Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Ezt meg most találtam nagyon jól összerakta a készítő.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus
Ha erős a hátszél, akár 15-20km/h-al is képes száguldani.
Igazi punc* mágnes. <#idiota>#idiota>
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
autot adtak 250 dolcsiért,azt vissza is kell vinni? vagy van bizonyos bérlési ideje neki
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Ja és 2 - n lőttük
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.05.19. 16:45:56
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Egy cheater megajandekozott. Veszelyes moka. Enis kaptam hetvegen egy adaggal, parazok is ezerrel!
Þór vígi þessi rúnar
Kicsit bebugolt +2.500.000$ csak mert beálltam a garázsba. 😄
Utoljára szerkesztette: Lacika1992, 2015.05.19. 14:44:02
most megpróbálok egy komplexebbet felrakni és futtatni...hátha "csak" az új harvertől kattant meg...
Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy
Este ki is próbálom. (ha hazaérek addigra)
A contactoktól akkortól tudsz kérni feladatot (request mission), amikor egyet már megcsináltál nekik (vagy elfogadtad, amit random felajánlott, vagy becsatlakoztál más játékoshoz). Viszont engem Lester mindig elküld azzal, hogy nincs neki éppen semmije, pedig a menüből el tudom érni a küldetéseit. Trevor pedig ott sincs a contact listámban, pedig úgy emlékszem, hogy ott kellene lennie. (Ezt megnézhetné nekem valaki, hogy nála is így van-e, vagy az zavar csak be, hogy PS3-as profillal játszom.)
Az egyszemélyes küldetéseknek nincs közük az elvégzett heistekhez. Anélkül is meg lehet csinálni. Néha ők sem egyszemélyest adnak amúgy.
Akkor a csillagozott küldetések, amit nem jelöl a térkép, amit egyedül is meg lehet csinálni. Azok is random event?
Mert belefutottam olyan csillagosba, de mikor másodszor jártam arra, és el akartam kezdeni a küldetést, már eltűnt, miért?
Csak egyszer jelenik meg, vagy valami időközönként?
Mikor felhívom, Ron-t Martint. a küldetések még le vannak zárva.. :S (Még csak az első Heist-et csináltam meg, a 2.hoz 40.000kell és mikor meg akartam csinálni az emberek akik csatlakoztak, kiszálltak és nem tudtam megcsinálni.. :S )
Bal0924 #17960 Online küldetésen kivül vannak random eventek. Elkell vonni a rendörök figyelmét, felkell szedni 1 dobozt, le kell lőni egy repcsit stb. Meg vannak gang warok is azok meg random kapcsolnak be de mindig ugyanott vannak.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.18. 21:17:41
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
én meg az achievement miatt 48 percig szeretném magamon tartani...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Tudom, NO WAREZ, és mielőtt megköveznétek, már 1x megvettem xbox360-ra, xboxONE-ra, és holnap jön meg az eredeti PC-s.
Két kérdésem lenne:
1. A warez mentést tudom használni majd az eredetivel? (ez nem is annyira lényeg)
2. A tőzsde csak a warez miatt bugos vagy az eredeti is szarakszik? Részvény vásárlásnál a pénzt levonja, a részvények meg sehol.
Előre is köszi!
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Mentem az úton és olyan küldetésbe futottam amit a térkép nem mutatott.
Nem lehet beállítani hogy azokat mutassa amit egyedül is meglehet csinálni?
Megcsináltam a Humane Labs Raidet, utána jött a Fleeca Job, aztán a Prison Break. Ezek készen vannak. Erre bemegyek a szobába és ott van, hogy újra(!)játszhatom az összeset, beleértve a Series A Fundingot és a Pacific Standard jobot is. Amikor azokhoz még hozzá se nyúltam.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.05.18. 18:37:58
