Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PeeTeR
#17695

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

LeWyTy
#17694
Ez a zene teljesben tényleg nincs a youtubeon? vagy csak én nem találom?
McSleazy - Purple Machete (control machete vs jimi hendrix)

Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.05.13. 19:06:33

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#17693
Sajnos nem. Single-ben azok a kocsik, járművek, amik az elejétől megvannak a karaktereknek, illetve a sztori folyamán kapják, azok megmaradnak örökre. Ugyanakkor a vásároltakat ugyanolyan módon kezeli a játék, mintha ellopnál egy akármilyen random járművet az utcán. Szóval max megtalálod a rendőrségi garázsbanha elvontatták. Ugyanakkor ha ott van már két járműved és nincs a garázsban szabad hely, akkor simán elvesztheted. Ugyanez érvényes arra is, ha felrobban, megsemmisül. Ilyenkor is örökre eltűnik.
Martin82
#17692
Single-ben is lehet biztosítást kötni egy járműre?Múltkor vettem egy elég drága "Lambó"-t ami felrobbant tök véletlenül <#idiota> és eltűnt!
#17691
Az egy nagyon felkavaró mission volt, én azért egy percre megálltam ott, hogy most akkor ez komoly? Azóta is gondolkoztam azon, hogy miért van az mégis, hogy nem bánom, hogy végig kellett csinálnom. Az egyik ok mindenképpen, hogy szerintem "művészileg" kellett a mission ahhoz a portréhoz, amit Trevorról fest a játék. A másik ok talán az, hogy rávezessenek minket, hogy jobban utáljuk az egész jelenet miatt az FIB-os csókát. És biztos vagyok benne, hogy van egy harmadik ok is, amit talán csak az amerikaiak vágnak, van egy olyan érzésem, hogy ez a téma ott téma volt a belpolitikában (megteheti-e ezeket egy kormány az ország védelmében?). És a Rockstar ugye tudjuk, hogy "feszegeti" az aktuális társadalmi témákat a GTA-ban, még ha sokszor szatirikus módon is. Hát ez nem szatirikus jelenet volt, hanem keményen az arcunkba tolják a témát, hogy gondolkozzunk el rajta - vagy legalábbis az amerikai választópolgárok.
Utoljára szerkesztette: Lengyel2, 2015.05.13. 17:14:01
#17690
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


eh! besz.rok! válogatott kínzási módszerek! én a foghúzást nem szeretem,igy kétszer láboncsaptam,meg egyszer megfüstöltem még egy kicsit.amúgy kitaláltam rögtön melyik alakról van szó az ablakban,de nem árulom el.D


Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.13. 16:33:37

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17689
Húú vazze! Többet nem megyek fogorvoshoz! Főleg ha Trevornak hívják az illetőt.<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Mike
#17688
Ok, meg fogom próbálni, már csak a próba kedvéért is

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#17687
Tényleg az, ott van a sárga oxigéncsík a bal alsó sarokban.
Meg egy zöld M betű a térképen.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.05.13. 14:56:40
Carlos
#17686
Ez single player szerintem. Ott lehet nyitva van. Onlineban be kell ugratni.

Þór vígi þessi rúnar

Tikal
#17685
LOL

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

allock
#17684
00:05-nél látszódik az alagút egyenesen amerre folytatódik az út, mellette kb 4-5autónyira van egy domb, én ott szoktam beugratni a kerítésen át, csak egy gyors kocsi kell hozzá

#hhwnd

#17683
A Settingsben külön beállíthatod az ejtőernyő irányítását (parachute).
Vadnokedli
#17682
Elég csak beleszállnod egy járműbe a bázison és megadja amúgy.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Maxtreme
#17681
No megjött a cuccos nekem is végre. Asszem itt a melóhelyen leszedem az isokat hordozható HDD-re, mert ha lemezekről installálom akkor megőszülök 😊

Mike
#17680
na ez jó kérdés
én nem itt próbálkoztam, hanem egy másik bejáratnál, ott a kapu simán megállított

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#17679
én se tudom. szal elmondhatnád 😊

az ejtőernyős pályát is beszoptam már párszor

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

PiszkosFred
#17678
#17672 #17673 Köszönöm! Este felhívom őket.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#17677
Ezt a szőrszálhasogatást... 😄

twitch.tv\mnk_official

#17676
Mitől volt nyitva a kapu? Az mindig csukva van.
#17675
Nem náluk van, hanem ha megsemmisült az autó, adnak egy másik ugyanolyat.
Mike
#17674
én hülye barom elbasztam a tagnapi lopjunk valamit a military base-ről, ahelyett hogy megnéztem volna ezt, csessze meg


Utoljára szerkesztette: Mike, 2015.05.13. 09:59:16

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

dartonite
#17673
Hivd fel a biztositot.
Bizonyos osszegert cserebe visszakapod.Ha mas lotte romma akkor pedig ok fogjak kifizetni az arat.
#17672
Mors Mutual Insurence -t hívd fel, hátha náluk van.

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#17671
Tegnap csúnya nagy balhésorozatba keveredtem, repkedtek a golyók meg a kocsi alkatrészek mindenfelé, mint egy John Woo és Michael Bay szerelemgyereke által rendezett filmben, miközben a járművek fél percenként cseréltek gazdát, utcai bandák lettek lemészárolva, és így tovább. Olyan éjfél körülre lenyugodtak a kedélyek és hazamentek a legények, én is gondoltam kilépek az onlineból ott, ahol voltam.

