Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17946
Nekem is, adom a dobozt, a lemezeket, térképet, mindent, nekem csak a kód kell 😊

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

#17945
Maude küldetései között amelyik a hegytetőről akar leugrani ejtőernyővel, azt ne lőjétek le a stun gunnal mielőtt megtenné. Igy ugyanis leesik a hegyről mint egy zsák krumpli, és se pénz, se replay 😊
PiszkosFred
#17944
Ami az arcot illeti, nézd meg a LA Noire-t, (szintén RS remek játék), akkor az is tetszeni fog. Most akciós is a humblén vagy két napig még kb. 2 ezer forintért tied a komplett sorozat.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.05.18. 18:11:47

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#17943
Ezekkel mind egyetértek, a pozitívval és a negatívval is, de lenne még egy kérdésem. Nem szoktam sok játékkal játszani, de ez mennyire szokás, hogy a karaktereket nemcsak voice színészekkel játszatják el, hanem le-motion-capture-özik az összes jelenetbeli mozgásukat? Ezt csinálják máshol is, vagy ezt a GTA 5 csinálta meg először ilyen szinten?
Mert én úgy érzem, hogy jobban kötődöm a sztorihoz és a főszereplőkhöz azért, mert valódi színészek mozgását látom, a valódi arcukkal, mint egy filmen. Nem egy scriptelt avatart látok. Ez szerintem még egy pozitívum. Félek, hogy baromi drága technika lehet, és ezért nem terjed el, pedig minőségileg dobna meg minden játék-sztorit.
#17942
Nos, GTA V. Kijátszva. Lássuk csak.

Szép volt. Tényleg döbbenetes. Meg nem csak a szépség, részletes. Hangulatos. Olyan elemekkel teli, amik igazából nem is lennének fontosak, mint mondjuk egy apró berendezési tárgy, egy szobában, mégis, aprólékos, részletes. Hatalmas meló van ebben . Valami hihetetlen, mennyire oda figyeltek mindenre.
Ám...ám...a sok jó mellet vannak apró gondok. Itt-ott bizony nem szépek bizonyos apró kis grafikai részletek. Mondjuk bizonyos ruhák, ahogy adott járókelőn van, vagy tényleg apró részletek. De ez belefér, meg eleve, a régi konzolokra jött először. Hát ahhoz mérten, ez valami csoda. Le a kalappal.

Küldetések. Igazán tetszettek. Végre szakítottak azzal a sok faszmód idegesító vacak baromsággal amivel sikerült teletömni régebbi részeket. Mondjuk autózz el A-ból B-be, lődd le. Autózz el A-ból B-be, üldzözd, lődd le. Játssz műpöccsel, meg játékrepülővel.
És messze nem olyan szürke, és unalmas mint a GTA IV. Érdekesebbek, és fantáziaúsabbak, bár persze itt is az van végülis, menj el A pontba és lődd le, de vittek bele fantáziát.
Amitől egyedül epét hánytam: repülő iskola.

A karakterek érdekesek. A szotri szintén Bár nálam nem üti meg Vice City mércéjét, de rögtön utána jön.

És az egész város ami egészen remek hangulatot hoz. Nagyon fasza.

Aztán a negatívumok.
-Most komolyan, ennyi a bejárható épület? Eh. Ennyit tudott a VC is, ami igaz sokkal régebbi, nem néz így ki, de a mobilomon is elfut. Sokkal több bejárható épület kéne, még ha nincs is ott küldetés, de boltok, bankok, üzletek, plázák...basszus, a VC-ben volt bejárható pláza! Itt meg? Megnézheted kívülről. Miapöcs? Ez ma már kevés. Rendesen zavart, elmegyek valami érdekes mellet de be menni nem lehet.
-forgalom és gyalogosok. Maximumra állítva...elfogadható. De, AC. Untiy. Oké teljesen más játék, de ami ott hömpölyög tömeg az utcán, na az tömeg. A Belvárosban, csúcsidőben valami hasonló sűrűség lenne jó, mégha alig lehetne mozdulni tőlük akkor is.

Tudom ennek a két dolognak komoly technikai akadályai is vannak...de azért jó lenne. Ez lenne igazi next-gen!

Aztán:
-pénz, és ingatlanok, üzletek. Minek? Semmi értelmét nem látom. Minek vegyem meg? Alig hoznak pénzt, nem éri meg. Felesleges. Meg különben is, mire költsek? Fegyverre? Arra van elég lóvé.
Kocsira? Na ez is mekkora baromság már: hiába veszek kocsit, akkor is, a személyes autóm ugyanaz marad. Sok értelme van...A gazdaság, el van szarva na. Nincs értéke a pénznek, nincs értelme vagyont gyűjteni, felhalmozni. Kár, mert a bűnözői létnek ez lenne az értelme. Nincstelenből dúsgazdag valaki leszek, és ezt érezzem is a játékban. Vehessek házat,ha új kocsit veszek onnantól az legyen a személyes kocsim, stb. Legyen értelme befektetni, ha veszek valamit, ne 5000000 hét múlva hozzon hasznot. Meg, például taxis cég, ezek a küldetések? Vidd-ide, vidd oda? Lehetett volna, mit tudom én, rád támad a konkurencia, nyírd ki őket.

Na mindegy, ezektől eltekintve, tényleg nagyon jó lett, és a Vice city óta nem szórakoztam ilyen jól. Nagyon nagy dolgot csináltak a fejlesztők. De egy következő GTA-ra, bizony, szerintem ezek a dolgok igencsak kellenének bele.
#17941
Tedd, fel először a gyári CD-n lévőt. Annak, mindenképp fel kell települnie, ha már adták a VGA mellé. Az, újabb driverek fel se mennek, mivel nem találják meg a VGA-t, hiába van ott a támogatott kártyák közt. A szomszédnál is így volt a GTX430-al, a 250-270 közötti verziószámozású driver telepítő felismerte, az újabb 300< felettiek már nem. Ha, felment a régi, utána frissíted az újabbra. Hogy, miért ilyen, arra ötletem sincs. Nálam is így volt, az ATI X300-al. A 8.10/8.11-es felment rá, utána tudtam csak a 9.1/9.3-as drivert feltelepíteni.
#17940
Sziasztok!

Van egy eladó bontatlan dobozos példányom 11000ft-ért
[email protected]
#17939
Van karakterszerkesztő, többek közt te választod meg azt is, milyen nemű legyen.
Zs0lt1
#17938
Sziasztok!

Ki akartam volna próbálni az online-t a sztorival már majdnem teljesen kész vagyok. Viszont amikor behozza a csajt (csak csajt lehet választani?) akkor kifagy a játék. Én rontottam el valamit vagy mi lehet a gáz?
Köszi!

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#17937
a vga a számítógépbe van egyáltalán?
Hogy hogy nem tudod milyen kártyát vettél??
Nathan66
#17936
Hello! Nvidiara mért nem enged ugy konkrétan videó kártya drivert telepítnei? Nem tudja valaki csakmert vettem egy gtx 460 vagy 560 mittudom én és egyáltalán nem enged drivert tenni rá?

Overburner
#17935
Elvileg növeli a Traction-t ha raksz spoilert de hogy milyet az már mindegy.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17934
Gondolom mindegy, milyen spoilert rakok a kocsira, ugyanúgy fog csúszkálni, igaz?
Overburner
#17933
Kérlek szépen azért mert PC-n csak azoknak elérhető az a 3 autó online ( Stallion Blista Compact Dukes) megvételre tárolásra tuningolásra aki visszatérő játékos tehát játszott ps3-on vagy xbox360-on.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

MoRT2195
#17932
Én ezt elhiszem, de nem tudom rájöttél-e már, ez nem a War Thunder, hanem a GTA V... Itt kiválasztod a nyomkövetős rakétát, aztán az majd befogja az ellenfelet, nem kell itt céloznod semmit.
Maxtreme
#17931
hát ha még egérre lehetne normálisan kezelni, nem is lenne vele bajom.
Nem tudom játszottál e a Saints Row3-al, na ott pl tökéletes volt.

Rev Hard
#17930
Ha egymás után több boltot kirabolsz akkor van ez, de egy kis szünet után visszaáll 2* -ra.

ASUS Maximus VII Ranger | i5-4690K @ 4.0 GHz | ASUS R9 290 | Corsair Vengeance 4x4GB Kit 1600 MHz | Chieftec 750W

#17929
Biztos veszélyes bűnöző vagy, sok rendőrt lelőttél már.
#17928
bolt rablások után a 4*-os körözés azért már nem vicces
Rev Hard
#17927
Sokkal pontosabb repülést illetve célzást tesz lehetővé a légi járművek egérrel való irányítása, lásd. War Thunder. Persze ez nem profi repülős játék, nekem nincs gondom a klaviatúrával való irányítással sem mert meglehet szokni, ám ha lőni kell pl. egy vadászgéppel eléggé körülményes. De nem lehetetlen, az eddigi online kill-jeim nagy részét sanszos hogy jet-el csináltam.

ASUS Maximus VII Ranger | i5-4690K @ 4.0 GHz | ASUS R9 290 | Corsair Vengeance 4x4GB Kit 1600 MHz | Chieftec 750W

MoRT2195
#17926
Teljesen egyszerű vezetni a repülőket és a helikoptereket, csak annyi a lényeg, hogy ilyenkor a jobb kéz nem az egéren van, hanem a numerikus számokon (4, 5, 6, 8). Közbe a SPACE-szel tudsz is lőne, nagyon jól meg van csinálva alap beállításon ez. Az egér légi járműveknél felesleges. Bal kéz WASD+SPACE, jobb kéz numerikus 4,5,6,8.
RatBaG
#17925
ja, az csak keyb/mouse. akkor passz.

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#17924
nem a gamepad alatt van, hanem ahol a különböző járművek sensitivity-je van, stb. inverted flying controls azt hiszem, ilyesmi.

