Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vannak egyszemélyes munkák is?
Hány házat és garázst lehet venni?
Mi az a Mental State? Hogyan tudom növelni?
Különben , venni nem lehet? Bármilyet akartam, egyik kocsit se engedi megvenni(pénz van rá )
Csatlakoztam egy heist-hez. Setup mindkét fázisa kész, indulnák a fő küldire, előtte black screen, homokóra és visszadob az utcára...
EZMIFASZ?
Þór vígi þessi rúnar
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: rambozo, 2015.04.29. 18:16:39
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Egyből ott is voltak, rögtön 2 csillag mondom büdös ribanc HEADSHOT <#nyes>#nyes> azt leráztam a zsarukat.
Sétálok a tengerparti sétányon, láttam egy bikinis csajt, mondom megnézem milyen a segg....akarom mondani a grafikája 😄
Sétálok mögötte erre a csaj beijed, beszól hogy hagyjam békén, elkezd futni....az épp ott sétáló helyi kigyúrt keménylegények meg elkezdenek ütni ....
emelem a kalapom 😄
Þór vígi þessi rúnar
meg azért mégis csak más a játék, itt van save game
már megvettem mindent amit lehetett mégis így állok:
,
jármű vásárlásra meg nem lehet túl sokat költeni
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.29. 15:36:07
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Amugy nem tudom mit tekeregtek ennyire a tozsden. Annyira primitiv egyszeru hogy amint vegigtoltad a jatekot 1 ora alatt meg lehet otszorozni a penzed. Az megint mas kerdes, hogy minek a single playerben 200 millio?
Þór vígi þessi rúnar
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
1 - legfrissebb cheat engine letölt, telepít
2 - gta story mód ablakban elindít
3 - cheat engine elindít, folyamatok közül gta5.exe megkeres, hozzárendel (nem a launchert)
4 - játékban esc, karakter pénz megnéz, beír cheat engine keresőbe - first scan (ha már végigvitted a főküldiket, és sok a lé, akkor kevesebb a találat, könnyebb vele dolgozni, mint a játék elején)
5 - kijön egy érték (általában csak egy, vagy 2, a 2 közül a nem zöld színű a célpont), arra 2 katt, lekerül alulra
6 - alul value-ra 2 katt, átír, bal oldalt "active" négyzet beikszel
7 - ekkor már megjelenik a pénz, de még csak akkor látható, ha telefonon előhívod az LCN-t.
8 - LCN-en megjelent módosult teljes pénzösszegből bármilyen részvény vesz, aztán rögtön elad
9 - *profit*
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Nálam ez a helyzet:
- Van bent 2 autó, amiből az egyiket sosem láttam, a másik meg a házam garázsában van, tehát "nincs elveszve", így nem értem, mit keres a klónja a rendőrségi garázsban.
- Kiszedem az autót, amit még sosem használtam, felrobbantom, hogy ne kerüljön vissza a rendőrséghez. Így a rendőrségi garázsban már csak 1 autó van, tehát van szabad hely.
- Elmegyek a házam garázsához, ott van egy másik autóm. Elviszem LSC-be, tuningolom, megjavítom, hogy a játék úgy kezelje, hogy az már az enyém.
- Történik valami, meghalok ezzel az autóval úgy, hogy a kocsi túléli, én nem. Kijövök a kórházból, elmegyek a rendőrséghez, és még mindig csak az az 1 rohadt "klón" kocsi van a rendőrségen, a másiknak meg semmi nyoma.
- wtf.
Hogy a fenébe kell rávenni a rendőrséget, hogy "elmentsenek" egy autót?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
The Hotel Assassination előtt BettaPharmaceuticals részvényei nagyon magasan 460-on vannak (hiába telik az idő, nem változik), holott 200 körül kellene lennie. Ezzel szemben a Bilkinton (aminek küldetés után kellene lemennie) most is elég alacsony 80-körül van.
Úgy még nem próbáltam, hogy elindítom a küldetést és közben veszem meg, de nem hiszem, hogy számítana ez valamit is.
(Természetesen eredeti játékom van)
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.29. 10:21:29
Parasite Eve 2, best game EVER!