Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#17745
..és az a sok rózsaszín elem? <#idiota>

#17744
Szerintem meg játsszon mindenki Tetrist, az nem buzis.
#17743
Hát nem, mert végülis a karakter a te megszemélyesítésed a játékban, tehát ha női karakterrel mész, olyan, mintha nőnek éreznéd magad.
#17742
Pont az a buzis ha Male karakterrel vagy,nem?
Én is inkább csajszi karaktert indítok ha tehetem
Carlos
#17741
Hehe! ;-)

Þór vígi þessi rúnar

#17740
ne is mondd, én mindet megcsináltam. kétszer is.. xD
Mike
#17739
ahol a single mentéseket is tartaja
csak nincs jpg kiterjesztésük, de belenézel, attól még azok

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

RatBaG
#17738
ha már célozni nem tudok <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

#17737
Wow, teljesen mást olvastam eddig ilyen-olyan oldalakon. Köszöntem, akkor megnyugodtam, és neki is fekszem 😄
#17736
A 100%-os kimaxoláshoz elég, ha annyi pénzed van, hogy megvegyél összesen 5 épületet. Nem kell mind a 100%-hoz. Szal, ha van annyi pénzed, hogy 5-öt megvegyél, akkor nincs gáz. Emígy meg szépen lemented a játékot, megnézed, hogy mi van alacsonyan a tőzsdén, veszel belőle sokat, majd vársz valamennyit (1-2 játékbeli napot) és ha felment az értéke, akkor eladod. Ha nem megy fel, hanem le, akkor meg betöltöd a részvények vásárlása előtti mentést.
Maxtreme
#17735
na igen, nálam sem. 😊
Sokan mondják pl azt is h buzis ha valaki női karakterrel tol 1 játékot, én viszont úgy vagyok vele h szívesebben nézegetek 1 plázap*csát mint 1 lepukkant szétkoxolt csávót 😊

Persze aztán ki hogy.

#17734
<#taps>
Overburner
#17733
Nem az volt a cél <#wow2>

Maxtreme #17725 Oksa köszi xD

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17732
Sziasztok

Ha elrontottam a tőzsdézést (az elején még nem tudtam róla) és az összes assassination küldi kész + random event, akkor van még esélyem pénzt szerezni valahogy? 80+ millióm karakterenként, ami elég kevés ha 100%-ot szeretnék. Neten nem sok jót olvastam, van még esélyem kimaxolni, vagy csak új játékot kezdve lesz?
Maxtreme
#17731
Am érdekes dolog egyébként hogy ugye panaszkodtam a másik topikba hogy hiába a magas fps szám, iszonyatosan mikrolagos vezetés közben a játék.
Az eredetivel nincs ilyen problémám. (kopp kopp) most hogy ez annak köszönhető hogy frissebb javítást tartalmaz, vagy crck hiba, azt nem tudom.
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.14. 10:23:23

#17730
<#nevetes1>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17729
jahh)<#banplz>
PeeTeR
#17728
<#hehe>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Maxtreme
#17727
Igen, pl a topikot.

#17726
Hali! felraktam a reloaded verziót + törést ahogy irva van fönt és social club csatlakozás jön be itt mi a teendő ,vagy elrontottam valamit?<#help>
Maxtreme
#17725
Wait. A végén asszem Nicole -Benjamin lett belőle.
De otthon megnézem.

#17724
What???<#conf><#shakehead><#pardon1><#wow1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

Maxtreme
#17723
Charlotte-Benjamin 😊

PeeTeR
#17722
nem maszturbalunk pixelekre!!!444!!11negynegynyolctizenhatfku <#idiota>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Overburner
#17721
És még azt mondják nem lehet dögös csajt kreálni online 😄 Apa anya ki volt ha megkérdezhetem vagy top secret? 😄

RatBaG #17708 Ninja sensei 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.14. 09:11:05

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17720
Üdv néktek!! Újonc vagyok gta 5be tegnap játszottam még csak 2-3 órát Online nem tudom hogy fogok e tudni mert azt még nem próbáltam meg amúgy is elég gyenge a nettem csak fél megás fel töltés van 5 mega meg le . TrakisJoci néven vagyok GTA 5 be aki akar vegyen fel. Legutóbbi küldetést azt csináltam mikor Michael karakter lányát kellet el hoznom a hajóról kellet el hoznom. Ja meg várom nagyon a magyarosítás mert angolal kicsit hadi lábon állok
Carlos
#17719
Bakker ratbag... Amit tegnap muveltel dm alatt az kesz volt... :-)

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#17718
En ugyanigy vagyok ezzel. Ha pasi segget akarnek nezni arra ott a single! :-)

Þór vígi þessi rúnar

#17717
A képeket a menüben a Gallery fül alatt lehet megtalálni.
Utoljára szerkesztette: drago14, 2015.05.14. 06:26:31
#17716
Ja,és nem warez,mielött valaki megint beszólna nekem.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17715
Na nekem szépen beragadt a karakterem küldetés közben fennt a kikötőben a ládamozgató tetején.Kezdhetem ujra az egész ládapakolási ceremóniát.Semerre se tudtam mozdulni.Amúgy hova menti a telefonnal készült képeket a játék? Beleértve a szelfiket is.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

cylonflatus
#17714
Globális szinten is elég komoly téma volt szerintem. Az egész vevé Bushsal kezdődött még 2001-ben, 9.11. után a bevezetésre került terrorista ellenes intézkedések során fogadtatott el egy olyan törvényt, hogy akit az Usankában terror cselekmények vádjával tartóztatnak le, arra nemhogy a genfi egyezmény nem érvényes, de még a hágai emberi jogok sem. Már a törvény bevezetése is baromi nagy port kavart, aztán a második elnöki ciklusában lett nagy botrány amikor kiderült, hogy Guantanamón, milyen módszerekkel kínozták a foglyokat, köztük nem kevés ártatlant is, amerikai arabokat. Busht például a Hágai Bíróság fenyegette is, hogy bíróság elé állítják emberi jogok megsértése miatt, biztos össze jön majd (iró.). Obama volt aki leállíttatta a kényszervallatások alkalmazását ahogy hivatalba került. A legújabb, pár hónapos sztori ami szépet szólt nemzetközi szinten, hogy kiderült: az amerikai orvos pszichiáterek szövetsége "súgott" a CIA-nak az alkalmazandó módszereket illetően, amikkel kínoztak és hatásosan törtek meg embereket. Szóval ez nemcsak ottani bennfentes belpolitikai téma volt, nagyon komoly nemzetközi visszhangja is volt a dolognak.

Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!

#17713
Dugunk? <#hehe>
RatBaG
#17712
persze, azzal sokkal könnyebb.

Per Aspera Ad Inferi.

#17711
Igazából azzal nem is próbáltam. Kocsival csináltam mindet. Nagyon pontosan megvan, hogy melyik területen kell landolni és szépen 4 kerékre kell érkezni.
allock
#17710
motorral elfogadja?

#hhwnd

#17709
Jáj! Azt hittem, hogy a repülős trükkök, főleg a knife flight lesz a legnehezebb része a játéknak a 100%-hoz vezető úton, de aztán rájöttem, hogy a stunt jumpok azok. Annyira pontosan el kell találni az irányt és a sebességet és annyira pontosan kell landolni, hogy az valami hihetetlenül frusztráló időnként. Szerencsére csak felét kellett megcsinálni és az előbb meg is lett.
RatBaG
#17708
"...és beverem az arcod egy bézbózütővel."

Per Aspera Ad Inferi.

#17707
de helyes vagy! majd megkereslek!<#vigyor4>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Maxtreme
#17706
Köszi szépen!
hmm valamiért sem a banner alatti link nem megy, sem az általad linkelt oldal. Gondolom döglődik vmiért.
Na majd holnap.
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.13. 21:30:38

Maxtreme
#17705
Kész az online karakterem:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)












Igen, tudom tudom, de legalább online nem szerettem volna bámulni a rossz arcú gengszterbácsik hátsóját. <#idiota>

allock
#17704
http://socialclub.rockstargames.com -on keresztül vagy a játékon belül, HOME gomb, aztán find crew vagy join crew azt hiszem, ott meg kikeresed az sg-t vagy itt a fekete banner alattit SG crewra rámész

#hhwnd

Mike
#17703
mitől lett az emberkémnek (online) monoklija? eddig nem volt
most tűnt fel

majd elmúlik? délelőtt még nem volt neki
Utoljára szerkesztette: Mike, 2015.05.13. 20:39:57

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

PeeTeR
#17702
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

hasznos kis kacat ez
meg ha nem is hasznalsz mozilla -t par ilyen letolteshez megeri

Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.05.13. 20:37:47

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

LeWyTy
#17701
<#worship>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

PeeTeR
#17700
valts konzolra <#idiota>

zézézé

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

LeWyTy
#17699
Ezt nem tudom letölteni <#banplz>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Maxtreme
#17698
Srácok az sg crew-hoz hogy tudok csatlakozni? Simán beírom szósöl kláb a megfelelő menüjébe? 😊
Csak hogy Magyarokat is lássak végre a játékba. 😊

#17697

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17696
Ti már próbálgattátok a az autók törését változtató módokat? Nincs valami reális ? Mert én felraktam egyet ,oké az autók rendesen összetörtek amikor karamboloztam velük, sokkal jobban mint gyárilag , viszont amikor csak belerúgtam egyet a kocsiba már attól is behorpadt úgy mintha a falnak mentem volna vele... 😄
Utoljára szerkesztette: bruna, 2015.05.13. 19:49:56