Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tikal
#16514
De miért is kellene olcsóbban adniuk a játékot? Csak mert már konzolra megjelent majd két éve?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Vadnokedli
#16513
Valaki HEIST? Privátban felhasználója, vagy Crew invite jöhet <#buck>

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

LeWyTy
#16512
Miért van az hogy valamelyik autónak van és van amelyiknek nincs turbó hangja miután beleraktam?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#16511
Én leborotváltam kopaszra.
LasDen
#16510
nem

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#16509
Lehet amatőr kérdés, de ha story módban újrajátszok egy heist-et, miután végigvittem a játékot, akkor újra odaadja érte a zsetont?

vk90
#16508
Trevorhoz nincs haj mód? 😄

Capcom is the best!

Palinko
#16507
mikrotranzakciósaktól, freemium, pay to winektől kivagyok. azért itt se semmi mégegyszer elkérni a játék árát pár millióért.
tommygear
#16506
a lehúzás pl. az ubisoft játékai meg az EA játékai, gta-ból 5 évente jön egy rész, tele hihetetlenül sok tartalommal, a lehúzás nem ez...
#16505
nyilván ráérősen, nézelődtem erre arra.
HeadHunter86
#16504
Kösz, de a két évvel ezelőtti verzió nem kell. Hogy néz már ki...

LeWyTy
#16503
Nem tudom te hogy csináltad egy nap még a városból is elég hozzá.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#16502
Fiúk, egy jó tanács, amit saját bőrömön tapasztaltam. Ne próbáljatok meg erős sodrású folyóban úszni. Főleg vízeséshez közel ne. 😄
Palinko
#16501
konzolos megjelenést kell nézni. elég baj lenne 2 hét alatt a 16 ezer komment 😄
Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.04.25. 16:59:35
Tikal
#16500
2 éves? két hete jött ki 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#16499
érdemes a Chiliadot megmászni bringával. marhajó. csak kevés rá egy nap.
LeWyTy
#16498
A játékon belüli vásárlás nem lehúzás, ha vásárlás nélkül is meg tudod szerezni azt amit árulnak.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Palinko
#16497
de ez lehúzás a négyzeten. nem elég, hogy 2 éves játékot premier áron árultak
kifli
#16496
10 éve nem számít újdonságnak a játékon belüli vásárlás 😄
#16495
75 euróért lehet venni 8 millát. Aztabaszta. Mekkora görénység már ez. Habár skillt úgyse tudsz venni sehol.
SzirmosSzisza
#16494
Nyomd meg a Home gombot (Social Club) és ott valamelyik menüben ott van mi mennyi hivatalos úton, elég gáz imho ...
Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.04.25. 15:40:41

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16493
Az előbb láttam GMG-n, hogy lehet az Online-hoz igazi pénzért játékbeli pénzt venni. o.O
#16492
ÁááááÁá kurva jó ez az Online. Küldizni más emberekkel, autós üldözés rendőrök és ellenséges játékosok elől, miközben egy csomagot le kell szállítani. GTA a köbön!
SzirmosSzisza
#16491
100k-ért nincs ház, ja jól látom csak 99k-ért <#idiota>

Amúgy első szinten is lehet már házat venni, főleg, ha van az embernek előrendelős bónusza.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

LeWyTy
#16490
Amúgy az lehetséges hogy én lvl3 szinten vettem high end házat ~100000-ért? Mert senki sem hiszi el nekem, pedig így volt.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Carlos
#16489
Ezzel egyetértek. 200K-ért is vannak kecók ahol lehet heist-elni. Garázs meg felesleges ha van a kéglihez.

Þór vígi þessi rúnar

#16488
köszönöm,megpróbálom bár autót venni tudok csak lecserélni nem tudtam hogy kell...
Tikal
#16487
mi lenne ha begurulnál vele a LS Customs-be és megpróbálnád ott?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SzirmosSzisza
#16486
Belépsz telefonba, internet, "Travel and Transport" és itt vagy Legendary Motor Sports vagy Lost Santos Customs. Ha jól rémlik kell venni egy a garázst is, hogy ki tudják szállítani.
Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.04.25. 14:32:28

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16485
udv urak😊 most ujra elokaptam a gta-t,igaz ps4-en...online ha van egy autom h tudom eladni illetve lecserelni?
RatBaG
#16484
200k-ért megveheted a legolcsóbb high-end kecót, szerintem felesleges pénzkidobás akár addig is kisebb lakásra beruházni.

Per Aspera Ad Inferi.

Tikal
#16483
Nem tudod.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#16482
Ahhoz 400ezres luxus pecó kell. Vegyél most egy 6 garázsosat szerintem, vagy csak egy garázst lakást nélkül, aztán ha később lesz több pénzed lecseréled, beszámítják az árába az újnak a régit.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Carlos
#16481
Átállítottam az agyam arra, hogy itt nem látszik az ki hanyas szintű. (városban kóbászolásnál). Szóval mindenki target.
Rá kell érezni az ízére. Engem is szénné lőttek már párszor de vicces. Nem szabad komolyan venni.
Jó lesz ez.

Þór vígi þessi rúnar

SzirmosSzisza
#16480
Nem te panaszkodtál, hogy random ember megölt és tök rossz ez a játék így?😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fpocok
#16479
Megint elhalasztották 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#16478
534 üzenet

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Carlos
#16477
Azta mi volt...
Két barom verekszik az úttest közepén... bézbózütőkkel... na mondom jó lesz ez... (infernussal száguldottam éppen).
És PLACCCS!!! Mindkettőt kivasaltam mint a picsa. Akkorát röhögtem bakker!

Jó lesz ez... 😉

Þór vígi þessi rúnar

Overburner
#16476
2 gigás karim van 2.4 et használok belőle a játékban. <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

rage
#16475
Azt hiszem, nem mindegy a beállítás. 1 gigás kártyával, minimum beállításokkal nem csinálta, az upgrade után very high-on igen. MSAA-t kapcsoltam csak ki, a kockázás miatt.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Overburner
#16474
Nekem alig van lapozófájlom és csak a C:-n 8gb ramom van sosem volt hasonló bajom. C++ crashem volt de mióta letöröltem minden C++-t a gépről semmi baja. Bárcsak minden "port" ilyen lenne. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

NEOreg3
#16473
megnöveltem a lapozófájl méretét mindegyik partíción, azóta nem dobta ezt a hibát (bár mást meg igen... csodás "port" lett ez a játék is a Rockstartól 😊 )

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

rage
#16472
Ha a játék leáll azzal, hogy túl kevés a memória, gtav.exe-t zárjam be, az memory leak, vagy van valami trükk ellene?
8 GB RAM, 6 GB virtuális memória, 4 GB VRAM mellett...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#16471
Az meg a másik 😄

ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |

Overburner
#16470
Az egyetlen értelmesen kinézetű supercar amúgy is 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.25. 12:05:16

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#16469
Egyébként ahogy átböngésztem, ár/érték arányban a Turismo R éri meg a legjobban.. Kövezzetek meg ha nem így gondoljátok 😄😄

ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |

SzirmosSzisza
#16468
Sehogy. Mobilon keresztül kell magadnak autót vásárolni.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Carlos
#16467
Ha elloptam egy játékos tuningolt autóját hogyan tudom "magamévá" tenni? Egy idő után kilökött a járdára, mert bekapcsolta gondolom a lopásvédelmet. 😊

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#16466
<#worship>

Þór vígi þessi rúnar

SzirmosSzisza
#16465
Itt van egy tipp melyiket érdemes venni.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás