Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17595
Oké. Meghalt a GTA. Indítanám el, kattintok hogy töltse be a mentést, és...tölt tölt, majd hibaüzent, és vége, és olyanokat ír ki, pls, reboot, meg reinstall game...mi a faszom van? Fél órája még működött.
MoRT2195
#17594
De akkor is kirakja, csak előtte megáll az autó. Nincs olyan, hogy nem tudod visszaszerezni az autód. Ha te neked kell az autó, akkor is visszakaphatod pár gombnyomással, ha valaki 10 mérfölddel odébb vezeti azt 300-zal.
Skypack
#17593
Én úgy tudom van egy ilyen hogy empty personal vehicle ez se oldja meg ?

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

Tikal
#17592
Persze, de ahhoz meg kell állnia, de legalábbis lassan mennie, 200nál nem dobja ki az autóból. 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#17591
De visszakapja 😄 M eljönöm a menü Vehicle cuccba beállitja hogy no-one ekkor kidobja a járműből azt aki benne ült. Ha túl messze ment lejjebb megy és ott van hogy Request personal vehicle és oda rakja mellé.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#17590
Mai napon tragédia az online. Timed out állandóan ha felmegyek akkor laggol a session vagy a lobby szóval wtf.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#17589
Elvihetik, vezethetik, addig nem kapja vissza amig nem állnak meg vele.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17588
A kérdés értelmetlen. Multiban hiába lopják el, nem tarthatják meg.
Mi van, ha ilyenkor felhívod a szerelőt, hogy vigye el neked?
#17587
Az interaktív menüben, xbox kontrolleren hosszan a "back" gomb
Sztivi05
#17586
Hogy tudom bezárni az autómat hogy ne bírják ellopni ?
#17585
Köszi
Tikal
#17584
a tapasztalat az hogy mindenki a saját kocsijával akar menni, mert az a legjobb és ő a legjobb sofőr 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17583
Personal menu, vehicle access, ha jól emlékszem. Ha sokat mész heistre saját kocsival, érdemes passengerre rakni.
#17582
Hol lehet beállítani?
Tikal
#17581
még csak félórát játszottál? <#ravasz1>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17580
Neked már 18-as a karid? Én még a 6-os szinten kuporgok,a sok meló miatt,de majd a héten.D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17579
Most is csak ketten voltunk a crewből.Köszi Zsolti a nagyszerü versenyeket! Majd este benézek még! Jó lenne többen nyomni!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Maxtreme
#17578
Közben megfoldottam !😊
Az audio beállításoknál a Self Radiot szekvenciálisra kell belőni, így már müxik a track váltogatás.

ps: Lőttem tegnap este pár képet, annak aki még nem látta PC-st teljes pompájában:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
























Marha jól néz ki, és piszkosul jól van optimizálva.
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.11. 16:24:21

#17577
Heh! 1 órát jászottál még csak szinglivel? Pedig olyan jó, hogy kár elhanyagolni.
#17576
Nagyon komoly!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

MoRT2195
#17575
Online. SIngle-be csak egy kicsit kóstoltam bele, kb 1 órát játszottam, így abba nincs sok tapasztalatom.

Maxtreme #17571: Nálam se jó.

PhantomAss #17574: Á, köszi, akkor ezt majd megnézem. 😊
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.11. 15:16:48
PhantomAss
#17574
igen tudsz a számok között ugrálni, de van erre egy beállítás ami nélkül nem működik
beállítások / audió/self radio mode: itt állítsd át sequentialra vagy randomra. Ha radio-ra van állítva akkor rádióként viselkedik, DJ-vel, hírekkel, és nem tudsz beleszólni hogy milyen sorrendben játssza le.
Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.05.11. 15:13:22

GOOBY, pls

#17573
mellékküldi : Redneck Rampage! viccesek a rockstarosok

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17572
Az eredeti 7 lemez iso-ját szedtem le,mielött meg nem jött a játék,igy legalább megspóroltam 4 órás telepités kinlódást,a kézikönyv hátulján lévő kóddal meg beregisztráltam a social klubba.Amúgy én megtartom külső meghajtón az isokat,avval könnyebb telepiteni,mint a 7 lemezről szarakodni,akinek kellenek az iso fájlok az fáradjon át a másik topikba,a leirásomban benne van a link