Ma reggel felkeltem, és meló előtt gyors beléptem (kíváncsi voltam a tegnap este hozományára, pénz, pontok, miegymás), de az onlineban ott álltam autó nélkül a belvárosban. Máskor mindig mellém rakja ilyenkor a verdát, de most sehol sámli, még a térképen sem jelzi, hogy merre van.

Oké, sírt már egy ideje a program, hogy vegyek garázst, mert jajdejó, de eddig nem vettem (pénzem lenne egy kisebb 6 helyes viskóra). Viszont biztosítást kötöttem a kocsira, első autóm volt, tuti, hogy megtörtént. Simán elképzelhető, hogy totálra törtem az este (voltak nagy menekülések), de ilyenkor mindig visszakaptam épen és egészségesen egy új sessionben, vagy egy új login után. De ma nem, vagyis kérdezném, hogy hol az autóm, vagy hogy tudom visszaszerezni? Tuti, hogy én vagyok bamba, de vki segítsen! Nem egy nagy durranás, de a szívemhez nőtt... 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MoRT2195
#17670
Úgy látom ezek nem tudják, hogy kell lefele menni az ejtőernyővel, csak ott forogtak, az vártak, hogy lentebb érjenek... 😄
#17669
Nálunk a Prison Break végén levő ejtőernyőzés volt ismerős. <#nyes>
Carlos
#17668
Voltak ismeros jelenetek. Nalunk pl a vadaszgepesben az egyik srac 3x zuhant le a vegen okorkodes kozben egy heist alatt!

Þór vígi þessi rúnar

RatBaG
#17667
na, ki hányszor ismer magára? <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

#17666
Nekem se! Lenyomtam egy rakás versenyt,sok helyen utolsó lettem,legjobb helyem 3. Az se rossz.D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17665
Nem akarom elkiabálni, de ma nem volt egyetlen disconnectem se...
wollnerd
#17664
Már nálam is...

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#17663
Az Cletus, ott lesz majd megint idővel.

twitch.tv\mnk_official

#17662
szeretném én is tudni, de nálam most éppen jó
#17661
Ezt én is olvastam, több hónapos cikkekben. Arról volt szó, hogy valentin nap környékén volt elérhető a játék egyik in-game autóárus weboldalán. Ezzel csak az a gáz, hogy a PC verzió valentin napkor még nem jelent meg. Ez azt jelentené, hogy konzolokon megvehetted, a pc-seknek meg hengeres lóalkatrészt.

RatBaG
#17660
a legelső rally versenyem offroad kategóriában volt, valami őrangyal azt súgta, hogy a krosszmotort válasszam, oltári mák volt. a navigátorom a kezével mutatta merre van a checkpoint (N betű, vagy mi), mivel motoron ültünk, simán látszódott. szarrá vertünk mindenkit 😄DD

Per Aspera Ad Inferi.

wollnerd
#17659
A bannerrel mi történt? csak a szöveg van, pontokkal és vonalakkal....
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.05.12. 22:04:23

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#17658
nem mutatott semmit se,szerintem ő se tudta mit kell csinálni.D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17657
Próbáld ki úgy hogy 6-an vagytok és basztok külön szobába menni 😄 na ott van igazi káosz 😄

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Overburner
#17656
A rally az óriási akkora káosz szokott lenni hogy az nem mindennapi 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Vadnokedli
#17655
Eddig csak nyilaztam. 😄 Furcsa hogy visszafordító nyíl meg előre nyíl nincs amikor 1 heistben meg benne van..

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#17654
Mert "Rally" versenyt indítottak, ott egy autóban 2 ember ül és adja magát hogy melletted nem szotyizni fognak 😊 Tehát navigátor van az anyóson és tudja neked mondani az útvonalat, voip kell hozzá mert a nyilas mutogatással soha nem értek célba 😄

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#17653
Versenyen beült melléd valaki? Az érdekes...
A sárga jelzésen nézd a nyilat, elvileg arra mutat, amerre a következő van.

A statodból nézve még nem sok golyót pazaroltál. <#nevetes1> Viszont annál többet sportolsz.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.05.12. 21:15:24
#17652
Némelyik verseny alatt nem látszik hogy merre kell menni,még mini map sincs.Ott mi a cél?

Onlineban természetesen! Az elöbb is beült mellém egy csóka,és azt se tudtam merre kell menni
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.12. 21:11:10

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17651
Jester, új Honda NSX szeretne lenni, igaz játékban hátsókerekes viszont tapad és nem rángatózik mellesleg gyors a sport autókhoz képest.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

JethroHUN
#17650
Volt a térképen egy "C" küldetés Trevorral, de amikor haza mentem vele, magától elindult egy küldés ami el viszi Los Santosba. Azóta eltűnt a térképről az az el nem kezdett "C" jelű küldetés. Most akkor mi van?

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Overburner
#17649
Szerintem csak az idő alatt lehetett amig bent volt. :/

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17648
Albany Roosevelt-hez (a '30-as évekbelinek kinéző régi verda) hogy lehetne hozzájutni Online módban?
Utoljára szerkesztette: jocking, 2015.05.12. 16:44:18

#17647
Nálam működik, egy videót vettem fel vele, igaz, azt is csak árnyék módban.
#17646
Másnál működik a shadowplay?mert nem bírok felvenni gameplay-t,próbáltam más játékot ott nincs gond.

Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W