellenek a fegyverek, Passive módban ezeket is elveszi és átlátszóvá tesz mindenkit. (jó lenne egy gyors kapcsoló hozzá, menüből kikeresni körülményes) Másik játékos játékának tönkretételét nem tolerálom. Kedvencem mikor közös küldetés végén a háza előtti kivonulás után közvetlenül lő agyon majd felszedi az elhullajtott pénzemet.
Utoljára szerkesztette: Tomsteel, 2015.04.19. 08:42:57

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

#15626


Saját

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Vadnokedli
#15625
Hogy lehet 102%-os egy Statja Michaelnek?

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#15624
egész pontosan enable/disable passive mode,bizony..csak szivatós,mert van erőszakos küldetés,amihez vissza kell kapcsolnod..és van valamennyi idő,ami kapcsolgatás között el kell,hogy teljen 😊
MerlinW
#15623
Tudtommal online van egy immune opció, azzal nem tudnak lelőni freeroam-ban

[merlinw.org]

MerlinW
#15622
<#nyes>

[merlinw.org]

#15621
hát ma este kicsit nekimentem az online-nak..elején szép volt..aztán valahogy elkezdte enni a gépet mocskosul,pedig nagyon nem is volt olyan tömeg..bár...kiváncsi leszek single hosszabb pörgetésénél is átmegy-e diába ennyire...lehet akkor csak apródonként nyomhatom,mert túlhevítheti a kártyát..
#15620
Ma este röviden



Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Heist után itt folytattuk


És így végeztük 😄

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Vraaanyek
#15619
aki über-autókra vadászna, ajánlom downtown nyugati részén lévő nagy garázst 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#15618
Már megvan közben,csak abba a retek ventillátorba nem találok bele.D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15617
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


azt mondja dobjam bele a BZ gast a ventillátorba,nézem az inventoryt,sehol nem látok BZ gast,fennt vagyok a tetőn ahol kijelölte a pontot,megpróbáltam gránáttal,de kicsit hangos volt,és vége a küldinek.Hol a BZ gáz?


Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.19. 01:45:13

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Palinko
#15616
ja épp ma emlegettem ezt a Blitzeset, hogy fagy, oda kell parkolni a pali házához közel, hogy ne legyen a zoomolás
Palinko
#15615
na nekem is sikerült egy olyat mint neked, csak még azt néztem mivel tolom majd be a hangárba jött egy jumbo és elkaszálta 😄 olyan meg párszor, hogy levegőben fogyott el a szufla a hajtóműből. de ahogy nézem még a cheatek sem segítenek most 😞 pedig jó volna egy ilyen gépmadár
#15614
Tárgytalan, találtam rá megoldást.

Vraaanyek
#15613
cheetaht meg zentornot nem találtam, de mást igen... 😛 (ti hogy illesztetek be képet? nekem nem működik egyik gomb se...)
Utoljára szerkesztette: Vraaanyek, 2015.04.19. 01:26:51

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#15612
A Blitz Play másnak is megfagy, amikor a végén váltana Franklinről Michaelre?

#15611
ettől még a játék nagyon élvezhető,de nem fejlesztek gépet most azért hogy csillogóbb legyen minden,és több fűszál a réten.DD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15610
nekem sajnos normalon feljebb nem lehet rakni,az 1gb-s videókari miatt,sorry ha valakinek bántja a szemét a pocsék textúra

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Tikal
#15609
milyen gépeken toljátok srácok, mert egy némelyik kép majd hogy nem PS3 szintű...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Vraaanyek
#15608
de most a pc verzióban ezek a DLC-k alapból benne vannak amúgy, amikben ezek az autók vannak?

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#15607
már nem tudom. hajtottam nagyban, aztán oldalról kigurult vele egy nő.
itt emlegetnek valami belvárosi parkoló garázst, ott szétnézhetsz
Vraaanyek
#15606
Atyavilág, és hol jött szembe? én még a cheetah-t próbálom becserkészni, de sehol...de ilyen csoda hol jött szembe?? 😮

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

HeadHunter86
#15605
Nekem sincs bug. Bár én főleg single-t tolok. Az faszán megy.

#15604
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

vazze,nem bírom a tempót.DDD




ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Palinko
#15603
én úgy siettettem, hogy kilőttem alóla a szukát shotgunnal 😄
#15602
ez single volt, az online-t még nem kezdtem el.

Palinko #15597 szerintem mákom volt, épp nem volt tank sem a környéken, aztán felszállás után forogtam párszor hogy ne találjanak el
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.18. 23:35:00
#15601
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Szarrá röhögtem magam,küldetés közben meglát Chop egy másik kutyát,aztán jól megdöngeti.DDDD



ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Vraaanyek
#15600
ez csak online??

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

LasDen
#15599
Harci díszben....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Palinko
#15598
egyébként több milliót vertem el 3 kocsira, erre kiderül, hogy 2 verseny van 😄 meg 140től egyik sem megy jobban ami csak 200 km/h
Palinko
#15597
komolyan. nem véletlen a 2 update, a másikat végigjátszás után tettem fel

ldavid #15593 rakétákat hogy kerülted el? nincs cliff?
lalakov
#15596
<#worship>
Fpocok
#15595
wintradelés csalásnak számít, szóval... 😊

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15594
Megvettem garázst Groove Streetsen Franklin-el Adott egy fasza kis kocsit.Lehet választani special járgányt.Elegy RH8 a neve.Mellékküldetés verseny,kanyarokban használom a belassítást,a la Need for speed,nagyon jól müködik itt is.Simán első lettem!
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.18. 22:36:43

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15593
és bazmeg sikerült, de landoláskor az eleve sérült gép beadta a kulcsot... most FTW? tolni nem tudom 😄


Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.18. 22:35:19
#15592
Kár, hogy semmi csalás nincs benne.
Fpocok
#15591
Csaló. Ne csalj!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#15590
Hali! Valaki nem akar race win-t tradelni? Criminal records-nál fél perc egy verseny. Nincs az az isten, hogy én rendesen megpróbáljak nyerni vagy 50 versenyt muscle car categóriában.... TriEdgeTV a nevem
#15589
Növelik a statokat, mint pl a Stamina.
lalakov
#15588
A sportoknak van valami értelmük vagy csak poénnak van benne?
SzirmosSzisza
#15587
Ha ez megnyugtat nekem 17 óra játék alatt nem volt semmi féle bug 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás