Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16364
Fiúk, bekapcsoljátok a passzív módot is meg is van oldva a dolog. A legtöbb küldi, aktivitás úgyis külön instance-ben megy. Szóval nem nagyon vagytok korlátozva, ha aktivitások között passzívkodtok. Ami pedig a szintet illeti, ha te vagy a host, akkor be tudod állítani, hogy hozzád hasonló szintűeket hívjon be.
#16363
ha a 'noob lvl3-as' nem tudja mit kell csinálni, akkor el kell neki mondani, ugyanis lehet kommunikálni szóban és írásban is.

annyira izzadság szagú ez a kötekedés az online-nal kapcsolatban, hogy nem igaz 😄 ' megölnek 3 percenként.....' és akkor mivan? 😄 kb 2 sec a respawn
vagy 25 féle küldetésikon van a térképen csináljátok azt, fejlődjetek, szerezzetek pénzt és akkor nem lesz sírás hogy lelő a köcsög lvl200-as free roam-ban

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

PhantomAss
#16362
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem neked szól igazából, és nem is akarok flémelni, de azért szerintem nem teljesen jogos a ban. Ha megveszek valamit (kifizetem a megállapított vételárát) akkor onnantól az az enyém, tök mindegy miről van szó, kivéve a szoftvereket, mert ez egy igen érdekes állatfajta. Ha veszek egy autót= használhatom bárhol,függetlenül attól hol vettem és mennyiért. Ha veszek egy kiló kenyeret= megehetem bármikor, nem csak holnap délután négykor a felét.
Ha veszek egy szoftvert= nem az enyém teljesen? DRM korlátozza a használatot? Megszabják hányszor telepíthetem? Adott régióban használhatom csak?
WTF?
Ennek semmi értelme az Internet korában. Állapítsanak meg egy globális árat és adják mindenhol annyiért.

GOOBY, pls

#16361
A 2 kezem 2-szer nem lenne elég hogy összeszámoljam hány online játékkal játszottam már, pont etz irtam, hogy soha egyikben sem volt még ilyen.
Játszik vele annyi ember, hogy gond nélkül meg tudnák oldani azt, hogy egy szintüek kerüljenek össze azonos realmban. Ha mindenki mondjuk 5 szinten belöl van, akkor máris ki lenne küszöbölve az hogy "sebezhetetlenül nagy szintü" játékos gankeljen az utcán.
Arrol nem is beszélve hogy egy heistet is olyan randomitással rak össze, hogy lvl 3-tol lvl 47-ig van benne playa, itt meg simán szivhat a nagyobb szintü mert egy "noob" lvl 3-as nem tudja hogy mit kell csinálni.

#16360
Kurva anyjukat, hogy a brazil régióban csak braziloknak akarják eladni a játékot. 😄 Csoda hogy egyáltalán idáig meghagyták ezt a kiskaput.
wesker24
#16359
Engem nem érdekel csak leírtam véleményem azt kész eleve nem játszok ilyen Online játékokkal GTA 5-öt se az Online miatt vettem hanem a Single miatt az Online részt meg majd csinálom Passive-ban azt ennyi !
#16358
Miért is logikus ez ? Elvárják,hogy az ember megvegye majdnem 3x annyiért steamen pl.. ? <#conf> Csak hogy még egy program futhasson a háttérben.. ? Nem valami logikus dolog. Elvégre az ember így is meg úgy is fizet érte. Ha az olcsóbból több fogy az jó,de ha drága abból nem vesznek annyian. Úgy látszik,ez olyan dolog amit a kiadók nem fognak fel agyilag.

Tikal
#16357
Mit vartal? Ez egy online játék, mindenféle ember jatszik. Nem szoktam alacsony szintű játékosokat gyilkolaszni de tudom hogy sokan igen... Majd túl lesztek ezen os, de most úgy sirtok itt mintha nem játszottatok volna meg soha online játékkal....

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SzirmosSzisza
#16356
Hát, Heist alatt nem öl meg másik player, free roam meg ilyen sajna. Igazából a halál nem számít semmit.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Vadnokedli
#16355
Ez így van 50-50%. És teljesen jogos a BAN.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#16354
Sziasztok! Ma végre megint elérhető a Nuuvemes GTA5, örültem is amikor megláttam 😊 De, google fordítóval ,már érdekes dolog jön elő.. :
" REGION LOCKED: This game is restricted to Brazil . Any attempt to activation by RSC accounts other than Brazil are subject to cancellation of the key and RSC account ban. " Tehát ha megveszem, azzal a chrome cuccal amit régebben itt írtak ,hogy mi és hogyan kell vele, akkor lehet ,hogy kidobtam az ablakon azt a majdnem 8400-at .... ? Mert fogja a *** Rockstar és lebannolja ? <#kocsog> Ha ez tényleg így van, akkor rohadjanak meg..

