Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#17795
az online neten keresztül megvásárolt autóhoz hogy jutok hozzá? 😊

#17794
Képet hogy lehet menteni??
#17793
Búvárruha amúgy alapból nincs,vagy nem is lesz,vagy küldetés után szerezhető meg? Le akarok menni a tenger alá úgy hogy nem fulladok meg

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17792
kösz!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17791
Na szép! A léghajó meg a versenypályán dokkol,most találtam rá,és vezethető is.Hogy szállt le az oda?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.14. 21:30:21

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Mike
#17790
aminek "sapkája" van a highligted

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#17789
meg a ritka hülye session kezelés

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#17788
Fehér, tiszta játékos jó mentális állapotban. Minél pirosabb annál agresszívebb általában és nem csak a playerekkel szemben, sima mezei járókelőket ütögetve is felviszi.
zászló, szünetelteti a játékot (pause menü)
áthúzott kör meg a passzív módot jelöli
körülötte egy halvány kék félkör a barátot jelöli a sötétebb félkör a crew társat.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Hunter of Deer
#17787
nincs ra valami mód hogy lehessen szerkeszteni az online karinak a kinezetet? volt ahol azt olvastam hogy talan lvl6 es lvl21nel van ra lehetoseg, de en most lettem 21es es semmi ilyet nem latok se a kari valasztonal se sehol... pedig jo lenne.
vagy esetleg nem lehet atadni egyik karimtol a masiknak pl a kocsikat + a hazat? a szint nem erdekel azt felhuzom, de ha el kell adni a kocsikat az eleg nagy bukas. (a hazat el lehet adni?)
ty
Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.05.14. 20:41:00

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Systore
#17786
randomokkal a pacific standard első setupját se lehet letolni, nem semmi
Maxtreme
#17785
thx again. (igen a kék körös dologra rájöttem 😊 )

#17784
A host be tudja állítani, hogy meghatározott fegyverrel kezdjen mindenki, vagy a sajátjaival.
LasDen
#17783
a rózsa és piros azok, akik gyilkolásznak a városban és a mental egyre magasabban van. Ha piros játékosokat ölsz meg, azért XP-t kapsz....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

MoRT2195
#17782
Még úgy is lehet, hogy a térképen szét vannak szórva a különböző módok és pályák, oda el autókázol, és belemész a körbe, és bedob a lobbyba. 😊

Ironman2: A pötty színe a játékos mentális állapotot jelzi. Minél vörösebb, annál több embert ölt meg. Valszeg ha ilyennel találkozol, annak az lesz az első, hogy elkezd rád lőni. 😄 Kék körről és sapkáról nem tudok, ilyet nem láttam. Olyan van még, hogy át van húzva keresztbe a pötty, akkor a játékos passzív módban van, vagyis nem ölhető meg.

Szerk.: Maxtreme. Növelni úgy tudod a fegyvered kapacitását, ha elmész az ammu nation-be, és megveszed az adott fegyverhez az extended clip-pet. Az, hogy multi meccsen milyen fegyvered van, az a host-os emberen múlik. Be állíthatja úgy is, hogy egy fegyvered van, de úgy is, hogy a saját fegyvereiddel mehetsz, vagy akár úgy, hogy egy random fegyverrel indulsz, de a pályán a földről felveheted a fegyvereket.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.14. 19:48:30
Maxtreme
#17781
Még 1 hülye kérdés aztán mára befejeztem. 😊
Last man standingbe ill DM-be miért csak pisztolyom van 24 lőszerrel? A géppityumat amit vettem nem használhatom? 😊
Ill a lőszermennyiséget hogy lehet növelni? mert ez a 24 nem túl sok. 😊


Mindegy, ezektől függetlenül is:



<#idiota>

Egyébként közben rájöttem miért nem láttam a telefonban a játékmódokat.. Mert még nem voltak aktívak..

J i GS a W
#17780
az a "sapkás" -bent van a házában 😄 ,vagy nem ?
Utoljára szerkesztette: J i GS a W, 2015.05.14. 19:40:49

#17779
Már kérdezni akartam tényleg hogy mit jelentenek ha a kis fehér pöttyök a térképen ha rózsaszin,meg piros színüek lesznek? Van olyan player is akinek kék csik van a fehér pöttye körül.Van Olyan akinek "sapkája" is van
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.14. 19:33:32

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17778
vigyázz,mert téged is megdugnak!<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

allock
#17777
jelenleg a sztriptízbárban szórom a pénzt a luvnyákra míg meg nem lesz a telószámuk aztán jöhetnek a házba rázni <#banplz>
1gigás atival nem volt ilyen, erre most van very high beállításos kártya, és nem lehet kiélvezni csak 20 vagy 5 percekre xd

#hhwnd

Maxtreme
#17776
okok.

#17775
A telefonban vagy a menüben van a Quick Job menü, ott kiválaszthatod melyik módba szeretnél játszani, és utána bedob a lobbyba.
Maxtreme
#17774
Köszi <#worship>
Amúgy a játékmódok között hogy kell "válogatni/váltogatni" ?

MoRT2195
#17773
Hogy mit lehet csinálni? Gyakorlatilag mindent. Ugyan úgy megtalálsz mindent, mint single-ban, van golf, tenisz, darts, és minden más mini játék. Tudsz öltözködni, fegyvereket vásárolni, stb.. Lehet saját házad, saját garázsod, saját autód (korlátlan mennyiségben), amit feltuningolhatsz és aztán indulhatsz vele versenyeken, amiből rengeteg van. De van sok különböző multis mód, mint TDM, DM, és sok más, amiknek kicsit cifrább a nevük, és nem tudom. De mehetsz horda módba aprítani is, vannak coop küldetések (Heist-ok), de akár csak szabadon is mászkálhatsz, a városban, ahol véletlenszerű események történnek, kirabolhatsz pénzszállító autókat, lelőhetsz kijelölt repülőket, amikért pénzt kapsz, feltűnnek véletlenszerű piros pontok a térképen, ahol nagyobb bandákkal (NPC-k) tudsz megküzdeni. De akár csak úgy lövöldözheted a többi a játékost a nagy városban. Rengeteg lehetőséged van, én rég nem játszottam ilyen jót egy multis játékkal, ez nagyon megfogott.

Az egyedüli bosszantó dolog, az a sok töltés. Ami igazából érthető, hogy miért van, de tényleg nagyon sok időt el vesz a rengeteg töltés.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.14. 18:38:29
wesker24
#17772
Akkor már itt van az én Online karakterem is 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
PeeTeR
#17771
latod, latod... inkabb puncikat spammelnel gta helyett... amugy en mar a harmadik nV kartya alatt jatszom es egyszer nem fordult elo 😄 :*

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Maxtreme
#17770
srácok.
Valaki leírhatná aki jártasabb a témában, hogy mi is a lényege az online résznek? Csak állatkodni lehet, vagy ad a játék missziókat is?
Meg 1-2 szót arról hogy mit érdemes tudni. 😊 (nyilván ha már volt róla szó, hozzászólás linkelése, illetve egy akármilyen leírás beszúrása is jó)
Köszönöm.

LeWyTy
#17769
Singlebe autó modok vannak már? Esetleg a GTA4-hez készült modelleket be lehet rakni valahogy?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

allock
#17768
nincs olyan nap, hogy ne venné el a kedvem a gta-tól GFX_D3D hiba, mióta meg van az NV kártya <#falbav>

rohadt idegesítő tud lenni

#hhwnd

kill3r21
#17767
Tetszeni fog 😊
#17766
Mike, irtam privát üzit 😊

Mike
#17765
Dehogy, szuper, gyere csak

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Fpocok
#17764
Sosem online coopoztam még GTAval. Kizáró ok? 😄 Amúgy kipróbálnám, megvan minden más.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17763
Ki,hogy fogja fel.Én pl.nem képzelem magam a játékban,én irányítok mást.Az én képzeletbeli szereplőmet nem saját magam.De ez mindenkinél más
Mike
#17762
az szuper! most már akkor csak nekünk kell megfelelnünk a te igényeidnek 😊

(én swat és ranbow six sorozat, co-op lanon)

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#17761
figy akármit csinálsz, buzis 😄

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Vadnokedli
#17760
Pár ezer órát BF-eztem, meg BF-ezek is, ARMA-zok is stbi. Humane Labs utánni Heistnél tartok, TS3-at használok. Onnantol be tudok szállni.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Mike
#17759
mindekinek felajánla akkor

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#17758
Keresek valakit illetve valakiket (2 fő) akik nem zárkóznak el a TS használatától (vagy más is szóba jöhet, lényeg hogy ne zabálja az erőforrásokat) játszottak eleget taktikai fps-sel, jó a stressztűrő képességük (nem kezd anyázni ha nem sikerült a misszió, mert amig nem összeszokott a csapat addig megy a bénázás meg a fejetlenség összevissza) és be tudnának szállni mellénk, hogy rage-dzsel meg tudjuk csinálni az online story feladatokat normal vagy hard szinten is. Most látszik, hogy ketten kezdünk kevesek lenni hozzá, meg nem elég összeszokottak. Ha érdekel, írj

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

kill3r21
#17757
Az komoly, szerencsére pont ezt a modot nem próbáltam 😊
Vadnokedli
#17756
Csak nálam nem frissültek a Daily-k?

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Maxtreme
#17755
már aki felrakta ugye a modot..

LasDen
#17754
gyorsan mindenki chage minden jelszavát 😮

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

tommygear
#17753
hát aki nyakra főre teszi fel ezeket a fos modokat.... az meg is érdemli
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.05.14. 15:13:47
Maxtreme
#17752
Az fasza.
Bár egy valamirevaló vírusírtónak meg kéne fogni.
Ettől függetlenül szívjanak gázt a kedves mod "fejlesztők"..

Fpocok
#17751
BRÉKING
Possibility of Trojan Downloader/Spyware installed via GTA V Mod?

Confirmed , noclip as well as angry planes are with malware , Fade.exe is password stealer , chage every password you have including steam .

Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.05.14. 15:06:17

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17750
Az épp tegnap volt!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Maxtreme
#17749
Ahogy néztem van lehetőség több karaktert is csinálni. Ennek van valami gyakorlati haszna azon kívül ha többen akarnak játszani egyazon játékkal?

Vadnokedli
#17748
Ezt úgy csinálta hogy benne van a játékban. Nem nulláz. Első + Második alkalmad még van módosítani a karaktereden, valamelyik belépést követően.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#17747
Na, de komolyra fordítva a szót. Én is szeretek női karakterrel játszani. Egyszerűen azért, mert vonzónak találom a szép nőket és jó nézni őket. Akár igaziak, akár nem. Ok, tudom, hogy a játékbeliek virtuálisak és nem igaziak, de a mai grafikai szinten igenis szépek. Na, meg nincs is szexibb egy erős, önálló nőnél, aki halomra öl embereket. 😄
Vagy akár egy erős, önálló nőnél, aki világok sorsáról dönt. Szóval ezért is preferáltam mindig mondjuk a Mass Effectben is FemShepet. A játékvilág egy legbadassebb (szép magyar szó) női karaktere.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.05.14. 14:41:41
#17746
Nekem amúgy felajánlotta tegnap belépéskor hogy megváltoztathatom a karakterem kinézetét,és beadta megint a karakterszerkesztőt,azt irta hogy gondoljam meg mert több alkalom nem lesz rá.Ezt hogy a fenébe csinálta,mert már 9-es szinten volt közben a karim,nem mertem rajta modositani,nehogy lenullázzon mindent?
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.14. 14:39:18

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11