Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17545
Felismer rádió adásokat is? Pl a Music fm fálját berakom letudja játszani?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Vadnokedli
#17544
Ezt én se értem mitől jobb egy játék miután jobban tőrnek a járművek.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#17543
Sziasztok. Valakinek volt olyan problémája, hogy 20-25perc után elkezd "lag"-olni a játék?
Pillanatnyi akadozás de elég zavaró játszhatatlan tőle a játék. Fórumokon olvastam hogy elég sok embernél elő fordult a probléma de konkrét megoldás nincs rá...hátha itt valaki tudja mitől van ez..

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

Rev Hard
#17542
Mert jobban törnek az autók ? Az igen. <#vigyor> Engem az se zavarna ha egyáltalán nem törnének, nem ez a prioritás egy GTA-ban.
Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2015.05.11. 03:29:29

ASUS Maximus VII Ranger | i5-4690K @ 4.0 GHz | ASUS R9 290 | Corsair Vengeance 4x4GB Kit 1600 MHz | Chieftec 750W

#17541
Előfordulhat hogy mellényúltam,és kikapcsoltam a mentést,mivel Trevorig minden küldit automatán mentett a játék!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17540
Jól van fiam leülhetsz! egyest kaptál! Már másnap megvolt az eredeti játék nekem,14 rongyért vettem a cd galaxisban,a mentés meg azért nem volt,mert véletlenül kikapcsoltam az automentést a menüben

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17539
Kurumát nem tudom, tudsz-e venni, de abból a páncélozott verziót csak az 1. heist teljesítése után. És még azután is idő, ha nem akarod lenullázni a számládat, mert valami 520k-ba kerül.

#17538
Az utóbbi.
#17537

Hali

A kuruma autót meg tudom venni vagy valami küldetést kelél előtte csinálnom?
#17536
Inkább a karakterszerkesztőt kéne átmodolni az offline-ba,

Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W

Fpocok
#17535
Nagyon jó!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17534
Menü -> Gallery
dartonite
#17533
Nice 😊
vk90
#17532
Amiket telcsivel csinálok képet azokat melyik mappába rakja?

Capcom is the best!

Krisztiam
#17531
köszi szépen 😊

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Carlos
#17530
Tony, Gulya, Carlos, MerlinW:

Þór vígi þessi rúnar

Rita79
#17529
Mindenben egyetértek veled, de az kicsit erős, hogy hetente 1x olvasod a topikot. Ha tippelnem kéne, akkor inkább napi 3x (vagy több). 😄😄

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Maxtreme
#17528
Mint régen 😊
C:\Documents\Rockstar Games\GTA V\User Music.

Krisztiam
#17527
sziasztok
hogy tudok a rádióba zenéket berakni?
bocs, ha már volt ez a kérdés

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

MerlinW
#17526
Privátot azért kérek, mert hetente egyszer olvasom a topikot (kb a hozzászólásod színvonala miatt, és mert van életem is).

@jocking: fel kell venni a kapcsolatot az emberekkel és megszervezni a játékot. A sült galamb effektus sehol sem játszik. Én speciel mindig találok magamnak játszópartnereket, tehát valamit ti csináltok rosszul.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.10. 17:10:05

[merlinw.org]

#17525
De az, hogy a kilépéshez is kell 1 perc, mire megjelenik a 2 gomb alul, az már vérlázító...
#17524
Sziasztok. szeretnék játszani pá magyarral és az Én haverjaim nem mindig vannak fent. ingame nevem: whisperede , ha csatlakozhatok valakihez akkor jó volna. Előre is köszi és jó játékot.
allock
#17523
Tegnap óta valami hihetetlenül trágyadomb a multi rész, nem enged felcsatlakozni, singlebe dobál vissza állandóan Timed out locating sessionnal. <#gunyos1>

#hhwnd

tommygear
#17522
nem a warezzal kéne kínlódni hanem megvenni
#17521
mindegy, azt is lehet singleben stat összehasonlításra használni.
Tikal
#17520
szerintem arról beszél, hogy minek léptél be az SG crew-ba ha nem mész online 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17519
1. mi van, ha valaki a single miatt vette meg? (pl.én)
2. nem saját döntés volt a social clubba belépés. kötelező az indításhoz.
3. nem csak ez a 100 ember létezik. keress másokat.
MoRT2195
#17518
Nem, de a lényeg benne, hogy úgy számolta el, hogy én öltem meg, nem pedig csak meghalt, vagy öngyilkosságot követett el.

Zsoxx #17510: Rosszul tudod. 😊
#17517
Rohadtul lesz@rom a TS-t (meg utálom is), nem trécselni akarok, hanem játszani. Ha meg valakinek annyira igénye van a hangalapú társalgásra, arra a játékban is van lehetőség.

