Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#17996
<#taps>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

LasDen
#17995
hmm...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Overburner
#17994
Én tegnap szerintem hacker volt a csávó. Rá lőttem és semmi sebzést nem kapott aztán passzívba ment instant. Odajött mellém és instant kijött belőle megölt. Aztán elkezdett üldözni el bújtam egy fa mögé ott üldözött aktívban kb 3 percig nem bírt megölni mert mindig takarásban voltam röhögtem is rajta. Aztán rá lőttem 2 RPG-t de le se tojta a kocsija nem robbant fel. Armored kuruma volt de 1 RPG-től fel kellene robbannia. Aztán mákom volt mert be hívott a quick job. 😄

Ezt meg most találtam nagyon jól összerakta a készítő.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Krisztiam
#17993
Messziről kerüld el az ilyet

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Zsoca 02
#17992
Találkoztam egy hacker gyerekkel este. Nagyon kemény, hogy miket tud. Fegyverből lőtte a pénzes zsákokat, kis fákat, tüzet. Nagy ufo csészealjat hívott le, karácsonyfát, helyben feltuningolt autókat, stb.... Az autójának a rendszáma HAX volt, nem a gyerek neve. Ha jól tudom a trainer, amit használ az írja a rendszámra, hogy HAX. Hozzátenném, hogy hármas szintű volt a gyerek és voiceba kérdezte tizen valahány ember füle hallatára (angolul), hogy kinek kell pénz. A rockstar nem figyeli a hackereket?
#17991
többszáz millióm volt amivel nem tudtam mit kezdeni
#17990
Ott le kell lépni a pénzzel. Több, mint 2 millát kapsz úgy. Nem ezt a szart.
#17989
legjobb érzés mikor megcsinálod a sok idióta szopatós küldetést az epsilonosoknak és a végén adnak neked ilyen retket <#idiota>
Maxtreme
#17988
Vélhetően sikerült megtalálnom a játék legerősebb és leggyorsabb robbanómotoros járművét:



Ha erős a hátszél, akár 15-20km/h-al is képes száguldani.
Igazi punc* mágnes. <#idiota>

Carlos
#17987
Printscreen ablak modban.

Þór vígi þessi rúnar

#17986
Keres olyan nevü embert hogy SM vagy hax, az neked zsét ha szépen kéred. 😄
#17985
mondtam én!<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Riddick21
#17984
A rendőrség által lefoglalt autódat váltottad ki. Szóval tényleg hülye kérdés 😄

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

#17983
mégegy hülye kérdés:vehicle impound
autot adtak 250 dolcsiért,azt vissza is kell vinni? vagy van bizonyos bérlési ideje neki

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17982
közben rájöttem a megoldásra.D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17981
paparazzi küldetés franklinnel,küldjünk beverlynek fotót a hercegről.hogy a p.csába fotózzam le,mikor udvarban vannak elzárva,és hivják a biztonságiakat ha meglátnak?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17980
Sziasztok ti találkoztatok már olyannal hogy multiba bele engedtek egy tár golyót a másikba és nem hal meg?. Ez valami hekker lehetett ?
Ja és 2 - n lőttük
RatBaG
#17979
mégis csak lehet mission közben screenshotot lőni? kár a top gun-ért 😞

Per Aspera Ad Inferi.

Carlos
#17978
Gulya:

Þór vígi þessi rúnar

Vadnokedli
#17977
20 perc várakozás egy 1-2 perces Contact Missonra- legjobb érzés.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#17976
Én még PS3-on kaptam egy hackertől 100 milliót, ezt úgy oldottam meg, hogy beraktam a pénzt a bankba, csináltam egy 2. karaktert, majd kivettem a bankból a pénzt, így a 2. karihoz került. (Nem tudom hogy levonták-e onnan, nem is nagyon érdekel<#hehe>)
tommygear
#17975
motion capture technika nem új dolog, sok játék használja/használta, ahogy a gta 5 is
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.05.19. 16:45:56
Vadnokedli
#17974
De jó. Csak 1 milliót küldjön már valaki.. 😄 <#banplz>

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#17973
Haveromnak 100.000.000$ van úgy hogy hacker adta neki, mégse vették el tőle. 😄
Tikal
#17972
Koonzolon soha senki nem basztak ki azért mert kapott pénzt, sőt még azokat sem akik mindenféle glitchekkel szedtek össze milliókat. Csak a hackereket fogják bannolni, tőletek max elveszik, ezt csinálták konzolon is mikor milliárdokat osztogattak a hackerek.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Carlos
#17971
Probalj meg minel kevesebbet felvenni es azonnal kilepni a sessionbol!
Egy cheater megajandekozott. Veszelyes moka. Enis kaptam hetvegen egy adaggal, parazok is ezerrel!

Þór vígi þessi rúnar

#17970

Kicsit bebugolt +2.500.000$ csak mert beálltam a garázsba. 😄
Utoljára szerkesztette: Lacika1992, 2015.05.19. 14:44:02
#17969
Na de csodálatos..gyengébb kártyát cseréltem picivel jobbra,skálázom fel a beállításokat annak megfelelően,elfogadás...játék indítása..kékhalál..nem egyszer..kétszer..2 másik játék (sokkal kisebb gépigényű é felépítésű) röhögve elindul és fut...
most megpróbálok egy komplexebbet felrakni és futtatni...hátha "csak" az új harvertől kattant meg...
#17968
Van olyan csillagos küldetés amit csak adott játékidőben veheted fel pl. éjszaka .

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17967
Az All in order challenge progress csak akkor érvényes, ha én szervezem a heistet, vagy akkor is, ha máshoz szállok be?
#17966
Köszi, pont ilyen listára volt szükségem!
Este ki is próbálom. (ha hazaérek addigra)

#17965
Szerkeszteni akartam, de elkéstem:
A contactoktól akkortól tudsz kérni feladatot (request mission), amikor egyet már megcsináltál nekik (vagy elfogadtad, amit random felajánlott, vagy becsatlakoztál más játékoshoz). Viszont engem Lester mindig elküld azzal, hogy nincs neki éppen semmije, pedig a menüből el tudom érni a küldetéseit. Trevor pedig ott sincs a contact listámban, pedig úgy emlékszem, hogy ott kellene lennie. (Ezt megnézhetné nekem valaki, hogy nála is így van-e, vagy az zavar csak be, hogy PS3-as profillal játszom.)
#17964
Azok a küldetések csak bizonyos időben elérhetőek. (Ehun egy lista róluk.)
#17963
A csillagos az nem random event, nem tudom miért tűnt el.
Az egyszemélyes küldetéseknek nincs közük az elvégzett heistekhez. Anélkül is meg lehet csinálni. Néha ők sem egyszemélyest adnak amúgy.
#17962
Köszi.
Akkor a csillagozott küldetések, amit nem jelöl a térkép, amit egyedül is meg lehet csinálni. Azok is random event?
Mert belefutottam olyan csillagosba, de mikor másodszor jártam arra, és el akartam kezdeni a küldetést, már eltűnt, miért?
Csak egyszer jelenik meg, vagy valami időközönként?

Mikor felhívom, Ron-t Martint. a küldetések még le vannak zárva.. :S (Még csak az első Heist-et csináltam meg, a 2.hoz 40.000kell és mikor meg akartam csinálni az emberek akik csatlakoztak, kiszálltak és nem tudtam megcsinálni.. :S )

Overburner
#17961
Én ma simán letoltam. Ne kapcsolj passivra és kész nem esik az le. Engem ma 3-an üldöztek végig a pályán mire meglett az award 😄

Bal0924 #17960 Online küldetésen kivül vannak random eventek. Elkell vonni a rendörök figyelmét, felkell szedni 1 dobozt, le kell lőni egy repcsit stb. Meg vannak gang warok is azok meg random kapcsolnak be de mindig ugyanott vannak.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.18. 21:17:41

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17960
Van random event, csillagozott küldetés, online részben?

#17959
online ha bounty van rajtam akkor az miért tűnik el? 5 perc múlva már tudtam aktiválni passzív módot
én meg az achievement miatt 48 percig szeretném magamon tartani...
PiszkosFred
#17958
Valószínű belefutottál az egyik random eventbe.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#17957
Mikor találtam egy olyan küldetést, ami nem jelölt a térkép, elmentem onnan és mikor visszatértem eltűnt a küldetés.. Miért van ez? Időközönként jelenik meg?

#17956
Jah, elég szar. De telefonon tudsz kérni (Ron, Martin, meg még 1-2 embertől), és a végén választhatsz néhány másikból.
#17955
Köszi a választ!
Overburner
#17954
Igen elvileg tudod majd de awarokat nem kapod meg amiket már megcsináltál. Tözsde elvileg csak törten bugos.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17953
Sziasztok!

Tudom, NO WAREZ, és mielőtt megköveznétek, már 1x megvettem xbox360-ra, xboxONE-ra, és holnap jön meg az eredeti PC-s.
Két kérdésem lenne:
1. A warez mentést tudom használni majd az eredetivel? (ez nem is annyira lényeg)
2. A tőzsde csak a warez miatt bugos vagy az eredeti is szarakszik? Részvény vásárlásnál a pénzt levonja, a részvények meg sehol.

Előre is köszi!
Overburner
#17952
Szokott olyat de csak téged vág ki 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17951
Tök jó! Játszom egy darabot online,erre kivág mindenkit a szerverről,egyedül maradok.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Overburner
#17950
Elég jó videó 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17949
A térkép miért csak azokat a csillagozott küldetéseket mutatja amit minimum 2ember tud megcsinálni?
Mentem az úton és olyan küldetésbe futottam amit a térkép nem mutatott.

Nem lehet beállítani hogy azokat mutassa amit egyedül is meglehet csinálni?

#17948
Nem értem én ezt a heist replay dolgot (online-ban).
Megcsináltam a Humane Labs Raidet, utána jött a Fleeca Job, aztán a Prison Break. Ezek készen vannak. Erre bemegyek a szobába és ott van, hogy újra(!)játszhatom az összeset, beleértve a Series A Fundingot és a Pacific Standard jobot is. Amikor azokhoz még hozzá se nyúltam.
#17947
A motion capture manapság már szinte alap minden AAA játékban. Sokszor előfordul, hogy a karaktereket is a színészekről mintázzák, de nem mindig. Azonban, ha nem róluk mintázzák, akkor is azért attól függetlenül motion capture az van. Meg mondjuk ha megnézzük a karakterek és az őket szereplő színészeket a GTA V esetében, akkor azért látszik, hogy csupán hasonlítanak rájuk és nem egy az egyben másolták le őket. Nem úgy, mint mondjuk egy Beyond: Two Souls esetében, ahol teljesen úgy néz ki a karakter, mint az őt alakító színész, sőt még a színészek bőrét is rengeteg szögből, nagyon közelről lefényképezték, hogy a bőr textúrája is ugyanolyan legyen. Meg sok játékban a színészek arcát is markerekkel rakják tele és úgy veszik fel a mimikájukat. Habár, ha elég tehetséges az animátor, akkor kézzel is lehet nagyon jó arcanimációt csinálni (The Last of Us).
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.05.18. 18:37:58