Per Aspera Ad Inferi.

Maxtreme
#17923
hogy? Mert ahogy néztem a controlsba (gamepad) csak a kamerát lehet.

RatBaG
#17922
lehet invertálni.

Per Aspera Ad Inferi.

PhantomAss
#17921
sajnos nincs joystick támogatás 😞 billentyűzettel elég nehéz a repülés ja
igazán belerakhatnák egy peccsben...

GOOBY, pls

#17920
Köszönöm!
#17919
Lenyomod a TAB-ot és bejön a fegyver "kerék", egérrel tudsz körbemenni. Adott kategórián belül pedig, TAB-ot nyomvatartod és görgővel váltasz pl pisztolyok között.

twitch.tv\mnk_official

#17918
Miért ne lehetne a sima Dukes-t tárolni és tuningolni? Vagy nem arra gondoltál?

A Stallion engem is felcs*szett, hogy miért csak a cabrio rendelhető meg... iszonyat jó kis Camaro SS feelinget ad pedig. (Mellékes, hogy kevés optikai tuning lehetőség van)

twitch.tv\mnk_official

Skypack
#17917
Akárcsak a Blista és a Stallion

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

Systore
#17916
rádugod és megy
#17915

Segítségre lenne szükségem, hogy lehet a karaktereimnél lévő fegyvereket lecserélni? megveszem a boltban de nem tudom kicserélni a nálam lévőkre.....
Tudom nagyon amatőr de nem jövök rá.....SOS
#17914
Megkérdezem itt tuti vannak akik Dualshock 4-el játszanak PC-n.Tehát szeretném megkérdezni,hogy tudom használni
PC-n aztán persze GTA-hoz?
Overburner
#17913
Ez még hagyján mert ez a Duke o death. De hogy a simát sem lehet tárolni tuningolni online az már tényleg kicseszés.

Más. Aki Massacaro-t akar venni online az vigyázzon arra hogy olyan szint válasszon amilyen akarja hogy majd a bukócső legyen mert bugos a kocsi és nem lehet secondary color-t választani neki. Én most buktam így kb 100ezeret :I Racecar verziója elvileg jó.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Maxtreme
#17912
i5 2500k @4ghz
Evga gtx970 SOC
8GB DDR3
+ a játék SSD-re van pakolva, megelőzvén a textúratöltés esetleges lassúságát.
stb..

#17911
Sziasztok
Segítségre lenne szükségem, hogy a pitlibe lehet a karaktereimnél lévő fegyvereket lecserélni? megveszem a boltban de nem tudom kiválasztani használatra.....
Tudom nagyon amatőr de nem jövök rá......
#17910
Kicsit nehéz,de hozzá lehet szokni

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17909
Csodálatos!! Milyen konfigod van?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Maxtreme
#17908
Bedobok én is pár képet, de csak spoilerbe mert sok 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)





















tutituti
#17907
Na a halottaskocsi kivételével az összes rare kocsit begyűjtöttem.De hogy a rohadványos R* nekünk pc-seknek nem adta oda a dukes-t elég szemét dolog volt.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#17906
Nálam nem okoz gondot. Azonban helinél mindig felveszem a gamepadot. 😄
Maxtreme
#17905
Ti simán tudjátok irányítani a repülőket klaviatúráról? Tényleg érdekel hogy csak én vagyok e ilyen balf*sz 😊
Valahogy a GTA-kban nem sikerül soha eltalálni a (számomra) korrekt irányíthatóságot. (a Saints row 3-nál pl nagyon jó volt)
Az első repülős misszióval (Trevor) ha nem szívtam minimum fél órát akkor semmit. A végén megpróbáltam controlerrel (holott nem igazán szeretem) azzal második nekifutásra ment.
Egy valami zavar, hogy az emelkedés/leszállást nem lehet invertálni. Én úgy szoktam meg..

#17904
Az előbb történt egy kisebb bug. 😄 Verseny után a random lett megszavazva, töltés közben kiírta hogy "This Job is no longer available." Az égbe spawnoltunk le, egy embernek volt ejtőernyője, mi meg a földre esve meghaltunk. <#idiota>
#17903
gamers.hu
Overburner
#17902
Most hol a legolcsóbb a GTA V? Dobozos kódos mindegy.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17901
Nem olyan biztos, mert tegnap láttam egy mozgó motort, amin nem volt ember. Bár lehet, hogy ez is feature, nem csalás.
#17899
akkor ok!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Skypack
#17898
Elegy RH8

Kuruma


ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

CalebJoe
#17897
Nem hiszen nem is ugyan az a nevük<#smile>, az Elegy egy jó kis sportkocsi, az armored karin kuruma meg egy páncélozott kocsi amit a Lester által adott Fleeca Job után kapsz meg illetve nyílik ki és 525,000-be kerül.
Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.17. 12:02:25
#17896
ezt érdemes követni ha még nem vagy túl a bérgyilkos küldetéseken