#17516
Még ha nem is egyszerre, de az ember azt hinné, hogy ha 100 ember azért vett meg valamit és lépett be valahova, hogy aztán kikapcsolódásként használja, akkor egy vasárnap délután azért 7-nél többen lesznek fent.

kill3r21
#17515
Köszi , meg is lett! Fun kis cucc 😄
Tikal
#17514
gondoltad, hogy majd túléli csak mert passzivban van? ...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

PeeTeR
#17513
tudsz ra mute -ot dobni ;p

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

RatBaG
#17512
hálát adok az égnek, hogy nem kell ts-en is a picsogásod hallgatnunk, épp elég itt a fórumon...

Per Aspera Ad Inferi.

#17511
Ehhez képest az az idióta szervező (valami taki... nevű magyar) 2 alkalommal is "player saved outfit"-en hagyta a beállítást, pedig többször szóltam neki, hogy rakja szabadon választhatóra. Ennyire gyengeelméjű már nem lehet senki... Semmilyen más ruhát nem tudtam kiválasztani.
#17510
Ha passzív módban vagy, senki nem tud beszállni melléd (úgy tudom.)
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.05.10. 14:03:57
#17509
ja,ezt én is észrevettem,nemsokan vannak fennt a crewből,persze mindenkinek van dolga,nem is várható el hogy 100 ember játszon egyszerre

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

LasDen
#17508
alapvetően igen, szar a crew, de akármennyire játszod az agyad Mort meg a megmondóemberkét, TS-en még mindig több embert találsz, akivel lehet nyomulni. Nem vagyunk sokan sajnos, de azért használják. Amúgy inkább olyasmi többségnek a crew, hogy a tagja, mert az úgy jól mutat, de amúgy nem kezeli külön az onnan jövő hívásokat.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17507
Nekem pl onlineban nincsenek repülők mostmég amíg ujra meg nem csinálom Trevor küldijeit,mivel nem mentettem tegnap a játékot.Leugrottam ejtőernyővel a legnagyobb hegyről,élmény volt!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

MoRT2195
#17506
Lehet látni, hogy éppen az online-nal, vagy a single-lel játszol. Én nem is számítok arra, hogy olyan jön heist-ozni, aki éppen a single-lel játszik. 😊
Szerk.: Én alapból csak rányomok, hogy minden csapat tagot meghívjon, nem egyesével hívogatok mindenkit, ezért megy olyannak is meghívó, aki épp a single-t tolja.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.10. 13:52:02
#17505
Játszottam néhány óra Online-t, de most szinglire koncentrálok. Azt végig akarom vinni, ki akarom maxolni 100%-ra, utána jobban belemerülök az online részbe. Szal, ha nem reagálok multis meghívásra, akkor ennek ez az oka. Lehet, meg kellett volna várnom, hogy végigvigyem a szinglit és csak utána csatlakozni, mert így feleslegesen hívnak minden alkalommal.
MoRT2195
#17504
Majd mindjárt jön Merlin, és mondja, hogy menj TS-re, mert ott nyomul ám a banda ezerrel. Igaz ez kb. annyit jelent, hogy egyszerre max 2 ember fent van, abból is csak az egyik játszik talán. De előtte persze írjál PRIVÁT ÜZENETET Merlinnek, ahol nagyon szépen kérd meg, hogy adja oda a TS jelszavát. Mert ha ide írsz, az nem jó. Neki csak privátba jó... és egy kis nyalás sem árt (remélem érted) neki.
#17503
Felmerült bennem a kérdés, hogy tulajdonképpen mi a tosznak csináltatok SG-s crew-t, ha senki nem használja? 100-an vannak bent. 7-nél több embert még sosem láttam egyszerre online, azok meg mind elhajtanak (busy, blocked, 'mennyekazanyámba), ha heist-re hívom őket (tisztelet a kivételnek, amit jelenleg 2 fő képvisel). Így ebben a formában ez így mindenre jó, csak arra nem, amire kéne.

MoRT2195
#17502
Úgy látszik csak kilehet játszani ezt a passzív módot online-ba. Tegnap csak úgy helikopteztem, aztán leszálltam egy ember mellé, és beszállt hozzám. Gondoltam kipróbálom, hogy mi van akkor ha neki vezetem egy épületnek a helikoptert, én viszont az utolsó pillanatban még kiugrok. Meg is tettem, épp mielőtt neki mentem volna az épületnek, kiugrottam és szépen ejtőernyővel landoltam. Mivel ő neki fogalma sem volt, hogy mit csinálok, így nem tudott reagálni sem, szóval benne maradt a gépbe, és meg is halt. Bal oldalt ki is írta, hogy én öltem meg, pedig mindketten passzív módban voltunk. 😊
#17501
nem volt bekapcsolva,így jártam,nembaj legalább élmény lesz újrajátszani trevor küldijeit<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Fpocok
#17500

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#17499
Link please, vagy a nevét 😊
Fpocok
#17498
Láttam modot, amivel supermanként lehet repülni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#17497
Húú ezt a repülést vajon hogy csinálta? 😄
#17496
ha nincs bekapcsolva az automata mentés akkor nem ment magától, amúgy mostmár telefonon keresztül 2 kattintás a mentés, nem kell mindig safe house-ba menni, tehát érdemes használni

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;