Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16893
Az olnline módról kérdeznék 1-2-t

Vannak egyszemélyes munkák is?
Hány házat és garázst lehet venni?
Mi az a Mental State? Hogyan tudom növelni?

#16892
csak tudnám mi a halál faszának van a sleep mode a mobilon ha ugyanúgy zaklatnak az üzletek a segítségkérős sms-ekkel
koltony
#16891
Merlin, írtam privátba.
#16890
Kár, igazán megoldhatták volna, hogy veszek kocsit, és az lesz onnantól a személyi kocsi, ott áll a házamnál, stb.
#16889
A vételnek azt hiszem az is feltétele, hogy legyen garázsod. Viszont az oda megvásárolt kocsik nem a piros Karin (ami gondolom valami bérelt autó akar lenni) helyére kerülnek, tehát nem lesznek mindig a házad előtt, meg ilyesmi. De mondom, haladj a történetben és visszakapod a Tailgatert, igaz, némi igényes módosítással (Meridius: ezért gondoltam csak, hogy nem marad meg rajta a tuning).
#16888
Igen valamit mondott, csak sajnálom a kocsit.

Különben , venni nem lehet? Bármilyet akartam, egyik kocsit se engedi megvenni(pénz van rá )
#16887
Hány házat és garázst lehet venni?

#16886
Hol írtam én olyant, hogy csalással csinálok pénzt? A hozzászólás második részére válaszoltam. Arra, hogy minek kell sok pénz single-ben. Kölyök korom óta nem csaltam egy játékban is.
#16885
rajtamarad;D
Carlos
#16884
Na ez csodás...
Csatlakoztam egy heist-hez. Setup mindkét fázisa kész, indulnák a fő küldire, előtte black screen, homokóra és visszadob az utcára...
EZMIFASZ?

Þór vígi þessi rúnar

#16883
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jimmytől kapsz majd egy e-mailt, ami meg fogja magyarázni. Később visszakapod, de szerintem a tuning nem marad rajta.

Utoljára szerkesztette: rambozo, 2015.04.29. 18:16:39
Laza
#16882
Már az első lépés is rosszul hangzik 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#16881
Hát az baromi jó, hogy úgynevezett 'maximalista' vagyok, aztán csalással csinálok pénzt ... ebben mi a maximalizmus?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#16880
Hát ez meg micsoda? Volt egy kocsija Michael-nek, szépen kitunningoltam, minden, erre...erre eltűnt, egy küldetés után,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
miután jógázott az asszonynal + drogozás, meg lelépett
és most egy teljesen másik Michael személyi kocsija. Ezt most így hogy? Nem kaphatom vissza? Jó kocsi volt, úgy nézett ki ahogy nekem tetszik, erre nincs.
#16879
Viszont multiban sajnos már nem lehet tőzsdézni...
PeeTeR
#16878
megfeledkeztel az asszonyrol? <#idiota>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#16877
Sziasztok az miért van hogy játszom a multiban és nem költök semmire de el fogy a pénzem?
kill3r21
#16876
Srácok írtam a supportnak a grafikai hiba miatt, válaszoltak is, ahogy nézem sablon szöveg van, dxdiagot és msinfót kérnek, az elsőt vágom, de mi a fene az msinfó? 😄
kill3r21
#16875
Akkor jólvanakkor 😄
wesker24
#16874
Nálam az volt hogy leszólítottam egy dögös macát az utcán erre beszólt nekem hogy hagyjam békén és hívta a zsarukat hogy zaklattam öt jöjjenek ki minél előbb 😄.

Egyből ott is voltak, rögtön 2 csillag mondom büdös ribanc HEADSHOT <#nyes> azt leráztam a zsarukat.
#16873
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hogyan tudom xbox 360-on előhozni a Strangers and Freaks küldetéseket? 39db van meg, és 58 van, viszont nem találok sehol kérdőjelet.
kill3r21
#16872
Gyerekek 4 platformon toltam már a GTA V-öt, de még most is megtud lepni 😄
Sétálok a tengerparti sétányon, láttam egy bikinis csajt, mondom megnézem milyen a segg....akarom mondani a grafikája 😄
Sétálok mögötte erre a csaj beijed, beszól hogy hagyjam békén, elkezd futni....az épp ott sétáló helyi kigyúrt keménylegények meg elkezdenek ütni ....
emelem a kalapom 😄
Carlos
#16871
Nálam ugyanez. Nem kapok semmit azért, hogy 100%, csak lehet vagizni a neten... Inkább a multi.

Þór vígi þessi rúnar

#16870
na, azt nem merném 😄
meg azért mégis csak más a játék, itt van save game
kill3r21
#16869
Próbáltam én már mindent 😊 Van hogy jobb, de van hogy rosszabb
kill3r21
#16868
Nektek az életben is kéne 😊 Nekem még soha egy kanyit nem sikerült nyernem a tözsdén a játékba 😊
#16867
a levél és űrhajó darabokat azért érdemes itt összeszedni, jár utánuk egy kisebb küldetés
Palinko
#16866
régen én is elkezdtem még san andreasban, vice cityben gyűjteni netes térképek alapján, de inkább munkánakbéreztem mint szórakozásnak. hagytam is a fenébe 😄
#16865
elég tőzsdézni hozzá.
már megvettem mindent amit lehetett mégis így állok:
,

jármű vásárlásra meg nem lehet túl sokat költeni
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.29. 15:36:07
#16864
Én képes vagyok. 😛 Mondjuk nem minden játékban csinálok meg mindent. Csak azokban, amelyekben éppen ilyen kedvem van. Igazából a Rockstar játékok közül eddig egyedül a Read Dead Redemptiont játszottam ki 100%-ra, de most a GTA V-tel is ezt tervezem.
Palinko
#16863
elég elvetemültek akik képesek gyűjtögetni
NEOreg3
#16862
100%-hoz tán elég 5 property

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#16861
Nem-nem. Szó sincs erről. Nem ez a lényeg. Én is, és még sokan mások is, szeretjük a játékokat 100%-ra kimaxolni. GTA esetében ez nálam azt is jelenti, hogy megveszem az összes ingatlant (mondjuk azok kellenek is a 100%-os játékteljesítéshez különben is, nem?).
Palinko
#16860
éllítólag csak olcsóbban 😄
Carlos
#16859
Vegulis... De annak mi ertelme? Ingyen golfozhatsz? De jo... :-)

Þór vígi þessi rúnar

Fpocok
#16858

Parasite Eve 2, best game EVER!

#16857
A maximalistáknak, akik mindent meg akarnak venni. Pl. már maga csak a golfpálya 150.
#16856
Ez pontosan az. A 6. lépésig csak az alap pénzt buheráljuk, viszont az új pénzérték nem jelenik meg a karakter számláján, csak akkor, ha tőzsdén veszel rajta valamit. Ha átírod a karakter pénzét, azzal csak az a pénz módosul, amit a karakter amúgy részvényre költhetne.

Carlos
#16855
Nem akarok belekotni, de ez process futas modositasanak minosul es ban jar(hat) erte meg akkor is ha single player!
Amugy nem tudom mit tekeregtek ennyire a tozsden. Annyira primitiv egyszeru hogy amint vegigtoltad a jatekot 1 ora alatt meg lehet otszorozni a penzed. Az megint mas kerdes, hogy minek a single playerben 200 millio?

Þór vígi þessi rúnar

Voltan
#16854
Ha már cheat engine, akkor nem egyszerűbb rögtön a pénzt meghekkelni? Nem kell szarakodni a tőzsdével.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#16853
Akit ugyanúgy szopat a tőzsde, mint engem, vagy csak nem akar vele szenvedni, annak itt egy tipp (csak sinlge-hez, multiban nem próbáltam, nem óhajtom magam bannoltatni).
1 - legfrissebb cheat engine letölt, telepít
2 - gta story mód ablakban elindít
3 - cheat engine elindít, folyamatok közül gta5.exe megkeres, hozzárendel (nem a launchert)
4 - játékban esc, karakter pénz megnéz, beír cheat engine keresőbe - first scan (ha már végigvitted a főküldiket, és sok a lé, akkor kevesebb a találat, könnyebb vele dolgozni, mint a játék elején)
5 - kijön egy érték (általában csak egy, vagy 2, a 2 közül a nem zöld színű a célpont), arra 2 katt, lekerül alulra
6 - alul value-ra 2 katt, átír, bal oldalt "active" négyzet beikszel
7 - ekkor már megjelenik a pénz, de még csak akkor látható, ha telefonon előhívod az LCN-t.
8 - LCN-en megjelent módosult teljes pénzösszegből bármilyen részvény vesz, aztán rögtön elad
9 - *profit*

#16852
Megoldottam, kiszedtem azt is, így már fogadja a másik kocsimat. Jól elszarták rockstarék a singleplayer garázsrendszerét, simán lehetne itt is biztosítás, meg több megvehető ház és garázs.

Laza
#16851
Miért nem a klónt szeded ki és tünteted el?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#16850
kőszi 😊
#16849
Valaki le tudná írni, hogy hogy a tökömbe működik a rendőrségi garázs?
Nálam ez a helyzet:
- Van bent 2 autó, amiből az egyiket sosem láttam, a másik meg a házam garázsában van, tehát "nincs elveszve", így nem értem, mit keres a klónja a rendőrségi garázsban.
- Kiszedem az autót, amit még sosem használtam, felrobbantom, hogy ne kerüljön vissza a rendőrséghez. Így a rendőrségi garázsban már csak 1 autó van, tehát van szabad hely.
- Elmegyek a házam garázsához, ott van egy másik autóm. Elviszem LSC-be, tuningolom, megjavítom, hogy a játék úgy kezelje, hogy az már az enyém.
- Történik valami, meghalok ezzel az autóval úgy, hogy a kocsi túléli, én nem. Kijövök a kórházból, elmegyek a rendőrséghez, és még mindig csak az az 1 rohadt "klón" kocsi van a rendőrségen, a másiknak meg semmi nyoma.
- wtf.
Hogy a fenébe kell rávenni a rendőrséget, hogy "elmentsenek" egy autót?

Laza
#16848
Arra is van megoldás, h ne kelljen odahajolni 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Mike
#16847
van ebben rendőr, tűzoltó és mentős széria mint a korábbiakban? gondolok arra, ha megcsináltad mind a 10? tűzoltó szintet, akkor tűzálló lettél pl.

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#16846
Meggyűlt a bajom a tőzsdével...
The Hotel Assassination előtt BettaPharmaceuticals részvényei nagyon magasan 460-on vannak (hiába telik az idő, nem változik), holott 200 körül kellene lennie. Ezzel szemben a Bilkinton (aminek küldetés után kellene lemennie) most is elég alacsony 80-körül van.
Úgy még nem próbáltam, hogy elindítom a küldetést és közben veszem meg, de nem hiszem, hogy számítana ez valamit is.
(Természetesen eredeti játékom van)
Fpocok
#16845
ragdoll mod 😄


Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.29. 10:21:29

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#16844
Nekem ilyen asztali talpas mikrofonom van ugyebár nem füles mikrofonnal és lehet ez a baj de ha odahajolok és konkrétan bekapom a mikrofont akkor hallanak de a franc nem akar úgy ülni hogy 3cm-re legyen a mikrofon a fejemtől 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie