Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.14. 21:30:21
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
zászló, szünetelteti a játékot (pause menü)
áthúzott kör meg a passzív módot jelöli
körülötte egy halvány kék félkör a barátot jelöli a sötétebb félkör a crew társat.
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
vagy esetleg nem lehet atadni egyik karimtol a masiknak pl a kocsikat + a hazat? a szint nem erdekel azt felhuzom, de ha el kell adni a kocsikat az eleg nagy bukas. (a hazat el lehet adni?)
ty
Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.05.14. 20:41:00
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Ironman2: A pötty színe a játékos mentális állapotot jelzi. Minél vörösebb, annál több embert ölt meg. Valszeg ha ilyennel találkozol, annak az lesz az első, hogy elkezd rád lőni. 😄 Kék körről és sapkáról nem tudok, ilyet nem láttam. Olyan van még, hogy át van húzva keresztbe a pötty, akkor a játékos passzív módban van, vagyis nem ölhető meg.
Szerk.: Maxtreme. Növelni úgy tudod a fegyvered kapacitását, ha elmész az ammu nation-be, és megveszed az adott fegyverhez az extended clip-pet. Az, hogy multi meccsen milyen fegyvered van, az a host-os emberen múlik. Be állíthatja úgy is, hogy egy fegyvered van, de úgy is, hogy a saját fegyvereiddel mehetsz, vagy akár úgy, hogy egy random fegyverrel indulsz, de a pályán a földről felveheted a fegyvereket.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.14. 19:48:30
Last man standingbe ill DM-be miért csak pisztolyom van 24 lőszerrel? A géppityumat amit vettem nem használhatom? 😊
Ill a lőszermennyiséget hogy lehet növelni? mert ez a 24 nem túl sok. 😊
Mindegy, ezektől függetlenül is:
Egyébként közben rájöttem miért nem láttam a telefonban a játékmódokat.. Mert még nem voltak aktívak..
Utoljára szerkesztette: J i GS a W, 2015.05.14. 19:40:49
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.14. 19:33:32
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
1gigás atival nem volt ilyen, erre most van very high beállításos kártya, és nem lehet kiélvezni csak 20 vagy 5 percekre xd
#hhwnd
Az egyedüli bosszantó dolog, az a sok töltés. Ami igazából érthető, hogy miért van, de tényleg nagyon sok időt el vesz a rengeteg töltés.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.14. 18:38:29
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Valaki leírhatná aki jártasabb a témában, hogy mi is a lényege az online résznek? Csak állatkodni lehet, vagy ad a játék missziókat is?
Meg 1-2 szót arról hogy mit érdemes tudni. 😊 (nyilván ha már volt róla szó, hozzászólás linkelése, illetve egy akármilyen leírás beszúrása is jó)
Köszönöm.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
rohadt idegesítő tud lenni
#hhwnd
Parasite Eve 2, best game EVER!
(én swat és ranbow six sorozat, co-op lanon)
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.05.14. 15:13:47
Bár egy valamirevaló vírusírtónak meg kéne fogni.
Ettől függetlenül szívjanak gázt a kedves mod "fejlesztők"..
Possibility of Trojan Downloader/Spyware installed via GTA V Mod?
Confirmed , noclip as well as angry planes are with malware , Fade.exe is password stealer , chage every password you have including steam .
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.05.14. 15:06:17
Parasite Eve 2, best game EVER!
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Vagy akár egy erős, önálló nőnél, aki világok sorsáról dönt. Szóval ezért is preferáltam mindig mondjuk a Mass Effectben is FemShepet. A játékvilág egy legbadassebb (szép magyar szó) női karaktere.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.05.14. 14:41:41
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.14. 14:39:18
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
