Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Fixes to improve game stability and other minor fixes.
Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Szerk: 9,9/10
Ilyen apróságokba tudok belekötni tényleg, hogy ha szingliben elrontod a versenyt, akkor nem lehet újrakezdeni, hanem szét kell lőni a járművet, vagy végigszenvedni, hogy újrapróbálhasd, vagy az, hogy billentyűzettel nem lehet FPS módban sétálni, meg ilyen hülyeségekbe.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.05.01. 20:40:36
abszolút jó, hónapokig elbarangolhatsz benne, és még úgy sem fogsz mindent látni.
Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy
GTA Online 10/10 lenne de mivel nagyon sok a töltési idő meg 1-2 technikai gond miatt 9.5/10 et adnék rá.
Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Am indíts saját versenyt és az első noobal aki belép indítsd el, csak megnyered egyszer.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
3 versenyt kéne megnyernem. Egy verseny kb 30 mp.
Þór vígi þessi rúnar
Egyik az az hogy bekapcsolod a passzív módot, ilyenkor nem tudnak se megtámadni se elütni stb. de te se tudod ugyanúgy megölni őket, sőt nem is tudsz olyan kocsijába beszállni akinek kivan kapcsolva a passzív mód.
Másik az az hogy szimplán bemész a házadba ott nem tudnak megtámadni sőt bemenni se ha nem adsz engedélyt nekik.
Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy
Akkor még kel hozzá 4,5szint .😊
Mi van akkor ha játszom, de 1 pillanatra el kell mennem a géptől. Mit/Hogy lehet csinálni hogy addig ne öljenek meg míg nem vagyok a gépnél?
Utoljára szerkesztette: Vopyy, 2015.05.01. 15:57:33
Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy
#16987
A gép ellen el vagyok, de más ember ellen már nem. Mert ők ilyeneken nőttek fel, én nem.
És köszi, kipróbálom a survivor módot. Hányas szinten jönnek elő?
i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
1280x1024ben játszom a játékkal, i3 3240+gt 630, szinte minden a lehető legalacsonyabbra van állítva, és 25-30fps-sel futkározik, de egy idő után textúra hibák lesznek 😄
I met God. She's black
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Tegnap a fiam megkapta a játékot, felrakta, de nagyon laggol neki... 😞 Mi lehet a gond? A gép elvileg bírja...
AMD Athlon(tm) II X4 641 Quad-Core Processor 2.80 GHz
8 GB memory
V.Card: Nvidia geForce GT 630 ( 2 gB )
WIN 7 64 bit
Köszi 😊
Utoljára szerkesztette: XBlade, 2015.05.01. 08:51:29
Saját..
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64