Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16943
JP pont elvileg csak playlistnél van haszna.Playlistnél az lesz a győztes akinek a legtöbb JP je van.Azonkívül semmi haszna nincs.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#16942
single-ben? külön garázst kell venned hozzá
#16941
1. megkaptad a választ
2. amikor eléred a pcsihopata szintet téged tesz át másik seccionra. Nem másokat....
3. ezt nem tudom
4. egy számláló. minden küldetés után kapsz 15 JP pontot. Kilépéskor a számláló nullázódik, gyakorlati haszna nincs. Nem tudod semmire beváltani.
Amúgy google, youtube a barátod ne félj használni....

#16940
Nem kell gyilkolászni, hanem sztriptíz bárba menni, elszórni a nőkre 200 dollárt. Inni, versenyezni és akkor lemegy. Minden gyilkolással, járókelő elütéssel tovább rontasz az értéken.
#16939
Mint a valóságban. Agyonvered gumikalapáccsal.
#16938
Nekem ugyanezt csinálja. I5 2310, GTX550 (1 GB VRAM), 8 GB RAM. A VGA RAM elég kevés, de a settingsnél nem megy pirosba a csík. Kb. fél óra után elkezd szaggatni, ami a városba beérve még brutálisabbá válik.
Nem hinném, hogy túlmelegedés lenne az oka. Játék alatt kb. 70 fokos a VGA, ami indítás után pár perccel már stabil marad, tehát nem fél óra kell neki.
#16937
Elvenni mások pénzét? Azt hogy lehet?
dartonite
#16936
Te valamit nagyon felreertesz.A kutyat nem erdekli hogy a szemelyes beallitasaid milyenek, vagy hogy osztod el az eroforrasokat.

#16929:
-A bankszamlan tarolt penzt nem vehetik el a tobbiek.Amit Magadnal tartasz azt igen.
-Nekem is szokott lenni hogy mindenki egyszerre kilep a session-bol, tegnap rakerdeztem egy masik sgs szerint ez egy bug.
A tobbi kerdesedre nem tudom a valaszt.
Carlos
#16935
Ha atirod az erteket!

Þór vígi þessi rúnar

#16934
Ha megölnek, asszem visszaáll, de ebben nem vagyok biztos.
Shep
#16933
Tegnap próbáltam kocsit, bringát, kutyafülét venni de azt mondja, hogy nincs hely ahol tárolhatnám? A piszok nagy ház garázsa nem elég neki?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#16932
Mental state-et csökkenteni lehet? Vagy egy idő után magától?
#16931
Mi lesz ha kirabolom az összes boltot?

#16930
Egyszemélyes feladatokat a csillag ikonoknál keress a térképen.
A mental state-et emberöléssel lehet növelni, de ha nagyon felmegy, vadászni fognak rád. Piros leszel a térképen.
#16929
Sziasztok

Az Online-nal kapcsolatban pár dolog kérdéses számomra, tudna valaki segíteni?

1. Miért van szükség a bankszámlára? Nem mindegy, mennyi van nálam kp-ben, és mennyi a számlán?
2. Mitől van az, hogy néha hirtelen és egyszerre az ÖSSZES játékos kilép a sessionból (XY left) és egyedül maradok?
3. Van Lesternek ez a szolgáltatása, hogy felhívom és megkeres nekem egy autót. Na most nekem mindig egy nyomorult katonai teherautót talál, ami a filmstúdiók területén parkol. Ezzel mit kezdjek?
4. Mi az a JP amit a küldetések végén kapunk, és mire szolgál?
#16928
Sziasztok

Szingliben nem tervezik bevezetni hogy lehessen házat venni(nem cégre vagy garázsra gondolok) A dynasti 8 ott is ott van, csak "currently" nem elérhető, ezért reménykedem hátha lesz valami patch vagy akár dlc amiben ez benne lesz.
oneal1
#16927
nem arra gondolok, hanem csak simán megy, és így előredőlve elesik, keresek videót

!Forza Ferrari!

#16926
Én találtam egy jót, LS nyugati partján, a pszichiáterhez közel. 200 ropi, és van hozzá egy 10 helyes garázs is.

#16925
Az még nehezebb! Online jatékosokat kell ölni(sokat), rendőröket és 4,5 csillagos körözöttséget megúszni.
Fejlődni a leggyorsabban küldetésekkel tudsz. Pl 4 ember megcsinál egy küldetést és közösen adják le +30% -s XP pont.
SzirmosSzisza
#16924
Ha vízbe ugrasz vagy épületről akkor fejjel előre csinálja.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

oneal1
#16923
csomó videóban látom, hogy úgy ugranak, hogy fejjel előre esnek 😄

ezt hogy lehet csinálni?

!Forza Ferrari!

#16922
Hogyan lehet fejlődni és pénzt szerezni, ha nem akarok küldetéseket csinálni?

#16921
Ki játszik a GTA 5 online-al Xbox One -n? (100+ -s) embereket keresek

[email protected]
#16920
Egy vidéki garzont és egy 9000 dolláros terepjárót. 😄
dartonite
#16919
Sajnos en is Zentorno-t de nagyon megbantam.
Pancelautot vegyel, azzal sokkal egyszerubbek a kuldetesek es gyorsabban fejlodsz.
#16918
Melyik házat érdemes megvenni?

#16917
Zentoro 730.000
#16916
Ti mit vettetek, online módban, a 700.000 dolcsin?

#16915
Megcsináltad az első heistet?(A Fleeca Job osat)Mert ha az kész van akkor tudod csak megvenni és majd ott fogod találni ahol kerested.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#16914
Sziasztok !

Egy olyan problémám lenne, a Karin Kuruma nevű autót valamiért nem találom. Elvileg itt kellene lennie: (Southernsanandreassuperautos.com) valamiért nincs itt. Minden autókereskedést átnéztem, és ez az egy autó hiányzik. <#conf> <#rinya>
(Eddig csak online játszottam, 30-as szinten vagyok jelenleg.)

Ötleteiteket, és segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm. <#worship>
SzirmosSzisza
#16913
Ha már irányítás, azt vhogy nem lehet megoldani, hogy csak repülőnél/helinél WASD-ra átrakni a numpad dolgait, QE-re átrakni az oldalazást és a nyilakra a gyorsítás lassítást? Mikor én próbáltam panaszkodott, hogy ütközik mással, de nekem az elég lenne, ha csak ezeknél lenne így, repülés közben úgysem mobilozok, rádiót meg kibírom 😊
Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.04.30. 00:08:53

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#16912
6000x6000, ez is, elég jól néznek ki

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16911
Online módban mászkálnak olyan kocsik az úton, amiket amúgy a neten keresztül kéne megvenni? Egy Warrener-t szerettem volna felhajtani, de égen-földön nem találtam egyet se, pedig csalinkáztam 2 játékbéli napon keresztül a városban.
Utoljára szerkesztette: jocking, 2015.04.29. 23:30:26

kill3r21
#16910
Ott van a galéria menüben csak nyomj rá entert, ha nem mondod meg nmeki hogy töltse fel socialra akkor nem tölti alapból
Zsoca 02
#16909
Sziasztok! Hoztam egy onlineos képet és egyben segítségeteket kérném. Snapmaticsos fotót mért nem látom a Social Club oldalán? Ezen kívül esetleg elmenti a képet valahova gépre is?


Utoljára szerkesztette: Zsoca 02, 2015.04.29. 22:36:39
Laza
#16908
Kezdhetnének már valamit az online játékkal, mert vicces, hogy egy egyébként 1.5 éves online rendszernél állandóan bugoktól szenved az ember ... nem tölti be, kidob, error, töltöget mint a veszedelem .... fele játékidő ezzel megy el.

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#16907
Nem is rád értettem, hanem azokra, akik ezért csinálnak egy valag pénzt csalással 😊
Utoljára szerkesztette: Laza, 2015.04.29. 22:24:53

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

kill3r21
#16906
Singleben a módósítgatás csak nem lesz gond, nehogy már majd egy modot se lehessen használni 😊
MerlinW
#16905
Ne egérrel irányítsd, hanem WASD + NUM8456-al. Vagy kontrollerrel.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.04.29. 22:19:54

[merlinw.org]

#16904
Farmer stílusban.

MerlinW
#16903
"de ez process futas modositasanak minosul es ban jar(hat) erte meg akkor is ha single player!"

Mármint a process prioritásának állítása? Ne hülyéskedj már 😊

[merlinw.org]

#16902
Hogyan lehet eladni a lopott kocsit?
Hányas szint kell hozzá?
Elmentem a tuningoló helyig, de ki sem nyílt az ajtó... :S

kill3r21
#16901
Mi a gond a repüléssel? 😊
#16900
És melyik azok a küldetések?

#16899
Nálatok is csinálja azt a hülyeséget a játék, hogy amikor újrajátszok egy küldit és utána tölti vissza a játék állítólag a sztori módot, akkor az online-t indítja el?
Frank99
#16898
aki a repülést kötelezően beletette a küldetésekbe, kapja be...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

RatBaG
#16897
3 ingatlanod lehet összesen.
a sima munkák közül bármelyiket megpróbálhatod teljesíteni akár egyedül is, max beletörik a fogad.
a mental state csak azt jelzi, hogy az utóbbi időben hány játékost öltél meg. minél többet, annál pirosabb lesz a jeled.

Per Aspera Ad Inferi.

Carlos
#16896
Kivágott az online.
Először a character infókat nem tudta visszatölteni, mostmár service unavailable...

Þór vígi þessi rúnar

LasDen
#16895
vannak, amiket egyedül is megcsinálhatsz. A mental state pedig a járókelők gyilkolászásával megy feljebb. Hajrá 😄
Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.04.29. 20:12:37

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#16894
szerintem az csak a storyra vonatkozik

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár