Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17093
Az új kocsira kössél biztosítást a szervízben (most nem jut eszembe az angol neve).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Sztivi05
#17092
Hiába szereztem másik kocsit mindig ezt rakja le. Ez a Personal Vechil
Sztivi05
#17091
jaja
Tikal
#17090
?
ha hosszan nyomva tartod...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Sztivi05
#17089
A neten vetem eggyet csak nem tudom hol van 😄
Sztivi05
#17088
Már próbáltam de lehet csak béna vagyok ! 😄
#17087
mint amikor taxiba ülsz be...rövid F kiüti,hosszú F beülsz.. 😊
LasDen
#17086
vagy lopsz egyet és a magadévá teszed 😮

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17085
Telefonodon az internetre mész (földgömb), és ott a sanandreassuperautos.com-on rendelhetsz kocsit.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.05.02. 17:18:32
Sztivi05
#17084
De egyébként az F betüvel lehetne ?
Sztivi05
#17083
És azt a kocsit amit az elején ki kellet választani hogy lehet lecserélni ? mert egy szart választottam és minden küldinél azt rakja be.
Sztivi05
#17082
Akkor kiüti a kocsiból és én ülök be a volánhoz.
Carlos
#17081
Ha letiltotta, hogy bárki beszálljon a kocsijába akkor semmivel.

Þór vígi þessi rúnar

Tikal
#17080
mondjuk próbáld meg azzal a gombbal amivel amúgy is beszállsz egy autóba? 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Sztivi05
#17079
Üdv! GTA Online -ban mejik gombbal kell egy másik játékos mellé be ülni ?
#17078
Nem hiszem hogy hasznos lenne.
Videó
Utoljára szerkesztette: drago14, 2015.05.02. 15:26:59
PeeTeR
#17077
mert telefonnal keszultek <#idiota>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Tikal
#17076
nem, 6. szint körül talán még egyszer

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17075
Az ingame telefonnal készített fényképek miért nem képernyőfelbontás méretűek? Nem lehet valahogy beállítani, hogy nagyobb méretű legyen?
Fpocok
#17074
Újabb remek mod

Parasite Eve 2, best game EVER!

LasDen
#17073
korábban is lehet már

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17072
30-as szinttől tudsz hajat és arcszőrzetet festeni. A későbbi lehetőségeket nem ismerem (ha vannak).
Fpocok
#17071

Parasite Eve 2, best game EVER!

Vadnokedli
#17070
Gondoltam rá keresek mi az a Flawless Windows... 😄D k

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

hungary27
#17069
Szia, én egyszer beléptem egy social club-os crew-ba, majd kiléptem és utána tudtam módosítani a karakteremet.
Utoljára szerkesztette: hungary27, 2015.05.02. 11:35:54
#17068
SweetFX-en kívül teljesen jogosan egyébként.
Fpocok
#17067
Nem tudom volt e már, de online-ban ban jár mindenért.
-csalásért
-FoV modért
-SweetFX-ért
-Flawless Windows-ért.

Szóval csak óvatosan.

Parasite Eve 2, best game EVER!

rage
#17066
Nem az a lényeg, hogy Nvidia, vagy hogy 2 gigás, hanem inkább maga a teljesítménye.
De alacsony beállításokkal, esetleg kisebb felbontáson el fog menni, ami előfordulhat, hogy egy bizonyos idő után elkezd belassulni az egész, ilyenkor indítsd újra a játékot.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Carlos
#17065
1x majd lesz lehetőség nemtom hanyas szinten.
Valami olyasmi üzi lesz, hogy do you wish to alter your character's look? Vagy ilyesmi. Egyszer kérdezi meg. Ha ott nemet mondasz akkor úgymarad.

Þór vígi þessi rúnar

LasDen
#17064
nem tudsz

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

MoRT2195
#17063
GTA Online-ban ha már létrehoztam egy karaktert, azt lehetséges módosítani a későbbiekben? Nem csak a ruházatra értem, hanem úgy kompletten, a játék eleji karakter szerkesztéshez hasonlóan.

