Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16464
Hát 200 ezertől kezdve mindbe 10 fős garázs jár, szóval onnanstól tökmind1 melyiket veszed meg mivel heistet mindegyikbe tudsz hostolni, gondolom drágább szebb vagy nagyobb lakás stb.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

kill3r21
#16463
Azt tudom hogy az 500ezreshez, lehet felhivni magán táncost, gondolom egyéb előnyei is vannak, lehet viszkit és bort inni, énkelni a zuhanyzóban ilyenek....de hogy olcsóbba mik a lehetőségek azt nem tudom 😊
kill3r21
#16462
Hát nem tudom pontosan melyikhez mennyi parkoló jár, de sacc/kb berendezésen kivül, nem hinném hogy olyan nagyon sok különbség lenne 😊
Carlos
#16461
Mi a különbség ezek között az áron kívül?

Þór vígi þessi rúnar

kill3r21
#16460
Kérdezzetek mi már nyomjuk pár hónapja , mint ps4en mint pc-n 😊
Carlos
#16459
Szerintem jöhet ide is, mert énis új vagyok...

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#16458
Köszi!

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#16457
Nálam is...

Þór vígi þessi rúnar

denevérember
#16456
Valakivel tudnék privátban beszélgetni aki már régebb óta játszik online ?

In space no one can hear you scream.

Fpocok
#16455
Oké, szóval amikor elsőre nyomtam, nem mentettem el. Most újracsináltam és néztem közben a szöveget (első alkalommal túl sok volt az akció) és valóban, túlélte most. Örülök neki 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

LasDen
#16454
nekem sem szállt be, de túlélte, mert később is őt választottam. Szerintem simán csak elteleportált a helyszínről 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Fpocok
#16453
A jót vittem magammal (legerősebbet) és mégis elhult vagy mi.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#16452
High apartman kell. Én egyből az 500ks házat vettem. De az oldalon kiírja melyik a High apartman
kill3r21
#16451
Random szerintem. Ha jó embert választasz végig megy veletek. Csak ügye több részesedést kér. Velem mindkettő előfordult.
kill3r21
#16450
Csak simán rámész egy jobra, te leszel a host, friend listából inviteled a havert, neki megjelenik a telójába az invite , rányom és mehet is a buli. Heistnél meg a heist leadernek elég bemenni a tervező szobájába. Haverod feltud csengetni a lakásba.
Vadnokedli
#16449
Szerintem igen, nálam is.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Fpocok
#16448
A kampányban aki megcsinálta már az első bankrablást, kérdezem...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
...a negyedikként jövő random mindenképpen meghal? Amikor jöttem a dózerral, akkor már nem szállt be a csóka, pedig előtte ott volt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Carlos
#16447
Koszi!
A heisthez milyen apartman kell majd? Mert mar most is vehetnek, es nem akarok 2x kolteni ra amig keves van!

Þór vígi þessi rúnar

tommygear
#16446
warez topikba...
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.04.25. 03:15:46
#16445
Most meg álalndóan kidobál a játék hogy a GTA V exe működése leállt.. mitől lehet? Eddig nem csinálta 😞

#16444
Már megvan,sikerült.. megizzasztott... 😊

#16443
Őőő,van egy kis gondom,haverom elálította a aGTA V-ben a nyelvet kínaira 😄
Hol tudom vissza állítani? 😄

Vadnokedli
#16442
HEIST. a Több pénz érdekében keresek olyan emberkéket akik keresnek HEIST-re embert.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Tikal
#16441
Meghivjátok egymást Job-ra? 😊 Olyan nincs hogy mindketten ugyanarra nyomtok egy listán és ugyanoda dob. Az egyikötök elindít egy melót, aztán behívod a haverod, ennyi.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

denevérember
#16440
Akár milyen munkára (JO😎-ra megyek sose vagyunk együtt. Mondom, vagy nem látjuk a telefonon ugyan azt,vagy nem is ugyan arra a szerverre dob be.. Csak nekem ennyire ócska a multi vagy nektek is? ( Arról nem is beszélve hogy a rockstar cloud folyamatosan ugat,hogy nem tudja menteni az állást...)

In space no one can hear you scream.

Tikal
#16439
Milyen munka? Mission-ben ugye mindig egyutt vagytok, ha meg valami Deathmatch vagy Last Team Standing vagy Capture vagy valami hasonló,akkor lehet csapatot választani.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

denevérember
#16438
Sziasztok!

Néhány napja vettük meg a játékot 2 haverommal és eddig nem nagyon ment az online játék sajnos. A problémáink a következőek:
Vagy nem tudunk egymásra csatlakozni,vagy nem ugyan azokat a munkákat látjuk (pedig egy szerveren tartózkodunk) Vagy ha egy munkába is dob állandóan egymás ellen rak minket... Hogyan lehet valahogy úgy játszani (ha már mind a 3-an megvettük) hogy együtt lehessünk az adott munkák során. ( Persze ha olyan a munka) Annyira bonyolultnak tűnik ez a rendszer,pedig a GTA4-el nem volt semmi gond.

Ha valaki fel tudna világosítani azt nagyon megköszönném! 😊)) Előre is köszi,és bocsi a bugyuta kérdésekért...

In space no one can hear you scream.

MerlinW
#16437
Rendőrök kevésbé vesznek észre.

[merlinw.org]

#16436
Ha visszakapom a pénzem és megmarad a 9999 golyó 😄
Palinko
#16435
előbb számold ki melyik a jobb 😄
#16434
Online bebuggolt....
Heist után levett 150.000-ret és lett minden fegyverembe 9999 golyó.
Szerintetek ha írok a supportnak vissza kapom a pénzem? 😄
#16433
Nehezebben találnak el...
tommygear
#16432
az mire is jó ha megnyomom az X-et és ráhajol a karakter a kormányra??
dartonite
#16431
Sracok ma vettem egy Zentorno-t onlineban es hiaba van garazsom, kuldik utan nem rakja mellem.Allandoan hivni kell a szerelot hogy szallitsa le.
Pedig van biztositva es tracker is van benne.
Ez vmi bug, vagy feature?
Overburner
#16430
Állandóan ugyan azokat kéri a mocsokja szóval egyszer elég megnézni. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#16429
nincs. igen.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#16428
-Ha van garázsod, akkor ott több autot tárolhatsz, max 30 három garázsban. Ha beviszel oda egy autot az automatikusan a tiéd lesz, de ha felrobban akkor elveszted, szóval kötni kell rá biztosítást a Los Santos Customs-ben. Autot vagy a garázsban cserélsz vagy felhivod a Mechanic-ot, de azt hiszem csak bizonyos szint felett aktiválodik, vagy kell hozzá egy apartman.

-A drága autokat nem tatrhatod meg, nem tudod tuningolni sem, meg kell őket venni, telefon böngészőjéből eléred a honlapokat ahol van két autos oldal.

- persze, a fentebb leírtak okok miatt. Meg egyébként is, egy idő után majd előjön a birtoklási vágy és legalább 10 autót akarsz majd. Ez volt a maximum a játék megjelenésekor, de azóta kisírtuk a 30-at 😊

csoki

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Carlos
#16427
GTA Online Passive Disabled élmény:

-Vettem egy SMG-t amit lehetett, beugrottam egy feltzerbe és elkezdtem vadászni a játékosokat. Kinyirtam párat hajkurásztam őket, majd amikor jó kis 3 csillagos lett a rendőrség kilépett mindenki. WTF? Free Roam... Ez így elég béna pedig épp kezdtem élvezni.

Þór vígi þessi rúnar

#16426
messze nem vagyok ott,csak bohóc tipp...kutya nem tudja kiszagolni? 😊
SzirmosSzisza
#16425
Van valami módszer arra, hogy az eldugott füvet megtaláljuk? Mert a 2 nagy kör sokat nem segít😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16424
nekem még csak most kezdett adni lvl5 körül,ezeket kék pötty jelezte a térképen
#16423
Online-ban Simeon autólopós küldijeinél van valami könnyű módszer a kocsik megtalálására, vagy simán csak nézzem meg a neten, hogy melyik hogy néz ki és keresgessem őket az utcán?
Palinko
#16422
Lakerses mezben mit East Side?
RiCSi1234
#16421
<#banplz>

GTA V (*.*)

wollnerd
#16420
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Megérkezett az első Native Trainer a GTAV-höz....
Természetesen Single Player mode only!!!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#16419
Megnyugodhatsz, Brazília gazdagabb ország, mint mi. Ilyen árakkal összehasonlítva kb. az a helyzet, mintha azt mondanánk, hogy nálunk 15 ezer a gta, és mondjuk pl. albániában meg 25.

Antimat
#16418
<#confused>
Legutóbbi patch előtt futott simán, órákon át

cyka blyat

#16417
Ha csak reset segít, akkor az biza nem a játék hibája, hanem a géped szar. Maximum mással eddig nem bukott ki a hiba, mert a régebbi játékok nem róttak ekkora terhelést rá.
Antimat
#16416
Haláli ez a szar, egyszerűen a játék teljes letörlése és steamen keresztüli újratelepítése (cca. 5 óra) után se indul el normalban, belefagy a loading story mode ablakba (és az egész wint viszi magával, csak reset segít).
Safe modeban meg megy, 800x600-ban, rohadjon meg.
Próbáltam törölni a GTA5 és GTA5Launcher exe-ket is, persze a steamesnél az csak gebaszt okoz.
Haláli na....

cyka blyat

Carlos
#16415
Már most is tudok valami royal házat venni 125K-ért amihez van 6 garázs.

Þór vígi þessi rúnar