Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Frank99
#16414
31 euróért vettem greenmangaming-on

igaz volt 10%-os kuponom, de ez akkor is olcsóbb.

amíg aludtam éjjel felrakta a rockstar social klubján keresztül, másnap reggel letöltött még 300 mb-ot, és ennyi.

közel sem volt 60 ajró....

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Carlos
#16413
No csatlakoztam az SG crew-hoz. Asszem...

Þór vígi þessi rúnar

SzirmosSzisza
#16412
750k a legjobb autó amit érdemes megvenni, illetve lvl 12-n kb 200-300k-tól kezdődnek a saját lakások (ez kell Heisthez).

+ fegyverek, de az aprópénz

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Frank99
#16411
nálunk sincs lassan....

:-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Carlos
#16410
Hat meg csak olyan 20k-t garazdalkodtam ossze a 700 melle...

Þór vígi þessi rúnar

#16409
egy kilépés-belépés a játékba megoldotta, egyből jött a hívás, érdekes 😊
csabush
#16408
Alapból a drága autókba nem lehet "tracker-t" rakni, mert azokat a telefonból online kell megvenni, amit akkor tudsz ha van garázsod (meg elég zsetonod😄). Szóval ez az egyik módja vagy pedig olyat lopsz el amit a játék nem tart nagyra, azokba lopás után beletudod venni ezeket a dolgokat. Garázst akkor érdemes ha neten akarsz autót venni, mert anélkül nem tudják hova szállítani neked.

#16407
Ha a telefonba ott volt Michael-nél választásként hogy Mark Getavay Vehicle és azt hívtad akkor nem tudom mi lehet a probléma. Próbáld meg újra hátha sikerül.
Carlos
#16406
No játszogattam még az online résszel kicsit. És ha átáll az ember agya akkor fun is lehet.
Pl volt egy csávó akivel szembementem az utcán (mindkettőnk autóval) aztán beleengedtem egy adagot a szélvédőbe és meghalt.
No, innentől kezdve legközelebb amikor szembejöttem neki úgy szétrobbantott bazooka-val mint a picsa. Vicces volt.

A versenyek is elég viccesek. A fizika ott eléggé megcsömörlik.

Kérdések:
- Hogy lehet lecserélni a "saját autómat"?
- Aztán egy kommersz ferrarit vittem (volna) a műhelybe, hogy az legyen de ott kiirta, hogy ez a verda túl foró az átalakításhoz (too hot for modification). Ezt meg hogy? Csak bizonyos autókat lehet onlineban módosítani?
- Érdemes garázst venni? (most csak a "saját autóm" van ami elég foscsi.
Köszi!

Þór vígi þessi rúnar

#16405
ez megtörtént, mondjuk ezt nem utoljára csináltam, hanem még kb a maszk vásárlás alatt/közbe, épp egy jó autóm volt, leparkoltam, azt írta egy jó hely és hívjam michaelt. lehet ez a baj? 😄
#16404
Szerezned kell egy autót, le kell parkolnod egy sikátorba, és ott felhívni Michaelt.
Carlos
#16403
Levegőt is vegyél a két gomb lenyomásával.

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#16402
Csak onlinehoz jó.

Þór vígi þessi rúnar

#16401
Ha csinálsz egy karaktert az online szerkesztőbe,akkor avval viheted a küldetéseket,vagy csak az online részhez használható?

Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W

#16400
ezt a yoga missiont michaellel hogy kell megcsinálni? hiába nyomom a WASD-t meg az egeret, meg se nyikkan a karakter. egyébként ez a blitz küdletés következne, beszereztem mindent, kukás kocsi, vontató, maszk, stb, de mégse adja be, egyik karakterrel se. esetleg várni kell ?
Fpocok
#16399
Nem. Én nem vagyok ennyire kreatív és türelmes 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#16398
A te karaktered?
Fpocok
#16397
Az akar lenni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#16396
Adam Jensen?
Fpocok
#16395

Parasite Eve 2, best game EVER!

#16394
a végén a Merryweather részvényvásárlás egy nagy szopás, nem érdemes vele foglalkozni
MerlinW
#16393
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A gazdaság helyzete gyakorlatilag teljesen irreleváns az élhetőség szempontjából, főleg ahol az ország vagyonának nagy része a felső tízezer kezében van. Jártam Brazíliában, más világ. Nincs középosztály.

Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.04.24. 16:39:02

[merlinw.org]

MerlinW
#16392
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
USA-ban 6%-os a munkanélküliség és ~40 millió az éhezők száma. 320 milliós népesség mellett. Azaz jobb az arány, mint itthon.

Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.04.24. 16:36:04

[merlinw.org]

SzirmosSzisza
#16391
Pedig tök biztonságos ország 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Carlos
#16390
Hát nagyon nem! 😊

Þór vígi þessi rúnar

Palinko
#16389
Brazília 11.200 Magyarország 13.400 a GDP/capita, azért ezt nem nevezném nagy különbségnek
Tikal
#16388
Haverokkal sokat lehet hulyulni online-ban, nem csak a lövöldözés van, ki lehet találni rengeteg más dolgot, játékot stb... egyedül nem olyan jo móka az tény.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Terawatt
#16387
Az se ma volt. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Tikal
#16386
Kinőttem😊)
Akkor meg mit csodálkozol hogy nem megy itt sem?😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Carlos
#16385
Nem játszom online játékokkal, kinőttem belőle. Legutolsó a Guild Wars (1) volt.

Þór vígi þessi rúnar

#16384
Próbáld ki (max ne vedd meg még hanem illegálon)
Nekem intel-en megy
Tikal
#16383
*Tehát csak gyalogoskent nem tudtak lelőni...autóba ültél akkor ki tudtak szedni

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#16382
200milliós népességhez viszonyítva nem olyan rossz amerika se sokkal jobb és ott még van rejtve egy-kis plusz pár tízmilliós bevándorló is aki nyomorultul rabszolgaként él.
Utoljára szerkesztette: TuskoMobile, 2015.04.24. 15:57:18
Tikal
#16381
Ráadásul mikor elindult az online ps3-on akkor a passzív mód is másként nézett ki, nem tudom mit szóltatok volna ahhoz ha most az sem eleg hogy szellemkent átmehetsz az aktív jatekosokon, ugyanis akkor ha passzivba raktad magad es mondjuk autóba szalltal akkor abból ki tudtak lőni. A passzív csak azt jelentette hogy nem lehet lelőni!! Elütni autóval el lehetett 😊)

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#16380
Gondolom Deathmatch volt vagy más kompetitiv jatekmod. Az összes küldetés (Mission) kooperativ....

Battlefieldben lvl3on milyen esélyed van a tapasztalt játékosok ellen? Semmi. Idő amíg megismered a játékot, fegyvereket a pályát stb.. ne mondjatok mar hogy más online shooterben elso perctől profik voltatok..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#16379
Ha kigyúrók egy autót hogyan tudom elmenteni?
Utoljára szerkesztette: Meszi212, 2015.04.24. 15:29:37
Carlos
#16378
+1.
Életem első küldije. Ott állok level 4-el, bejön két 15+ meg egy 5-ös.
Kivel rak össze? 5-össel. Mire rájöttem mit kellene csinálni szarrálőtt minket a két nagy. Köszönjük...

Þór vígi þessi rúnar

Voltan
#16377
Reménykedem benne, hogy csak ironizált 😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#16376
elmegy a játék 2 magos amd-n?
MerlinW
#16375
"Brazíliában, ami egy gazdag, fejlett ország"

Öööö melyik dimenzióban? 😊 Vagy most nem a ~100 millió éhezőre gondolsz?

[merlinw.org]

#16374
az az..engem is lealáztak 😊
de bosszant a melléütés is..vagy single-ben korrigál a gép jótékonyan..vagy a szerver válaszideje lassú 😊
#16373
Tegnap én is nyomtam egy teniszt, erre a 4. menetben kilépett az ellenfél. :S
Jah, meg szkanderoztam is egyet. Azt megnyertem. 😄
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.04.24. 15:02:59
LasDen
#16372
tegnap én is teniszeztem. GOndoltam sima liba, singleben is lazán nyertem. Még fogadtam is magamra. Hát 4-0-ig még az is kihívás volt, hogy visszaüssem. Aztán sikerült kicsit felvenni a fonalat, ami egy 6-1-es vereségben végződött. Az az egy 1 is annak köszönhető, hogy ütöttem 3 ászt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

SzirmosSzisza
#16371
Én hívni akartam futni a csajt, de sose vette fel 😞

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16370
Online része nekem éjjel érte el a csúcspontját,mikor kellemesen meglepett egy bejövő felkérés egy teniszre...élmény volt,hogy nem verseny,meg lövöldözés volt a küldetés 😊
#16369
Egyetértek a #16365 és #16362 vel ebben. Amit Te írtál az is tény és igaz is. De 60 euró akkor is borzasztóan sok érte <#szomoru1> Pedig nagyon rátettem magam,hogy na majd ha megint lesz a brazilon akkor beútjítom gyorsan. De ezek szerint tettek róla,hogy ne így legyen. Háth ha Nekik nem kell a pénzem akkor rendben.. 😄 Így meg sajnos nem fogom tolni onlány. Maximum ha majd olcsóbb lesz, úgy 10k alatt. Addig is marad a khmm.. nemszép verziós.. A sztoriban Én is hihetetlen jól elvagyok. Sokszor csak vezetgetek müszerfal nézetben minden fele. És fotózgatok, rengeteget. iszonyat ,hogy ki van dolgozva minden kis apróság benne, simán beszippantja az embert az a világ <#vigyor>

oneal1
#16368
nem tudja valaki hogy az állatokat tervezik e berakni az online-ba?

!Forza Ferrari!

dartonite
#16367
Tyu mi lett volna ha anno L2-ben egy veletlen kill utan levadasztak volna titeket es dropoltatok volna a fegyvert vagy ruhat amire honapokig gyujtottetek vagy 50% esellyel kraftoltatok le 😊
Itt semmi buntetese nincs a halalnak, es tenyleg baromi gyors a respawn szoval tok mindegy.

En fast2play-en vettem meg kb 45 euro volt elovetelben.De ahogy nezem mar ott is szepen megemelkedett az ara 😮
#16366
Steam-en vásárolt verziónak megvannak az előnyei. Gond nélkül, teljes letöltési sebességemet kihasználva letöltődött. Pillanatok alatt megvolt a Social Club regisztráció és kulcsmegadás, onnantól kezdve pedig rögtön indult a játék. Nem fagyott, nem lépett ki, nem veszett el mentésem vagy sorolhatnám még. Dobozos példányokkal, vagy interneten megvásárolt kizárólag Social Club keretrendszerén keresztül letölthető változatoknál rengeteg problémát olvastam.

Persze nem azt mondom, hogy a Steam-esek közt ne akadna akinek nem lett volna problémája, hiszen ők is beírták a safe módot, nem indul el a launcher (ebbe mondjuk már futottam bele én is, de másodjára elindítva minden rendben volt - párszor fordult elő) és egyéb, de nagyságrendekkel kevesebb problémát olvasni, hallani vissza.

Így azt mondom a felár amit a Steam elkér, itt nem kidobott pénz. Más játék esetében meglehet, de itt szerintem nem teljesen fedné a valóságot. Egyébként már a játék megjelenésekor is a Steam-esek vígan játszottak, a többiek meg szívtak, mint a borz, tisztelet a kivételnek.

Azt persze megértem, hogy drága, én sem adok ki 60 eurót játékra, csak nagyon ritkán és meg is szívtam néhány alkalommal, mert a játék egyáltalán nem ért meg annyit. A GTA V viszont megéri még ezt a pénzt is. Szerintem még úgy is megérné, ha nem lenne benne Online, mert a sztori része is már majdnem olyan, mint egy MMO. Elképesztő mennyi mindent lehet benne csinálni. A három játszható karakter meg 3x annyi küldetés is. De ez már csak pont az i betűre.
#16365
Teljesen jogos, ja... Brazíliában, ami egy gazdag, fejlett ország, 8000 forint a játék. Nálunk meg itt a balkánon 15 ezer. Rohadtul fair, mondhatom.