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Maxtreme
#17571
Nálatok megy a custom rádiónál a trackek közti váltás? Mert én hiába nyomogatom a gombot, pont lesz*rja 😊

dartonite
#17570
http://gta.wikia.com/Daily_Objectives

Daily

$25,000
3,000 RP

Weekly

$100,000
15,000 RP
You get this bonus for every seven consecutive days you complete tasks

Monthly

$500,000
50,000 RP
You get this bonus for every twenty-eight consecutive days you complete tasks

Nem tul nehezek, bar vannak olyanok amik bugosak lehetnek vagy eltarthat jo ideig mig partnert talalsz.A TS-es tarsasag 90%-at barmikor megkerheted es segiteni fognak.
Mike
#17569
nem játszottam a 4-gyel, az utolsó az SA volt

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#17568
még ez is teljesen irreális

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#17567
az már a 4-ben is műküdött 😊
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.05.11. 14:02:15
Mike
#17566
napi küldikről tudtok írni valamit? oké M menüben ott van, mindegyik egy sor, és fogalmam sincs mit kellene csinálni

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#17565
de. ellenben be tudod állítani hogy a járműveidbe ki szállhat be. módtól függetlenül

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#17564
ja, én online vettem meg, és nekem az egészet letöltötte újra
a warezt meg kikukáztam

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#17563
és baszki működik az autómosó, sohasem gondoltam volan 😊

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Carlos
#17562
Online

Þór vígi þessi rúnar

#17561
mert másoknak segítek,erről szól az sg fórum ha nem tudtad volna,gondolom nem nehéz egy ruszki warez fórumról átmásolgatni a linkeket ide,és képzeld én is a 7dvd változatot telepitettem,független attól hogy megvannak a lemezek,elég volt a kapott kóddal aktiválni a játékot

Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Vasember1972 vagyok a játékban,és a screwben is,vegyetek fel,aztán nyomjuk online

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17560
Vagy látod, hogy be akar ülni egy autóba, és rátolod a kocsit a tieddel.
#17559
Asszem csak akkor tud beülni melléd más, ha ő is passzív módban van. Mellém már ült be játékos, mikor passzívban voltam.
#17558
passzívba eltudsz ütni olyan playert aki nincs passzívban, kiugrasz a kocsiból mielött elütnéd és akkor a kocsi már nem lesz szellem és elütöd a csávót.
Utoljára szerkesztette: Vopyy, 2015.05.11. 12:45:58

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

Overburner
#17557
Hú ezt a Mr Philips küldit goldra megcsinálni elég idegörlő volt.

Passzivban én be se tudok ülni más kocsijába mert Szellemként jelez mindenkit. Ezt nem tudom hogy sikerült nektek megcsinálni. 😄 Kocsiban sem tudnak megölni sem heliben kivéve ha én támadok. De az is nehéz úgy hogy a weapon wheelt sem lehet felhozni amíg passzivban vagyok.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.11. 12:32:44

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tommygear
#17556
aha azért áll a warez topik szinte csak a te hozzászólásaidból, ebből a hangnemből meg vegyél vissza
#17555
+ egyáltalán nem lett "jobb" a törésmodell, csak hiperérzékeny lett minden külső hatásra. Pl. azzal totálkárra lehet törni ha rugdosod. 😄
#17554
Akkor autóban miért nem tudok fegyvert használni?
#17553
Szerintem mindkettő. Ne keverd össze a laggot a szaggatással. Nekem is elkezd szaggatni szűk fél óra játék után. Pedig a 8 GB RAM-ból csak kb. 4,5 GB-ot használ a játék.
Vadnokedli
#17552
Offline vagy Online közben van ez? Mert online részt azt hostolja a játék és ha a host nete vagy gépe lassú akkor lehet még ilyen. (állítólag hostolja, who knows.)

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

PiszkosFred
#17551
"Passive Mode only works while on foot; when you are in a vehicle you can still be shot."

Ő még a repcsiben volt, te... te... terrorista 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#17550
Faszállítós küldik.

Parasite Eve 2, best game EVER!

MoRT2195
#17549
Sok óra játék után nekem is elkezd belassulni, akadozni, ha gyorsan megyek autóval, akkor eltűnnek a textúrák. Viszont egy játék resi, és meg van oldva. Mondjuk én a gépet is újra indítom, nem tart sokáig. 😊
Carlos
#17548
Nekem tegnap egy olyan 4-5 ora utan ujra kellett inditani mert elkezdett akadozni.

Þór vígi þessi rúnar

#17547
Elég nagy kár..

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#17546
azt nem