Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GIGABYTE GA-Z170X-Gaming 7 | Intel Core i7 6700K | ASUS GTX 1080 Strix 8GB OC | Corsair 16GB | Logitech G27 + Thrustmaster Th8rs| Asus Xonar Essence STX II | Asus MX279H | Samsung 250Gb 850Pro
[merlinw.org]
#16739: Ahogy novekszik a szinted, a kuldik is ugy nehezednek szal egy-egy kuldetesben akar 50-60+ ellenfel is lehet es eltarthat eleg sokaig mire az ember vegez.Szal a raforditott perc/kapott penz aranya egyre rosszabb ha egyedul akarsz fejlodni.
kaptam egyet..sivatagból kell elcsórni egy methlab furgont..páran őrzik 😊..na az nem akarom csapatban mészárlással pikpakk 😊
Þór vígi þessi rúnar
http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Utoljára szerkesztette: potyoro potyka, 2015.04.27. 23:28:16
Utoljára szerkesztette: Lacika1992, 2015.04.27. 22:37:22
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
Viszont a Lifeinvader elindult már felfelé 😊
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
Amúgy [email protected], 660Ti 2gb Oc, 6gb ram.
Gondolom kicsit kevesli a 6gb ramot, de szeretnék javítani a dolgon ahogy lehet, hol van valami performance guide?
Köszi
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64
Én a legbénább npcket vittem mindig, aztán 40misit kapott mind a 3 fő karakter. 😊
Tőzsdézés előtt meg csinálj egy mentést a házadnál az ágy mellett. Nem nagyon érdemes 4-5 mentésénél(alvásnál) tovább várni, ha az alatt nem nő, akkor betöltöd a tőzsdézés előtti mentésed és rakod egy másik cégre a lét és ismételgeted.
#hhwnd
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
Valamint onnan ugye simán vissza lehet menni open sessionbe?
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Mondjuk nekem az egész pénzszerzés egy kicsit bűzlik. Eleve a fő missziók befejezése után sem volt 40 millióm karakterenként, hanem csak 18-20 körül. Aztán a lesteres missziók után is csak 300 milla körül lett mind3 majomnak, pedig mindent leírások alapján csináltam.
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Tudok valahogyan új profilt csinálni, hogy legyen kettő?
Barátnőm is szeretne játszani vele...
Meg lehet oldani vagy egyszerűbb ha veszünk még 1 játékot?
Ez az alacsonyan van és akkor veszek, majd kivárom, hogy felmenjen és akkor eladom módszer inkább azoknál alkalmazható, amik a küldiktől függetlenül változnak.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.04.27. 17:45:03
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.04.27. 17:43:13
Felesleges. Majd az apartmanhoz (200K) adnak egy 10 helyes garázst!!!!!
Þór vígi þessi rúnar
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Eddig teljesen faszán ment a játék, semmi baj nem volt. A mai napon elkezdett olyanokat produkálni, hogy mikor bementem a ruhaboltba, akkor előttem töltötte be konkrétan az összes ruhát az üzletben. Később mikor sétáltam az utcán és hirtelen megfordultam, akkor meg oda-odatermett 1-2 villanypózna vagy pad. Mintha akkor töltené be a dolgokat amikor már odanéztem. Eddig nem így volt.
A gépen semmi nem változott, újraindítás nem segített. Csak a GTA5 fut amikor játszom, tehát még csak be se zavarhat más. Wtf?
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Autókat, motorokat, hajókat és repülőket szintúgy interneten tudod megvenni és szállítják a garázsba.
Olcsó garázst sztem nem érdemes venni, én 200 ezreset vettem meg 10 férőhelyes garázzsal.
Én az ELEGY autót vettem meg az interneten, jobban gyorsul mint a drágábbak, megy mit a golyó, nem igazán kaptak el még vele és csak 120 ezer az ára, szinte ingyen van.
A Human Labs job ad 183 ezret, eladsz 2 jobb autót (naponta csak egyet lehet) és megvan az ára.
Az új fiókom: DevLupius
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy
egy random event után kaptam valami animalark-ot az azóta szinte csak süllyed, és nem mostanában kaptam.
Krisztiam #16694 felni ugyanaz mint az első képen
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.27. 11:18:05