Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PhantomAss
#17043
hogy érted hogy billentyűzettel nem lehet FPS módban sétálni?

GOOBY, pls

#17042
Folyamatosna azt írja "connection to download server lost.reconnecting"
#17041
Nem tudtam honnan ismerős Michael a játékból, aztán elővettem a Mafia 1-et és megláttam Paulie-t 😄
#17040
Na megvettem. elkezdtem tölteni ,de 3 meg a helyett 400 kbyte/seccel jön. ezen nem lehet segíteni? 8)
#17039
Legújabb patch tartalma:
Fixes to improve game stability and other minor fixes.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17038
Rájöttem ...
Tikal
#17037
ez most komoly? 😄D

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17036
Be lehet valahol állítani hogy AI által vezérelt járművekben (taxi, metró, kötélvasút) ne váltogasson önkényesen kameranézeteket a játék? Kicsit idegesít hogy egy taxiban vagy kötélvasúton ülve kicsit hátradőlnék nézni a tájat és mindig előrefordítja a kamerát.
Carlos
#17035
Kidobott az online, restart. Patch jött!

Þór vígi þessi rúnar

#17034
Naná! Sőt, nekem már megvolt PS3-on és megvettem PC-re. 😄 Legjobb GTA, ami valaha készült. Szerintem akkor se túlzok, ha azt mondom, hogy egyik legjobb open world, vagy egyik legjobb játék, ami valaha készült. Annyira minőségi benne minden és annyi tartalom van benne, hogy az valami hihetetlen.

Szerk: 9,9/10

Ilyen apróságokba tudok belekötni tényleg, hogy ha szingliben elrontod a versenyt, akkor nem lehet újrakezdeni, hanem szét kell lőni a járművet, vagy végigszenvedni, hogy újrapróbálhasd, vagy az, hogy billentyűzettel nem lehet FPS módban sétálni, meg ilyen hülyeségekbe.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.05.01. 20:40:36
Carlos
#17033
9.8

Þór vígi þessi rúnar

#17032
Köszönöm..
#17031
hülye volt a kérdés, ha tetszik vedd meg.
abszolút jó, hónapokig elbarangolhatsz benne, és még úgy sem fogsz mindent látni.
#17030
A lényeg az, hogy ha ismered a GTA stílusát, s szereted, akkor nyugodtan megveheted, nem fogod megbánni.

PeeTeR
#17029
ne probalkozz, elkurtad, deal with it

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#17028
Miért adnánk el ha tetszik?

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17027
Köszi a stilisztikai javítást ,de .. ha már úgyis értetted akkor talán arra is válaszolhatsz. Más részről ,ha eladod és megint megveszed akkor újra veszed..ha már ilyen kötekedősen adod elő! 8)
MoRT2195
#17026
Ha nem lenne meg, akkor nem újra vennénk meg, hanem elsőnek. 😄
#17025
szóval ,ha nem lenne meg újra megvennétek?
#17024
Single 11, online 7.

#17023
Hát a story módját(még nem vittem végig szval ebben nem tudok 100% os véleményt mondani) 9/10 re értékelném eddig, ebbe belefoglalnám hogy ez egész singlet nem csak a storyt, mert GTA 4 es csalódás után(nekem az volt) a story bejön + sok dolgot lehet csinálni és újdonságok amik bejöttek mind pozitívak számomra.
GTA Online 10/10 lenne de mivel nagyon sok a töltési idő meg 1-2 technikai gond miatt 9.5/10 et adnék rá.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17022
Sziasztok... 10-es skálán hányasra osztályoznátok a játékot? most akarom megvenni és véleményeket gyűjtök.
Carlos
#17021
na igen...

Þór vígi þessi rúnar

LeWyTy
#17020
Megnyerni megnyered csak pontot nem kapsz érte. (pl tuninghoz)

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#17019
De legalább megnyered.
Carlos
#17018
Egyedül nem tudok versenyezni... 😊

Þór vígi þessi rúnar

RatBaG
#17017
egyedül is indíthatsz versenyt.

Per Aspera Ad Inferi.

LeWyTy
#17016
A betöltési idő több mint 5 perc 😄
Am indíts saját versenyt és az első noobal aki belép indítsd el, csak megnyered egyszer.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Carlos
#17015
Még mindig keresek egy embert 5 perc segitségre.
3 versenyt kéne megnyernem. Egy verseny kb 30 mp.

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#17014
passive mód.

Þór vígi þessi rúnar

#17013
2 dolgot csinálhatsz:
Egyik az az hogy bekapcsolod a passzív módot, ilyenkor nem tudnak se megtámadni se elütni stb. de te se tudod ugyanúgy megölni őket, sőt nem is tudsz olyan kocsijába beszállni akinek kivan kapcsolva a passzív mód.
Másik az az hogy szimplán bemész a házadba ott nem tudnak megtámadni sőt bemenni se ha nem adsz engedélyt nekik.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17012
köszi.
Akkor még kel hozzá 4,5szint .😊

Mi van akkor ha játszom, de 1 pillanatra el kell mennem a géptől. Mit/Hogy lehet csinálni hogy addig ne öljenek meg míg nem vagyok a gépnél?

#17011
Azért rakták bele mert ... várjunk csak, be se rakták.A survival módot meg rank 15 ösön kapod meg.
Utoljára szerkesztette: Vopyy, 2015.05.01. 15:57:33

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

Adam Jonas
#17010
Ez volt már? <#idiota>

Repül a bálna

#17009
Akkor miért tették be az olnline részbe?

#16987
A gép ellen el vagyok, de más ember ellen már nem. Mert ők ilyeneken nőttek fel, én nem.
És köszi, kipróbálom a survivor módot. Hányas szinten jönnek elő?

Rita79
#17008
Na-na

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#17007
Ha normális lenne a hűtése, nem menne fel 80-85 fokra játék alatt a hőmérséklet.
#17006
GT kártya HTPC-be való,abban kiváló,játékra csakis GTX széria,és már inkább 700 feletti ajánlott (igaz nekem viszi rendesen a 650-el is,de csak normalon)

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

szabii98
#17005
Szia, nekem is ilyen kártyám van, és csak azt tudom mondani mint a többiek, rettentően gyenge ez a vga.
1280x1024ben játszom a játékkal, i3 3240+gt 630, szinte minden a lehető legalacsonyabbra van állítva, és 25-30fps-sel futkározik, de egy idő után textúra hibák lesznek 😄

I met God. She's black

Carlos
#17004
Segítene valaki megnyerni 3 versenyt a motor upgradehez?

Þór vígi þessi rúnar

bajgunar
#17003
Noki-nak igaza van. Az ajánlott 9800GT tudásának a negyedét se tudja az a GT 630. Hiába Fermi és a parasztvakítós 2Gb VRAM. Harmatgyenge kari.
Hunter of Deer
#17002
ha normalis a haz hutese akkor feleslegesen veszed le az oldalat sztem, azzal csak rontasz rajta.

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Vadnokedli
#17001
A Videókártya nem tesz eleget a minimum specifikációnak. Gyakorlatilag 200-300%-al az ajánlott alatt van.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#17000
Ok, köszi, kipróbáljuk.
#16999
Legújabb driver-t rakjátok fel, v-synce-t kapcsoljátok ki. Texture quality normal....post fx normal....Egyelőre próbáljátok meg így. A többi beállításlehet normal-high között....MsAA-t meg felejtsétek el.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#16998
Sziasztok!

Tegnap a fiam megkapta a játékot, felrakta, de nagyon laggol neki... 😞 Mi lehet a gond? A gép elvileg bírja...

AMD Athlon(tm) II X4 641 Quad-Core Processor 2.80 GHz
8 GB memory
V.Card: Nvidia geForce GT 630 ( 2 gB )
WIN 7 64 bit

Köszi 😊
#16997
Erre nem gondoltam, ez is jó lehet köszi 😊
#16996
Köszi 😊 sajnos most hétvégén nem vagyok a saját gépemnél, de megpróbálom amint tudom.
Utoljára szerkesztette: XBlade, 2015.05.01. 08:51:29
#16995


Saját..

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#16994
#16989