#16353
Próbálta már valaki a simple native trainert?

#16352
Jól megmondtad. Így is kell. Nagyon Helyes!Kemény vagy , igazad van, elvégre egy online játék..nehogymár! Jól megmondtad a kezdőnek...<#guluszem1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
IRÓNI)A BAZD MEG HA VALAKI NEM ÉRTENÉ

Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.04.24. 13:08:27
ElfQT
#16351
Eh, kérdés akart lenni:
"Kódot neten dobozos árban nem lehet kapni ?"

Vigyázat, a leopárd harap!

wesker24
#16350
Miért te hogy neveznéd azt aki épp hogy csak elkezdte a játékot jön ki bármilyen üzletből már agyon lőttek a sok buzija még ennél is rosszabb gránátot dob be vagy már az üzleten belül agyon lő !

Az ilyen playereket szokták hivni balfasz hülye gyerekeknek aki arra verik ki nap mint nap hogy bárkit agyon lönnek csak úgy szórakozásból !

Söt van még rosszabb is amikor még be se rakott játékba a gép épp hogy csak Bespawnolt a gép a térképre már halott vagy mert már akkor szarrá lönnek !
wesker24
#16349
Azt tudom hogy van Cooldown a Passive Modenak is amikor Questet akarok csinálni akkor kikapcsolom és megcsinálom a questet ha végeztem addigra lejár a Cooldown és ennyi visszakapcsol !
Carlos
#16348
Kemény vagy Csoki!

Þór vígi þessi rúnar

Tikal
#16347
OK és indok nélkül, LOL.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#16346
Az ilyen passive mode kapcsolgatókat szoktuk szivatni mint te, mert azt hiszed csak ugy lehet nyomogatni bármikor 😄

Ha nektek nem elég védelem az hogy passziv modban játszhattok akkor tényleg jo bénák lehettek. Vagy eddig Minecrafttal játszottatok csak?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

LasDen
#16345
biztos én csinálom szarul, de engem soha nem lőttek szarrá, nem vegzáltak, mikor nem akartam. A legelején egy alkalmat kivéve soha nem voltam ilyen szarakodásnak kitéve. Nem tudom ti hogy csináljátok, hogy folyton hazavágják az élményt nektek...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#16344
Igen, igy leirva nagyon tetszene, de én az együtt játszást nem ugy értelmezem, hogy 3-5 percenként megöl egy másik playa az utcán, ok és indok nélkül.

Tikal
#16343
Ez van srácok, kemény világ van Los Santos-ban, ha nem vagytok elég erősek elnyomnak 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#16342
A solo egy k*b*sz*tt király cucc, nagyon tetszik, nincs is vele semmi problémám. Csak az online rész az amit nagyon nem gondoltak át, igy gyakorlatilag "casual" módban játszhatatlan.

SzirmosSzisza
#16341
Ha nem szeretnél másokkal játszani indítsd privát játékot és akkor csak te leszel, bár úgy nem látom mi értelme van GTA Online-ozni. Illetve az online lényege, hogy együtt játszol más játékosokkal, na most ha ezek téged zavarnak akkor ott a single, amiatt is bőven megérte már a játék.

Amúgy egyedül tényleg nem a legjobb az online, de azért a szart eléggé erősnek érzem rá. Amúgy ha fejlődni akarsz menj el flight schoolba, mire végig csinálod lesz pénzed alap fegyverekre (special carbine + sniper) illetve fejlődsz is pár szintet.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16340
<#buck>

Peet81
#16339
nem kell passive modba menni ott van solo session vagy closed friend session azt ennyi

Battlelog / Steam: Peet81-07 i7-3770 3.4GHz, Corsair Vengeance 4x 4GB, Radeon R9 270X OC 4GB,

wesker24
#16338
Szerintem az Carlosnak ment nem neked ! xD
wesker24
#16337
Jah ez igy van vannak olyan értelmesebb Online játékok ahol a kezdők védelmet élveznek és nem ennyire agresszivek mint a GTA Online-ba 😄
#16336
És ne szarozz engem, Nem kell személyeskedni

wesker24
#16335
Ezt mondom én is Passive Mode ON azt csináljuk amit kell ha látok valakit aki jönne Passive mode vissza kapcsol aztán akkor löjj szét te hülye köcsög XD jah hogy nem tudsz akkor rábasztál xD
#16334
Több mint 15 éve játszok online játékokkal és soha egyikben sem volt még ilyen, a kezdök mindenhol védelmet élveznek az elsö lépéseknél a vérpistikékkel szemben

Tikal
#16333
<#wow2>
Nekem ez alapján úgy tűnik te vagy a szar.... komolyan azt vártátok hogy kezdő játékosként nem fogtok szopni az erősebbektől? ... Rakd magad paszivba és fejlődj ha zavarnak a többiek.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ElfQT
#16332
Kódot dobozos árban nem lehet kapni (csak kódot, nem nagyon jutok el boltba...).
Ha jól számolom a bolti 14k, steam key meg 60 EUR, azaz 18k.

Vigyázat, a leopárd harap!

wesker24
#16331
Az összes Online játék ilyen egy nagy rakás SZAR ! Ilyen volt ilyen lesz amig világ a világ ! Mindig lesznek ilyen balfasz buzi fejü playerek akik arra verik maguknak hogy hő de fasza gyerekek mert szarrá tudnak lenni mindenkit ! Az ilyen nyominger hülye playereket agyon kéne lönni mind !

Csak annyit tudsz csinálni ellen hogy Passive Mode-ot bekapcsolod azt ne tudnak kinyírni ennyi ! Én is Passive mode-ba játszom mert már 3x-szor agyon lőttek volna ! Csal rácesztek mert az ilyen nyominger barmok akkor nem tudnak mit csinálni XD
Tikal
#16330
Mégis mi a faszt vártál? Hogy kettes szintüként nem fognak alázni? 😄

Milyen autóval volt? Insurgent? Vagy egy sima auto full armor?

PS3-on az uj játékosoknak még annyi fegyvere sem volt mint neked lehet most, mert a fegyverboltban a jobb oldali fal üres volt. Most uj játékosként olyan fegyvereket vehetsz amiket régebben csak lvl 50 vagy felett lehetett megszerezni, szóval ne sírj emiatt 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#16329
"Ahogy te csinálod" ezen mit értessz?
Mert Én sétálok az utcán, nézelödök, megáll mellettem egy playa, és szarrá lö... Én lvl 2 vagyok, Ő meg lvl 27. Nekem pisztolyom van, neki meg submasinegun és golyóálló autó.
Nembaj, irány a fegyverbolt shopingolni, jahogy majdnem üres, alig lehet venni valamit. Nembaj, 75.000 a rakétavetö, veszek egyet és 3 telitalálat után látszott az autóján hogy megsérült mert már a HP csikjának a végén volt egy kis sötét rész. minden más autó 1 lövéstöl felrobbant.
Nembaj, akkor elmenekülök ha jön, hátpersze, direkt nagytestü autót szerzek, az jobban birja ... hát nem. Lerammol, szétlö.
Nembaj, uj taktika, elbújok ha jön. (mert perszehogyjön ....)
Egy pincelejáró oda nem tud bejönni autóval, hát azt nem, de valahogy mégi megöl, mert ???eléget???
Na itt volt az hogy M*GB*SZ*D*K*RV**NY*D Meg az is aki ezt igy kitalálta.
Most mond el lécci mit csinálok rosszul?

LasDen
#16328
Ma meg volt az első hackerem (oh 😄). Súrolta az autómat én meg felrobbantam...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

SzirmosSzisza
#16327
Azért az, hogy az online SZAR eléggé buta kijelentést. Ahogy te csinálod úgy tényleg az 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

dartonite
#16326
Voice chat-et kapcsold ki.
Engem is rohadtul idegesitett a folyamatos nyavogas meg a sok 12 eves szopran.
TS-re be, ott azert nem zavaro az a 3-4 magyar user, sot kimondottan sokat segit amikor kozosen kuldiztek / rablasokat csinaltok.

Vannak gyengesegei az online resznek, nem is keves.Reszemrol azert adnek meg idot a Rockstarnak hogy helyrepofozza oket, eleg uj a dolog mindenki szamara.
#16325
Nekem is volt ilyen, azert van szerintem mert meg 1000 sebbol verzik a multi + nem oket dobta ki, hanem teged.

#16324
Hat igen, onlineba lehet arra szamitani, hogy mikozben bekesen autozgatsz a varosban, vadaszva mondjuk egy adott verdara amit el kell vinni a kikotobe(van ilyen kuldi), melledhajt valaki es szitava lo. LvL 12-ig kell valahogy eljutni, utana baratokkal Heistek.

#16323
van még egy robotos film (azt még én sem láttam)
meg egy ami a storyhoz kapcsolódik (elvileg azt is meg lehet nézni - azt sem láttam még)
Carlos
#16322
No, két óra online élmények:

-elekzdtem nagy keservesen, hogy lássam ezt is... Az első versenyt megnyertem, de gondolom ez okositva van, mert nem volt nagy kihivás... Eddig jó!
-Jön a drogos küldetés "randomokkal". Elkezdődik a lövöldözés, az egyik csapattag kilépett. Leszedtem egyedül őket, drogos után futás, stb... Már csak közepes!
- Akkor most egy kicsit nézzünk szét a városban. Bóklászok, ruhát válogatok egy boltban a kisjánynak egyszer csak berepül egy gránát a boltba bimmm meghaltam, anyád... Mostmár szar!
- Aztán meghallom az óbégató kis pöcs tizenéveseket káromkodni, 5 percig kerestem hogy lehet a gyökér kis fogszabályzós fehér 14 évest kilőni aki nigázott meg madafakázott... Még mindig szar!
-No akkor passziv mód berak, lássok. Elvagyok, nézegetek, gyökerek csetelnek (ami nem érdekel), folyamatosan kapom a quest requesteket (ami szintén nem érdekel), és csak plittyeg bakker... SZAR!
- Akkor lássunk egy küldit. Elfogadok egyet... Áááá csak spectator lehetek milyen jó. Lássuk. Nézem 15 mp-ig ahogy bénáznak, kilépek. Kirak a semmi közepére gyalog mehetek vissza a kocsihoz. SZAAAR!

Az online SZAR. Ide max majd valami értelmes magyar csapattal szabadulok be, mert ez igy egy rakás kaki... Nekem nem jött be. Asszem 4-es szinten vagyok és nem estem eddig hasra tőle...

Þór vígi þessi rúnar

SzirmosSzisza
#16321
Helikopterrel kell majd néha cipelni dolgokat, az picit bonyolult, repülővel nem nagyon kell pörögni.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16320
Na ezt akartam kérdezni, hogy még az első 25%-ban vagyok a játékban, és mindenhol ugyanaz a fekete-fehér művészfilm megy, fognak mást is játszani később a mozik?
A másik, hogy még az elején vagyok ugyan, de úgy látom, képtelen vagyok megtanulni sportrepülőt vezetni, egyszerűen nem érzek rá - enélkül nem fogom tudni végigcsinálni a fő sztorit? lesz olyan mission ahol emiatt elakadok? (Trevor első repülős missionján túl vagyok).
#16319
mindenkinél más, attóll függően mit hogyan csináltál. itt megnézheted a Psychiatric Reportra katintva
kill3r21
#16318
Hát majd azért lesz egy nagy választás, elég nagy végkifejleti külömbséggel
#16317
köszi szépen ki probálom
dartonite
#16316
Szia, en ezt talaltam, probald vegig, hatha...



#4: GTA5.exe has stopped working fix:

We have a workaround that can help you in solving the error. This may work for those who are having problems with DLL files.

First of all, navigate to Steamapps folder to find “error.log” file.
After finding it, open with notepad.
Now, you can see something like “The application caused access violation module in xxxx.dll”
Make a note of that Dll File name.

Now,

Download Dll-Files Fixer from here (It’s link to Trial version. You can extend the license f necessary.)
After downloading, open “Install Dll Files” tab.
Now, input the name of Dll file in the bar and click on “install”
The software installs the file in right place and now you should be able to play.

You can also try this 2nd workaround.

Go to run and type “msconfig”
Open Boot and select advanced options.
Check number of processors and select it to 12.
Now,get back to the game.

3rd Workaround:

Disable your Anti-virus program an run the game as Administrator. The game does not contain any malware. It”s just a false positive.
#16315
Senkivel nem fordult elő ilyen probléma ? Nagyon jó lenne ha valaki segítene, egyik forumon sem találok rá megoldást