Másnak single-ben van olyan problémája, hogy ha megállítja a játékot (ESC), akkor ott a menüben mászkálva iszonyatosan szaggat? Figyeltem az FPS mutatót, azt folyamatosan ugrál, hol 100 valamennyi FPS, hol csak 10-en valamennyi FPS van, aztán akad az egész. Az egész menüben ez van, és csak single-ben. Amúgy meg maxon tökéletesen fut a játék, szóval érdekes... nem értem a menüben miért ugrál így az fps.
#17062
Hát Nokedli, vagy a %-okhoz nem értesz, vagy a videokártyákhoz 😊
2 gigás videokártya van benne, ráadásul NVIDIA-s... 😊
Ha alapban nem lett volna meg a gép tudása a követelményhez, nem veszem meg sok ezerért a játékot 😊
Az előtted hozzám szóló tippje bejött...
Legújabb frissítés a kártyához, és tuti a buli 😊
De azért köszi ;-)
Utoljára szerkesztette: Vladharcos, 2015.05.02. 09:40:10
#17061
Siker! Frissítettem a videokarit, és max. felbontáson is süvít 😊 Köszi a tippet 😊
Carlos
#17060
Mi értelme megvenni a Zentornót sokért, ha a versenyeken úgyse használhatom?

Þór vígi þessi rúnar

Systore
#17059
#17058
Kivancsi vagyok, hogy ez kiterjed-e majd a kocsik kicserelesere. En annak idejen nagyon szerettem betenni azokat a custom kocsikat amiket innen-onnan le lehetett toltogetni. Kar erte ha kesobb ezt nem engedne a jatek.

Palinko
#17057
a steam ha jól tudom nem ad ki hivatalos adatokat sajna 😞 szóval a steamspy sem tudom miből táplálkozik
#17056
http://www.pcguru.hu/hirek/gta-5-tobb-mint-ket-millioan-vettek-meg-steamen/31685

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17055

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17054
akkor ott tölt be ahol mentetted, ha házadban akarsz menteni akkor elkell menned a házadhoz.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17053
Ha a Quick save-et használom a mobilomon ha újra indítom a játékot honnan kell, hogy betöltsön? Vagy vissza kell menni menteni a "bázisra"?
#17052
Ma ... azaz tegnap (mivel már éjfél elmúlt) elkészült életem első versenye GTA Online ban.Ha van kedvetek letesztelhetitek a pályámat.Kíváncsi vagyok a véleményetekre. <#vigyor>

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17051
Melyik torrentol lehet leszedni?
wollnerd
#17050
Pedig itt írják hogy állítólag már a 3. patch-el már gyorsabb lett a patch letöltés............

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#17049
Hát a letöltő szerverük nem a legjobb, de ha torrentről leszeded a gamet azzal is ugyanúgy tudod tolni.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17048
Nekem a Steames verzió nem is patchel. Nem egyszerre jön ki mindkét kliensnél ?
wollnerd
#17047
Úgy hogy ha TPS nézetben sétálsz (nem futsz) és átváltasz FPS-be akkor láthatod hogy gyorsabban megy a karakter azaz alapból is kocog a FPS-ben....

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Carlos
#17046
Sajnos ez ilyen lassu! :-(
Kitartas!
Amikor reconnecting van akkor pause es resume!
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.01. 22:45:40

Þór vígi þessi rúnar

#17045
Úgy, hogy harmadik személyben alapból sétál, shiftet egyszer lenyomva kocog, shiften tartva sprintel. FPS nézetben alapból kocog, shiftet egyszer lenyomva sprintel, shiften tartva szintén sprintel. Szóval az alapsebesség FPS nézetben a kocogás. Persze gamepaddal nem gond, mivel ott ugye a szokásos dolog érvényesül, azaz attól függ, hogy kocog vagy sétál, hogy mennyire nyomod előre a kart.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.05.01. 22:42:52
#17044
Szerintem úgy hogy alapból szalad fps módban és nem sétál ahogy külső nézetben. Ha nyomsz shiftet akkor gyorsabban szalad.
Utoljára szerkesztette: Rodman6, 2015.05.01. 22:41:06