Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17495
Erre varjon valaki gombot! Nekem az összes Trevor küldit ami az elején volt beleértve a repülést is,nem mentette el!! Pedig automatikusan menteni kellett volna a játéknak,még a küldetéseket se tudom választani,visszadobott Franklinhez ahonnan tegnap kezdtem az egészet,minden odaveszett! Hogy a bánatba lehet ez??? Manuálisan nem mentettem,lehet ez az oka neki?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Mr_no_NaMe
#17494
Gyerekek, ez az öltönyös bank heist ez valami nagyon komoly volt 😄 Főleg, ahogy a végén hozzámvágták a részemet....pfuj
Carlos
#17493
Igen, ez igaz...
Én csak cseréltem, dart meg ott állt és nézett, mit nyomizok. 😊

Þór vígi þessi rúnar

dartonite
#17492
Ugy tunik hogy igen.Human labs egyik kuldijenel a tarsamrol lelottek vagy harom pancelt mig az en heavy-mnek a felet.
Arra azert figyeljetek hogy ha ebben heist-eltek akkor a karakter futasi ill. uszasi sebessege drasztikusan csokken.
#17491
Valami magyar tag azt írta heist előtt, hogy kezdéskor a ruha választásnál is a heavy armorost kell kiválasztani, mert az jobban véd.. Ez igaz?
#17490
Ez a 8 billentyűs repülőgépirányitás megint odabasz rendesen.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17489
Egy kalap szar az online, ma 3x nem sikerült elindítani egy magyar tagnak a heistet. Ahogy kilépünk az ajtón, hibaüzenetet ír ki és visszadob multiba.
#17488
#17487
Akkor be kell húzni!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17486
Megoldottam a problémát.Akinek a letöltésnél újraindul,vagy nem megy: leszeded az Ultrasurf nevű programot ( http://bit.ly/1egQpZv), a frissítési ablakát a Social Clubnak bezárod,a programot megnyitod,megvárod míg kapcsolódik az egyik szerverhez (bepipálod az egyik "rádió" gombot) és elindítotd az installert..voálá,már megy is a letöltés.Remélem segítettem,további jó játékot minden fórumozónak,remélem összefutunk majd valahol.
#17485
azért érdekes,hogy fekvőtámasznál nem lóg neki..ennyit a realizmusról 😊)))
kill3r21
#17484
Eszement milyen modokat csinálnak 😄
#17483
LOOL.mellékküldi,viszem a részeg párost a kocsijukkal,erre elkezdenek dugni a hátsó ülésen.DD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17482
Na sikerült Trevor küldije,nem volt annyira vészes

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Nortai
#17480
Nálad a szűk keretmetszet maga a processzor, hiába veszel bele jobb kártyát az sem lesz sokkal jobb.
Az a 2 mag a processzorban (thread nélkül) önmagában édes kevés, már a mostani kártyádhoz is.

"Ember küzdj és bízva bízzál! De ha nem megy, legalább engem hagyjál!"

#17479
Bazzeg! Azon kaptam magam, hogy azt lesem minden pillanatban, hogy mozog-e rendesen a farka. Péniszfizika. Rávettél akaratlanul arra, hogy egy játékbeli férfi farkát tanulmányozzam. Köszök Pocok! 10/10 😄
Fpocok
#17478
Odaírtam, hogy nsfw 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17477
bmeg!!!! 18-as karikát tedd ki azonnal!<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17476
mi lol?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#17475
NSFW

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17474
Igen köszi tényleg elfogadta az öltönyt a szekrényből.
Tikal
#17473
mert egy rakat fos. időnként elromlik. elég gyakran igazából.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

allock
#17472
nálam is azt csinálta, 10. alkalom után meguntam, kiléptem

#hhwnd

tommygear
#17471
lol
#17470
Én még mindig Trevor első küldetésénél szívok.DDD Jönnek sorban az ellenfelek motorral,autóval,de csak nem akarnak kifogyni,már majdnem végigmentem az egész lakókocsi városon,de még mindig vannak.Van valami trükkje ennek? A 2 balfasz meg leghátul véd,ki se mozdulnak onnan,tök feleslegesen.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17469
Mi a francért nem enged be az online? Állandóan timeout a csatlakozási próbálkozás vége.

#17468
Szekrényében vannak öltönyök. Nem kell venni.
#17467
Nem tudom, közben megoldódott-e, de nem kell neki újat venni. Azok is jók, amik a szekrényben lógnak alapból.
LeWyTy
#17466
Alap hogy kipróbáltam... de úgy meg túlságosan irányíthatatlan...

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LasDen
#17465
rámolj ki egy szállító kocsit 5000-ért. de elméletileg van neki öltönye otthon

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17464
Tudna valaki tanácsot adni?

Kellene Michael el 4400$ egy öltönyre mert addig nem engedi elindítani a Lester küldit. Ötletem sincs hogy oldjam meg nem ad pénzt semmi.
Boltot se tudtam rendesen rabolni a kocsikat nem lehet eladni pénzért, mint online-ba 100$ om van mindössze 😄
Most akkor 10-20.$ ért kell legyilkolni többszáz embert mire lesz pénz vagy van más lehetőség?
#17463
Szia nekem is Hd 6670em volt. A GTA5 öt nem mertem vele megkockáztatni sikerült lecserélni egy HD7850 re.
Hát FPS-be nem valami szuper. Akkor is 25-35 között van ha minimumra állítom és akkor is ha very highra a nagy többséget 😄
Amúgy nagy lépés lenne a gtx 660 szóval érdemes...
#17462
JaJa, meg a langszoro hianyzik belole de kegyetlenul. Ott az a rengeteg gyalogos az utcakon, de minek.
#17461
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igen, jelentős lenne a javulás, de procit is minél előbb le kéne cserélned, mert nem fogod tudni teljesen kihasználni a 660 erejét. 4 magos proci ami bele menne a lapba is, az a Q9550, ez elvileg legerősebb.
Bone-Cracker
#17460
Üdv.
Asus p5ql pro alaplapom van, 4GB memória,
Intel Core 2 Duo E7300, 2666 MHz proci.
Tervezek venni egy GIGABYTE GV-N660OC-2GD GTX660 2GB GDDR5 -et.
Szerintetek a GTA5-höz jó lenne egy ilyen kari, lenne valami jelentős változás, ilyen régebbi konfiggal?
Ahhoz képest hogy most AMD Radeon 6670 1GB videókarim van?
Esetleg később ha vennék egy 4 magos procit?
RatBaG
#17459
offline modokért nem jár ban.

Per Aspera Ad Inferi.

#17458
Nem aktiváltam két profilon,egyszerűe amikor ugye elkezdte letölteni a maradék 5 gb-t a social club,akkor automatikusan bejelentkezett az előző profilba de nem kért kulcsot.Viszont az új profilnál már kérte
Vadnokedli
#17457
Kilövöd az autó kerekét. Mind a 4 et, első / hátsó 2-őt. Hátha.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

LeWyTy
#17456
Van már valami drift mod amiért nem bannolnak?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#17455
Tárgytalan, hagytam a karaktert tv-t nézni egy fél órát, és utána jött a telefon.

#17454
Online-ban megcsináltuk a Humane Labs Heist-et. Aztán csináltam egy heist replay-t az elsőre, gyors pénzszerzés reményében. Most meg már 1 órája rohangálok a pályán, de lester még mindig nem adta be a következő heist lehetőséget. Mi van ilyenkor? Csinálnom kéne valamit?

Fpocok
#17453
Felraktam a tőrős módot, egyből százszor jobb lett a játék.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17452
Jelentkeztem a csoportba!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Overburner
#17451
Ezen de jót röhögtem xD

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17450
Hogy sikerült a játékot 2 accounton is aktiválni?
Tikal
#17449
LOOLLL

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17448
Már beregisztráltam a játékot egy másikra ami már az enyém, most tölti de 468MB után amit letölt kiadja,hogy probléma a connectionnel és visszaáll 468MB-ra..Nem a warezzal van a baj,mert más ember is küszködik ilyennel akinek nem volt tört játéka.Ti könnyen beszéltek,mert játszhattok,de én 13 500 Ft-os játéknál már elvárnám azt,hogy a kiadó valamilyen szinten figyeljen az ilyen kissebb bakikra.
Carlos
#17447
Warez játékkal játszol és csodálkozol?
Csinálj másik Social Club accountot...

Þór vígi þessi rúnar

#17446
Most nem?Nem én vagyok az egyedüli ezzel a problémával,sokan írtak ilyen témában a rockstar fórumokon és semmi épkéz válasz..
Fpocok
#17445

Parasite Eve 2, best game EVER!